Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Meeleolukas Emadepäeva nädalavahetus läbi. Sai see väärikalt tähistatud Tartu maratoni kevadjooksuga 10 km. Aega kulus selleks 51.16, nagu viimasel ajal mulle kombeks vedas strateegia alt. Teades, et vorm on hea ja minek nii sama, läksin panema, teadsin küll km aeg mida pidin hoidma aga no oli jalg esimesed km nii kerge :-). Tegelikult oleks võinud rahulikumalt alustada ja aeg oleks tulnud ca 3 min parem. See on see, kui vähe võistluskookse teha. Võrreldes Viljandi jooksuga oli tegelikult kõik super ja minek hea. Keha töötas hästi. Lisandites võtsin enne ja peale jooksu Fast Bcaa-d. Nüüd teen aeroobsest nädalake puhkust ja siis paar ratta sõitu alla ja siis juba Tartu Rattaralli. Sinna vahepeale jääb ka enda järjekordse aasta väärikas ärasaatmine korraliku grillfestiga ;-) Ning edasi alates juunist sihtide ja kõigi treeningplaanide seadmine juba sügishooajaks, sest teadupärast , kui ikka kevadel ei külva ja suvel ei hoolda, siis pole sügisel head saaki loota ;-) Seniks aga on kõik ootused ja lootused pandud EM-ile ja meie koondise heale tulemusele Hispaanias ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EM-l käidud, väsimus ja tunne on justkui oleks ise võistelnud. Kogemus oli kulda väärt ja kindlasti võtan selle pikemalt kokku. Tore oli kohtuda ja tutvuda uute inimestega, näha neid lava ees, taga ja peal. Hea kui sain kellegile kasuks olla seal võistlustel ja veel parem, kui saan aidata teid oma kogemuste ja teadmistega sammuke lähemale proffesionaalse spordi poole. Tahtsin kõiki tänada meeldejääva reisi eest, te kõik olite kindlasti võitjad, kes te selle kogemuse läbi tegite. Märksõna tulevikuks, et koos, üksteist toetades oleme tugevad ning võime puudutada taevast 😉

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis taas Fast toidulisandite degusteerimine TÜ ASK is. Kohal on noorkulturistid Mart Lodi ja Meinart Möls, kes näpistavad põhikooli lõpueksamite kõrvalt aega, et pakkuda ja harida meid lisandite vallas! Loomulikult olen kohal ka ise moraalse toena Team Fast Rückenbergi uute liikmete esikdegusteerimisel. Nii , et kõik maitsma!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildikesi eilsest degusteerimisest läbi minu fotosilma.Tuleb tõdeda, et suvi on käes ja trennidesse on jäänud ainult need kõige tublimad. Maitsjaid ja huvilisi oli, aga tung letile on ikka tunduvalt väiksem.Noortel poistel oli muidugi hea saada oma esimese degustatsiooni ristseid.Tänud ka Edmundile ja Allanile, kes olid noortele julgustuseks ja moraalseks toeks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaaniast tulekust on möödas 2,5 nädalat ja terve selle aja pole saanud teha ühtegi tõsiseltvõetavat treeningut.Palavik stabiilselt 37,5 ja pea lõhub otsas.Kui nii edasi läheb, olen oma haigusega juba nagu Hr Merisiga 😊. Mõned soojendused olen teinud,aga kohe lööb olemise nii kehvaks, et olen treeningust loobunud. Sportlashingena sõitsin pühapäeval läbi 63 km Tartu Rattaralli, tõsiselt seda eriti võtta ei saanud, sõitsin sirge seljaga ja hõljusin nagu udus. Täna sai mõõdetud vererõhku, see oli normis,aga puhkeoleku pulss 109 on kaugel normist 😞 Lisanditest siis pool küüslaauku päevas, ilma naljata hammustan küsesi nagu õunu 😊 Rohkes koguses sidrunit, nii soojaveega, kui paljalt. Loomulikult paratsetamol ja ibumax. Lõõride tarbeks meresoola lahus ja otrivin.Ja haigus va rajakas ei kavatsegi taanduda 😞 Tuleviku plaanidest, et kohe kui tervis lubab tahan Edmundiga rattaga Tartust Tallinna sõita. Ja nädalavahetusel toimub Fitness Five finaal, kus oma mees Allan Nikopensius tahab kindlasti kõrgete kohtade jagamisel sõna sekka öelda 😉 Fitness Five raames toimub ka Fast toidulisandite degusteerimine. Degusteerijaks on AtleticFitnessi Eesti meister ja hetkel Rio olümpiapääsu koha eest võitlev aerutaja Kristjan Oras. Tulge kindlasti kõik võistlust nautima ja Fasti toodetega tutvuma 😉

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fast toidulisandite eilne degusteerimine Fitness Five EKV raames. Huvilisi oli rohkesti nii osalejate, kui ka pealtvaatajate hulgas. Seekordbe hit oli kindlasti Fast kreemiküpsise pudding Walden Farmi kalorivaba karamelli kastmega.Menukad olid ka uued mango-ananassi batoonid ja virsiku-vaarika Hera 80. Ja võistlustele iseloomulikult vajasid kõik spordimehed-naised Fast Workout Shocki, ilma selleta oleks ilmselt kõigi tulemused kesiseks jäänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11-15 juuni ehk siis selle nädala lõpus toimub Mr Olympia Amateur Hispaanias, kus oaalevad ka meie sportlased Aleksandra Laer ja Reet Reimets. Pärast seda võistlust saab ametlikult kõigi minu sportlaste võistlushooaja lugeda lõpenuks 😊 Muidugi kui jätta välja tõsiasi, et Fitness Five EKV võiduga lunastas Allan Nikopensius võimaluse esindada Eestit Rootsis. Peab ütlema, et see on minu kõigi aegade pikim hooaeg 😊

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervis on tagasi!!! 😄 Neg poolepealt jõud veel ei ole, aga kus ta nüüd pääseb.Alustasin kohe ka taas tribuluse võtmist ja loomulikult kamaluga Fast Bcaa-d. Naljakas on see, et jõus polegi nii suured kaod, kui vastupidavuses. Paarikümne minutiga tõmbab keele vestile. Tore on see, et suvi on käes ja saalidesse on jäänud inimesed, kes tõesti tahavad teha. Nädalavahetusel 14 juuni on ülemaailmne doonori päev, plaan endalgi minna ja teha väike heategu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on õige suhtumine, ise arvasin, et nädalavahetusel ka saab anda doonori päeva raames, aga paraku mitte, et minu heategu jääb ilmselt uue nädala algusse. Aga, mis kõige olulisem on, mõte ja tahe teha head ning anda teistele ja kogukonnale tagasi :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd pärast Mr Olympiat või ilmselt lugeda kõigi Eesti kulturismi ja fitnessi sportlaste hooaja ametlikult lõpetatuks, mis minu jaoks tähistab sügishooaja algust. Tänu edukale kevad hooajale sain ka kutse EOK-lt medalistide ja nende treenerite pidulikule vastuvõtule Tallinna Teletornis. Positiivne tunnustus tehtud tööle kulub alat ära. Enda treeningud olen saanud ka taas joonele, jõud on kehas tagasi, kuid aeroobse osa peab veel natu taastama. Positiivne külg haiguse juures, kui nii saab öelda, oli see, et keha on tunduvalt kuivem 😊 rannafitnessis võiks vabalt kohe lavale astuda. Toidulisanditest niipalju, et Fast Bcaa maitseb hea ja lisaks söön tribulust ning panangiini. Fasti toodetest on hakanud maitsema Protein MilkShaked, hea mugav peale treeningut valguvajaduse rahuldamiseks. Nädalavahetuse tegi meeleolukaks ka see, et sai kaasaelatud Oti grillfesti ülekannetele, kahju, et ise abiks ei saanud olla, aga müts maha sinu ees. Sa ikka jõuad, küll me veel jõuame ka koos asjatada mõnel ühisüritusel 😉 Seniks päikest kõigile kulturismi ja fitnessi sõpradele ja sihid sügiseks paika ning tööle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere varahommikut.Olen saabunud maale , väikse vahepausiga saab Rakkes olla nüüd kuni Jaanide lõpuni ning usun, et saab Janariga koos teha nii mõnegi hea treeningu. Tuleb teda ikka trennis karistada, muidu jääb veel pehmekeseks 😏 Kindlasti üritan ka pildis edasi anda treeninguid. Sportlaste ettevalmistused sujuvad, kuid tahan ise rohkem näppubidi asja juures olla, aga suve algus on olnud alati selline tormamise aeg. Heameel on tõdeda, et Allan on Fitness Five EKV väsimusest välja tulnud ja töötab juba täistuuridel, et anda endast Eesti koondisega Rootsis 110%. Plaanide ja sihtide seadmine pikemas perspektiivis aga käib juba EMV. Enda eesmärgiks on vedada kõik sportlased uute kavadega juba sügisesse ja EMV valmistumisse. Plaan on teha ka kõigi sportlastega eraldiseisvalt vähemalt üks trenn koos, et maht ja intensiivsus oleks paigas ning et tehnika ei logiseks. Kindlasti plaanin pühendunumate meestega teha suvejooksul maal Janariga koos ühine treening nädalavahetus, et inimesi motiveerida ja näidata, mis on jõud, pingutus ja hard core 😊. Lisanditest hetkel siis tribulus, Fast Bcaa, trennijärgselt Fast mango- ananassi batoonid ja MilkShake. Ise naudingi lisandite juures eelkõige nende kompaktsust, et lõpetad trenni ja kohe haarad, lihtsalt ei meeldi kohe pulbritega möllimine 😉 Ilusat ja päikselist Jaani ja teguderohke suve algust 😊

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma aru olen saanud, oled sa valmis...ja mina ootan sind 😄 Olen sind ennemgi alistanud alistan jälle 😉 Lahinguvälja näeme,raisk! Au ja hiilgus olgu sinuga 😉 Ja kui sul veab olen sinuga armuline 😄

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis Janariga trenn tehtud, hea kombekohaselt lasin võõrustajal domineerida ;-) Nii palju, kui ma ka ei püüdnud ennast tagasi hoida, rauges harjutus harjutuselt, seeria seerialt võõrustaja jõud :D Nägin kurja vaeva, et lasta tal end tugevana tunda, aga tasa ja targu kaldusid jõujooned kordus korduselt minule :D Oli see nüüd hästi kasvatatud venna viisakus või mis, aga trenni lõpuks tundsin, et pole võõrustajast mulle vastast :D

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas Janar mind peale Jaanipäeva üllatas 😊 Mõtlesin, et teen kerge selja treeningu, kutsusisin ka Janarit, mille peale tema loobus. Natuke aega hiljem helistas tagasi, et tuleb liigutab ka.Oleks ma teadnud, et tema liigutamine viib viimaste aastate minu ühe raskema selja treeninguni, poleks teda kutsunudki 😊 Kuigi sõin ohtralt juurde Fast Bcaa-d, ei tulnud leevendust minu kannatustele 😊

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.