Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Õhtut!
Täna lõppes nädalane tsükkel, kus kasutasin ühesest maxist ~60% raskuseid. Esmaspäevast pühapäevani tegin iga päev kükki 5x8x95kg, surumist 5x8x75kg ja tõmmet 5x8x120kg. Koos sissejuhatavate seeriatega tuli kolme harjutuse peale nädalaseks tonnaažiks üle 100 tonni ja lisaks veel muud väiksemad harjutused. Taastumine on hea ja jõuaks vast isegi rohkem seeriaid/kordusi teha. Nädalavahetus oli töövaba ning eile tegin trenni kohe hommikul ära. Olin kell 9 juba trennis ja hea rahulik oli teha. Hommikuti ja eriti veel nädalavahetustel naljalt kedagi peale administraatori majas ei näegi. Suvel kahjuks varem lahti ei tehta, muidu oleks veel varem läinud. Pärast läksin Saadjärve äärde suve nautima. Kuna päris niisama ei tahtnud vedeleda, siis tegin rööbaspuid 30x10 ja pärast veel aerutasin süstaga paar tundi mööda järve. Täna aga sai aega veedetud Vudila mängumaal. Pole seal varem käinud ja päris tore oli.
Kuulmiseni!

Kuule vudila. Hakka oma blogi pidama, mis sa arvad ;)

Pilti, juttu...see oleks tore !

Terv

Andreas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased puhkuse päevad käsil, treeningplaan näeb ette, päev otsa vegeteerida, et siis kõik jõud ja vastupidavus ühele kaardile panna. Selle kuumusega tuleb ikka korralikult jõuvarusid planeerida. Trennid ikka kestvusega 2, 5 h. 2 n ädalat veel siis saab tsükkel läbi, kus sai tehtud 3 korda nädalas jalga, 2 korda nädalas selga, õlga , svungi ja svingi. Lisanditest on selle kuumusega suureks Fast Bcaa, mida võtan 8-10 kapslit päevas. Olimp MZB, mis aitab hästi magada ja kiirendab taastumist. Fast Pudding, mis teeb lihtsalt meele rõõmsaks ja musi magusaks :D

Hooaeg läheneb ja vahepeal olen kohtunud sportlastega ning nende sihid, plaanid ja töö, mis tuleb ära teha, paika pannud.

Mõned nädalad veel , siis tuleb hakkata poseerimistega ka pihta. Kuulda on, kuidas lavalauad naksudes juba sportlasi hüüavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis esimene trenn pärast puhkust. Ega siis lihtsalt ei saanud alustada. Kogu jalatrenni kestvus koos soojendusega 30 minutit. Seeriate ja harjutuste vahel oli puhkepaus ca 20-30 sek. Mina tegin seeria ära, siis tegi Kädy ja puhkamata kohe mina jne terve trenn. Harjutuste vahel ka ei puhanud.

Sai tehtud:
0. Soojendus
1. Kükk
2. Jalapress
3. Kõverdused
4. Sirutused

Jalapressi ajal läks juba süda pahaks, aga panin edasi. Kõverduste ajal hakkas pea ka ringi käima, aga tegin edasi, sest pilti veel eest ei visanud. Särk nii märg ei olnud, et oleks saanud higi välja väänata, aga korralik märg käkk küll. Samuti ka jalanõud ja püksid. :D

Pilte ka 5 minutit pärast trenni. Higi juba kehalt enam-vähem ära kuivanud, aga juuksed olid veel märjad. Saalis oli umbes 35 kraadi ja õhutemperatuur 30,5 kraadi (viludas).

post-4814-0-43107500-1406725441_thumb.jp

post-4814-0-67012900-1406725441_thumb.jp

post-4814-0-95575700-1406725441_thumb.jp

Vedelesin pärast trenni 10 minutit jääkülma dušši all ja iga kell oli tunne, et kohe tuleb üles. Isegi vesi ei läinud alla. Homme samasugune trenn ülakehale ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silvar, vaadates palju sa ise treenid, siis kas lõpuks on plaan ise ka uuesti lavale jõuda? Või kust see motivatsioon tuleb sellisel juhul kui võistlusplaane ei ole?

Plaan nagu oleks jah, oleks ju päris võimas vaatepilt Vennad Vägevad, Vennad Kuusnõmmed, Vend Vähk ja Vend Kiivikas. Tegelt väike soov on , et Janariga laval kõrvuti seista. Kindlasti on suureks motivatsiooniks olla eeskujuks õpilastele ja teistele kulturismi ja fitnessi ning jõusaali sportlastele, et jõusaal ja kulturism ei välista ülimat vastupidavust, aeroobset ja anaeroobset kestvustreeningut, vaid õige doseeringuna võivad väga edukalt teineteist täiendada. Pooldan seda vaatenurka, et keha, tahe ja vaim käivad käsikäes ning, kui seda teistelt nõuda, tuleb olla ise oma sõnade taga ja tõestus.Olles ise vorst ei ole teisele vorstile jutt kanarinnakuks saamisest väga usutav :D Loomulikult pole see reegel, et nii peab olema, kuid kindlasti on see positiivseks motivaatoriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaan nagu oleks jah, oleks ju päris võimas vaatepilt Vennad Vägevad, Vennad Kuusnõmmed, Vend Vähk ja Vend Kiivikas. Tegelt väike soov on , et Janariga laval kõrvuti seista. Kindlasti on suureks motivatsiooniks olla eeskujuks õpilastele ja teistele kulturismi ja fitnessi ning jõusaali sportlastele, et jõusaal ja kulturism ei välista ülimat vastupidavust, aeroobset ja anaeroobset kestvustreeningut, vaid õige doseeringuna võivad väga edukalt teineteist täiendada. Pooldan seda vaatenurka, et keha, tahe ja vaim käivad käsikäes ning, kui seda teistelt nõuda, tuleb olla ise oma sõnade taga ja tõestus.Olles ise vorst ei ole teisele vorstile jutt kanarinnakuks saamisest väga usutav :D Loomulikult pole see reegel, et nii peab olema, kuid kindlasti on see positiivseks motivaatoriks.

Selge pilt lahinguväljal näeme r...k ;) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn tehtud. Kogu ülakeha tegin läbi. Aega läks 31 minutit täpselt. Kõiki harjutusi 4x8, puhkepaus 20-30 sek.

1) Lamades surumine
2) Plokil rinnale tõmbed ülalt
3) Rööbaspuudel surumine
4) "Traktorilaadne" trenažöör

5) Õlgadele lendamine kõrvale
6) Tõsted ette hantlitega
7) Hantliga käsivarre kõverdamine küünarnukk toetudes vastu reit

Tänane trenn oli vähe rõõsam ja süda pahaks ei läinud :P.

Pole ka enam maailmale saladus, et lisaks James Rodriquezele võeti ka juurde teine ründetäht Real Madridi.

post-4814-0-79872200-1406805463_thumb.jp

post-4814-0-14629400-1406805464_thumb.jp

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule vudila. Hakka oma blogi pidama, mis sa arvad ;)

Pilti, juttu...see oleks tore !

Terv

Andreas

Tere!
Annan oma tegemistest siin foorumis teada ja esialgu eraldi blogi pidama ei hakka. Kui vahest midagi linti saab võetud, siis lükkan üles :)
Esmaspäeval juhtus tööjuures väike õnnetus - lõikasin vaibanoaga näpu otsast väikse tüki ära. Ükski trenn sellepärast tegemata ei jäänud, kuigi segas kõvasti. Kui eelmine nädal sai iga päev kükk-surumine-tõmme tehtud, siis see nädal lõin lihasgrupid natukene rohkem lahku. Kolmapäeval tegin jalga ja biitsa, reedel rinda, triitsa ja õlga ning täna selga ja väheke jalga. Plaan oli teha 50kg-ga 100 kükki, aga parem seljapool läks nii täis nagu oleks terve aja ühe jala peal seisnud ja tegin ainult 50. Mul varem ka see jama olnud pikemate kükiseeriatega. Peab laskma mõnel teadjamal asi üle vaadata. Umbes 5 aastat tagasi kükkisin ka 50x50kg, aga siis läks ikka pms pilt eest. Täna tehes sain alles jalad kergelt soojaks, aga selg ei kannatanud rohkem. Eile sain igakuise pakikese Fitness'i poolt, kus seekord oli õuna-kaneeli puding. Väga hea lisand päevase valgunormi täitmiseks.
Lisan ka tänase kükivideo. Oma arust on tehnika hea ja kang sirgelt seljas, aga äkki on kellelgi ideid või ka endal olnud kokkupuuteid, et millest see üks seljapool pingesse võib minna!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis jala treening Reedaga ja Reedal siis ka kerge käsi. Kaks trenni veel siis jäänud koos teha, pärast mida läheb Reet 10 päevasesse laagrisse, kus saab kehale ja vaimule veel vinti peale keerata. Jooksvalt panen kokku Tü Ask i sügisest võistlejate väge. Tulemas on nii uusi, kui ka "vanu" tegijaid oma tuntud headuses.

Täna plaanis selg ja õlg ning rattal 40 min temposõit.

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis esimene trenn, millest saab nüüd alguse kevadeks valmistumine. Võtan asju rahulikult ja püüan vigastusi vältida. Hommikul käisin ka massaažis ja sai selga muditud - hullu valu ei tehtud, aga mõned verevalumid ikka. :)

Tegin täna jalgu. Kükki kergelt 100kg 4x8 vööta + jalapress.

Täna tuli lihapallide ja kartulipudru isu. Piimatooted ja liha koos... omg...

post-4814-0-91421400-1407256747_thumb.jp

Kusjuures tundub, et need Rakvere lihapallid on täitsa okeid. Muidugi ei kujuta ette, mis seal päriselt sees on, aga #YOLO #LIVING DANGEROUSLY.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju siis minu treeningutest. Eile õhtul läks enesetunne maru kehvaks ja lõpptulemuseks kõva palavik. Öösel magasin vati tekiga ja värisesin külmast. Tsipa enne lõunat täna oli palavik 38,5'C.

Aga kuna täna pidin linna minema, siis käimata ei jäänud. Pidin kokku saama Norrast Kyäni töötajaga, kes tahtis, et ma testiksin nende tooteid, sest sportlaste peal ei ole eriti katsetatud. Eks püüan ka siin blogis teada anda, kuidas minu peal töötavad.

Lisaks oli sõbraga kokku lepitud, et täna lähme Hawaii Expressi ja ostame mulle ratta ära. Kuna olen lihtsalt tavaline rattakasutaja, siis püüdsime leida võimalikult odava, aga selle raha eest parima. Sai siis ostetus Scott sub40 Solution. Suureks eeliseks sai kassett.

post-4814-0-60141800-1407336887_thumb.jp

post-4814-0-05248500-1407336888_thumb.jp

Põhimõtteliselt see mul elus alles 3. ratas. Esimese ratta sain esimeses klassis, teise ratta umbes viiendas ja nüüd siis see. Sõitnud olen mõnedsajad meetrid, sest haigena ei hakka suurt tiiru tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lootsin homseks tervemaks saada, et trenni minna, aga kahjuks jääb ära. Oli plaanis muidu Silvariga koos teha. Lõuna ajal kui kehatemperatuur on inimesel kõige madalam, näitas kraadiklaas 38,1'C. Kujutan ette juba, mis piin õhtul ja öösel mind ootab. :unsure:

Olengi kaks päeva voodis teki all lamanud, higistanud ja külmetanud. Kujutan ette, et pärast haigust on vorm ülikuiv :D. Aga hetkel midagi muud alla ei lähe, kui ainult mahlad ja puuviljad. Peamine on, et saaksin vedelikke ja energiat kuskilt haiguse vastu võitlemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes siis suvel haigeks jääb. Hirm oli see , mis mehe haigeks tegi või siis sõitsid liiga palju uue rattaga, jäätis näpus ja tuul sasimas lehvivat lokka ;-)

Ma olin juba haige, kui ratta ostsin. :)

Ma arvan, et põhjuseks võis olla magamine lahtise rõdu ukse ees. Või siis puid lõhkudes käisin jahedas vees ennast jahutamas. Või siis nende kombo.

Kuigi jahedat vett ei süüdistaks, sest alates kevadest olengi ainult külma dušši all pesemas käinud. Enne seda mitu aastat alati pärast sooja veega pesemist olen jääkülma dušši all vedelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks ilmaga leevendust, pole vihma üle kunagi õnnelikum olnud ;-) Hommik algas lubavalt ehk siis alustasin pannkookide ja mustsõstra moosiga :-)Tõotab tulla hea trenn. Reet on ära 10 päevases laagris, mis tähendab, et saan trennis natuke rohkem viilida :-) Nagu ikka on kavas minu kõige nõrgemad kohad selg ja jalg ning näpuotsa täis maiusena õla ja biitsa trenn. Lisanditest Olimp MZB, Olimp Multivitamin, Fast Bcaa ja Juustukoogi pudding!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×