Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Sügavkülmas, jah. :)

Võid Võru Maxima läbi käia, võib-olla leiad ka odavat kanafileed.

Renku ütles, et tema ostab turult 3.7.- kilo. Peaks vist ka turule uurima minema. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Renku ütles, et tema ostab turult 3.7.- kilo. Peaks vist ka turule uurima minema. :P

Ma satun Tartu nii harva ja kui satun, siis ei ole aega turule minna.

Pigem vast 4.70€/kg? Ei mäletagi... tean, et kui sisse minna Turuhalli, siis kohe paremale pöörata, seal müüakse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai tehtud selle kevade esimene proovi jooks 3 km.Peale jala trenni ei olnud paha, lennukust ei olnud ja täis oleva jala tõttu ka ergonoomika puudulik. Sisetunne ütleb, et tuleb korralik jooksu hooaeg :-) Eile treenisin koos Reedaga. Svung 7x5 ja 1x50. Poolik Rumeenia jõutõmme 6x12. Lõuatõmme 6x8, triitsepsi surumine rööbaspuudel 6x12, biitseps tõste kangiga 2x40, biitseps tõste hantlitega 4x15+15.Kõhule sai tehtud topispalliga erinevaid kehapöördeid visetega ja viibutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poseerimisi sai ka tehtud eile nelja persooniga. Välja tooks Riina, kellel on olnud meeletu töö ja trenni tempo, kuid sellest hoolimata vorm hea. Ütleks, et peaaegu valmis EKV-s. Tihe graafik ei ole lasknud "üle mõelda" ning kuivuse ja massi osas on hea tasakaal võrreldes eelmiste võistlustega, kus kuivuse vinti oli natuke üle keeratud. Riina plussiks on kindlasti võistlus himu. Esimesed ringid üksi ei saanud kuidagi ennast käima,kui tõstsime teise tüdruku kõrvale, lõi Riina särama ja kõik loksus iseenesest paika :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedaga oleme kndlasti suure sammu edasi astunud oma püstitatud eesmärkidele. Vorm super,keha tüvi on läinud sitkeks ja tugevaks. Lihas hakkab jõudma uuele kvaliteedi tasemele. Algaja "beebi lihasest" on saanud korralikult ja läbimõeldult voolitud tihedaks Sportlase lihseks ;-) Loomulikult tööd on aga seda on alati. Kõigile algajatele bikini fitnessistidele tahaks öelda, see ei ole iludus võistlus, natuke näljutan, ribid paistavad, nüüd võin lavale minna.Maailma tasemel ja ka Eesti tipp teeb trenni 5-6 korda nädalas.See ei ole jõusaalis vegeteerimine, vaid sama mahu ja intensiivsusega trenn nagu kulturistidel. See on töö kõrvalt teine töö.See on sport selle sõna kõige tõsisemas mõttes.Suhtumine algajatel on juba alustades vale. Ma nüüd hakkan bikini fitnessistiks :-D Alustuseks proovige regulaarselt trenni teha, toomata endale vabandusi, mul on täna töö, kool, mis iganes,trenn ei küsi neist asjadest. Need asjad tuleb panna sobituma trenniga ja kui sa ei suuda, siis on prioriteedid valesti suunatud. Teiseks, trennid ei ole " ära tegemiseks". Trenn on lihastele ekstreemse keskkonna loomine, mis nõuab temalt arengut.Ja kui suudate nii mõelda ning tegutseda, siis võib tasa hilju mõelda sportliku väljundi peale.

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau!

Ei ole mitu päeva korralikult söönud ja tunnen, et tänu sellele ka jõudlus kadunud. Kuid trennis sai siiski rohkem kilosid liigutatud kui varem. Eks pihti tahtejõudu rohkem kasutama kui tavaliselt.

Lamades surumisel plaani järgi 115kg 5x6 ja tuli kenasti ära. Usun, et 5x7 tuleb ära järgmine nädal. Eesmärk on nii kaua teha, kuni kokku jookseb ja siis lähen tippu välja kuni maksimumi proovimiseni. :) Trenni lõppu tegin lõuatõmbeid ka 7x8 niimoodi, et all tegin pausi. Ehk siis Athletic Fitnessi reeglite järgi.

Lisaks pärast veel tegin õla rotaatorlihastele ja süvalihastele paar harjutust.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Reedel osalen EMV jõutõstmises. Varustusega olen ka enam-vähem sina peale saanud. Plaan on osaleda ka EKV athleticus. Seekord rasvaprotsenti väga madalale ei aja, kuna sõuda on raskemana kõvasti lihtsam ning minu väikse lihasmassi juures ei anna liigne kuivus mingit erilist efekti. Kaalu hoian hetkel 74 ringis.

Eelmise aasta EKV:

post-8206-0-79085100-1395764426_thumb.jp

Laupäeval 22.03.2014 (eelmise päeva kaloraaž ca 6500kcal):

post-8206-0-46470400-1395765331_thumb.jp

Üks küki katse eelmisest reedest:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin täna jalga teha, sest pühapäeval ei teinud, kuid siis meenus, et homme tahaks jõutõmmet teha. Eks näeb, kui suuri raskusi kangutan, aga loodaks uut seeriarekordit.

Täna tegin hästi kergelt biitsepsit, sest käisin Kädyt julgestamas ja mis ma ikka tühja passin. Biitseps niigi kõige nõrgem lihasgrupp ja siis võiks natuke järgi aidata küll.

1) Ühe käega kõverdamine scothi pingil 14kg 4x12

2) Kaldpingil lamades kõverdamine 8kg 4x12

3) Haamer pööratud käed sissepoole ehk siis hantel tõuseb teise õla juurde 16kg 4x8

4) Sirge kangiga kõverdamine püsti 40kg 4x8

Mingit pump-efekti või siis väsimust absoluutselt ei tundnud ehk siis ülikergelt natuke mahtu suurendada nädala lõikes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sa siis tehtud selle kevade esimesed jooksud, küll sees, kuid jooks seegi. Jooksin 15 ringi ehk 3km trenni algusesse ja lõppu. Enesetunne oli hea ja jalg kerge. Saalis tegin althaardega lõuatõmbed 10x5, ja plokilt tõmbed kõhule 6x6. Rinnale horisontaal pingi hantlitega surumine 6x6 ja triitsepsile rööbaspuudel surumine 6x12. Hakkasin ka sööma Olimpi multivitamiine ja nagu ikka on sees Fast Bcaa. Loodan lähi päevadel ka väljas joosta, kui tuul vaibub ja päike piisavalt soojendab :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna oli jõutõmme ja õlg. Tõmbele oli kuune paus jäänud ja enesetunne ka eriti paljulubav ei olnud. Mõtlesin, et kui jõuan viimase tõmbe trenni numbreid korrata, siis on hästi.

Soojenduseks vööta kuni 180kg ja x6 iga seeria. 200x6 oli juba vägistamine ja 210kg oli puhtalt tahtejõuga. Ei hakkanud filmima, sest enesetunne ei olnud hea ja jõudu ei olnud. Aga siiski tegin 1 korduse rohkem, kui eelmine trenn ehk siis 210kg x4. See on ka uus seeriarekord. Olen varem teinud 210x1, 220x1 ja 235x1. Usun, et võistlusmomendis peaks hetkel 240kg ära tulema.

Edasi õlgadele surumine 35kg hantlitega 4x8 ja siis muid harjutusi õlale.

Järgmine trenn aga tahaks küll 210x6 ära teha ja võib-olla isegi 220'ga ühe seeria teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu selle aasta esimene jooks on tehtud. Sai suisa 45 min emajõe pervel müdistatud.Minek on hea, aga kohe peale jooksu meenus, miks ma väga tihti joosta ei saa. Seljavalu nagu maast leitud ;-) Aga ilm oli nii hea, et patt oleks olnud mitte joosta :-) Ja pärast söömist tegin 1h jalutuskäigu otsa + 1h jõusaali. Fast Bcaa maitseb enne ja peale värsket õhku hea:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu selle aasta esimene jooks on tehtud. Sai suisa 45 min emajõe pervel müdistatud.Minek on hea, aga kohe peale jooksu meenus, miks ma väga tihti joosta ei saa. Seljavalu nagu maast leitud ;-) Aga ilm oli nii hea, et patt oleks olnud mitte joosta :-) Ja pärast söömist tegin 1h jalutuskäigu otsa + 1h jõusaali. Fast Bcaa maitseb enne ja peale värsket õhku hea:-)

-

Kas seljas mõni vanavigastus lööb välja ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,mu nimme närvikanalid on ahenenud.Kõik põrutused teevad maru valu. Tegelikul on mul kükk ja muud alaselga koormavad harjutused keelatud :-) Ainuke, mis pidevale alaselja hellusele leevendust pakyb on võimlemine alaselja lihastele (ülesirutus harjutused ja kerge ning puhas jõutõmme).Öösiti magan padi kõhu all,et kui lihaste toonus alaneb vajub selg läbi ja hirmus närvivalu. Aga mis ei tapa teeb tugevaks ning loominguliseks ja leidlikuks nii harjutuste, kui ka koormustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile trennis mõtlesin, et hakkan jalgadele mahtu tegema, sest põlved viimasel ajal tunda andnud. Võtsin endale eesmärgiks kükkida 100kg x51. Kunagi ammu koolis sai tehtud 80kg x51 - kuigi siis jäi powerit veel kõvasti sisse. Janarit pole plaaniski üle trumbata :D.

Alustan kergelt (loodan, et on kerge :D) 5x10 ja edaspidi püüan 5 kordust juurde lisada. Usun, et kui jõuan seeria 5x30 ära teha (kui üldse jõuan selleni), siis peaks 51 sees olema küll. :) Aga eks juba üle 15 küki on suht enesepiitsutamine ja saab kindlasti mõnus olema. Loodan, et oksendama ei pea. :)


Hetkel enimkuulatavam artist:

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise hakkasin ka pikki seeriaid kükkima, küll mitte nii hullult, pigem tasapisi 12-15 kordust.

Ma ei kujuta ette, kui sa 5 seeriat 30 kordust ära lased, siis ega vist eriti muu jaoks enam vatti ei jätku :D

Ise tegin oma 12-sed seeriad ära ja peale kükke oli jalg tömps mis tömos. Sellega vist on nii, et võtab üks paar nädalat aega, enne, kui korralikult keha paugutada suudab, esimene trenn kohe 5x 30 paneks, siis jääks ilmselt pooleli, kuna vaim pole selliseks katsumuseks veel valmis. Igaljuhul edu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise hakkasin ka pikki seeriaid kükkima, küll mitte nii hullult, pigem tasapisi 12-15 kordust.

Ma ei kujuta ette, kui sa 5 seeriat 30 kordust ära lased, siis ega vist eriti muu jaoks enam vatti ei jätku :D

Ise tegin oma 12-sed seeriad ära ja peale kükke oli jalg tömps mis tömos. Sellega vist on nii, et võtab üks paar nädalat aega, enne, kui korralikult keha paugutada suudab, esimene trenn kohe 5x 30 paneks, siis jääks ilmselt pooleli, kuna vaim pole selliseks katsumuseks veel valmis. Igaljuhul edu :)

Sellepärast ma selle 30 kahtluse alla seangi. Tean, et olen 20seid teinud 100kg. Aga 30 ära teha... siis ei tea, kas järgnevaid seeriaid tulekski :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme on EMV jõutõstmises. Meie oma poiss Allan astub ka võistlustulle. Kindlasti on Allan elavaks tõestuseks, et ülim jõud ja suurepärane jõuvastupidavus käivad käsikäes. Homme EMV jõutõstmises ja 26 aprill athletic fitness. Edu homses võistluses, korraliku adrenaliini ja venivat trikood :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli suht jõhker päev. Tegin oma trenni ära, siis edasi sulgpalli mängima, pärast sulgpalli korvpalli ja pärast korvpalli veel ujuma. Suht tühi olla, aga õnneks homme puhkepäev. Loodan, et on ilus ilm, siis teeks väikse grillimise ja naudiks ilma. :)

PS! Sai kitsalt surumisel 100kg 4x8 ka tehtud :).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi päev ilus! Kuna eile oli suht süsivesikute vaene päev, siis täna alustasin süsivesikutega. Sõin ära ühe topsi jogurtit ja siis kausitäis mustika puddingut, et valke ka saada. Nüüd kohe autot pesema ja koristama ning pärast seda grill ja chill. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused Allanile jõutõstmise 3.koha võidu puhul!

Aitäh Silvar! Eilse võistlusega jäin üldkokkuvõttes rahule. Kaalumisel numbrid 72,95kg. Kükkida lootsin endamisi isegi kuni 200kg, kuna viimane varustusega trenn andis selleks isegi lootust. Aga pärast esimest katset oli kohe tunda, et täna jalg väga heas seisus ei ole. Kaalu lasin alla viimastel päevadel pms vee arvelt ja sinna see kükk vast jäigi. Teine ja kolmas katse 180kg oli juba kindel allajäämine. Surumises 130kg ja 140kg tulid päris libedalt. Kolmas katse 145kg ka väga kaugele ei jäänud. Ja lõpuks jõutõmme, kus katsed 220kg ja 230kg väga kerged ei tundunud. Kolmandaks katseks valisin 242,5kg, et 400 wilksi kokku saada. See katse õnnestus vist isegi kõige paremini ja tundub, et sinna jäi veel varugi. Võistluse käik:

KÜKK: 170kg, 180kg, 180kg

SURUMINE: 130kg, 140kg, 145kg

JÕUTÕMME: 220kg, 230kg, 242,5kg

Tänan kõiki asjaosalisi ja peatse jällenägemiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk tundub võrreldes tõmbega ebaproportsionaalselt kaugel? Selle kaalu kohta on korralik tõmbetulemus!

Kükk areneb jah väga vaevaliselt. Kui mahu ja intensiivsuse poolest kükki ja tõmmet võrrelda, siis tõmmet pms ei teegi. Peab mingi aeg korra smolovi läbi tegema ja küll see kükk ka kunagi järele jõuab ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×