Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Küsimusele siis ka vastus, miks rinnalt surumine jalad õhus. Vastus imelihtne, et isoleerida rohkem rinnalihast. Surudes jalad maha, haarame me automaatselt tööle ka jalaliihased ja seljalihased. Kuna eesmärk oli kurnata rinda, mitte suruda maksimaalset raskust, siis tõstes jalad õhku lülitame me välja jalalihased ja ka osaliselt seljalihased ;-) Uute ja põnevate kohtumisteni Silvar

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa oma SilvarFast kasutajatunnuse kaotasid?

Ma usun, et tal on järgmine nädal uus kasutajanimi, sest läheb meelest ära :D.

Sai ise ka täna jälle trenni tehtud. Treeningkava täita ei õnnestu, kuna tegin Abja-Paluoja Gümnaasiumi jõusaalis ja siin pole piisavalt inventari, et jälgida kava. Aga see-eest sai korralik koormus triitsale antud. Lisaks tegin veel kergelt jalapressi - 140kg x20, 220x8, 240x8, 240x8. Lasin tagumikul liiga palju tõusta, aga tahan seda sügavust ikka, et rohkem lihaskiude rekruteerida. Õnneks seljale midagi halba ei teinud ja isegi tuhar sai koormust. No, mina ei saa aru, kuidas mõni mees siin 600-800kg teeb ja ise kükib 140'ga 1/10 sügavusega kükke sidemed peal. :huh: Ma saan aru, et kükk on mõne jaoks keeruline ja mõni ei saagi sellega hakkama, aga jalapressil võiks küll max sügavust ära kasutada. Tunnistan, et mina ei saaks 600kg küll hakkama.

Mulle isegi meeldis see jalapress täna, sest selga ei tõmmanud täis. Niigi praegu käin tööl, kus kaevan terve päeva ja alaselg saab korralikult vatti - loodan, et tuleb ka kulturismis ja jõutõstmises kasuks :). Koju jõuan kuueks - seitsmeks ja jõusaal pannakse juba 20.00 kinni ning laupäeviti on suletud. Ei teagi, kuidas trennid suvel väljakujunema hakkavad. V-o peab kaheks jaotatud kava tegema hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimusele siis ka vastus, miks rinnalt surumine jalad õhus. Vastus imelihtne, et isoleerida rohkem rinnalihast. Surudes jalad maha, haarame me automaatselt tööle ka jalaliihased ja seljalihased. Kuna eesmärk oli kurnata rinda, mitte suruda maksimaalset raskust, siis tõstes jalad õhku lülitame me välja jalalihased ja ka osaliselt seljalihased ;-) Uute ja põnevate kohtumisteni Silvar

Huvitav lähenemine. Enamasti tehakse nii selja hoidmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnika jälgimiseks sai ka paar videot tehtud:

Hantlitega lendamine, 4x12, 12kg hantlitega (3. harjutus). Näha on, et vasak õlg on rohkem lahti. Parem õlg praegu jamab ka, v-o alateadlikult ei läinud nii palju venitusse. Filmitud on viimane seeria, et lagunemist märgata vms.

Rööbaspuudel lisaraskusega +25kg surumine, 4x6 (4. harjutus). Trennid näevadki mul praegu ette, et jätta igasse harjutusse varu.

Räägiks natuke toitumisest ka, aga pole midagi rääkida kui ei söögi midagi :D. Tööl söön lõunat ja õhtul ka veel midagi. Rohkemat ei söögi hetkel, kuid proovin ennast parandada. Selliste ilmadega pole lihtsalt isu. Tüdruk ka sõimab mind, et miks ma ei söö. Võtsin menüüsse massilisaja, et natuke täiendada menüüd: http://nosterrex.ee/massilisajad/522-mass-xxl-1kg.html

Maitse ja lahustuvus on väga head.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on võimalik, et inimestel pole söögiisu? Ma pole sellist asja kunagi elus kogenud, isegi haigena mitte ja ka siis kui väga-väga kiire. Söömine ikka ei unune, kõht tuletab kohe meelde:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on võimalik, et inimestel pole söögiisu? Ma pole sellist asja kunagi elus kogenud, isegi haigena mitte ja ka siis kui väga-väga kiire. Söömine ikka ei unune, kõht tuletab kohe meelde:)

Mul oli pärast esimest dieeti sama asi, et pool aastat polnud isu. Nüüd oli eriti ekstreemne, eks organism ja psüühika said kergelt kannatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa muust mõeldagi kui kõht tühi, nagu näljane hunt:D LIhtsalt vahest on nii kopp ees tihedalt 5-6 päevas söömisest... Päev nagu koosnekski ainult söömisele mõtlemisest, mida,palju,kuna jne...:P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau! Tegin ka väikse salatreeningu täna kell 16 , paiku kerge selg ja õlg. Nägin sindki Esta sõudeergomeetrile hiilimas ja oma pikale sõidule minema ;-) Üks treening homme on veel teha , pärast mida jääb paus sisse 2 nädalaks. Tuleb vahepeal kosutada vaimu ja keha ning sõita sõpradega eurotripile ;-) Mind ootavad Nica, Luxemburg ja Monaco. Mõtetes olen kindlasti teiega "soojas" Eestis ja kui võimalik annan endast ka pildis ja kirjas märku.

Uute ja põnevate kohtumisteni Silvar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, nägin sind kah 3. korrusel rassimas aga ei hakanud sinna minema, tahtsin Kanteri finaaliks koju jõuda. Sõudsime hoopis Alexiga tribüünil (ta tahtis kah aeglast aeroobset südame heaks teha peale suuri võistlusi):) Me kah homme õhtupoole Edmundi ja Lauraga trenni. Aga head reisi, kui ei näe!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau! Tegin ka väikse salatreeningu täna kell 16 , paiku kerge selg ja õlg. Nägin sindki Esta sõudeergomeetrile hiilimas ja oma pikale sõidule minema ;-) Üks treening homme on veel teha , pärast mida jääb paus sisse 2 nädalaks. Tuleb vahepeal kosutada vaimu ja keha ning sõita sõpradega eurotripile ;-) Mind ootavad Nica, Luxemburg ja Monaco. Mõtetes olen kindlasti teiega "soojas" Eestis ja kui võimalik annan endast ka pildis ja kirjas märku.

Uute ja põnevate kohtumisteni Silvar

Sa paned ka päris korraliku tiiru. Ise plaanisin ka Luxenburgist läbi sõita, kuid ei jäänud päris teepeale. Loodetavasti on vähemalt lõuna - Euroopas ilm parem ja saad päikest ka vahelduseks. Head reisi soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Silvar ei tee trenni, ei tee mina ka!

Ja nii ongi. Pole nädal aega trenni teinud ja viimati sõin neljapäeval :D. Vast ongi kehale hea ehmatus ja kui uuesti sööma hakkan ning trenni tegema, siis hakkan nagu pärmi pealt paisuma...

Ilusad ilmad, rahvas! Võtke vabalt! :)

PS! Kaal on 2kg langenud suvega; ehk siis 80 - 80,2kg.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati sõid neljapäeval? Täna juba laupäev...

Meenutad mulle üht noormeest kes täiesti raudkindlalt väitis, et tema ei võta mitte kunagi kaalus juurde, ükskõik kui palju ta sööb. Kui küsisin ta toitumisharjumuste kohta, ütles ta, et sel nädalal sõi iga päev mitu korda päevas suurt portsu kastet ja kartuleid, ning nüüd 3 päeva ei ole üldse söönud. Aga kui seitsmest päevast neljal sööd, siis on ju kõik korras?

Ei ole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ei tule sügisel lavale, tal massiperiood:)

Päris huvitav massiperiood siis :D kaal väidetavalt langenud 2kg :blink::huh:

Taavi tehnika :ph34r:

Muudetud kasutaja PaulR poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati sõid neljapäeval? Täna juba laupäev...

Meenutad mulle üht noormeest kes täiesti raudkindlalt väitis, et tema ei võta mitte kunagi kaalus juurde, ükskõik kui palju ta sööb. Kui küsisin ta toitumisharjumuste kohta, ütles ta, et sel nädalal sõi iga päev mitu korda päevas suurt portsu kastet ja kartuleid, ning nüüd 3 päeva ei ole üldse söönud. Aga kui seitsmest päevast neljal sööd, siis on ju kõik korras?

Ei ole

No kui mõni räägib, et kogu päeva kaloraaži võib ühe korraga sisse ajada vabalt, miks siis kogu nädala kaloraaži ühe päevaga ei võiks tarbida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui mõni räägib, et kogu päeva kaloraaži võib ühe korraga sisse ajada vabalt, miks siis kogu nädala kaloraaži ühe päevaga ei võiks tarbida?

Naised ka saunas räägivad igasugu lollusi, ei tasu uskuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris huvitav massiperiood siis :D kaal väidetavalt langenud 2kg :blink::huh:

Taavi tehnika :ph34r:

Eile õhtu sai kilo šašlõkki sisse söödud.

Kaal on langenud kuna teen rasket füüsilist tööd päeval ja otse lähen trenni pärast.

Kaotatud lihas tuleb kiiresti tagasi, et selle pärast ma eriti ei muretse. Näiteks eelmine aasta oli mul off-season kaal 84kg ja aastaga langes see 82 peale, aga lava peal olin ikka sel aastal parem kui eelmine aasta - suurem ja tugevam, kuid kehakaal oli väiksem.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niih... hakkasin nüüd sellest nädalast korralikult trenni tegema ja üritan toitumisele tähelepanu pöörata. Rinna vormi olen enam-vähem taastanud, eelmine nädal tuli kergelt 120kg x4, jätsin veel varu sisse, et kokku ei jookseks kohe. Max peaks praegu 135kg olema. Eile sai 105kg 5x4 tehtud. Jõutõmmet pole üle 120kg teinud (5x10) ehk siis raskeid tõmbeid pole teinud. Jalale olen kergelt 2 korda jalapressi teinud. Esimene kord proovisin niisama masinat ja teine kord proovisin Nõos, et kas saan teha üldse.

Homme arsti juurde. Küsin saatekirju, et põlvedega uuringutele minna. Pikemat aega juba väike lonkamine pidevalt sees. Lisaks räägin veel söögiisu puudumise muret - see ka juba päris pikalt vaevanud.

Kaal 80-81kg.

Tegin Kirpu (17.07.12)

post-4814-0-56745600-1342631368.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niih... hakkasin nüüd sellest nädalast korralikult trenni tegema ja üritan toitumisele tähelepanu pöörata. Rinna vormi olen enam-vähem taastanud, eelmine nädal tuli kergelt 120kg x4, jätsin veel varu sisse, et kokku ei jookseks kohe. Max peaks praegu 135kg olema. Eile sai 105kg 5x4 tehtud. Jõutõmmet pole üle 120kg teinud (5x10) ehk siis raskeid tõmbeid pole teinud. Jalale olen kergelt 2 korda jalapressi teinud. Esimene kord proovisin niisama masinat ja teine kord proovisin Nõos, et kas saan teha üldse.

Homme arsti juurde. Küsin saatekirju, et põlvedega uuringutele minna. Pikemat aega juba väike lonkamine pidevalt sees. Lisaks räägin veel söögiisu puudumise muret - see ka juba päris pikalt vaevanud.

Kaal 80-81kg.

Tegin Kirpu (17.07.12)

post-4814-0-56745600-1342631368.jpg

Mkm, sul ongi x jalad :-)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti võistlused ja pakkuda taaskord Universum Top Tan grimmi:

top-tan.jpg

Ise kasutasin seda kevadistel Karikavõistlustel ja terve TÜ ASK tiim.

Sargebb3474b94e0a0c26612e53a898595e.jpg

TaaviMerisalu.jpg

Hind: 29 EUR

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna üle pika aja jalga tehtud. Jalapress on mul küki asemel, sest seda saan isegi teha ilma, et mingit ränka valu oleks. Kerge valu oli paremas põlves, kuid ei pärssinud oluliselt sooritust. Jalapressi tegin esimest korda Kirbuga, pärast seda olen 3 korda veel teinud. Põhimõtteliselt otsisin raskust täna, kuid tundub, et päris OK raskus sai, kuigi viimasesse seeriasse jäi suur varu.

Jalatrenn siis nägi välja selline (Vasyl Gym tehnika):

Jalapress 200kg x12, 215kg x10, 230kg x8, 245kg x 6

Säärte sirutamine plokil 25kg 4 x30

Säärte kõverdamine plokil 25kg 4 x30

Säär istudes trenažööril 4x 30

Olen paar viimast päeva toitumisega ka enam-vähem sina peale saanud - eile suutsin sisse ajada 4 toidukorda :).

Täna koos šeigiga ka 4 toidukorda.

Kaal on seal 81kg juures. Kuivus on selline, et võiks juba lavale minna. Videos on ka näha, kuidas veresooned õlgadelt välja tulevad, mis on minu puhul haruldane juhtum.

Video:

PS! Olen ka kergelt kalastamisega tegelema hakanud. Ostsin lausa uue spinningu komplekti ja püügiloa. Imre kui kunagi kalale lähed, võid minuga ühendust võtta, v-o olen vaba ja saan kaasa tulla :).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×