Jump to content
sharon

Proteiinipulbrid toidus kasutamiseks

Recommended Posts

Kuna mul on pidevast hommikusest munasöömisest vaikselt kopp ees, aga kodujuust ei lähe nii vara veel alla, siis võtan kasutusele plaan B ehk et pudrust-pannkoogist valgud kätte saada, neisse mingi pulber sisse segada.

Jagage palun kogemusi, milline neist paljudest (Hera80, Whey3, Prode) on sobivaim kuumutatavate asjade sisse segamiseks ja kas neil on laias plaanis mingit olulist vahet ka? Ma ei mõtle maitset, mõtlen just koostist (tegemist siis 3x nädalas jõudu ja 2+x kergemat kardiot tegeva naisterahvaga).

Kindlasti hästi loll küsimus, aga kuna ma pole varem valgulisandeid kasutanud, siis ei hakka huupi ostma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu elukaaslane tegi pannkooke Hera80, muna ja piimaga ning suurepärased said :)

Juba elukaaslane ^_^ ? daayam.. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On au olla rekordis osaline.

Aga teemasse siis veel niipalju et mul ei lähe hommikuti üldse midagi alla, aga miskipärast kohupiimakreemi kakaoga (ise segatut) läheb nii palju kui külmkapp võimaldab..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen pannud pudru sisse nii Protein Blocki kui ka Herat, sõltuvalt sellest, mida mul on kodus. :) Mõlemaga jäi hea. Block+piim annab peaaegu kakao mõõdu välja ;) Dieedil tegin mõnikord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas prode ei oleks mõtekam pudru sisse panna kui hera, sest imendub kauem ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudrus eeldatavasti niikuinii veidi rasvu ja kiudaineid, mis aeglustavad.

Ma arvan, et pole mõtet juuksekarva ka päris lõhki ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super, jääb siis Hera, see hinnalt ka mõistlik. Ise mõtlesin ka, et kas Prode oma aeglase imendumisega parem poleks, aga kui täisterakaerahelvestega putru teha, siis on loodetavasti Heraga ka sama hea. Ülejäänud valgud saan nagunii päeva jooksul toiduga kätte.

Plaanin ka mandlipiimaga tehtud pudru/pannkoogid ära proovida, USA fitnessitüdrukud kiidavad seda oma blogides taevani, aga meil müüakse seda vist ainult paaris ökopoes ja Stockmannis. Pidi toiteväärtuselt etem ja iseenesest magusam olema kui lehmapiim.

Tänud vastuste eest igatahes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta pigem täispiima kui just laktoositalumatust ei ole:) Sealt saad natuke kaseiini ka niikuinii. Iseenesest maitsestamata kohupiimatoru-kreemi pudru sisse segada võiks ju nagu alla minna küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mul on pidevast hommikusest munasöömisest vaikselt kopp ees, aga kodujuust ei lähe nii vara veel alla, siis võtan kasutusele plaan B ehk et pudrust-pannkoogist valgud kätte saada, neisse mingi pulber sisse segada.

Jagage palun kogemusi, milline neist paljudest (Hera80, Whey3, Prode) on sobivaim kuumutatavate asjade sisse segamiseks ja kas neil on laias plaanis mingit olulist vahet ka? Ma ei mõtle maitset, mõtlen just koostist (tegemist siis 3x nädalas jõudu ja 2+x kergemat kardiot tegeva naisterahvaga).

Kindlasti hästi loll küsimus, aga kuna ma pole varem valgulisandeid kasutanud, siis ei hakka huupi ostma. :)

Kas lihas mass on nii suur :) ,et peab kohe hommikul lisa valku ,tavatoidule juurde saada? Julgen arvata,et ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lihas mass on nii suur :) ,et peab kohe hommikul lisa valku ,tavatoidule juurde saada? Julgen arvata,et ei ole.

Tema postitusest saab ju välja lugeda, et kuna ta muna/kodujuustu ei taha hommikul, siis ta asendaks pulbriga muna/kodujuustu, päevase valgunormi täis saamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lihas mass on nii suur :) ,et peab kohe hommikul lisa valku ,tavatoidule juurde saada? Julgen arvata,et ei ole.

No kui nii julge oled, siis lase käia ja arva ;)

Ega tegelikult NII suur pole muidugi, aga NII väike, et hommikul üldse ilma valguta läbi ajada, ka kindlasti mitte. Aitäh, lkv, et mõtte korrigeerimise minu eest ära tegid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tema postitusest saab ju välja lugeda, et kuna ta muna/kodujuustu ei taha hommikul, siis ta asendaks pulbriga muna/kodujuustu, päevase valgunormi täis saamiseks.

Seda ma lugesin ise ka,kuid usun ,et on olemas ka muid häid valgu rikkaid sööke ning jooke hommikuks.(Piim,jogurt pudru kõravle või müsliga jne.Tavaline juust jne.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui nii julge oled, siis lase käia ja arva ;)

Ega tegelikult NII suur pole muidugi, aga NII väike, et hommikul üldse ilma valguta läbi ajada, ka kindlasti mitte. Aitäh, lkv, et mõtte korrigeerimise minu eest ära tegid!

Vabandan kui mu vastusest valesti aru said ! Kuid 15-20 g valku hommiku söögiga on suht lihtne kätte saada. Kas näiteks jogurtiga segada mõni lusikatäis kodu juustu ei sobi+hea müsli ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuustuga on mul hommikul mingi tõrge, parimal juhul läheb alla ainult omleti vms-ga koos. Väga imelik iseenesest, kuna nt enne trenni võin väikse topsi vabalt nahka pista. Müslist olen seni püüdnud hoiduda, kuna põhieesmärk on langetada kaalu ja rasvaprotsenti ning seetõttu on mul süsikad üpris piiratud. Samas naturaalne täisteramüsli kreeka jogurtiga... Peaks proovima, aitäh soovituse eest!

Naljakas tegelikult, kuidas siin enamik toidulisandi-küsimusi saavad põhivastuseks, et "on sul seda ikka nii väga vaja", aga ometigi kasutatakse neid suht palju :D Eks iga asja tule mõistusega võtta ja kaaluda, seda muidugi, ja antud juhul ma leidsin menüüd analüüsides, et vahelduse mõttes ON mul seda vaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi, miks üldse nii paaniliselt kohe hommikul endale valku vaja sisse ajada on teine küsimus. ;)

Arch, mulle on koostatud toitumiskava, kus on ka ära toodud vajalike valkude hulk päeva lõikes, mis minu kehakaalu ja lihasprotsenti arvestades on momendil üsna korralik. Hommikusööki söön ma ilma igasuguse paanikata :), aga fakt on see, et valke peab sealgi olema ja mida ma üritan selgeks teha, on see, et rutiinseks muutunud toitude asemel proovin ma valke lisada toitudesse, millest ma tavaliselt neid vajalikul määral kätte ei saaks. Seega, pulbri näol ei ole tegemist ülemääraste valkude sisse ajamisega, kuna ilmselgelt ei ole mul neid kuhjade viisi vaja, doh. See ongi kogu asja point.

Kui tähelepanelikult pakendeid lugeda, siis enamikel neist on ka kirjas, et sobivad segamiseks putrudesse või jogurtisse nende valgusisalduste tõstmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arch, mulle on koostatud toitumiskava, kus on ka ära toodud vajalike valkude hulk päeva lõikes, mis minu kehakaalu ja lihasprotsenti arvestades on momendil üsna korralik. Hommikusööki söön ma ilma igasuguse paanikata :), aga fakt on see, et valke peab sealgi olema ja mida ma üritan selgeks teha, on see, et rutiinseks muutunud toitude asemel proovin ma valke lisada toitudesse, millest ma tavaliselt neid vajalikul määral kätte ei saaks. Seega, pulbri näol ei ole tegemist ülemääraste valkude sisse ajamisega, kuna ilmselgelt ei ole mul neid kuhjade viisi vaja, doh. See ongi kogu asja point.

Kui tähelepanelikult pakendeid lugeda, siis enamikel neist on ka kirjas, et sobivad segamiseks putrudesse või jogurtisse nende valgusisalduste tõstmiseks.

Ei PEA. ;)

Aga ma mõistan su muret. Teinekord võib tõesti olla päevase valgunormi kättesaamisega raskusi. Aga pulbrite kohapealt ei ole sulle muud soovitust, kui et võta misiganes pulber maitseb. That's it. Kõige lihtsam. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see ole individuaalne, minul peab, kuna muidu on mul kahe tunni pärast jälle kõht räigelt tühi ja kui kogu asja juures veel kaloraaži ka jälgida tuleb, siis toimib mul valgurikas hommikusöök superhästi. :) Toitumisharjumusi ja -kavasid on ju mustmiljon ja nende õigete-valede teemal võiks vaielda lõputult.

Aga mina ei viitsi enam vaielda, ostsin vanilje Hera ära ja hakkan katsetama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×