Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Kui laupäeval sai tegeldud ise rohke spordiga siis pühapäeval sai mõeldud rohkem tesistele.Naistega sai tehtud esimese võistluse analüüs,kellel oli, sel vigadeparandus poseerimises ja juba uued sihid järgnevateks võistlusteks.Poseerimine on selline huvitav element , et siin on alati midagi parandada.Estaga sai vaadatud uue vabakava kondikava j analüüsitud vormi.Analüüsi vastuseks on kuivus on käes, tuleb natuke peale anda, et toonust tõsta ja keha saaks puhata ja taastuda.Mehed on ka saavutanud oma vormi liikumises positiivse stabiilsuse.Loomulikult kehtib ka nende puhul sama reegel, poseerimist saab alati parandata. Reedaga sai tehtud korralik ühine jalatreening, veel tänagi tunnen ;-) Reeda vorm? Eks te nädalavahetus ise näete ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetuse hindeks 5+, kuna minu sportlaste esinemine Põhjamaade meistrivõistlustel oli igati kiiduväärt.

Allani meeleheaks ja motivatsiooniks ninh ettevalmistuseks sai eile tehtud prooviks 50kg 50 seeriat 10x seeriaz rinnalt surumist.Tonnides 25000 tonni:-) Aega kulus 37 minutit ja enesetunde kirjelduseks sobib nimetaja mõnus aeroobne. Lisaks traktorit 40 seeriat 25kg 10x seerias ja õlale väikse amplituudiga aeglane tunnetuslik lennutus 10x21. Lisanditest Fast BCAA ja põnevusega ootan Oti näidadud Fasti värvilisi lisandeid ;-) Nüüd aga endal kerge treening ja poseerimie, sest ega võistlused ei oota .

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli väga produktiivne nädalavahetus.Eilne poseerimine oli nagu klassika abc, kogemused versus nooruse eufooria.Taavi läheb iga korraga järjest paremaks, jõudlus paraneb ja vigu poseerimises järjest vähem ehk siis mõned üksikud illusoorsed vead.Mees on hea.

Noorte ,veel väheste kogemustega meeste viga on see, et suudetakse üle mõelda, et mida rohkem seda uhkem. Rohkem trenni ei ole alati parem, seda enam, et on dieedi periood.Tugevad treeningud ja rohke puhkus on hea vormi saladus.

Hea on näha mehi kellele on selgitatud nende nõrkusi, et seda vihasemalt ja entusiastlikumalt püütakse, õpitakse ja arenetakse.Pidev kordamine ja rohke töö tagavad varem või hiljem võidu.

Igaljuhul hea on näha, et mehed on valusalt teadlikud kiirelt lähenevast võistlustest.

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul hea on näha, et mehed on valusalt teadlikud kiirelt lähenevast võistlustest.

Ei lähene midagi kiirelt. Ma juba olen 32 päeva päevi lugenud ja jäänud on veel 19 päeva ja 11 minutit kaalumiseni. :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kõigega ei olnud eilne tegus päev veel läbi.Bikini EMV järelkajana tuleb tegeleda vigade paranduse, õigem oleks öelda, enesesse usu ja enesekindluse leidmisega, et õigel hetkel olla mina ise ja teha ära asjad, mis on sees olemas ning külluslikult kinnistunud.See kõik on inimlik ja aus, ka kõige tugevamad ja kogenenumad võivad lavaärevuses teha vigu või sootuks vääratuda.Tähtis on enesele teadvutada probleemi olemasolu ja nurkade lihvimine ;-)

Heameel oli alustad ka koostööd kahe uue kulturimi kasvandikuga, keda plaanin kevadeks välja tuua.Üks mees siis juunior ja teine klassikaline kulturist.Mehed on ise hakkamist täis, aga eks aeg näitab, kui kõrge lennuga mehed on.Mõlema mehega sai pilk kehadele ja nende puudustele peale visatud ning sellele vastavalt ka kavad üles ehitatud.Poseerimisega tuleb nendega juba muidugi kohe alustada, sest hoiak nagu soo kaskedel:-) ja vinskus nagu saare kadakatel ;-) , aga potensiaali jagu mõlemale mehele korralikult.Eks te neist hakkate järjest rohkem sõnas ja pildis kuulma ;-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah :D, tegelikult on teema selline, et esitasin väikevennale väljakutse: sõuame mõlemad selle nädala jooksul, erinevatel päevadel, 4 x 30 minutit (neli 30-minutilist sessiooni) ja vaatame, kumb tõmbab selle summaarse 2 tunni või 120 minuti jooksul kokku rohkem meetreid. Tegin avalöögi ära ja panustasin oma kontole 30 minutiga 7758 meetrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda tegemistest niipalju, et suure suuga võtsin ma "vennaraasu" riukaliku plaani vastu, aga tegelikul ei taha ma veel nii anaeroobses/ aeroobses läves veel tempotada. Plaanin veel kuuke laduda põhja siis hakata vaikselt kerima.

Vaikselt käib juba nädalavahetuse poseerimisaegade planeerimine. Täna õnnestus töö vaheajal käia taas üle pikaaja doonoriks. Seoses koormuse mõningase vähendamisega ja regulaarselt Olimp rauakapslite tarbimisega oli õnneztunud hemoglobiin saada rahuldavaks 128 -lt talutavaks 150-le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningud hetkel 4 korda nädalas ja see tõestab ja tasub end ära. Kehtib seaduspärasus väbem on rohkem. Seda seaduspärasust soovitaksin nälgida ka kõigil võistlevatel sportlastel.Ikka kuulad, kuidas kõik teevad 6-7 päeva nädalas ja kaloraas on ca 1000kcal.See viimane käib eriti bikinide kohta.Unustage ära selliste mahtude ja nii madala kalorsusega ei tule ja ei hakka ka kunagi heal tasemel võistlusvorm tulema. Et keha töötaks ja areng toimuks on vaja ikka toitu piisavalt peale anda ja piisavalt puhata.Ilma nende kahe asjata on keha stressis ja tulemuseks on luu ja nahk.Mõelge kaasa ja kuulake keha ning ega kõik ei saagi võistlussportlaseks, kõigile lihtsalt ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisanditest viimasel ajal lemmikud Fast Nude protein water, mille puhul meeldib, et ei tule süsivesikuid, mida saab kõikjalt. Treeningul Fast Workout Shock, mis lööb peale tööd keha käima ja annab energiat trennis pingutada.Tööl olles on heaks vabepalaks Fast Nude batoonid, tervislikud ja piisavalt suured, et täita kõhtu.Aga endiselt ootan põnevusega Fastilt trenni eelseid shotte ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mehest mulle vist väärikat vastast :D, linna pealt kostus ka juba kuuldusi, et vististi saadab mulle hoopis oma naise vastu ;), igal juhul minu tänased meetrid kontosse on 30 minutiga 7852 m, mis teeb kahe päeva ehk 60 minutiga kokku juba 7758 m + 7852 m = 15610 m:

post-4071-0-36170200-1444846745_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, pole mehest kuulnud ei kippu ega kõppu ehk on just tõmbamas :). Igal juhul minu tänane ja eelviimane 30 minutit:

post-4071-0-86091300-1445019791_thumb.jp

Võtsin täna vahelduseks asja rahulikult, ootan meest järgi ;). Kokku nüüd kolme korraga ehk 90 minutiga: 7758 m + 7852 m + 7677 m = 23287 m.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval proovin ära, homme tambib Imre mind Fast toidulisandite degusteerimisel mind lisandeid täis, ning siis paugutan. Viimaste absurdsete artiklite valguses tähendab ju regulaarne lisandite tarbimine peaaegu juba ka keelatud ainete tarbimist (http://sport.err.ee/...guproove-tegema) "Sisenemisaineteks peetakse tavalisi toidulisandeid. Öeldakse, et kui sa neid oled harjunud võtma, siis samm spordis keelatud aineteni on väga lühike," sõnas Kivinukk.

:D Mis tähendab, et jõud ja vastupidavus peaks olema üleloomulikud :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness Five raames sai ka Merisea vorm ja poseerimisoskus proovile pandud.Vorm on käes, nüüd on vaja hoida.Kulturismi seisukohalt võib öelda, et poisist hakkab mees saama.Oskab teha ja oskab ajastada.Lõplikult. saab muidugi öelda kui 31 okt laval on käidud.Taavi sa ei tohi mind alt vedada, sest 31 oktoober on mu ema 55 aasta juubel ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine nädal toimuvate Läti lahtiste eel sai ka taas Riina vorm , poseerimine ja eelkõige enesekindlus liistule tõmmatud.Kui ta suudab sama pingevabaks ja naeratavaks ka laval jääda, nagu täna poseerides, siis finaali koht oma kategoorias on kindel.

Ja kõigile, kes veel viibivad Tartu pinnal praegusel ajahetkel, siis kohe Fast toidulisandeid TÜ aski degusteerima.Staarkulturist Imre Vähi ise vastutab valamise eest ja vastab meelsasti asjasse puutuvatele küsimustele.Lisaks on suurepärane võimalus elada kaasa Fitness Five jõukatsumisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, tegin oma viimase 30 minutit ka ära:

post-4071-0-84576500-1445092743_thumb.jp

Tänane tulemus 8121 m. Kokku 4 x 30 minutit (7758 m + 7852 m + 7677 m + 8121 m = 31408 m). Nelja tõmbamise 30 minuti keskmine tuli kokku 7852 m. Mina täitsin sellega oma osa ära, kahju, et vastast ei olnud :P. Kindlasti jäi eelkõige 1. ja 3. päeva arvelt kokku umbes 250-300 m varu. Veidral viisil tuli tänane 8121 m kergema enesetundega kui teise päeva 7852 m. Eks ole ilmselt oma osa ka sellel, et esimese kolme päeva tõmbed tegin peale jõutrenni, täna ainult sõudsin. Samas, eile ja täna tõmbasin kahel järjestikkusel päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on siis minu tagasihoidlik vastus ;-) Võrkpallis kasutatakse sele kohta terminit "planeeriv palling" :-) Ega se kerge ei olnud hommikul 10.00 trenni vedada ja veel pingutada.Aga nüüd jalgade treening otsa ja õhtul juba poseerimised.Enne sõitu lisanditest Fast treeningu eelne erguti, mis Estalt sain ja nüüd kamaluga Fast Bcaa-d.Pärast treeningut Fast Nude Protein Water.

post-28465-0-95973400-1445153779_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×