Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Ma heameelega jagaks oma hemoglobiini, kui võimalik, muidu saan enne üldse infarkti või trombi niimoodi! :D Ferritiini pole ma ammu kontrollinud, aga viimane kord oli see veel normaalne ja nüüd enam lihtsalt ei julge lasta seda mõõta... :D Ja kohukesi söön! Need on raudselt süüdlased siinkohal... proovi ka! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka ise verd andmas. Minu hemoglobiin on ikka Jüri kõrval mannetu, kõigest 138. Muidu tavalisel 150-155. Ilmselt annab tunda, etkoormused on olnud viimasel ajal suured ja taastumine põgus. Küll aga, kui Jüri verd minu omaga lahjendada, saab päris normaalse inimese kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähiajal pidid Merisalu ja Marius ka verd minema valama. Aga millal Tallinna kulturismi ja fitnessi inimesed oma panuse heateo karikasse annavad? "Kui oled elult saanud midagi head...siis anna midagi vastu!" ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähiajal pidid Merisalu ja Marius ka verd minema valama. Aga millal Tallinna kulturismi ja fitnessi inimesed oma panuse heateo karikasse annavad? "Kui oled elult saanud midagi head...siis anna midagi vastu!" ;-)

+ Kädy ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale vereandmist kuidagi väsimus sees.Hetkel tarbin lisanditest MzB ja Fasti bcaad. Lisaks veel hakkasin sööma oma õnnetu hemoglobiini tarbeks raua kapslei. Eile tegime Orasega koos trenni rind,selg ja triitseps. Viimasel ajal olen katsetanud treeniguid teha ülesehitusega ühe treeningu raames 15 min aeroobset, lihas, 15 min aeroobne, lihas, 15 min aeroobne ja lihas

Tunnen, et toimib. Suudan lihasele paremini keskenduda ja temast rohkem kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti tuleb selle kahe titaani võitlusest ka erireportaaz või vähemasti kokkuvõte sõnas ja pildis, miks mitte ka videos.

Ilusaid pühi teilegi ja head trenni ka ise samal ajal saalis ,seega peaks energeetiline väli olema kõvaks treeninguks eriti hea.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt suur aitäh Fitness'i päkapikkudele. Mustika puding on tõesti hea :) Nädalavahetusel sai Silvariga uus kava paika pandud. Kava on jaotatud 5-ks ja prioriteediks on selg ning jalad. Selja poole pealt just igasugused erinevad tõmbed arendamaks rohkem selja paksust ja jalgadele mitmed ajalised seeriad. Eile oli kava esimene trenn ja võib öelda et jalad võttis ikka korralikult krambitama. Tegin siis nii:

• Jalapress 4x2min (iga nädal +15sek)

• Jalasirutused plokil 5x12 (aeglaselt alla)

• Jalakõverdused plokil 5x12

• Istudes säär pukil 3x100

• Kuklalt surumine 5x12

• Istudes hantlitega surumine 5x12

Kuna eile oli veel väheke saalis toimetamist, tegin lisaks rööbaspuid 15x10. Täna plaanis selg ja biitseps. Lähiajal peaks kätte saama tõstekingad, siis põhjust rohkem kükki ka teha. Suvel sai mõned korrad nii jalgu treenitud ja võttis pehmeks küll :)

Meeldivat jõuluaega kõigile !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn oli tõsine nagu fotoseeriast näha võib... ;) . Kas mulle tundub või ongi nii ,et Janari parem käsi on jämedam kui vasak. Mul endal on vasak ca 1 cm suurem, kuid pildilt tavaliselt seda ei pruugi märgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening oli maru raske, algas kerge aeroobsega ja lõppes samaga! Selline süümepiinu tuimestav treening oli, millele järgnes minupoolt söömis orgia... :D ehk siis niipalju kui mahtus... kui enam ei mahtunud, aitas väike mandariin hädast välja...ja söömine sai jätkuda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×