Jump to content
egle eller-nabi

Egle Bikini Fitness- Bikiinifitness on eelkõige sportliku ilu ja naiseliku võlu šõu

Recommended Posts

Taaselustame jah ühistrennid ja loodame et juba sel pühapäeval ka rohkem osavõtjaid on, algus nagu ikka 17.00. Muude ülevaatuste osas, mis ei puuduta bikiinit saan loodetavasti Teami liikmetel välja saata lähiajal, kui olen enda jaoks mingi graafiku teinud.

Kuna pühapäeval mul trenn on, siis võin Revalisse tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel sain Nataljale ja Otile vormi ette näidatud. Ja kõigile teile ka kes Kiivikas Team postitusi luges. :D Kuigi vahepeal oli treeningutes paus, jäi Natalja minuga rahule. Ja võtan sihiks valmistuda MM iks, mis toimub 5. oktoobril Poolas :D Piisav motivatsioon, et äratuskell igal hommikul helisema panna ja trennikott kokku pakkida. Tegelikult pakin ma koti juba õhtul kokku ja panen trenniriided valmis. Nii saan need ärgates kohe selga panna ja ei ole küsimustki, kuhu lähen. Joogipudelid on samuti laua peal valmis.Hommikul olen muidu selline uimerdis. Hommikuti saan trenni teha neil päevil kui Spartas on lapsehoidja- teisipäev, kolmapäev reede. Ülejäänud päevadel teen pealelõunat trenni. Mulle sobib hommikune treenimine rohkem. Energiat on palju ja tunnen, et teen päeva alguses kohe suuremad asjad ära. Trennijärgselt on enesetunne kogu päeva erksam

Nädalas on 5 trenni, lisaks aeroobne. Tegelikult on mul praegu väga hea tunne, sest vorm on täiesti hea ja alla pole ka vaja palju võtta. See minu jaoks ei tähenda, et saan lõdvalt võtta, pigem annab hea tunde treenimiseks. Olen motiveeritud ja pole vaja liialt muretseda.

Eile peale ülevaatust tegin tugeva jalatranni. Alustan nädalat alati jalatrenniga, sest see on kuidagi kõige raskem ja lükkab trenninädala hooga käima. Mul on väike mure alaseljaga. NIi kui raskusi tõstan, läheb kükkides alaselg valusaks. Alates 50 kg.tegelikult. Vahet polegi kas teen 1-20 kordust valus on kohe ja olenevalt raskusest. Nii kui raskus väiksem, siis ei tunne midagi. Mul on alaselg üldse nõrgem koht, nii et peaksin seda tugevamaks treenima.

Tugevat trenninädalat kõigile ja kohtume trennis!! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea on, et meil sinu kujul on Eestis sellel alal nagu Bikini fitness üks tipptegija, siis lihtsam ka kodustel konkurentidel aru saada kuhu peaks püüdlema, et maailma tipus kaasa teha.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egle, vabandan et su teemasse selle panen aga ei leidnud siin foorumis paremat kohta: kas sa ehk osaksid öelda millist jõutrenni teeb sinu olümpiasangar ning mis on ta parimad tulemused peamistes baasharjutustes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egle, vabandan et su teemasse selle panen aga ei leidnud siin foorumis paremat kohta: kas sa ehk osaksid öelda millist jõutrenni teeb sinu olümpiasangar ning mis on ta parimad tulemused peamistes baasharjutustes?

Ma jään vastused võlgu kahjuks. Ta ise teab kõige paremini, nii et peab temaga kuidagi ühendust saama, või mulle nädala pärast uuesti meelde tuletama, siis saan küsida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootan pidustustega kuni abikaasa kodumaal :rolleyes: Esmaspäeva õhtuni tuleb oodata :)

Loodetavasti oled ka Raekoja platsis kohal, mulle saadeti ka kutse, seega ei ole välistatud et kohtume... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

UUDIS: Egle Eller-Nabi: Bikiinifitness on eelkõige sportliku ilu ja naiseliku võlu šõu

post-26029-0-80103800-1442991360_thumb.j

Kogu maailmas laineid lööv ja Eestiski aina suuremat populaarsust koguv bikiinifitness on sportlikku silmailu ja kirglikku kaasaelamist pakkuv võistlusala. Iga võistluhooajaga tuleb säravates bikiinides ja vapustava kehahavormiga naisi aina rohkem lavale. Liikumisnädal on väga õige aeg teha juttu sellest naiselikult glamuursest ja sportlikult karmist alast. Räägime Eesti ühe edukaima võistkonna eestvedaja ja maalimanimega profivõistleja Egle Nabiga. Link siin!

post-26029-0-92075700-1442991428_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud Arnold!! Olen väga tänulik, et olen saanud kuuluda sportlasena Eesti koondisesse ja võimaluse osaleda mainekatel võistlustel. Luban, et annan enda poolt kõik, et lippu ka profi liigas kõrgel hoida ja loodan, et minuga liitub juba peatselt ka teisi Eesti sportlasi. Üksik on siin teieta! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan lõigukese oma blogist:)

Meie reis algas täpselt nii põnevalt et reisi teisel päeval ütles Heiki, no algus on küll "paljutõotav". Loodame, et lõpp pole sama "põnev" Mina jälle, et tüüpiline meie pere reis- ükski asi ei või minna plaani kohaselt!


Meie pere reisid on alati olnud põnevad. Seda traditsiooni jätkas ka võistlusreis San Marinosse. Kiirelt võtaks kokku nii: meie lend Tallinnast hilines, lennujaamas autorent oli suletud, vaidlesime öösel kohalike libataksojuhtidega, ööbisime Bergamos, sõitsime hommikul tagasi autot rentima, meie auto oli läinud, pidime palju kallimalt rentima uue, hotelli San Marinos taheti tühistada kuna ei jõudnud sinna õigeaegselt, GPS näitas iga kord aiateibaid kõige kiirematel hetkedel, kuld medal, pääse profi Olümpiale.

Siin juba pikemalt

http://eglenabi.blogspot.com.ee/2015/11/san-marino-pro-kuld-ja-paase-profi.html

12283330_10153664925296368_4024936_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×