Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Poseerimine ilma peeglita ei tule kah välja, homme Silvariga poseerima.

Täna väike eelproov:

Esta, soovitan sul kindlasti enne MMi ka Natalja juurest läbi käia, annab kindlasti enesekindlust juurde. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esta, soovitan sul kindlasti enne MMi ka Natalja juurest läbi käia, annab kindlasti enesekindlust juurde. ;)

Jah, võiks kindlasti. Poseerimine mul kogu aeg metsa läinud tgl-lt. Tnx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere siis ka üle mitme aja ;-) Oli selline kirju suvi. Maad kõik läbi käidud said, kauplesime usinasti, uhked täkud täitsid lasti. Tegin väikse tripi mööda euroopat. Jooksvalt sai tegeleda ka treening kavadega ja sportlaste murede ning rõõmudega. Heameel, kui mitte isegi öelda, et magus oli spartakiaadilt Tartusse ära tuua "Oti Hantel". Nüüd on ammu juba aeg sealmaal, et võistlused on kohe ukse ees. Käed, jalad tööd täis, et sügisesed võistlejad jõuaks lavale parima vormiga. Nendega, kes aga alles kevadel võistlevad, töötame keha puudujääkide ja nõrkade kohtade korrigeerimisega. Kevadel on meil tähtis ülesanne kaitsta rändkarikat. Ja luban, et kergelt me seda tagasi ei anna ;-) Homme on meil Kristajani ( paljudele tuntud Härra Orase) ja Edmundiga ühistreening. Üritan anda piltide ja videode näol ülevaate homsetest juhtumistest ;-)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega midagi kui jääme ootama järgmisi postitusi ja ülevaateid sportlaste ettevalmistusest. Loodetavasti eeloleval nädalal saab välja ka EMV juhend ja sportlased saavad hakata ennast registreerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt veel endast.

12.12.2012 põlvega operatsioonile minek. Edaspidine põlvede ravimine pärast operatsiooni. 12. detsembril saab alles üks asi lahendatud, mis on terve elu häirinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, piisavalt vett on merre voolanud minu eelmisest postitusest ja nüüd on aeg teha järgmine. Pikka juttu kirjutama ei hakka - lühidalt kokkuvõttes on aeg möödnunud nii - treeni, söö ja maga :D

Järgmiseks võistluseks on Arnold Open'i katsevõistlus 15. sept Tallinnas Sparta spordiklubis algus oli vist kell 12, nii et kellel aega ja viitsimist on tulgu kaasa elama.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase nädalaga tuli sisse ka muudatus minu edasistes plaanides, mis juba leidsid ka oma alguse. Nimelt siis ei tule ma välja ka Athletic Fitnessis sügisel ja ilmselt ka mite kevadel. Küll aga tahan kevadel taaskord astuda ülesse kulturismilaval. Selleks ajaks on plaan luua jalg, mis juba natukene meenutaks mingigi nurga alt kulturisti jalga ja parandada üldiseid proportsioone.

Eile sai Silvariga kirja pandud ka esmane treeningkava järgmiseks kuueks nädalaks, mis oma olemuselt on oluliselt erinev sellest, mis tehtud varasemalt aastate jooksul. See mis sellest kõigest välja tuleb on veel kauges teadmatuses, aga loodame parimat ja ootame pingsalt ka esimesin märke arengust. Mis tõenäoliselt võiks tulla varsti.

Eile sai paika pandud ka jõuliste näitajate verstapostid ehk näitajad enne korralike jõutrenne ja enne jalatrenne. Proovitud sai kolme ala: jõutõmme, surumine ja kükk. Just selles samas järjekorras said need ka tehtud ja tulemused kahel alal kolmest olid vägagi nigelad. Nimelt siis jõutõmme, mis võiks loogiliselt võttes olla kõige tugevam platseerus minu puhul teiseks ja tulemuseks jäi vägagi nadi 150kg.

Teisena sai ette võetud nendest kolmes minu lemmik ehk siis surumine. Huvitaval kombel kaks suvekuud, mille jooksul ma jõusaali praktiliselt ei külastunud ei toimunud maksimum surumises mingit tagasilangust. Tulemus jäi samaks kui see, mille ma surusin ülesse eelmine talv peale jõuperioodi. Tulemuseks oli 170 kg. Küll ilma rinnal fikseerimata.

Edasi läks juba asi huvitavamaks. Kükk. Seda pole ma trennis kuigi palju teinud ja maksimumi pole üldse kunagi proovinud. Läbi tehniliste raskuste ja väriseva jala sai ülesse tagasihoidlikud 130 kg. Vähe, ma tean, aga esimese korra kohta käib kah.

Nüüd, kus märgid on maha pandud tuleb hakata treenima ja eesmärgiks võiks võtta see hooaeg kõigele +20 kg juurde. Ehki jõutõmbes ja kükis loodan siiski enamat kuna seda pole kunagi tehtud ja algus oleks loogiline, et on kiire.

Selleks korraks kõik. Homme kell 11 teeme jõusaalis Silvariga selg-õlg päeva ja vaatame, kuidas lihased käigupealt kasvavad. Ehk jõuab ka videomaterjal meie treeningust ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

surumine 170 ja kükk/jõutõmme 130/150 ? Kas "natuke" balansist väljas pole? :huh:

170 surumise juures peaks kükk ja jõutõmme ikka üle 200 olema vähemalt, või hakkasid jalga alles hiljem treenima?

Mis katis välja astud kevadel? vanus? kaal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et aerutajana ei ole seal paadis jalgadega midagi väga peale hakata ja valdavalt töö teeb ära ülakeha, sellest ka tõenäoliselt sellised näitjad. Kuid usun ,et sinna annab korralikult juurde laduda kui vähegi regulaarselt treenima hakkad. Edu treeningutel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll jah, aga 170kg surumises on juba päris arvestatav raskus. Et sellist numbrit saada, peab mees olema ikka regulaarselt jõusaali külastanud... Ainult aerutamisega vaevalt 170kg surub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll jah, aga 170kg surumises on juba päris arvestatav raskus. Et sellist numbrit saada, peab mees olema ikka regulaarselt jõusaali külastanud... Ainult aerutamisega vaevalt 170kg surub :D

Aerutajad eriti sprineterid treenivad päris regulaarselt jõusaalis, kuid teevad nö rohkem erialal vajalike lihaseid selg ja rind, õlg jne. Sellest ka sellised tulemused, muideks korduste peale oma kehakaaluga lamades surumises on aerutajad paremad valdavalt enamusest spordialade sportlastest nagu elu on näidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

170 on tõesti muljetavaldav.

Aga jalad saavad ka ju sõudmisega hullult vatti?

Sõudmine ja aerutamine on kaks eri asja, sõudmises töötavad jalad kaasa, aerutamises töötab ainult ülakeha.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Jüri hakkab nüüd kulturismi treeninguga tegelema, siis läheb Raigol varsti raskeks.

Jüri võiks rääkida palju kaloraaž on ja mitu trenni päevas teeb ning suudab säilitada seda lihasmassi mis on või isegi juurde koguda.

Ükskord Jüri trennis ütles, et kulturism on hea lihtne ala. Teed üks kord päevas jõusaali, päev otsa sööd ja lihas kasvab - eriti tema puhul. :P

Endast veel nii palju, et palavik pole ikka veel alla läinud. Lootsin homme treeningutega alustada, aga vist asi lükkub edasi ülejärgmisesse nädalasse.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Jüri hakkab nüüd kulturismi treeninguga tegelema, siis läheb Raigol varsti raskeks.

Jüri võiks rääkida palju kaloraaž on ja mitu trenni päevas teeb ning suudab säilitada seda lihasmassi mis on või isegi juurde koguda.

Ükskord Jüri trennis ütles, et kulturism on hea lihtne ala. Teed üks kord päevas jõusaali, päev otsa sööd ja lihas kasvab - eriti tema puhul. :P

Endast veel nii palju, et palavik pole ikka veel alla läinud. Lootsin homme treeningutega alustada, aga vist asi lükkub edasi ülejärgmisesse nädalasse.

Raigoni on siin ikka pikk maa minna, enne on vaja väiksemaid vendi püüda ja siis räägime Raigost, see eeldab - ära unusta klassika MM finalistiks olemist, mis ei ole üldse nii lihtne kui kõrvalt vaadates tundub....klassika MM finalisti kehaga annab ka Athletic fitnessi kehavoorus puhas töö teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll jah, aga 170kg surumises on juba päris arvestatav raskus. Et sellist numbrit saada, peab mees olema ikka regulaarselt jõusaali külastanud... Ainult aerutamisega vaevalt 170kg surub :D

Mul endal ka sama mure. Mul umbkaudsed numbrid sellised:

Surun - 160

Kükin - 160

Tõmban - 160

Või ehk inglise-keelset nalja ka veidi:

Press - about three fiddy

DL - about three fiddy

Squat - about three fiddy

:rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×