Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Meie ühine veredoonorlus oli tore ettevõtmine. On öeldud nõnda: "Nobody can do everything, but everybody can do something." Inglise keeles eestikeelse tõlketa kõlab see mõttetera ehk veelgi paremini, selgemalt ja väljendusrikkamalt.

Elagu doonorid... :)

post-4071-0-90793100-1371311262_thumb.jp

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti vist ei saa. Meestel 4 kuud pausi ja naistel vist 6 kuud?

Mehed min kahe, naised kolme. Mulle helistati juba pärast kaht kuud ja siis vabandati, kui kontrollisid, et ma naine.... see on see pop veri. :D A negatiivne ja sobib lastele, siis saadetakse all the time sõnumeid ja helistatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel sai suvi siis sportliku lõpu, milleks oli Janari ja minu korraldatud traditsiooniline Rückenbergide Memoriaal. Võistlustules oli 15 meest, millest saavutasin enda jaoks suurepärase numbrilise koha 7. Võisteldi 5 alal 200m, kuul, kaugus, ketas, ja 800m. Peale minu osales TÜ ASK i sügisel võistlevatest kulturistidest Allan Nikopensius ja Jüri Juurikas. Allan saavutas auväärse 4. koha ja Jüri võiduka 3. koha. Emotsioon oli positiivne ja usun, et kõik osalised jäid vägagi rahule. Soovitan kõigil teistelgi raskejõustliku tegijatel tulla vahest rutiinist välja ja kogeda mida tunnevad teiste spordialade sportlased. Lähipäevadel annan ka võistlusest ja emotsioonidest pildilise ülevaate!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel sai suvi siis sportliku lõpu, milleks oli Janari ja minu korraldatud traditsiooniline Rückenbergide Memoriaal. Võistlustules oli 15 meest, millest saavutasin enda jaoks suurepärase numbrilise koha 7. Võisteldi 5 alal 200m, kuul, kaugus, ketas, ja 800m. Peale minu osales TÜ ASK i sügisel võistlevatest kulturistidest Allan Nikopensius ja Jüri Juurikas. Allan saavutas auväärse 4. koha ja Jüri võiduka 3. koha. Emotsioon oli positiivne ja usun, et kõik osalised jäid vägagi rahule. Soovitan kõigil teistelgi raskejõustliku tegijatel tulla vahest rutiinist välja ja kogeda mida tunnevad teiste spordialade sportlased. Lähipäevadel annan ka võistlusest ja emotsioonidest pildilise ülevaate!

post-28465-0-21100500-1377456633_thumb.j

post-28465-0-69467000-1377456720_thumb.j

post-28465-0-36192200-1377456752_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolme kaugushüppepildi alusel on vorm küll suurepärane!:) Käevorm, õlg jms paistab väga hästi ning reljeefselt silma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Team Rückenbergis mehed triibutavadki!

post-4814-0-37858300-1378059219_thumb.jp

PS. Täna oli jalgpallis liiga mäng veel, et jalg parajalt pehme. :P Ehk siis 90 minutit intervalltreeningut :D.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi,kuidas kommeteerid lihas kasvu kui keha rasva protsent sinna 10% kanti jääb ja alla?

Soovitan. Kogu aeg on pilk vormi peal ja on reaalselt arengut näha. Kui rasva peale kogud, ei tähenda, et see lihase arvelt on ja ei saa seda kontrollida ka visuaalselt. Lihaskasvu jaoks ei ole vaja ulme pluss kaloraaži.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×