Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Lõune-Eesti vist ainuke koht, kus sajab. Nõos hakkas öösel sadama ja siiamaani sajab. Endal endiselt palavik ja ei taha kuidagi alla minna. Kõik kohad juba lamamisest valusad + väljaselgitamata valu trapetsis on ka hullemaks läinud.

Ise sisustan oma aja korvpalli vaatamisega. Kell 13.00 algab ka pealtpaneku võistlus ja Ott Kiivikase FitShop.ee võistlus:
http://sport.postimees.ee/2882651/postimehe-otsepilt-tallinn-openi-tanavakorvpalliturniir

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamamisest on kopp ees ja olen ennast jalule ajanud. Palavik on, aga liigutama peab ka. Eile käisin juba õues - korra linnas Supermotot vaatamas. Päris mõnus oli :). Peeglisse vaadata ei taha, sest selline tunne ja pilt on nagu ei oleks kunagi trenni teinudki :P. Loodetavasti kui kunagi rajale saan, siis kõik taastub kenasti ja kiiresti. Peaasi, et kohe rapsima ei hakka.

Päev otsa vaatasin 3x3 EuroTouri, mille võitsid venelased. Teise koha said eestlased. 26 sekundit oli lõpuni, kui eestlased juhtisid 14-17. Venelased suutsid järgi tõmmata ühe punktiga ja eestlased tegid 8 sekundit enne lõppu vea. Venelased mängisid lahti ja kohe viskasid kaugviske, mis viigistas mängu 17-17. "Lisaaega" mängitakse tänavakossus kuni 2 punktini ehk kes saab enne 2 punkti - lisaaeg jäi 2-1 venelaste kasuks.

Muidugi ei saanud vaatamata jätta pealtpaneku võistlust, kus kõigeige parem oli minu arust Team Flight Brothersist Dmitry "Smoove" Krivenko, aga kohtunikud valisid võitjaks Jusfly. Jutud olid Jusflyst kõvemad kui teod minu arust, aga ega ta kehv muidugi ei olnud, kuid võitu vääris minu arust Dmitry. Selline käte kiirus ei ole tavaline. :) Oleks huvitav teada kelle poolt Ott hääletas finaalis.

Video ka - white men can fly! :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina panin Dmitri poolt - ütleme nii ,et jõulisem donk finaalis. Võitja tegi hea triki, kuid pealtpanek ise jäi natuke lahjaks, Dima pani ikka sellise laksu ülalt sisse, lisaks keerukas eeltöö. Ma ei kujuta ette, selle ilmaga haige olla....päris hull võib olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina panin Dmitri poolt - ütleme nii ,et jõulisem donk finaalis. Võitja tegi hea triki, kuid pealtpanek ise jäi natuke lahjaks, Dima pani ikka sellise laksu ülalt sisse, lisaks keerukas eeltöö. Ma ei kujuta ette, selle ilmaga haige olla....päris hull võib olla.

Nõustun. Jusfly pealtpaneku teeksin võib-olla ise ka järgi, sest rondaat on selge ja hüpet ka jagub, et pealt panna :).

Sellise ilmaga on positiivne see, et palav ei ole. Kui teistel on palav, siis mina olen paksu teki all ja värisen külmast. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahate näha, kuidas kulturistid jooksevad, siis pange ETV peale, sest 100m sprint käib. :D

Harry Aikines-Aryeetey, 24-aastane

Harry-Aikines-Aryeetey-11.jpg

173397095-dwain-chambers-of-belgrave-har

Tundub, et peab ka vist ikka sprinteri moodi trenni tegema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin siin Imre postitust ja tekkis selline huvitav mõte, kas oleks võimalus teha Eesti tippudest selline film nagu Pumping Iron?

Oleks ju tore , kui tekiks võimalus teha projekt ,laager nädal aega, kus treenivad ja räägivad oma mõtetest, elust ja treeningust Eesti tipud.

Ja see talletada ajaloo tarbeks ka filmilindile. See oleks kindlasti suur ja mahukas projekt, saada kõik need Eesti Suured spordimehed kokku, aga usun, et see oleks seda väärt. Koovit, Kiivikas, Rückenberg,Vähk,Kalmus, Kuusnõmmed, Abrossimov ja noorematest meestest Raudsepp, Merisalu, Kelner, Savisaar.

See oleks väärt mõte, keeruline teostada aga tasuks mõelda.Tänased teod kajavad meile vastu igavikust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna üks trenn tehtud. Tegin jalgu üsna kergelt.

1) Kükk 80kg 5x8

2) Väljaasted 35kg hantlid 4x8 (16 sammu)

3) Sirutused 70kg 4x8

4) Kõverdused 60kg 4x8

5) Hack trenažööril pöidade "sirutamine" 130kg 4x6

Õhtul kerge selg + kerge biitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg ka tehtud.

1) Lõuatõmbed 4x8
2) "Traktori" sarnane trena 50kg 4x10

3) Pull-over 35kg hantliga x8, x12, x8, x12

4) Sirge kangiga käsivarte kõverdamine 30kg 4x12

5) Haamer 12kg 4x8

Varsti peaks Mariusel valmis saama ka Nõo Pumping Iron part 1 dokumentaal. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti haige - ei kao see haigus kuskile. Täna trennis tuli nii jõhker nõrkus peale, et olin sunnitud trenni pooleni jätma. Eile õhtul juba tundsin, et mingi vimm on sees.

Pärast trenni mõtlesin keha šokeerida kuuma sauna ja külma duššiga. Koju jõudes jõin teed oma aiast korjatud melissist. Poest mõtlesin küll pipraviina osta, aga ainult pooleliitrine oli ja nii palju ei ole vaja. :)

Väike klõps ka trennist.

post-4814-0-34265900-1408022538_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast trenni mõtlesin keha šokeerida kuuma sauna ja külma duššiga. Koju jõudes jõin teed oma aiast korjatud melissist. Poest mõtlesin küll pipraviina osta, aga ainult pooleliitrine oli ja nii palju ei ole vaja. :)

Ega ta pahaks ei lähe :D

Gramm paracetamoli 3x päevas ja terve nagu nalja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb rohkem küüslaauku süüa, rohkelt saunas käia ja külmas vees karastamas.Ja C vitamiini süüa, siis saad sama tugevaks kui mina. Ja Allan vlib õpetada nõgese vihta õpetada tegema :-) Siin ei ole mõtet spordilaagreid teha, vaid tuleb teha tervise karastamise ja külmalaagreid :-D

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuum saun ja külm dušš on igapäevane. Küüslauk on jah kahjuks ära kuivanud kapis ja peab kuskilt laadalt juurde sebima. Sibulat saab küll normaalselt ikka söödud. Pipra pekki on vähe söödud - selles ongi viga! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal olen tähele pannud kui rasva protsent (dexa järgi) alla 10 läks,siis kippusin suht lihtsalt tõbiseks jääma,kurk oli esimene mis haigeks alati jäi.

Vaadates Taavi su pilte siis sa oled aasta läbi päris kuiv. (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal olen tähele pannud kui rasva protsent (dexa järgi) alla 10 läks,siis kippusin suht lihtsalt tõbiseks jääma,kurk oli esimene mis haigeks alati jäi.

Vaadates Taavi su pilte siis sa oled aasta läbi päris kuiv. (y)

No, olen proovinud ka paks olla, aga endal oli raske. Kui joosta oli vaja, siis oli kohe keel vestil. Tunne oli hea, et suur ja jõudu on kõvasti, aga elu ainult jõusaali trennist ei koosne. :)

Kaal ca 89kg ehk 12kg puhast pekki peale võetud pärast võistlusi:

4m4tmgs.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin kergelt õlga ja triitsepsit. Homme natukene selga ja biitsepsit. Siis järgmine trenn alles esmaspäeval. Loodan, et haigus tolleks ajaks kadunud, siis saaks normaalselt juba treenida.

Mõned lihaskiud on veel alles jäänud põhimõtteliselt kuulisest treeningpausist ja haigusest. :)

post-4814-0-23392900-1408112050_thumb.jp

post-4814-0-59548500-1408112050_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav. Käisin Kädy sugulaste juures ja kõik, kes vastu tulid ütlesid: Issand, Taavi... Sa oled alla võtnud! Kaal oli täna 82,4kg, kuigi vahepeal olin juba stabiilselt 85kg. Ehk ca 3kg lihaskadu ütleksin. :/

Tervis on ikka kahtlane, sest mingi uus haigusnäht tuli. Pidevalt oli selline tunne, et vererõhk oli madal ja pea käis 24/7 ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis tehtud esimene poseerimine. Meestel ja naistel minna veel on ning viimane aeg oleks kraanid koomale keerata. Poseerimise enda osas pole midagi halba kellegi kohta ütelda, päris kreeka eesid ei tehta. Küll aga võtab võhmale pooside hoidmine, aga hullu pole, see oli alles esimene kord, nüüd saab aina paremaks minna. Eriti tooks esile Siim Savisaare vormi, mees on hea ja usun, et on valmis ja küps võistlemiseks ka välisvõistlusteks. Loodan, et liit leiab osalisi või täielike võimalusi , mehe välja võistlema saatmiseks ;-)

Hooaeg on alanud ja töö käib :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused!

Täna sai üle pika aja vähe korralikumalt jalgu kiusatud. Plaan oli teha tunni ajaga 20 seeriat 10-seid kükke 50% ühesest maksimumist. Kuna lõpupoole tundsin, et kui vähe tempot tõsta, jõuaks isegi 25 seeriat ära teha. Kui kella kinni panin, jäi isegi 10 sekundit veel üle :D. Kokku tuli siis tunni ajaga 25x10x80kg ehk 20 tonni kükki.

post-8206-0-34188100-1408391251_thumb.pn

Time: 59:52

Calories: 597 C

Avg HR: 140 bpm

Max HR: 181 bpm

Ülejäänud trennid on ikka tavalised - alguses üks raskem baasharjutus 5 x 5-12 kordust ja siis mingit väiksemat nodi peale.

Toidukordi päevas 6-8, millest 3-4 väiksemad valgu- või toidukorra asendaja sheigid. Kaloraaž ~4000kcal. Natuke aega tagasi söödud õhtusöök - riis, hapukoor, värske hapukurk, heigifilee:

post-8206-0-90548900-1408392153_thumb.jp

Kuulmiseni!

Muudetud kasutaja meukow poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, ei ole trennis seda minekut. Iga väike pingutus väsitab jõhkralt ikka. Juba esimese harjutusega läks süda pahaks. Muidu oleks ära kannatanud selle, et süda paha on, aga Kädy ütles, et ma olen näost valge ja silmad on imelikud. Pärast seda lühendasin trenni.

Tegin 3 harjutust seljale ja 2 biitsale. Raskused ei olnud suured, vaid pigem tunnetuse peale.

1) Lõuatõmbed 4x8

2) Alatõmme plokil 95kg 4x8

3) V-tõmbed ülalt 75kg 4x8

4) Sirge kangiga käsivarte kõverdamine 30kg 4x8

5) Käsivarre kõverdamine toetudes küünarvarrega reiele 12kg 4x8

Eilsest püüan ka normaalsemalt sööma hakata. Eile sain 2150kcal täis. Suht piin on ikka, sest isu ei ole veel üldse. Näiteks täna olen söönud 389kcal hetkeseisuga.

Allan võiks terve oma päevase söögi blogisse üles panna. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×