Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Sellisest aktsioonist võiks tulevikku silmas pidades korraldada iga-aastase rahvaspordiürituse "Kuidas Tartu mehed ja naised Tallinna jalutasid":) Vahefinišiks Jõgeva või muu teele jääv linn või suurem asula.

Miks mitte:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisest aktsioonist võiks tulevikku silmas pidades korraldada iga-aastase rahvaspordiürituse "Kuidas Tartu mehed ja naised Tallinna jalutasid" :) Vahefinišiks Jõgeva või muu teele jääv linn või suurem asula.

Miks mitte:)

Teine samasugune suurem üritus oleks: "Kuidas Tartu mehed ja naised pärast Tallinnas käiku 3-4 nädalat rivist väljas olid" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uudisnupuke Õhtulehest:

http://ohtuleht.ee/523168

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, kell 18.40 asuti siis teele 72. kilomeetrilt, nüüd juba kolmekesi- koos Janariga.

Vägevale jõudes olid poisid lauspäikesest juba paraja kuumarabanduse saanud, kuid peale 15-minutilist pausi koos praekartuliga ja kümblusega läks asi jälle heaks. Ja nagu Silvar ütles, siis "nagu oleks uus algus". Praegu on neil jälle hea olla- pestud, jahutatud, villid ravitud, energiat ammutatud. Täiskäik edasi.

Tee peal tervitavad mehi inimesed- lehvitavad, lasevad signaali, pakuvad kooki, toovad kohvi ja mida kõike veel. Supermotivatsioon meestele!

Praeguseks on ilm maha jahtunud ja tunduvalt mugavam liikuda.

Kui alguses pidi Janar liikuma Vägevalt Koerusse, siis nüüd plaanib ta liikuda seni, kuni jaksu on. Kes teab, võibolla isegi lõpuni.

Kanal2 reporterist käis klipp meie meestest igatahes läbi ja peale järgmist reklaamipausi näeb ka tv3-s.

post-24563-0-01359000-1368807926.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee lehekülg on viimasel paarikümnel minutil muutunud kohati aeglaseks, mis ilmselt tähendab, et külastatavus on tõusnud suhteliselt suureks või on muu programmiline häda kaelas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee lehekülg on viimasel paarikümnel minutil muutunud kohati aeglaseks, mis ilmselt tähendab, et külastatavus on tõusnud suhteliselt suureks või on muu programmiline häda kaelas.

Fitness.ee lehekülg on viimasel paarikümnel minutil muutunud kohati aeglaseks, mis ilmselt tähendab, et külastatavus on tõusnud suhteliselt suureks või on muu programmiline häda kaelas.

Google analyticsi real time analüütiku osa näitab sulle kenasti hetkelist külastuste arvu, kui sulle muidugi sellised õigused on antud! Rebane oleks kindlasti abiks:-).

Oleks päris huvitav teada.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma ei ole ikka kedagi leidnud, kes minuga Tartust oleks nõus minema ja matka lõpuosa kaasa tegema. Ise vaatasin, et võimalus ka rongiga minna Aegviitu, mis jõuab Aegviitu 9.50. Arvan, et selleks ajaks matkajad veel seal ei ole. Sealt peaks Tallinna 50-60 km olema. Andke teada, kui keegi ikka oleks huvitatud minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu töötab fitness.ee kiiresti. Oli aeglane või hangus ajavahemikul kell 19:45-20:07.

Võib-olla Estale läheb Aegviitu rongiga keegi Tallinnast samaks ajaks vastu ja jäädakse rännulisi ootama. Mina sõidan homme Tallinnast rattaga vastu. Ilmselt 10-20 km Tallinna piirist, et teha fotosid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisalt kui matkalised olid läbinud umbes kella 19:00-ks ca 100 km, mis tähendab 15 tundi teel oldud ajaks, siis Tallinna piirile jõuavad laupäeva hommikul ajavahemikul umbes kell 8:00-10:30.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisalt kui matkalised olid läbinud umbes kella 19:00-ks ca 100 km, mis tähendab 15 tundi teel oldud ajaks, siis Tallinna piirile jõuavad laupäeva hommikul ajavahemikul umbes kell 8:00-10:30.

Ära nüüd ära hirmuta, tahaks laupäeva hommikul mitte kella peale tõusta.... :D Hetkel mõtlen, millega mehi linnapiiril premeerida, et asi väärikas oleks. Kindlasti teen nii, et poisid selle käigu lõppu mäletavad.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid on hetkel Kapu ristis (Koeru lähedal). Ei tea kust tuleb info et 100km kõndinud- tegelikult on kõnnitud hoopis ca 82km. Rõhutan- Tallinna kesklinna on 109km, kõnnitakse äärelinna.

Kõik on tublid ja keegi ei vingu, häälest ollakse endiselt positiivsed. Hr Juurikas sai kerge päikesepiste, kuid õhtul jahedaga on ta juba toibunud.

Iga tunni-paari tagant MZB.

post-24563-0-58631200-1368816473.jpg

post-24563-0-66216900-1368816500.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et praeguseks on nad päris läbi juba, tempo muutub kogu aeg aeglasemaks, pausid pikemaks. Kui hakata mõtlema, on kohalejõudmisvõimalus üsna väike, aga siin kannavad väga olulist rolli hiljem liitunud ja liituvad inimesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Ma küll ei kahtle, et nad lõpuni lähevad, loodan, et Janar lõpetab koos nendega. Igatahes on tegu väga huvitava ettevõtmisega ja edu neile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu info tugines Kanal 2 uudisklipile, mis oli veebis saadaval kell 18:40 ja öeldi, et ligi 95 km on praeguseks läbitud:)

Pidasin endamisi vaikselt aru, et ühed vintsked sellid need tartlased ja lausa uskumatu kiirus:) ning oli plaanis hommikuks kell 6 kell helisema panna, et vastu hakata sõudma:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldjuhul on kulturismi harrastavad inimesed siiski üle keskmise suure tahtejõuga ja ma olen enam kui kindel, et need, kes ütlesid, et läbivad terve distantsi, selle ka läbivad. :)

Väga huvitav jälgida,

Edu ja tugevat vaimu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun ka et tulevad ikka lõpuni ära eks pimedas saab see osa karmim olema, kuid mõneti hea, et ilm jahedamaks läks, olin vahepeal trennis ja kraadiklaas langes 2 tunniga 9-10 kraadi. Käimise puhul on sellisel juhul koormust parem taluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldjuhul on kulturismi harrastavad inimesed siiski üle keskmise suure tahtejõuga ja ma olen enam kui kindel, et need, kes ütlesid, et läbivad terve distantsi, selle ka läbivad. :)

Väga huvitav jälgida,

Edu ja tugevat vaimu!

Ma arvan ka, et läbivad, nende rühm on lihtsalt nii haruldaselt ühtehoidev ja toetav - uued tulijad aitavad motivatsiooni tõsta. Samas iga inimene, kes on pidanud korraga kõndima üle 10 km, peaks suutma ette kujutada, milline kangelastegu selle maa läbimine tegelikult on. Seal on mitmeid faktoreid, mis inimesest ei sõltu - jalatsid, päike, kuumus, väsimus, müra, pimedus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd ära hirmuta, tahaks laupäeva hommikul mitte kella peale tõusta.... :D Hetkel mõtlen, millega mehi linnapiiril premeerida, et asi väärikas oleks. Kindlasti teen nii, et poisid selle käigu lõppu mäletavad.... ;)

Ma mõtlen, et kui homme tuleb palav päev ja nad lõpetavad kindlasti päevaajal, kas on üldse mõtet neid esmalt kuhugi kuuma sauna saata? Tõenäoliselt on nad niigi ülekuumenenud. Saun võib asja hullemaks teha. Võiks organiseerida ka mingid jahutavad, paistetust leevendavad süsteemid, kerge toidu, joogi jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen, et kui homme tuleb palav päev ja nad lõpetavad kindlasti päevaajal, kas on üldse mõtet neid esmalt kuhugi kuuma sauna saata? Tõenäoliselt on nad niigi ülekuumenenud. Saun võib asja hullemaks teha. Võiks organiseerida ka mingid jahutavad, paistetust leevendavad süsteemid, kerge toidu, joogi jms.

Selge, et vägisi sauna ei pea keegi minema, seda otsustavad mehed ise, kuid Revalis kuhu plaanin viia saab ka külma vett endale kaela kallata ja infrapuna poole peal, lihtsalt jalad seinale visata. Selge, et söök - jook on esmane mida ma neile valmis panen ja ehk lisaks midagi mis turgutakse - see mu oma võlurohi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et vägisi sauna ei pea keegi minema, seda otsustavad mehed ise, kuid Revalis kuhu plaanin viia saab ka külma vett endale kaela kallata ja infrapuna poole peal, lihtsalt jalad seinale visata. Selge, et söök - jook on esmane mida ma neile valmis panen ja ehk lisaks midagi mis turgutakse - see mu oma võlurohi... :D

Hea, mehed on kindlates kätes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapu ristist Tartu kesklinna on 82 km, linna piirini ca 79 km. Seega kiiruseks on kujunenud 4,4 km/h. Aegviitu on ca 46 km. Järelikult peaks seltskond sinna jõudma jämedalt 10-11 tunni pärast (kui kiirus ei tõuse või ei lange) ehk umbes kella 8:00-9:00 vahel hommikul.

Kapu ristist Tallinna kesklinna on 109 km. Seega Tallinna piirile ca 94 km. Ülaltoodud kriteeriume arvestades jõutakse Tallinna piirile ajavahemikul kell 19:00-20:00.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapu ristist Tartu kesklinna on 82 km, linna piirini ca 79 km. Seega kiiruseks on kujunenud 4,4 km/h. Aegviitu on ca 46 km. Järelikult peaks seltskond sinna jõudma jämedalt 10-11 tunni pärast (kui kiirus ei tõuse või ei lange) ehk umbes kella 8:00-9:00 vahel hommikul.

Kapu ristist Tallinna kesklinna on 109 km. Seega Tallinna piirile ca 94 km. Ülaltoodud kriteeriume arvestades jõutakse Tallinna piirile ajavahemikul kell 19:00-20:00.

Pimedus sunnib ka ilmselt kiirust alla võtma natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×