Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Eile sai alustatud ettevalmistust kevad hooajaks.Kevadeks tahaks tuua lavale 22 aastase sportlase juunioride klassi.Danieliga alustasime juba poseerimisega ja teadupärast selleks pole kunagi liiga vara või seda liiga vähe.Mees on tahtmist täis, programm on valmis ja juba töös.Kui tuhinat jätkub näen mehes suurt potensiaali.

post-28465-0-26609700-1445256197_thumb.j

post-28465-0-09937100-1445256219_thumb.j

post-28465-0-13254200-1445256236_thumb.j

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ees terendab väga tegemiste rohke nädalavahetus.Kuna võistlused koputavad uksele siis poseerimised nii laupäev , kui ka pühapäev.Kaks võistlust millele kaasaelada Pepa Opava ja Läti lahtised meistrivõistlused, kus mõlemal löövad kaasa Eesti sportlased, kui ka siis juba enda sportlased.

Toimub ka Fitness Five EMV, kus Allan Nikopensius lööb kaasa, kui kevadine EKV võitja ja Tü aski sportlane.Võitle Allan võitle;-)!

Loomulikult on veel oma treeningud.Tänast oma treeningut alustangi poseerimisega Meriseaga ;-) Taavil tuleb ikka hoida ora tagumendis , et liiga lõdvaks ei laseks või teine äärmus, et üle võlli ei keeraks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisanditest nii palju, et kuna maguse sõltlane nagu ma olen, olen hakanud jälle Fasti Puddingut igapäevaselt manustama.Põhjus lihtne, koogid on saanud kuidagi vaikselt igapäevaseks ning Fast Pudding maitsev ja tervislik alternatiiv.Igapäevane hõrk küpsetis ei lase end vormipildis kaua oodata :-) Ja mis eeskuju ma olen oma sportlastele, kui ise olen nagu jõulupõrsas:-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel sai veel fikseeritud Taavi vorm, kui mees mingit sööma orgiat na üle laadimist ei tee siis on ta laval oma parima vormiga.

Eile sai nähtud Holgerit, kes on võrreldes kevadega kaotanud oma enesekindlust ja peab veel kõ asti otsima oma poseerimist, või õigem oleks öelda oma suurust ja avatust.Kuivust on aga õigeid nurki ei saa, ei leia mitte kätte.

Meinart on ennast leidmas, enesekindlus ja lava emotsioon hakkavad juba paistma.Keba on noormehel väga sümpaatne, kuivus on käes.

Kõigil meestel on muidugi suur saladuseloor oma vabakavadega.Ootan juba põnevusega, et neid ülevaadata ja lihvida, aga mida pole näinud on kavad. :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seevastu hoopis teine lugu on Estaga, kellega me valisime selle võistluse eel uue taktika "vähem on rohkem".Rohkem puhkust aga tugevamad treeningud.Ja see töötab, libas on kuiv, kuid ümaram, kui kunagi varem, sama asi on ka lihase tunnetuse ja välja poseerimisega.Poosid tulevad kergelt ja loomulikult.Estga nägin eile juba pea laitmatut, sunuvat ja voolavat kava, nüüd tuleb veel saavutada stabiilsus ja enesekindlus.Oma kogemuste pealt tuleb anda Estale ainult lava ja asjad loksuvad ise paika ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seevastu hoopis teine lugu on Estaga, kellega me valisime selle võistluse eel uue taktika "vähem on rohkem".Rohkem puhkust aga tugevamad treeningud.Ja see töötab, libas on kuiv, kuid ümaram, kui kunagi varem, sama asi on ka lihase tunnetuse ja välja poseerimisega.Poosid tulevad kergelt ja loomulikult.Estga nägin eile juba pea laitmatut, sunuvat ja voolavat kava, nüüd tuleb veel saavutada stabiilsus ja enesekindlus.Oma kogemuste pealt tuleb anda Estale ainult lava ja asjad loksuvad ise paika ;-)

Jah, raske on puhata kui oled harjunud pea iga päev trenni tormama ja lihtne on vooluga kaasa minna kui lugeda, kuidas enamus teevad puhkepäevata ja mitu korda päevas trenni.

Aga pean ka passi vaatama ja enesetunnet kuulama. Minu vanuses tahavad lihased-liigesed ikka rohkem puhkust. Tunnen ka ise, et enne Lahtit sai kõvasti üle pandud trenniga.

Aga juba harjun ja laisklemine hakkab meeldima:)

Jama on vaid see, et puhates on rohkem aega süüa vaaritada. Täna läheb leib ahju, hommikuks polaarleivast burger muna ja peekoniga ja proteiini pannkoogid proteiini Smoothiega maitsestatud kohupiimaga jne

Üks udune pilt kah laupäevasest trennist. Laupäev on hea päev trenniks, siis saab mingi aeg täitsa üksi saalis viibida:)

post-5296-0-11745300-1445762496_thumb.jp

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, raske on puhata kui oled harjunud pea iga päev trenni tormama ja lihtne on vooluga kaasa minna kui lugeda, kuidas enamus teevad puhkepäevata ja mitu korda päevas trenni.

Aga pean ka passi vaatama ja enesetunnet kuulama. Minu vanuses tahavad lihased-liigesed ikka rohkem puhkust. Tunnen ka ise, et enne Lahtit sai kõvasti üle pandud trenniga.

Ma ei saa juba sellises vanuses puhkepäevata treenida, rääkimata veel kahest trennist päevas. :D Liigesed lihtsalt ei suuda taastuda. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll see EMV eelne nädal on ikka kiire ja käed, jalad tööd täis.Selline tunne, nagu muidu oleks kohe nagu kõik tegemata jätnud.

Pühapäeval sai poseeritud ja nüansse timmitud Meinarti, Edmundi ja Holgeri, üle sai vaadatud ka vabakavad ja kus viga nägin laita, seal tulin ja aitasin.

Estaga sai kõik juba niigi hea läbi tehtud ja kinnistatud.

Pühapäev veel ka Reedaga jala treening.

Eile taas Meinart letis treening poseerimine ja vabakava.

Täna Kristjan Orasega trenn ja Meinartile üles ehitada viimane jala treening enne EMV.

Homme viimane treening (selg , õlg)taas Meinartiga+ vabakava.

Neljapäev enda treening ja poseerimine Meinartiga.

Reede plaan veel vaadata üle Edmundi ja Taavi poseerimine ja siis juba Salme , siit me tuleme.Eks jooksvalt tuleb olla kaineks mõistuseks kõigile, palju süsivesikuid, palju valku....palju vett, palju soola, kas teeha veel aeroobset või mitte või kui palju jne jne jne.Selline meeldiv elevus ja rutiin :-) see teebki sellest spordist selle , mis ta on ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kainet mõistust ja vitaalsust selle tempo juures aitavad säilitada Fasti batoonid, Fast Bcaa ja Fast Protein Smoothi.

Hea on näha pidevat arengut sportlastel.Füüsilise vormi paranemist ja kehalist arengut on sellel spordialal kerge näha ja analüüsida, kuid erilist rõõmu ja rahulolu pakub mulle, kui treenerile näha sportlaste mentaalset arengut.Näha arengut mõtlemises, teadmistes ja analüüsivõimes, küsimuste püstitamine ja neile vastuste leidmine, teadmised ja seoste leidmine, teooria, praktika ja oma keha võrrandisse sobitamine, see kõik pakub ülimat rahulolu jälgides sportlasi ja neile toeks olles, harutades koos sõlmpunkte ja juhtida neid edasi ristteedelt ja pimedatest kurvidest!

See on minu jaoks treeneri töö, tema ilus, valus ja võlus!

Sportlased olge tugevad ja pidage vastu. Kohtumiseni juba EMV! Lahinguväljal näeme, raisk!:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jooksvalt tuleb olla kaineks mõistuseks kõigile, palju süsivesikuid, palju valku....palju vett, palju soola, kas teeha veel aeroobset või mitte või kui palju jne jne jne.

Nii palju vett, et kehas ei oleks vedelike puudust ehk neid ei pea välja ajama, sest 70-80% lihasest on vesi. Soolasid piisavalt, et säiliks lihaste ja närvisüsteemi normaalne töö, ainevahetus oleks korras ja ensüümid toimiksid nii nagu peaksid ehk ei ole vaja neid ka vältida enne võistlusi. Kui on vererõhuga probleeme, siis võid vältida nn lauasoola ja selle asemel kasutada meresoola. ;)

Kokkuvõttes ütlen, et maha tuleb võtta nahaalune rasv, sest kui see on veel alles, siis ei päästa sind ei soolade ega veega mängimine. Veega võid mängida kuumal suveilmal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna. Selline oli EMV siis see kord ja olen siiralt kõigi oma sportlaste tulemustega väga rahul! Enne võistlust ei julgenud isegi loota selliseid kordaminekuid, aga uskusin südamest ja siiralt oma sportlaste suurust, tugevust ja tarkust ning tehtud tööd! Mul on au töötada koos nii suurepäraste inimestega, nii sportlastena, kui sõpradena koos, heas ja halvas!Õnnitlen teid kõiki ja tänan võistluste korraldajaid ning suure vaeva nägijaid, et see asi toimub ja toimib ja seda aasta aastalt üha paremini, isegi , kui tundub , et enam paremaks ei saa.

Kevad on juba lähedal ning luban, et kevadeks tuleb team kindlasti lahingusse suurema hulgalise kahuriväega, sest töö juba käib, nii uute, kui vanade tuntud tegijatega ning sportlastel on kevadeks juba hammas verel ;-)

NB! Hooaeg ei ole veel läbi, MM on tulekul ning võistlustulle astuvad veelkord Esta Pilt, Õnnela Raudsepp ja Reet Reimets!!!

Seniks ihume rauda, sest relvad tuleb läikima lüüa ja tera vahedaks käiata ;-)

Fast Protein Pancake ära söödud, Fast BCAA sisse ning nüüd trenni, sest tuleb olla ikka oma sportlaste ja nende suurepäraste tulemuste vääriline!!!

post-28465-0-22362100-1446363964_thumb.j

post-28465-0-51819700-1446363974_thumb.j

post-28465-0-78716300-1446363982_thumb.j

post-28465-0-49331200-1446364007_thumb.j

post-28465-0-29482300-1446364022_thumb.j

post-28465-0-13913700-1446364046_thumb.j

post-28465-0-86506300-1446364058_thumb.j

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahan öelda suured tänusõnad TÜASK-le, Fast´ile ja Fitshop´ile, kes on andnud mulle suurepärase võimaluse areneda ning koostööd teha selle ala parimate treenerite ja koordinaatoritega. Tänud võimaluse eest luua ja ehitada oma süsteem, läbi mille on kasvamas uusi kulturismi ja fitnessi armastajaid ning oma ala tõsiseid tegijaid.

Tahan tänada kõiki sportlasi, kellega olen teinud koostööd nii lühemat, kui pikemat aega. Ilma teieta ei oleks ma see, kes ma olen, teie arendate ja motiveerite mind edasi liikuma ning latti kõrgemale tõstma.
Olete mu sõbrad ja teekaaslased ning koos oleme me tugevad!!!

Erilise tänu pean andma vend Janarile, kes on olnud suureks eeskujuks. Mees, kes on sõbraks, vend kes on olnud mulle ülikooliks ja teadmiste varasalveks, kellega elu, olu ning sporti ja selle edasiarendamist arutada.
Tänud kõigile, kes on olnud, on praegu ja on tulevikus sel valitud teel minuga!

post-28465-0-91820900-1446450768_thumb.j

post-28465-0-17919300-1446450786_thumb.j

post-28465-0-42702600-1446450804_thumb.j

post-28465-0-55699700-1446450818_thumb.j

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal ongi paslik tänada ka oma pisikest armsat perekonda. Nemad on minu tugev kodusein, kellele toetuda ja kelle nimel särada. Aitäh kallis Eva, aitäh minu Inglike Elise ja mitte väiksem tänu mu parim sõber Oskar, kellega olen käinud läbi tulest ja veest. Et luua terav tipp, tuleb enne kõike laduda tugev vundament. Ma naeratan, sest olen alandlik ning tänulik, et mulle on antud võimalus olla õnnelik!!!

post-28465-0-90750100-1446460101_thumb.j

post-28465-0-12425400-1446460133_thumb.j

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas alustab uue hooaja ettevalmistust Fitness Five EKV ja EMV võitja, loomulikult Olimpi multivitamiinide ja Fast Puddinguga. Möödunud edukast hooajast räägib Allan Juba mõne aja pärast, kui ametlikult saab hooaja lõpetatud ja kriips alla tõmmatud ;-)

post-28465-0-97260400-1446623031_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oulu kaupanduskeskusest leidsin ka yles oma lemmik maitsed ;-) Muidu oleks keeruline oma valgukogust reisil kätte saada, aga tundub , et ka siin mail on see minev kraam ;-)

post-28465-0-95060500-1446808193_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on näha, et toidulisandi kultuur on siin ikka palju kaugemale arenenud.Valik on suurem ja seda k6igis suuremates poodides. Seal, kus meil kassa juureson nätsud, on siin ka valgubatoonid ja eriti hea näha, et Fast valgubatoonid.Valik on ikka suur , nii, et silme eest läheb kirjuks.

post-28465-0-25365200-1446887125_thumb.j

post-28465-0-16824800-1446887201_thumb.j

post-28465-0-86756900-1446887266_thumb.j

post-28465-0-89233000-1446887335_thumb.j

post-28465-0-22141200-1446887389_thumb.j

post-28465-0-17404800-1446887459_thumb.j

post-28465-0-19704700-1446887661_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fast toidulisanditega läheb kevad hooajale vastu EKV ja EMV Võitja noorte klassis ;-) Et rammu jätkuks uute väljakutsete ja uute raskustega müramiseks ning seljatamiseks.Eesmärk tasa ja targu massi ja hulgaliselt detaile.Juuniorid kartke, sest ega Meinart Möls ei maga ;-)

post-28465-0-96956400-1447316924_thumb.j

post-28465-0-07396600-1447316966_thumb.j

post-28465-0-62628200-1447316985_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×