Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Tere jälle :)

Eile öösel tegin väikse eksperimendi - panin ööseks pulsikella peale. Und tuli 9h, keskmine pulss 44 ja kõige madalam 36. Kaloreid näitas, et kulus 392. Graafiku pealt vaadates tundub, et vahepeal vist ei andnud ühendust vms. Täna sai väheke rohkem liigutatud kui tavaliselt. Hommikul tegin suuska tund aega 14km Lähte suurepärastel suusaradadel ja õhtul jõusaalis selg ja biitseps. Ja lõpetuseks tänasest trennist väike maasikas!!!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Privv...

On päris palju küsitud, kas võistlen see hooaeg või mitte... ja öeldakse, et kindlasti peaksin. Jalg on päris OK juba ja olen suutnud ka osa massi tagasi saada.

Kaal hetkel 80.6kg. Rasva ka liigselt peal ei ole, et nagu pole veel hilja. Karvad maha, soll peale ja peaks täitsa hea vorm tulema juba Reval Cupiks.

Eile tehtud pilt, kus lihas on tühi ja külmalt - hommikul oli korvpalli play-off mäng. Sellest nii palju, et saime edasi ja järgmine vastane täiesti võidetav. :)

Pilt siis siin (klõps: 17.03.2013):

post-4814-0-22204700-1363634905.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud kontrollvõistlus AF võistluse jaoks. Järgi sai proovitud kõik võistlusosad ja eelnev lihase pumpamine. See võibolla kõige paremini veel välja ei tulnud, sest trennis olen kindlasti käed ja selja paremini täis saanud. Poseerimisel üllatas kui raske oli poosi hoida ja pidevalt end laiana ja suurena esitleda. Külje ja seljapoosidega olen viimastel nädalatel edasi arenenud, aga tänased vabaseisud eest jätsid soovida. Lõuatõmbed ja rööbaspuul surumise tulemused kinnitasid lootust, et võistlustel loetakse ära vähemalt 20 lõuga ja 40 rööbaspuul surumist. Sõudmine läks plaanitust kehvemini, aga kui arvesse võtta, et all olid väga korralikud jala ja lõigutrennid, siis ilmselt nendest ära taastudes on aeg juba palju parem.

poosid1600px.jpg

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Selline küsimus, et kuidas liituda Team Fast'iga? Kas on mingid eelnõuded, mingi liikmemaks?

Olen 20-aastane noormees Märjamaalt ja tegelesin nooruses aktiivselt kergejõustikuga. Ühel hetkel jäi see aga katki, sest otsustasin keskenduda enda teisele kirele muusikale. Ehkki muusikaga ja õppimisega tegelen tänini Tartus, olen leidnud endale ka aega, et hakata uuesti trennis käima. Kuna mitmed mu sõbrad, sealhulgas regulaarselt jõutrenniga tegelev noorem vend, on öelnud, et mul on loomupäraselt suurem raamistik ja, et minus on "potentsiaali" (mis on veidi irooniline, sest reaalset füüsilist jõudu on minus tegelikult praegusel hetkel üsna vähe, ei suuda 50 kätekõverdustki järjest teha või palju lõuatõmbeid), olen andnud endale lubaduse, et annan siis jõutreeningule võimaluse, et saada tervislikum ja võimekam keha ning olla seeläbi aktiivsem ka igapäevaelus. Ehk isegi eeskujuks oma sõpradele, et näed, on küll võimalik end üles töötada, kui piisavalt suure pühendumusega trenni teha.

Alustasin treeninguid juba märtsis TÜSK-is, kuid individuaalne treening pole mu tugevaim külg. Tunnen küll mõningast arengut, aga tean, et olen võimeline enamaks. Arvan, et koos mingi grupiga oleks mu treeningud efektiivsemad ja mõnusamad, annaks ehk lisamotivatsiooni. Sõber soovitas mul võtta ühendust Team Fast'iga ja Silver Rückenbergiga.

Niisiis, kas on lootust, et minusugune algaja võetaks kampa? Luban enda poolt sihikindlust, positiivset energiat ja järjepidevust.

Kõike parimat,

Otto Oliver Olgo

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere siis jälle üle pikaaja. Võistlus hooaeg on lõpusirgel. Tahaksin tänada kõiki TÜ ASK i sportlasi ja abimehi nii suurepäraste tulemuste eest. See kõik on saanud võimalikuks läbi koostöö. Kindlasti suured tänud nii Estale , kui ka Imrele suurepärase võistluse korraldamise eest. Loodan , et Tartu võistlus traditsioon jätkub ning äkki järgmine aasta paneb Vanemuine isiklikult õla alla. Tänud ka Ottile, Tokkole ja EKFL e võimsa võistluse eest Salme keskuses. Eriti suur kiitus selle eest, et terve võistluspäev jooksis ja sujus nii hästi.Kindlasti üks viimaste aastate parimaid korraldusi. Ei olnud pause ega viivitusi....ning oli kava ja aeg teada, millal võistleja saab lavale astuda. Ja Salmes on alati hea ja kuidagi kodune võistelda. Üle aastate võis näha ka , et võistluste pildid on kvaliteetselt ja õige nurga all jäädvustatud.

TÜ ASK i kõigi sportlaste ettevalmistamise au ei saa ma endale võtta, see pärast ka tänud teistele treeneritele Taavi Truija, Taavi Merisalu ja Kaido Sirge.

Nüüd tuleb juba silmad seada sügisesteks Eesti meistrivõistlusteks... sest...see aeg mis teised pontsikut nosivad....taome meie rauda.... nii , et olge valmis... kohtume taas suuremate, tugevamate ja kuivematena kui kunagi varem.... seda enam, etTÜ ASK i uuteks sponsoriteks on Tartu Vaim ja Vanemuine isiklikult....

Lahinguväljal näeme, raisk!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on alles suure tee väike algus! Jõujooned on muutumas ;-)

post-28465-0-13552900-1366906540.jpg

No paneme sügisel rinnad kokku lavalaudadel, siis näed mis tunne on korraga olla treener ja võistleja... :D . Tänud sulle, sest sinusuguseid fanatte kes teistega tegelevad ei ole eesti palju enamuse neist said ka EKV laval korduvalt pärjatud... ;) . Jätkame missiooni ja edendame seda spoti üheskoos edasi! Tänud sulle!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult oleks mul olla suur au koos Suurmeistriga lava jagada aga minu vorm võistlussportlase vormiga võrreldes on sama kauge kui härja kaugus jupiterist ;-) Aga ära muretse sügiseks on mul sinu jaoks paremad pähklid, mida pureda :-D Aga nii ta on, ala arendamise ja heade tulemuste võti peitub heas koostöös. Oluline on see õla tunne ning, et sihid ja eesmärgid ja vaated ühtiksid, nii võistlejatel , treeneritel kui ka liidul. Üheskoos võib palju head korda saata... üksi oleme nagu väiksed kalad tiigis, laiali ja sihitud.... koos aga oleme tiik, mis annab väikestele kaladele sihi ja liigi ;-)

Missioon lukustatud ;-) Euroopa meistrivõistlused :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba pikemat aega on minu peas mõlkunud mõte :-) Nüüd on sellest saanud kindel plaan ja suur tahe ennast ületada. Plaan siis selline , et kõndida Tartust Tallinna .... JÄRJEST ( öösel ka) :-) Minu kindel kaaslane, sel kolgata teel saab olema Jüri Juurikas. Tahaksin kutsuda teidki ennast leidma.... kompama oma vaimu ja vastupidavuse piire. Vahel tuleb seada endale suuri väljakutseid ja ületamatuid piire, et saada teada kes sa tegelt oled ning milleks on sinu keha , tahe ja vaim võimelised. Loomulikult me ei pruugi kõik jõuda lõpuni, võib olla ei jõua keegi lõpuni....aga vähemalt me üritame . Lihtne on öelda ma ei suuda , ma ei saa , ma ei oska... aga mina mõtlen... Ma Teen Selle Ära! Loomulikult kerge see olema ei saa, aga mida rohkem meid on, seda lõbusam saab see olema.... koos ühtse meeskonnana.... kindlasti see seob ja ühendab meid... aitab meil üksteist paremini tundma õppida. Operatsiooni kood nimi saab olema : Kuidas Tartu mehed , naised Tartust Tallinna jala trenni läksid!( Ilus oleks kui Ott või Taavi linnapiiril ootaksid , et kosutada väsinud rännumehi kerge treeningu ja lõõgastava saunaga ;-) ) Algus 17 mai kell 04.00 öösel. Orienteeruv lõpp 36-40 h. Liigume Piibe maanteel, algus Tartu sildi juurest.Plaan teha asula siltide juures, mille oleme vallutanud ka mõned kohustuslikud poosid ning vabaseisud :-)

KUI MIDAGI VÄGA TAHTA JA SELLE NIMEL KÕVASTI TÖÖD TEHA ON KÕIK VÕIMALIK...AINSAKS PIIRIKS SAAB OLLA VAID TAEVAS!!!

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti üks huvitav ettevõtmine. Ei ole palju siin inimesi, kes üldse mõtleks sellise asja peale.

Loodame, et ilm teie edu soodustab ^_^

Mis selle kohta ütleks Imre ja Kaitsevägi, kus saadakse ka sarnaste katsumustega hakkama. Tundub huvitav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba pikemat aega on minu peas mõlkunud mõte :-) Nüüd on sellest saanud kindel plaan ja suur tahe ennast ületada. Plaan siis selline , et kõndida Tartust Tallinna .... JÄRJEST ( öösel ka) :-) Minu kindel kaaslane, sel kolgata teel saab olema Jüri Juurikas. Tahaksin kutsuda teidki ennast leidma.... kompama oma vaimu ja vastupidavuse piire. Vahel tuleb seada endale suuri väljakutseid ja ületamatuid piire, et saada teada kes sa tegelt oled ning milleks on sinu keha , tahe ja vaim võimelised. Loomulikult me ei pruugi kõik jõuda lõpuni, võib olla ei jõua keegi lõpuni....aga vähemalt me üritame . Lihtne on öelda ma ei suuda , ma ei saa , ma ei oska... aga mina mõtlen... Ma Teen Selle Ära! Loomulikult kerge see olema ei saa, aga mida rohkem meid on, seda lõbusam saab see olema.... koos ühtse meeskonnana.... kindlasti see seob ja ühendab meid... aitab meil üksteist paremini tundma õppida. Operatsiooni kood nimi saab olema : Kuidas Tartu mehed , naised Tartust Tallinna jala trenni läksid!( Ilus oleks kui Ott või Taavi linnapiiril ootaksid , et kosutada väsinud rännumehi kerge treeningu ja lõõgastava saunaga ;-) ) Algus 17 mai kell 04.00 öösel. Orienteeruv lõpp 36-40 h. Liigume Piibe maanteel, algus Tartu sildi juurest.Plaan teha asula siltide juures, mille oleme vallutanud ka mõned kohustuslikud poosid ning vabaseisud :-)

KUI MIDAGI VÄGA TAHTA JA SELLE NIMEL KÕVASTI TÖÖD TEHA ON KÕIK VÕIMALIK...AINSAKS PIIRIKS SAAB OLLA VAID TAEVAS!!!

Me peaks tagasi olema ,siis võiks teid tõesti linnapiiril vastu võtta - teeme selle nädalavahetuse lahingu ära, lööma nahad kinni ja siis räägime juba nö lõbu - kui seda nii saab nimetada projektidest... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks tore jah, eks ma helistan ja annan teada, kaugel oleme. Algul on kindlasti lõbus ;-) aga mis oleks motiveerivam, kui teadmine, et vastne EM medali omanik ootab sind linnapiiril ;) Edu ja jõudu teile lahingus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on huvitava järjega raamatule "Kui Anija mehed Tallinnas käisid". Põnev idee igatahes. Laiemalt võiks aktsioon reklaamida tervislikke ja sportlikke eluviise.

Tallinna mehed ja naised on võib-olla liiga mugavad jalgsi käima, siis äkki võtaks rattad ja sõidaks teekäiatele Tallinna lähistele vastu ja pakuks ränduritele mõdu ja kehakinnitust turgutamaks väsinud keha ning vaimu ennem kui jalg üle Tallinna piiri astub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba pikemat aega on minu peas mõlkunud mõte :-) Nüüd on sellest saanud kindel plaan ja suur tahe ennast ületada. Plaan siis selline , et kõndida Tartust Tallinna .... JÄRJEST ( öösel ka) :-) Minu kindel kaaslane, sel kolgata teel saab olema Jüri Juurikas. Tahaksin kutsuda teidki ennast leidma.... kompama oma vaimu ja vastupidavuse piire. Vahel tuleb seada endale suuri väljakutseid ja ületamatuid piire, et saada teada kes sa tegelt oled ning milleks on sinu keha , tahe ja vaim võimelised. Loomulikult me ei pruugi kõik jõuda lõpuni, võib olla ei jõua keegi lõpuni....aga vähemalt me üritame . Lihtne on öelda ma ei suuda , ma ei saa , ma ei oska... aga mina mõtlen... Ma Teen Selle Ära! Loomulikult kerge see olema ei saa, aga mida rohkem meid on, seda lõbusam saab see olema.... koos ühtse meeskonnana.... kindlasti see seob ja ühendab meid... aitab meil üksteist paremini tundma õppida. Operatsiooni kood nimi saab olema : Kuidas Tartu mehed , naised Tartust Tallinna jala trenni läksid!( Ilus oleks kui Ott või Taavi linnapiiril ootaksid , et kosutada väsinud rännumehi kerge treeningu ja lõõgastava saunaga ;-) ) Algus 17 mai kell 04.00 öösel. Orienteeruv lõpp 36-40 h. Liigume Piibe maanteel, algus Tartu sildi juurest.Plaan teha asula siltide juures, mille oleme vallutanud ka mõned kohustuslikud poosid ning vabaseisud :-)

KUI MIDAGI VÄGA TAHTA JA SELLE NIMEL KÕVASTI TÖÖD TEHA ON KÕIK VÕIMALIK...AINSAKS PIIRIKS SAAB OLLA VAID TAEVAS!!!

Omal oleks ka täitsa huvi, enne vaja siis rongiga Tartusse tulla :D Muudetud kasutaja tarmop poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal oleks ka täitsa huvi, enne vaja siis rongiga Tartusse tulla :D

Pigem kõnni Tallinnast vastu ja saate poole tee peal kokku ning siis üheskoos tagasi Tallinna : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem kõnni Tallinnast vastu ja saate poole tee peal kokku ning siis üheskoos tagasi Tallinna : )

Üksi Tallinnast minnes Maardust kaugemale ei jõua :D Aga mõte on tegelikult päris julm!
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Tarmo osaleb, siis ma võin rattaga kuhugi maale (nt 50km) vastu sõita ja kostitada rändureid kirju koeraga :D

Ma usun, et söögiisu kaob juba 30km peal ära :D.

Kädy ja mina oleme hetkel võib-olla minejad.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×