Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Spordi sisukohal oli nädalavahetus väga positiivne ja produktiivne. Oslo Grand Prix ja Reeda võit bikini fitnessis lõi silma särama ja ja tegi rinna rõõmsaks. Eks ta ole omajagu tööd ja aega sinna panustanud, igal juhul super tulemus ning ilus avapauk hooaja alguseks. Ainult kiidusõnu jagub ka Aleksandra kohta, kes saavutas siis 20 naise konkurentsis positiivse 7-10 koht, täpne koht äkki hilisemas protokollis. Edasiminek nii kehalt , kui poseerimiselt on silmaganähtav. Eks mõned väiksed rabeduse vead olid sees ja kellel neid ei oleks ikkagi esimene välisvõistlus sel hooajal. Nüüd on veel nädal pisivigade parandamiseks ja korrigeerimiseks ning juba ongi EKV käes.

Väga positiivne oli ka pühapäevane poseerimine, Õnnelale sai jälle enesekindlus, elurõõm ja sära sisse puhutud, ning vahepealne kaaluta olek ja otsing poseerimise osas leidis positiivse lahendus.

Esta suudab ikka ja jälle üllatada. Kuiva vormi on ta ennegi näidanud, aga nüüd vahetult enne hooaja esik võistlust on ta saavutanud kindlasti oma viimaste aastate parima tasakaalu ja kompositsiooni kuivuse ja lihase lopsakuse osas. Nüüd oleks vaja see lavani välja viia ja ka EM ini. Teadupärast on hoidmine kõige raskem, aga Esta kogemusega ei tohiks see olla ülemäära keeruline. Vabakava on ka nagu lihvitud teemant ;-) "Nukk mängutoosis".

Meestega sai ka kõik ülevaadatud, vigu on, aga ei midagi ületamatut, mida ei saaks harjutamisega kõrvaldada. Algajatel sportlastel kindlasti valmistas raskusi 2 nädalane võistluspaus. Võistlusjärgsest kergest laadimisest on raske välja tulla, mõne mehe laadimine kestis terve nädal ;-) Aga tegelt on kõik mehed vormis , triksis traksis. Allan on ka oma ületreeningus ja üleväsimusest taastunud ning keha kogub taas lopsakust ja kuivust. Savisaar on ka kraanid kinni keeranud, et Salmes ikka kuivuses edasiminekut näidata. Poseerimises on ka väiksed parandused. Tervikuna tulevad kõik mehed ja naised ikka EKV- le oma parimas konditsioonis. Parema vaimsuse ja emotsiooni loomiseks tuleme TÜ ASK i sportlastega kõik üheskoos , et külg külje kõrval anda vääriline lahing!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kohe, peale EKV teevad esimesed ennast tutvustavad postitused Team Fast Rückenbergi uued liikmed noor kulturistid Meinart Möls ja Mart Lodi. Kindlasti saab olema põnev lugeda noorte meeste senistest ja tulevastest tegemistest. Samuti jõunäitajatest ja saavutustest, nii kulturismi, kui ka teistel elualadel ;-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetus ja EKV läbi. Tü ASK sportlaste esinemist pean väga edukaks. Kindlasti ei saa rahule jääda kõigi sooritustega aga tervik tulemus oli hea. Mis kajastub ka selles, et nii mõnedki meie sportlased astuvad üles ka nv toimuval Balti Match-il. Võistluste kulg oli kiire ja mu endal olid pidevalt käed jalad tööd täis. Heameel on, et ikka tuleb peale noori ja uusi tulijaid ning, et nooremad alaga tegijad hakkavad tasapisi kimbutama juba legendi staatuses mehi, mis on kasulik ja motiveeriv mõlemale osapoolele ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hooaeg muidugi veel jätkub, nii mõnelgi meie võistlejal on ees veel mitmed välisvõistlused ja kindlasti ei saa ära unustada EM-i. Teised sportlased tuleb üles rivistada, minevik ja olevik läbi analüüsida ning seada sihid tuleviku poole rühkimiseks.Kui sügisel tahad lõigata siis kevadel tuleb külvata ja suviläbi hästi hooldada;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda tegemistest niipalju, üritan viia treeninguid neljale korrale nädalas, põhmõttega vähem on rohkem. Lihtne see ei ole, pevad pole vennad. Teed küll plaani aga siis ükspäev ei saa teha ja teed "ette". Siis jälle selgub , et õnnestub ka trenni teha sellel päeval ka, kus algselt ei õnnestunud. Nii nädalalõpul trenne üle lugedes, selgub, et 5 trenni jälle koos. Eks pidev toidulisandite tarbimine aitab ka kaasa kaitse ja pidurdamis mehhanismide maha võtmisel. Fast EAA, tribulus ;-) Järgmine nädal juba kavas selle hooaja esimene jooks " Viljandi Ümberjärvejooks". See on minu arvates üks raskemaid jookse pühajärve jooksu kõrval, sest profiil ja maastik on kõike muud kui lõbus. Positiivne on tõdeda, et asjade kokkulangevuse tõttu osleb nädalavahetuse Balti Matchil ka kolm Tü aski sportlast Siim Savisaar, Holger Saare ja noor Meinart Möls. Ega lihtne ei saa " leedu kollide" vastu olema, aga väärt kogemuse saavad kõik noored mehed. Poseerimine tuleb veel korra ülevaadata ja siis hooajale vääriline punkt panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis Tü askis Fasti degustatsioon, mis oli väga meeleolukas. Hr. Meriseaga nagu ikka igav ei hakka, juttu jagub kauemaks. Peale selle, et sai diskuteeritud klientidega kumb on parem ja kasulikum, kas kohupiim marjadega või Fast pudding, sai läbi arutatud ka Taavi uue kava nüanssid.Kohupiima ja Fast puddingu arutelu lõpp tulemuseks jäi, et mõlemad on head ja tervislikud ning õiges toitumises omal kohal. Ise õnnestus samal ajal teha väike sutsakas poseerimist Siim Savisaarega, mille aeg nägin kuidas Sir Merisalu üritas Tü Aski spordiinimesi pöörata oma katkematu ja lõputu jutuga Fasti ja valgu usku ;-) Taaviga võib teinekordki degisteerida, igav ei hakka. Täna plaan Savisaare ja Meinart Mölsiga viimane poseerimine enne Balti Matchi. Kindlasti täna kavas ka ca 120min treening, selg, rind ja triitseps ning temposõit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad ja võitluskaaslased on teele saadetud Balti Matchile. Nüüd ei ole muud kui oodata ja loota.

Ja loomulikult rassida edasi nendega, kel veel teekond kestab. Täna siis plaan 60 min ratast ja Reedaga jalatrenn. Merisea lähedus on vist nakkav, mul ka põlv annab tunda, ta kohe kannab neid haigusi edasi ;-) NB! Matchi ootustest on kindlasti minu jaoks põnev, kuidas saab 16 aastane Meinart Möls Leedu ja Läti juunioridele vastu ning kidas sümpatiseerib Savisaare proportsioon ja esteetika väliskohtunikele?! :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Balti Match ka läbi ning veel kolm minu sportlast võivad hooajale joone alla tõmmata. Noored poisid Mart ja Meinart võivad auga väljateenitult minna oma põhikooli lõpureisile, sest mehed on tugevalt jalaga kulturismi maastiku ukse lahti löönud. Tagasitulles tuleb aga hakkata ettevalmistuma sügiseseks hooajaks. Et mitte poisse laisaks lasta tuleb võtta eesmärk võimalikult paljudele juunioitele hirmu tekitada ja nii mõnigi skalp võtta. Siim saab ka rahulikult sööma hakkata, mehel kindlasti parim hooaeg vormi poolest aga saab veel parmini ja kindlasti teeme veel paremini.

Võistlejaid on veel rivvi jäänud mul 4, kes valmistuvad EM, Õnnela, Esta, Aleksandra ja Reet.

Estaga tegime eile 60 minutilse poseerimise, parandasime EKV vead ja tõime esile tugevaid külgi. Kui Esta suudam oma lavalised esitlused teha sama tugevad, kui poseerimise harjutamise lõpus, ei jää kõrged kohad tulematta.

Homme kohtun Aleksandraga, et teha koos üks trenni ja lüüa pikale veninud hooaja tõttu kehale uus elu sisse. Loomulikult tuleb ka poseerimine. Nii Aleksandral, kui ka Reedal tuleb laupäeval viimane lava tunnetamine Läti lahtistel enne EM i. Samuti saab Reedaga teha veel üks, kaks ühist treeningut.

Endal on veel selle kõige kõrvalt jäänud 2 treeningut enne Viljandi Ümberjärve jooksu, täna ja kolmapäval. Treeningud on kerged, seeriad lühikesed, plahvatusliku iseloomuga. Väldin lihase "täis pumpamist", sest aktiivne ja tugevas toonuses suur lihas nõuab kordades rohkem energiat ja hapniku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske on küll pool pidust trenni teha, aga jooksurajal on see suureks kergenduseks. 100kg mehel ei ole lihtne tempokalt joosta pikka maad :-) Lisanditest degusteerimisel maitsesi ära Fast Hera 80 kreemiküpsis, hakkas meeldima :-) Lisaks Fast EAA, Fast Pudding, Olimp Tribusteron ja riboksiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6. Mai toimub TÜ ASK is järjekordne Fast toidulisandite degusteerimine. Tooteid tutvustavad selle hooaja kulturismi ja fitnessi lava vallutanud ning Team Fast Rückenbergi uued liikmed noor kulturistid Mart Lodi ja Meinart Möls ning nõu ja jõuga olen ka ise kohal. Kindlasti tulge maitsma.

Nädalavahetusel toimuvad siis Läti lahtised meistrivõistlused, kus võistlusrivis on ka TÜ aski Reet Reimets ja Aleksandra Laer. Pöidlad pihku :-):

Endal täna jääb volberdamine ära, ma ei tea juba mitmendat aastat, sest homme ootab Viljandi Ümberjärve jooks. Paljalt mõttest lähvad juba jalad kangeks :-)

Eks ma tangin end kuhjaga aminohappeid täis ja teadupärast julge hundi rind on rasvane :-) järelikult peaks energiat jooksuks jätkama :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, kuigi pole siia pikka aega kirjutanud, leidsin üles ühe video jõutõmbest, mille olin juba unustanud.

Nagu näha, siis raskust on 210 peal, viimane tööseeria. Jalatrennis tegin kükki täpselt sama raskusega, tööseeriate pikkus oli 3 kordust kükil. Siinkohal täname selja- ja jalajumalat - aamen.

Paari päeva pärast on siis kõigi lemmik KV õppus Siil ning peale seda kindlasti hakkab valmistumine sügiseks.

11017079_10206432684598177_2633874742512

10425161_10206432684958186_5132147144410

Edmund

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägev mees oled, pärast meie ühist "soojendusjooksu " oli sul veel vurtsu ja plahvatust, et paugutama hakkata. Nii need asjad käivad, visa töö ja vääramatu tahe vormivad sportlasest võitja. Kui elu ja asjad jonksu saab oled sa sügiseks ikka hirmus looma ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured õnnitlused Reedale nädalavahetusele kuldse punkti panemise eest Läti lahtistel meistrivõistlustel! Loomulikult õnnitlused ka teistele medalistidele. :-)

Võistluse kulg jättis muidugi soovida ja info selle kohta oli olematu.Lätil on ikka Eestlastel palju õppida , kuidas sujuvalt ja jooksvalt võistlust korraldada :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda tegemistest nii palju, et reedel oli Viljadis siis kaua oodatud jooks. Ega ma suuri lootusi sellele jooksule ei pannud, kuna spetsiaalselt jooksnud polnud, küll aga muud aeroobset ja anaeroobset kuhjaga. Plaan oli siis joosta alla tunni, ehk siis sama, mis eelmine aasta, aga jooksin 1.06 :-) Oleks pingutanud, siis võinuks 1.03 joosta, aga see ei olnud see, mida sinna jooksma läksin. Head tunnet ei olnud, seda näitasid ka km ajad. Neljandal kilomeetril lasin jala sirgu, ja vantsisin nördinult lõpuni, olle oma kehas ja selle käitumises äärmiselt pettunud. Hiljem analüüsides, ei saanud ka paremat tahta, sest tegelikult on keha saanud vähe puhkust, et see hea mineks oleks võinud realiseeruda. Lollusest tahtsin ka proovida väiksema energia laadimisega, kui muidu, aga minu suure keha puhul maksis see ilmselt kuhjaga kätte. Naljakas joosta nagu jõudsin aga lennukust polnud. Keha oli kinni ja ei töödanud. Et siis selline selle aasta esimene jooksu kogemus, aga mis kehvasti see uuesti, juba pühapäeval on Tartu maratoni kevadjooks :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÜ ASK i sportlased jõuavad ka igale poole, südames on kindel tunne sest Edmund, Allan ja Siim on "SIIL" õppusel. Kui juba sellised mehed on kohal, siis on Eesti veel ikka vaba 😉 Homme toimub TÜ ASkis Fast toidulisandite degusteerimine 18.00-20.00

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/poeg-kasvas-suureks-birgit-puve-pildistas-emadepaeva-eel-eesti-kulturiste-koos-emadega?id=71385371

Tehakse ka läheneva emadepäeva raames ilusaid asju ja tegusid :-)

Kõigile emadele au ja kiitus taevani, sest tänu teile oleme need, kes me oleme :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi plaan soetada see. Kuna jõutõstja ei ole, siis paksu vööd eriti kasutada ei taha - muidu pean veel kõhulihaseid eraldi treenima hakkama. :D Ühel tüdrukul on XS vöö ja mulle täpselt paras. Aga varuga plaanin osta S suuruse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan ka seda sama vööd, piisaval pehme, et hoiab ilusti kehasse ja samas parajalt jäik, et korralikult ära toestada ning krõps kinnitus peab ka hästi Erinevalt sinust Taavi on mul liha ka luude peal ehk siis kasutan M suurust😊

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tekkis selline plaan, et prooviks kätt küpsetamises ja mitte midagi über tervislikku vaid vana hea õuna - kaneeli stritsel.Selle all ma mõtlen, et õunu kuhjaga ja või, suhkru ja kaneeli segu ojadena nõretamas 😉 Mõeldud tehtud, tükeldasin koorisin õunad, valmistasin pärmtaigna, segasin kokku kaneeli segu( seda põhimõttel, et rohkem on parem), riivisin apelsini koort, kardemooni ja vanilje suhkrut. Taina ja segu voltisin oma pisikeste värisevate näpukestega kokku. Varsti saab teada mis välja tuli 😉 Aga lõhn tundub hää. Vend janar ütleks, stritsli jutu peale, et nii põja olen oma toitumisega langenud 😉 Aga mina ütlen" Magus elu!" 😄

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×