Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Mina tegin jalga, Marius rinda ja biitsa. Klopsisin ka video kokku.

Mariusel siis kavas, mis videol on:

Lamades surumine 4x7

Pos. kaldega pingil surumine 4x15

Neg. kaldega pingil surumine 4x8

Kerge pos. kaldega lendamine 3x15

Istudes hantlitega 3x10

EZ-kangiga scothi pingil 4x8

Neutraalse hoidega hantlitega käsi keeratud sisse 4x8

Paar päeva tagasi sai ka sõudeergomeetril treeningplaan paika pandud. Eesmärk on sõuda 3.30 - ei hakka suuri lootusi hellitama. Tehnikat tuleb veel timmida sõudeergomeetril kuna praegu pole töö eriti ökonoomne. Marius on lühike ka, et peab saama võimalikult pika amplituudi.

Video:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel jõusaal kinni, siis peab midagi muud siin Nõos tegema. Kalal sai hommikul käidud, aga jätsin kõik landid koju ja elusa sööda spinnal läks tamiil puru. Et siis ebaõnnestunud hommik. Lõuna paiku läksin randa, et siis ennast maha jahutada... see õnnestus, sest 30 min olin lamanud, tõusis tuul - ilm jahenes ja vihma hakkas sadama. Olin õnnelik, et polnud palav. Õhtuks oli õhk umbne, aga kuna sai vaadatud USA vs Prantsusmaa korvpallimängu, siis ei saanud eemale hoida korvpallist. Läksime sõpradega mängima. Üldse ei jõudnud - jalad olid veel trennist valusad, õla venitasin mängus ära ja epikondüliit hakkas ka tunda andma :D. Õnneks nüüdseks valud üle läinud. Sai väike videoke ka tehtud pärast mänge. Jõuetu oli olla, aga no... lebo ots :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kah ammu midagi kirjutanud kuna vahepealne aeg on suuresti möödunud laiseldes. Nüüd siis puhkus läbi ja uuesti ka trennid käimaas.

Panime Silvariga paika uue treeningkava, millega siis nädala lõpus juba vaikselt alustasin.

Kava sai segane aga seda rutiinivabam - lõuatõmbeid triitsepsit nii raskusega kui ilma, sõudmist rahulikku ja intervalli jne

Kuna Athletic fitness Eesti MV-sed toimuvad sel aastal ootamatult vara, siis on päris kiire juba ettevalmistusega.

2 nädalat täielikku trennipuhkust võttis ikka jõudu ja vastupidavust kõvasti maha.

Eks mõned üleliigsed kilod kah ikka kogunenud. Seda ei ole palju aga ma ei salli kohe üldse väga ranget toitumist ega tühja kõhu tunnet.

Proovin teha, mis teha annab, peamine, et nüüd hooga treenima hakates ennast ei vigasta.

Kui mõni päev rohken energiat, siis ka mõned pildid või videod, praegu pole sellist tuju tulnud, ilmselt pole midagi näidata:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralike treeningutega on nüüd algust tehtud. Täna siis jalapäev, mis algas lõuatõmmetega:)

Jalale jalapressi, masinatel. Proovisin ka esimest korga pingile kükki, oleks pidanud plahvatuslikum olema.

Lõpuks veel kergejõustikuhallis kastile hüppeid, sammhüppeid, trepihüppeid peale.

Taastumiseks sai ka glutamiin kasutusele võetud, BCAA samuti kasutusel.

Edmundil kah jalapäev, vaikselt vaja raskusi tõsta peale puhkust, täna jalapress põhiharjutus

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel jõusaal kinni, siis peab midagi muud siin Nõos tegema. Kalal sai hommikul käidud, aga jätsin kõik landid koju ja elusa sööda spinnal läks tamiil puru. Et siis ebaõnnestunud hommik. Lõuna paiku läksin randa, et siis ennast maha jahutada... see õnnestus, sest 30 min olin lamanud, tõusis tuul - ilm jahenes ja vihma hakkas sadama. Olin õnnelik, et polnud palav. Õhtuks oli õhk umbne, aga kuna sai vaadatud USA vs Prantsusmaa korvpallimängu, siis ei saanud eemale hoida korvpallist. Läksime sõpradega mängima. Üldse ei jõudnud - jalad olid veel trennist valusad, õla venitasin mängus ära ja epikondüliit hakkas ka tunda andma :D. Õnneks nüüdseks valud üle läinud. Sai väike videoke ka tehtud pärast mänge. Jõuetu oli olla, aga no... lebo ots :D.

Kas asfaltil mängimine liigselt ei põruta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas asfaltil mängimine liigselt ei põruta?

Eks ikka põrutab, aga ega ma tihti ei mängi. Kord - kaks korda nädalas. Üritan pikka vahet hoida, sest eelmine kord kui mängisin, siis lõi põlvedesse üliränga valu, et nädal aega ei saanud kõndida. Polnud varem veel nii rängalt kunagi valutanud pärast korvpalli, et muutusin nüüd ettevaatlikumaks kui varem. Järske liigutusi ja ühe jala pealt tõukeid ma üritan vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused :D, teil siin teemas mingit erilist elu ei toimu ma vaatan. Tekkis küsimus, kes teie rühmast EMV-le võistlema tulevad? Muidugi rohkem huvitavad konkurendid, aga no üleüldse võiks ka teada, või on see top secret :)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused :D, teil siin teemas mingit erilist elu ei toimu ma vaatan. Tekkis küsimus, kes teie rühmast EMV-le võistlema tulevad? Muidugi rohkem huvitavad konkurendid, aga no üleüldse võiks ka teada, või on see top secret :)?

Isand Rückenberg on jah loorberitele puhkama jäänud. Saadab jüngrid poodi valgu järgi ja ise oma impeeriumi piiridest välja ei liigu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused :D, teil siin teemas mingit erilist elu ei toimu ma vaatan. Tekkis küsimus, kes teie rühmast EMV-le võistlema tulevad? Muidugi rohkem huvitavad konkurendid, aga no üleüldse võiks ka teada, või on see top secret :)?

Elu on ikka spordisaalis, köögis ja magamistoas. Trenni teevad tugevalt kõik naised, neiud, mehed ja noored.

Kes teilt võistlema tulevad? :D :D

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elu on ikka spordisaalis, köögis ja magamistoas. Trenni teevad tugevalt kõik naised, neiud, mehed ja noored.

Kes teilt võistlema tulevad? :D :D

R.

No mul oli nagu midagi plaanis jah :D :D :D, aga teiste kohta ei tea :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenijaid ikka on aga kirjutajaid mitte.

Arvan, et paljud pole veel kindlad, kas võistlevad. Treenivad küll selle eesmärgiga aga ei tea, kas vormi jõuavad. Arhleticus on kindlasti terve hulk välja tulemas.

Silvar on jah nii ülekoormatud, et arvutisse eriti ei jõua. Kohtub aga uute ja vanade treenijatega ning koostab neile trenni- ning toitumisplaane, õpetab-juhendab hästi paljusid. Eriti tore on, et huvilisi tüdrukuid on järjest rohkem Silvari poole pöördunud. Kõigist kindlasti võistlema tulijaid ei saa aga loodame mõned juba sügisel võistlema saada. Rohkem kindalsti kevadeks.

Mina treenin, üks pilt tõestuseks trenni lõpust.

post-5296-0-75688300-1345482601.jpg

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise sel sügisel ei võistle. Heal juhul kui saan trennidegagi alustada. Hetkel võtan 2 nädalat täielikku puhkust ehk siis 0 koormust trennidest. Püüan ravida, mis viga on. Tekkis imelik vigastus rinnakule, millest ise ka aru ei saa. Ei saa isegi toolist tõusta valuta. Kahtlane... 27. augustil on kirurgi juurde minek, eks lasen võimalikult palju pilte teha ja muud sellist, et selgusele jõuda.

Võin lisada seda, et kavatsen sel hooajal ka korvpallis kaasa lüüa. Kui eelnevalt mängisin Tartumaa I liigat, siis lähen seekord appi noortele poistele, kes alustavad III'st liigast. Kunagi sai ka ise 3. liigas alustatud ja see meeskond on nüüd meistriliigasse jõudnud :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge pilt :). Mind muidugi huvitab rohkem, kas juuniore ka tuleb TÜSKi tiimist, kes nagu oleks ütleme 90% kindlad :P?

Ega meil rohkem juunioreid olegi kui ainult mina ja Rainer. :D

Aga Pärnust v-o Kuzmin? Ervin rääkis ka kunagi, et sügisel tuleb lavale.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega meil rohkem juunioreid olegi kui ainult mina ja Rainer. :D

Aga Pärnust v-o Kuzmin? Ervin rääkis ka kunagi, et sügisel tuleb lavale.

Aleksandar või? Aga mina kuulsin et Jevgeni tuleb võistlema, kuigi ma pole küll aru saanud, et mees dieedil istuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge pilt :). Mind muidugi huvitab rohkem, kas juuniore ka tuleb TÜSKi tiimist, kes nagu oleks ütleme 90% kindlad :P?

Treeni ja valmistu Aleksei hoolega, küll konkurente tuleb:) Kunagi ei tea, kes kuskil valmistub ja vorm peab hea olema vaatamata konkurentide vähesusele või rohkusele. Jõudu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii... tundub, et puhkus pikeneb. Hetkel on olukord selline, et kas üldse 3. septembrilgi saali jõuan. Mitu päeva juba palavikus olnud ja kaal on langenud alla 80kg. Lihast olen kõvasti kaotanud, kuna pole ennast üldse liigutanud ja söönud ka eriti pole, ainult teed ja mahla joon.

Mõelge ise kui teil näiteks hüppeliiges on kipsi pandud ja kahe nädala pärast on säär kaks korda väiksem. Mul hetkel sama olukord. Aga no... mis teha... tuleb hakkama saada :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii... tundub, et puhkus pikeneb. Hetkel on olukord selline, et kas üldse 3. septembrilgi saali jõuan. Mitu päeva juba palavikus olnud ja kaal on langenud alla 80kg. Lihast olen kõvasti kaotanud, kuna pole ennast üldse liigutanud ja söönud ka eriti pole, ainult teed ja mahla joon.

Mõelge ise kui teil näiteks hüppeliiges on kipsi pandud ja kahe nädala pärast on säär kaks korda väiksem. Mul hetkel sama olukord. Aga no... mis teha... tuleb hakkama saada :).

Jama kindlasti:(

Aga soovitus sulle, Taavi, mõtle läbi, millele keskenduda tahad, kas korvpallile, jõutõstmisele või kulturismile. Kõike üheaegselt hästi teha tavaliselt ei õnnestu, eriti kui vigastused kerged tulema. Head paranemist!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jama kindlasti:(

Aga soovitus sulle, Taavi, mõtle läbi, millele keskenduda tahad, kas korvpallile, jõutõstmisele või kulturismile. Kõike üheaegselt hästi teha tavaliselt ei õnnestu, eriti kui vigastused kerged tulema. Head paranemist!

Treeningplaan mul läbi mõeldud ja toitumisega arvestatud. Kui mõni teeb iga päev pärast trenni 45 min aeroobset või Kalmus isegi ratast siin 2 tundi päevas, siis ma usun, et kaks korvpallitrenni ei piira mu tulemusi.

Jõutõstmine pole mul kunagi eesmärgiks olnud. Seda olen niisama lihtsalt teinud. Kuna need kolm ala (kükk, surumine ja jõutõmme) on nkn baasiks, et lihast kasvatada, siis iga kulturist võiks neid teha. Ega mul polegi eesmärk oma max jõudu suurendada, see lihtsalt areneb kui pidevalt treeningutes progresseeruda. Mul mingeid ulmelisi saavutusi polegi jõutõstmises. Selle sügisel ma EMV ei osale jõutõstmises kuna tuli suvel ootamatuid asju ette, mis ei lasknud mul treeningutega tegeleda nii nagu oleks tahtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×