Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Ja üleüldse Tü Aski sportlased, nagu ka piltidelt paistab, kasvavad vaadates Oti nooruspõlve pilte, trenni ette ja järgi kepihoope saades ning vahepalaks Fast toidulisandid, mis hoiavad rasketel õppustel naeratuse näol ;-) Ja kasvavad nii, mis mühiseb :-D

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja üleüldse Tü Aski sportlased, nagu ka piltidelt paistab, kasvavad vaadates Oti nooruspõlve pilte, trenni ette ja järgi kepihoope saades ning vahepalaks Fast toidulisandid, mis hoiavad rasketel õppustel naeratuse näol ;-) Ja kasvavad nii, mis mühiseb :-D

Meie palvenurgake, kus oleme põlvili maas ja piitsutame raskete kettidega vastu selga, sest ise ei jõudnud viimast kordust ära teha ja kasutasime selleks julgestaja abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala alguses alustasin taas tribuluse võtmist.Peale Soome reisi oli väsimus sees, aga juba tänaseks on minek jälle nagu turbo oleks sees.Kindlasti ei ole tribulus imerohi, eks mõistlik puhkus ja vastavalt keha väsimusasmele mõõdukas treening on kokku hea mineku saladus.

Kahtlane ja kurb on see, et kuhugile on kadunud fitshopist minu vana lemmik Fast Bcaa,mida vajan, et hoida ikka jätkuvalt nii endal, kui sportlastel lennukust sees.

Nädalavahetus tõotab tulla põnev, palju treeninguid ja ohtralt spordiadrenaliini Fitnessi MM-ilt.Ikka nagu ise võistleks, kui oma sportlased võistlustules.Tuult tiibadesse Esta, Õnnela ja Reet!Töö on tehtud, võtke seda, kui meeldivat pidupäeva.Naeratus näole, keha pingevabaks ja silmisse säde, mis ütleb kohtunikele: "Ma olen parim!"

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlane ja kurb on see, et kuhugile on kadunud fitshopist minu vana lemmik Fast Bcaa,mida vajan, et hoida ikka jätkuvalt nii endal, kui sportlastel lennukust sees.

Igatsen ise ka sidruni BCAAd. Loodame, et tuleb tagasi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi 2015 Kulturismi ja fitnessi aasta lõpetatud.Tuleb tunnistada , et väga edukas aasta oli, nii rohkearvuliselt EKV võitjaid ja EMV võitjaid pole mul ja Tü askil varem olnudki.Eks selle taga on oma jagu tööd nii minul , kui ka lõputul hulgal sportlastel.Kindlasti tooksin välja erilised inimesed nagu Esta,Meinart, Õnnela.Loomalikult Taavi Merisalu ja Reet.Taavi klassikalise kulturism on kindlasti meestes eriti hinnatud, kuna ühegis teises meeste kategoorias Eestis ei ole nii tõsist ja kõrgetasemelist konkurentsi.

Kirsiks tordil on muidugi üks tiitlivõistluste medal, mille teeb eriti magusaks see, et see on Eesti bikini fitnessi 2015 aasta ainus tiitlivõistluste medal.Tubli töö Reeda poolt.Au on koostööd teha Eesti parima bikini fitnessistiga.

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult on ka olnud tagasilööke, mis on selle niivõrd subjektiivse ala puhul täiesti normaalne.Tihti ei sõltu tulemus ainult heast vormist, vaid sellest, kellele mis meeldib ja kuidas käesoleva aasta trend ette näeb.

Kõige parem meel on mul uute huviliste ja võitlejate tuleku üle. Näen, et kevadiseks lahinguks on väed tihenenud ja rünnakurühm on arvukas.Kui sügisel võitsime kvaliteedis ehk siis 4 EMV tiitlit, siis kevadel tuleb lisaks kvaliteedile ka massi ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult suured tänud kõigile sportlastele, EKFL-le, treeneritele, Fitshopile, Fastile ja teistele sponsoritele, kes ala edasi viivad ja arndavad ning hea käekäigu eest hea seisavad.2015 aastal saadud medalid on kõigi medalid, kes on asjasse oma panused andnud nii füüsiliselt, kui vaimselt.

Loodame, et tulevane 2016 aasta tuleb sama edukas, et vastasseisud oleks ausamad ja dopingust puutumata ning, et hindamised üheselt mõistetavamad ja subjektiivsusest liigutaks sammukenegi objektiivsuse suunas.Püüe selle poole oleks juba võit;-)

Kõigile sportlastele veelkord tänu, jõulud on ukse ees, kuid kevad pole ka enam kaugel :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://naine24.postimees.ee/3402095/vaata-ja-opi-seitsme-lihtsa-jousaaliharjutusega-parimasse-vormi

Nii tuli kaanepoisi roll juba varases nooruses minu peale :-) Ja teenin rasket kaanepoisi leiba :-)

Aga kui vaja siis tuleb ka modelli tööd teha, nii, et olen avatud pakkumistele ;-)

Siivutute pakumistega mis Otile ja Imrele tehtud on , ma vast kaasa ei tuleks...no kuna lihtsalt pole nii ilus mees meesinterneti aktideks ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://naine24.postimees.ee/3402095/vaata-ja-opi-seitsme-lihtsa-jousaaliharjutusega-parimasse-vormi

Nii tuli kaanepoisi roll juba varases nooruses minu peale :-) Ja teenin rasket kaanepoisi leiba :-)

Lugesime Kädyga kommentaare ja meil hakkas nii kahju inimestest, et nad nii rumalad on sel teemal ja võtavad veel sõna ka. :/ See ei ole häbiasi, et ei tea mingit kindlat asja, aga siis on targem mitte kommenteerida. Ma ei hakka näiteks kuskil inseneride teemas kõvatama/targutama "oma teadmistega" inseneri alal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot ma olen ka alati imestanud inimeste üle, kes julgevad võtta sõna teemadel, mille mõistmisel ollakse ise valgusaastate kaugusel. See on erakordne rumalus ja labasus. Mul on ka siin kodukandis tulnud ette olukordi, kus no vaata, et ei tulda otse õpetama, et kuidas need spordiasjad üldse käivad, mismoodi selle jõusaali ja jõutreeninguga tegelikult ikka asjad on jne :D. Tekib jõuetuse tunne, tahaks neid kuidagi valgustada, aga sellised inimesed on nii kinni/suletud/piiratud ja seda rumalust on nii palju, et ei oska kuskilt otsast alustada. Ja tõepoolest, kõige lõpuks, kahjuks nad ei saa ise aru (ilmselt mitte kunagi), kui rumalad nad on, kui lolliks nad ennast teevad. Olen ka mõelnud, et kuidas on võimalik, et "targad" ei suuda tulla hetkekski selle peale, et tegemist on inimesega, kes on varsti asja sees olnud 25 aastat, mõelnud, kirjutanud ja juurelnud nende asjade üle sõna otseses tähenduses nii öösel kui päeval jne. Aga näe, siiski on neid, kes teavad möödaminnes asjast paremini :D. Nagu Taavigi ütleb, nii olen ka mõelnud, et mina ei võta ka "oma teadmistega" sõna näiteks majanduse asjades või elektriasjanduses, aga on inimesi, kes on tõepoolest igal alal "eksperdid". Ja ma jätkuvalt imestan sellistel puhkudel, kas sellistel inimestel üldse mingit analüüsimeelt või kriitilist meelt enese suhtes on või mis inimesed need üldse on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane uudis Fitshopi on tulnud taas jälle pika ootamise peale müüki Fast Bcaa.Peale selle, et on tõhus abivahend korrmustest taastumiseks ja lihase ehituseks, on ta ka suupärane sellepärast, et tabletid ei ole liiga suured ja ei jää söögitorusse kinni nagu enamike toidulisandite puhul :-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Reede õhtu ja täna trenni vaba päev siis sai tehtud selle aasta esimesed piparkoogid. Mitte lihtsalt selle aasta esimesed, vaid esimesed piparkoogid,mis sai kalli tütrega esimest korda koos meisterdatud.Peale raputame lumevaibaks piparkoogikestele Fast Protein Puddingut, et oleks veel väike tervislik nüanss ka kirsiks tordil :-) Jõulud ja peretraditsioonid alaku:-)

post-28465-0-13509700-1448033957_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb ausalt tunnistada, et paar jõulu lisakilo on aastaringselt mõnusaks kaaslaseks ;-) Kuidas sul on hirmudega soko hunt :-D

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegus päev seljataga,enda treening, poseerimine ja vormi kontroll.

Danieliga, kes astub üles kevade juunioride klassis sai tund aega keha väänatud ja poose õigeks seatud.Juba vaikselt hakkab asi ilmet võtma, hindeks 2, et arenguruumi oleks.Naljakas on ikka ja jälle näha uusi mehi, kes ei suuda imestust ja hämmingut variata, kui raske see poseerimine on :-) Lavalt paistab kõik nii lihtne ja mehed veel naeratavad ka :-) Punkt üks; raske peabki olema ja punkt kaks ; harjutamine teeb meistriks.Kulturism ja fitness on illusioonide ala ;-)

Teiseks sai tehtud vormikontroll ja algne poseerimine Hr Savisaarega, et alustada lahingu ettevalmistust ;-) Mees on teinud korralike järelaitamisi jalgadele(jutt käib Siimust, mitte Edgarist) ja õlale.Järgmine nädal istume pikemalt maha, et valmistada ette strateegia, kuidas viia parim vorm ja kompositsioon lavale.Sellest juba pikemalt tulevikus ;-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede puhul ja Janari pideva muretsemise tõttu valmistas naine mulle Fasti Proteini puddingust pudingu-marja piruka. Nüüd võib vend ka rahus hingata, sest tõestus,et minu laual on puhas tervis on suisa pildis.Soovitan ma teistel proovida ja katsetada tervislike komponentidega muidu mitte nii tervislikke retsepte ;-)

post-28465-0-79843800-1448630069_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hoolimata rahu ja pühade ajast, algasid need mulle natuke kurvalt tõdemusega, et inimesed ei ole ilusad ja head.Keegi rajakas on keldriboksi sisse murdnud.Naljakas, et murdja peab olema oma maja inimene, sest kelder korraliku turvaukse taga aga seest boksi taba purustatud.Ei ole agressivne, aga selliste puhul kui kätte saaks teeksin omakohust! Selline kena advent.

Helgema küle pealt toob advent ja jõuluaeg meelde magusaid mälestusi Fast Piparkoogi puddingust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×