Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Kaks korraliku trenni tehtud, vahelduseks koos naisega ;-) see on heaks motivatsiooniks nii temale, kui ka minule.Temale pinkutamiseks ja endal mitte ülepingutamiseks;-) Eile sai Allaniga tehtud muhe perekondlik õhtusöök, arutatud võistlusmuljeid ning mõeldud kuidas edasi ja kuidas teha korralik arenguhüpe.Sisuliselt oli kolme mehe Janar, Allan ja mina arutelu, kuidas areneda ja kuidas spetsialiseeruda 😉 Täna plaanis puhkepäev ja kavas õhtul minna uudistama RalliEstoniat, äkki saab ka mõne sama käre maru vahva kaadri nagu Ott laagris vesipüksist 😉

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see rank tuleb ju :D, kunas sa tagasi jõuad välismaalt?

Haha... :D

7. august jõuan tagasi. Paar päeva harjutan omaette ja siis võib compi tegema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen SMFC, Taavi oli vist viimati LE.

Ära liialda... ma 120 tundi juba DMG ja rankupi ei anna. :D Vahet ei ole mitu võitu järjest saan, aga ei anna rankupi. Nüüd niikuinii rank üldse ära kadunud, sest varsti 2 kuud ei ole mänginud. Võib-olla ongi lihtsam siis suurem rank saada. Aga muidu jah, ma alla LE kuttidega pole mänginud tükk aega. Enamasti ikka koos LEMide ja supremedega. Mõnikord globalitega ka. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin puha võõrkeelne jutt, mitte ei mõista millest te räägite.Janariga eile õhtuotsa mõtlesime mis on teemaks, mingid rankid ja asjad :-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks tugevat treeningut Janariga tehtud, seljavõitu külle ei tulnud, kuid usun, et suvepealinna külastuse täna ja Viljandi pärimusmuusika festivali olen küll kuhjaga ära teeninud ;-) Mõned Fast protein smoothid teepeale kaasa ja sõit võib alata.Ja kuna sa Ott oma kiirete tegemiste käigus ise Viljandisse ei jõua, siis viin viljandlastele säärase mulgi poolt tervitusi ka :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks tugevat treeningut Janariga tehtud, seljavõitu külle ei tulnud, kuid usun, et suvepealinna külastuse täna ja Viljandi pärimusmuusika festivali olen küll kuhjaga ära teeninud ;-) Mõned Fast protein smoothid teepeale kaasa ja sõit võib alata.Ja kuna sa Ott oma kiirete tegemiste käigus ise Viljandisse ei jõua, siis viin viljandlastele säärase mulgi poolt tervitusi ka :-)

Tervita mulke jah minu poolt... :D Head folkimist! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära liialda... ma 120 tundi juba DMG ja rankupi ei anna. :D Vahet ei ole mitu võitu järjest saan, aga ei anna rankupi. Nüüd niikuinii rank üldse ära kadunud, sest varsti 2 kuud ei ole mänginud. Võib-olla ongi lihtsam siis suurem rank saada. Aga muidu jah, ma alla LE kuttidega pole mänginud tükk aega. Enamasti ikka koos LEMide ja supremedega. Mõnikord globalitega ka. :)

Njaa, ise sain 252 võidu juures vist esimest korda LEM, nüüd olen 300+ võitu, aga ikka LEM. 31. juuli TTÜ lanile ka sõpradega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, ise sain 252 võidu juures vist esimest korda LEM, nüüd olen 300+ võitu, aga ikka LEM. 31. juuli TTÜ lanile ka sõpradega.

Ma ei mäleta mitme võidu juures ma sain. Ma alguses sain Silver 2 ranki üldse, sest ma ei olnud varem CSi mänginud. :D CS:GO on esimene CS, mida mängin. Aga jah mingi 400 tunniga sain DMG kätte. Kõige raskem oli silverist välja saada. Eks sellepärast ma LE ei saa, et ma enamasti mängin supremedega ja tänu sellele on võidud ja kaotused võrdselt. Üle 3-4 võidu järjest sellisel tasemel ei saa eriti.

Aga lisa Steami ja võib kunagi pela teha: http://steamcommunity.com/profiles/76561198155773663/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis plaan teha treening Edmundiga ja seda ainult mitte jõusaalis ;-) Plaan teha ka üheskoos natuke kuuli tõugata. Edmundi jõunäitajate ja treeningu spetsiifikast lähtuvalt peaks seda jõudu ja plahvatust olema mehemoodi. Pärast seda plaan üheskoos minna Tartu Ülikooli kliinikumi aadrit laskma ehk teha väike heategu doonorina :-) Lisanditest Fast Bcaa, peale trenni Fast Protein Smoothi, sest süüa pole aega, kohe verd andma :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis plaan teha treening Edmundiga ja seda ainult mitte jõusaalis ;-) Plaan teha ka üheskoos natuke kuuli tõugata. Edmundi jõunäitajate ja treeningu spetsiifikast lähtuvalt peaks seda jõudu ja plahvatust olema mehemoodi. Pärast seda plaan üheskoos minna Tartu Ülikooli kliinikumi aadrit laskma ehk teha väike heategu doonorina :-) Lisanditest Fast Bcaa, peale trenni Fast Protein Smoothi, sest süüa pole aega, kohe verd andma :-)

Minu elu üheks tippsaavutuseks jääb vist see, et suutsin Janarist kuulijänni paremini teha. :D Kunas Rakke mitmevõistlus toimub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×