Jump to content
t0lulyli

Mis mul viga on?

Recommended Posts

Tere on selline probleem et ei tea mis mu kõhul viga on normaalselt olles punnitab nagu välja aga ma saan seda nagu väga suureks ka paisutada ja see juba suht nõmeda väljanägemisega. Äkki keegi teab ja oskab aidata?

post-26649-0-41767700-1336416989.jpg

post-26649-0-77480000-1336417026.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin muud pole kui treeni kõhu sirg-ja ristilihast (loomulikult ka muid) ja ära väga siis punnita :D Et ürita treeningul just seda sees või isegi "vaakumis" hoida.

transverse-abdominis-2.jpg

Viga pole sul midagi, oled lihtsalt GH-kõhuga kuttidest sammukese ees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama teema, kuigi mitte nii esikerkiv. Mul on õde pilatese instruktor, näitas mulle sellist harjutust:

Teed tavalist "abs crunch"i. Ehk töötabki ainult kõhulihas, mitte puusad jne. Liikumise amplituud on väike, nagu ikka. AGA, kui seda teed, siis kõigepealt hingad nii välja kui saad ja tõmbad kõhu nii sisse kui saad. Ja siis pingutus. Just nagu Gmaster ka ülevalpool ütles.

Mul endal tuleb see paremini välja siis, kui kõht ka tühi on. Ja kui toimub see pingutusfaas, siis ei tohi kõht punni minna või üles tõusta. Seda on kaunis raske ära õppida, vähemalt mul oli, kuid pikapeale hakkab välja tulema. Ma pidin lausa käsi kõhu peal hoidma, et kõht punni ei läheks.

Kui regulaarselt teed ja õigesti, siis hakkab kõht paremat kuju võtma. Mul on võtnud vähemalt.

edit:

Ma teen seda nagu kõhtu ikka, kolm seeriat ja korduseid ümber kaheteistkümne. Üks "väljahingamine" on üks kordus ja kordus kestab mul kuskil 15 sekundit.

Muudetud kasutaja Martin Mägi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma suudan ka punnitada kõhtu välja, tavaolekus ta ei tule nii välja

Tee täpselt nii nagu gmaster ütles ja tee ka alaselga

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×