Jump to content
schmubble

Palun abi! pakk-jalad ja tselluliit.. (pildid)

Recommended Posts

Suvi küll kohe ukse ees, aga mõte lühikestest seelikutest ja rannast tekitab hirmu ja enesehäbi..

Kuna olen istuva eluviisiga (teen palju tööd avutiga), siis on ilmselgelt tsellu kerge tekkima. Lisaks olen meeleheites läbi proovinud erinevad ekstreemsed dieedid ja nüüd elan buliimiaga ja olen poolenisti taimetoitlane (liha ei söö, kõike muud tarbin!). Loen pidevalt igasuguseid foorumeid ja artikleid tervislikust toitumisest ja eluviisidest, aga ise nende elluviimiseni pole kunagi jõudnud, sest informatsiooni on äärest-ääreni lihtsalt nii palju, et ma lõpuks ikkagi ei tea, millega alustada, mis mulle sobib, milliseid harjutusi teha jne. Lisaks pärsib mu treeningutahet "seljaarengu anomaalia", mille tõttu on igasugune trenn raskendatud, sest mingi hetk hakkab alaselga valu lööma ja igasugune trennituju kaob.

Igatahes tahan ma nüüd ennast korralikult käsile võtta!

Palun andke nõu, milliste harjutustega jalgu defineerida ja mis toiduained mõjuvad üleliigsetele rasvadele hävitavalt? Kindlasti mingeid imetoite olemas pole, aga toitumisalast nõu oleks hädasti tarvis, kuna väga halbade toitumisharjumuste tõttu on minust täielik magusasõltlane saanud ja ma ei tea, mis toitaineid peaks tarbima, et seda vajadust vähendada..

Olen 22-aastane, 165cm pikk ja kaalun 66,5kg. Rasvaprotsent on arvutuste kohaselt 23,8% ja viimati kui mõõta lasin (jaanuaris vist), oli 22,2% nii et peaks paika pidama küll. Lisaks veel mainin ära, et spordiklubi jaoks praegu resursse pole ja töö ja koolilõpetamise kõrvalt aega ei jagukski, nii et tuleb kuidagi omal käel kodus mingi trennirežiim tekitada.

(Allpool pilt illustreerimaks mu jalgade õnnetut olukorda)

Suur aitäh ette neile, kes viitsivad aidata!!

post-26068-0-59410300-1336738039.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti normaalsed jalad. Mingi pseudoprobleem jälle. <_<

Mis toitumisse ja trenni puutub, siis enda jõul asjade selgeks tegemine on ikka suhteliselt pikk protsess. Vaata siit veebilehelt treenerite kontakte ning asu suhtlema. Maksad paagitäie bensu hinna ning saad terveks eluks juhtnööre kuidas vormi saada ja seal ka püsida.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti normaalsed jalad. Mingi pseudoprobleem jälle. <_<

Mis toitumisse ja trenni puutub, siis enda jõul asjade selgeks tegemine on ikka suhteliselt pikk protsess. Vaata siit veebilehelt treenerite kontakte ning asu suhtlema. Maksad paagitäie bensu hinna ning saad terveks eluks juhtnööre kuidas vormi saada ja seal ka püsida.

Ega ma ilmaasjata siia foorumisse kirjutama ei tulnud. Ju ma ikka oleks toitumisspetsialisti pole pöördunud kui selleks võimalust oleks olnud:) Ja mis pseudoprobleemi puutub, siis sellega on nii ja naa. Ühest küljest v-b tõesti närveerin üle, teisest küljest aga tean, et olen võimeline palju paremaks vormiks kui see, mis mulle praegu peeglist vastu vaatab. Lihtsalt abinõusid jääb vajaka..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et pelgalt kükkide tegemine likvideerib mu probleemi e defineerib jalalihaseid ja aitab rasva eemaldada? See peaks küll lihtne olema.. :)

Defineerib jalalihaseid kindlasti, sinna alla käib ka kerge nahaaluse rasva põletamine, aga üldiselt on ikkagi mõtekam asja sealt suu poolt alustada, et mis sa sinna sinna sisse paned..

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nõus, toonuses on asi. Seega kas alustad koduste kükkidega- kükid oma keha raskusega, kükist hüpped, päevas 15 minutit erinevaid harjutusi varieerides, nädalas 6-4 korda nõnda, juua kõrvale kogu aeg palju vett ja oledki varsti peegelpildiga rahul :) Pane tegevusplaan paika (kirjuta üles) ja pea sellest kinni. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ausalt, et bodyrock-i olen juba üsna kaua jälginud, aga nende harjutused mulle eriti ei sobi - juba peale esimest raundi olen surnud ja jõuetu, sest võhma mul eriti pole ja harjutused tunduvad õlejõukäivad.

Olen nüüd paar päeva kükke teinud ja lihased on ikka täitsa valusad! Kas on targem teha kükke pigem iga päev n-ö valusate jalgade peale või ülepäeva, et jalad saaks taastuda? Endale tundub, et valusate lihastega kükke tehes tundub harjutus palju efektiivsem, aga kas see võib tegelikult kahjulik olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma keharaskusega kükke tehes lase iga päev ja küll varsti ära harjub keha. Kui mingi toonus käes, saad hakata keerulisemaid asju tegema.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks olen meeleheites läbi proovinud erinevad ekstreemsed dieedid ja nüüd elan buliimiaga ja olen poolenisti taimetoitlane (liha ei söö, kõike muud tarbin!).

A miks sa liha ei söö? Ei tea küll milline sul see menüü välja näeb,aga pakun et valgud-rasvad on miinimumi aetud ja süskareid 95% ja alakaloraaz.

Kõik algab jah sellest mida näost sisse ajad.Toitumine korda,sinna veidi liigutamist ja tulebki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa normaalsed jalad jah.

Jalgadesse koguvad rasva naissuguhormoonid, naturaalselt ilma geelideta saab selle vastu vist agressiivse androgeene ja kasvutegureid vallandava treeninguga. Rasked kükid ja intervall, rattaga lühikesed tugevad sööstud. Ma kaldun arvama et taimetoitlus liigutab tasakaalu reierasva varuvate naissuguhormoonide suunas. Pillid vist ka kui neid süüa :P

Tee selg korda. Kui lihtne nimme-niudelihase venitus ja kanni aktiveerimine ei aita siis otsi keegi kes teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A miks sa liha ei söö? Ei tea küll milline sul see menüü välja näeb,aga pakun et valgud-rasvad on miinimumi aetud ja süskareid 95% ja alakaloraaz.

Noh seda tean ma kindlalt, et valke ja rasvu PEAB tarbima ja korralikult, seda olen ma siin foorumis pea igast postitusest lugenud.. Igasugu kohupiimu ja juuste tabin suht ohtralt ja enam ei vaatagi nende "lahjade" toiduainete poole. Süsivesikutega on nii, et leiba (tera- ja seemneleiba) tarbin küll liigselt palju ja puuvilju söön ka suht pidurdamatult, sest magusaisu on endiselt meeletu.. Viimasel ajal olen üritanud ka soola ja suhkru sisaldust toidus miinimumini viia. Sooja söögi portsud (kartulipudru, täisteranuudlid, pastad jne) on üsna tagasihoidlikud. See-eest söön aga palju salateid, juurvilju ja topin ikka oliiviõli igale poole kuhu võimalik. Aah, ja pähkleid söön ka üsna suurtes kogustes (no ikka pool pakki päevas):D Aga tegelikult on toidumenüü ikka väga üksluine ja koosneb igapäevaselt praktiliselt ühtedest ja samadest toiduainetest ja alakaloraaž võib vabalt olla, sest kaal pole juba ammu kukkunud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin veel küsida, et nüüd igapäevaselt kükke tehes on lihased juba vaikselt ilmet võtma hakanud, aga siinkohal mõtlen reielihaseid. Kuidas aga tuharalihaseid ja reie tagaosa treenida? Need on miskipärast trennist täiesti puutumata jäänud. Ka jalgrattasõidul töötavad peamiselt reielihased ja sääred, tuhar ja reie külje- ja tagalihased aga endiselt probleemsed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin veel küsida, et nüüd igapäevaselt kükke tehes on lihased juba vaikselt ilmet võtma hakanud, aga siinkohal mõtlen reielihaseid. Kuidas aga tuharalihaseid ja reie tagaosa treenida? Need on miskipärast trennist täiesti puutumata jäänud. Ka jalgrattasõidul töötavad peamiselt reielihased ja sääred, tuhar ja reie külje- ja tagalihased aga endiselt probleemsed..

Püüa teha niinimetatud sirgete jalgadega jõutõmmet.

Sirgete jalgadega kane käed ette maha ja siis aja ennast sirgu. Kui see on kerge imiteeri kangi ja võta midagi kätte, mida maast tõsta.

Lisades raskust tunned kuidas töötab kogu tagakülg. Koormuse saavad nii selg, tuharad kui reie tagakülg.

Võibolla sa kükkides ei lase päris alla? Sügava küki puhul peaks ka tuharalihas tunda andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püüa teha niinimetatud sirgete jalgadega jõutõmmet.

Sirgete jalgadega kane käed ette maha ja siis aja ennast sirgu. Kui see on kerge imiteeri kangi ja võta midagi kätte, mida maast tõsta.

Lisades raskust tunned kuidas töötab kogu tagakülg. Koormuse saavad nii selg, tuharad kui reie tagakülg.

Võibolla sa kükkides ei lase päris alla? Sügava küki puhul peaks ka tuharalihas tunda andma.

Laskun täiesti alla kükki küll, aga tänan nõuande eest! Lisan selle harjutuse kükkidele juurde ja raskuseks võtan hantlid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk meeldib ;)

Soovitan teha kolm ringi:

Lai harkseis, liigud madalal ühelt jalalt teisele, kokkuhüppega - 20

Hüpped madalseisust pingile ja tagasi - 10

NB! tee kindlaks, et pind millele hüppad, on kindel.

Küljelt küljele astumine treeninglindiga - 20

Kui linti või tube-i pole, jäta harjutus vahele

Sprinteri-starti libistmine - 20 mõlemale jalale

Astega hüpe ühele jalale - 10 mõlemale jalale

Plank seisus sirge jala taha ülesviimine viibutades - 20 mõlemale jalale

(muutsin harjutust)

See oleks pikem treening, vastavalt enesetundele 3-4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×