Jump to content
night596

Jõusaalis jooksmine.

Recommended Posts

Kord nädalas on vähevõitu, kui muud midagi ei tee.. 7km on päris palju ka algajale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui 4a oled käinud, siis oleks viimane aeg hakata aeroobset tegema ^_^ Tund nädalas oleks miinimum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sa räägid nagu see oleks poolmaraton vms.. rasva põletatakse peamiselt köögis, ja kui sul seal pool kõik korras on, siis pole ka mingit lihase põlemist karta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud abi eest , aga mingeid toidu lisandeid oskad ehk soovitada , ise joon iga trenni ajal 20 g kreatiini , vahepeal mõtlesin osta seda otti kombod .

20g kreatiini on küll palju.. Pigem osta selle oti kombo asemel toitumiskava, ega toidulisandid aita, kui toitumine paigast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 20 g toidab hästi ja jõudu ning vastu pidavust rohkem kui enne . Toitumine on enam vähem korras , see ei saa täiesti korras olla , sest ma käin koolis ja seal ei saa nii tervisliku toitu ja alati ei jõua ka kaasa panna . Aga toidus on alati liha , ube igasuguseid vitamiine , selle üle ma ei kurda.Ainult kui kaalu üle ma kardan kaalu tõusu , sest ma olin kuskil 4 aastad tagasi ülekaaluline jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9. Mida rohkem kreatiini te manustate, seda parem. Vana müüt...mida rohkem kreatiini võtta, seda suuremaks saate! Pole uurimust, mis seda kinnitaks...rohkem kreatiini ei ole teile kuidagi kasulik...ei jõus ega lihasmassis. On saadud tulemusi, kus 100 kg – ne kulturist on manustanud päevas 10 g kreatiini ja ka siis, sellise doosi korral on 40% sellest manustatud kreatiinist raiskamine. Nagu öeldakse...muudate oma uriini lihtsalt hästi kalliks. Liialdada pole vaja...5 grammi, maksimaalselt 8 grammi päevas on piisav kogus.

Oti kombo on variant, aga tähtsam on see, et sa päeva jooksul ikkagi võimalikult palju toidust kätte saaks. Sa võid selle kombo abil suuremaid numbreid liigutada, aga kui sa järgmistel päevadel piisavalt toitaineid taastumiseks ei saa siis varem või hiljem jookseb kuskilt midagi kokku või tekib vigastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kõike muud ma soovitaks lugema õppida.Kreatiinist on lisandite all terve teema kus on manustamine ja kõik kirjas. Toitumisest siin foorumis on inimesi kellel on oma toitumine ikka ma arvan aastate kaupa täpipeat paigas, kirjas. Nii et ei ole mõtet üldistada.Ja tõsi ta on et sa võid kas-või maratoni joosta igapäevaselt, aga kui sa toitumist korda ei tee siis rasva põlema ei saa. Ma ei ole ainuke kes võib omast kogemusest siin öelda, et nii see asi on !

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu Teema

Aga palun .Vastu su küsimusele ei viitsi hakata otsima, sest see suht pikk teema,pole eriti vahet kas enne või pärast trenni, sest see mis jõudu annab on kõrgenenud kreatiinisisaldus lihastes, mis ei teki hetkega vaid pikema prioodi vältel. Nii et kui võtad igapäevaelt siis kreatiini kogus lihastes suureneb jõudu tuleb juurde. Kui hetkelist efekti tahad siis selleks on trennieelsed ergutid. Ja ma saan aru et sa ei orienteeru siin foorumis hästi, aga uskumatult palju on juba kuskil olemas! Ja sina oled see kes seda ülesse ei leia. Mitte et ma kade oleks ja seda kõike kirjutada ei thaks, viitsiks. Kaalutõusu kohta, kui sa nüüd loed siis kreatiin seob vett ja tekitab kaalutõusu, ehk kui sul kaal tõusnud ei ole trenni kreatiini ja kõige muuga, siis ei ole ka erilist tulemust loota. Ja varem või hiljem keegi annab sulle sarnase vastuse kui sa iga järgneva küsimuse ilma otsimatta lihtsalt teemasse postitad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sa räägid nagu see oleks poolmaraton vms.. rasva põletatakse peamiselt köögis, ja kui sul seal pool kõik korras on, siis pole ka mingit lihase põlemist karta..

Eks natuke põletatakse ikka, anaboolsed aminohapped takistavad seda põlemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks natuke põletatakse ikka, anaboolsed aminohapped takistavad seda põlemist.

Eks igapäevased toimetused p6letavad ka, ega sellepärast keegi poes käimata jäta :D

Algajatel kasvatab lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi oskab ööelda kui suure aja vahemikuga võib / oleks hea rinnalt surumis raskust suurendada - muidu teen 4 x 10 65 kg - sirgel pingil ja allakald pingil täpselt samamoodi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et mitte laskuda diskussiooni, kas 4x10 65kg on hea/halb/õige/vale jne. ... siis sinu puhul, suurenda raskusi kui oled jõudnud oma soovitud kordustearvu ülemisele piirile.

edit: parandasin lauset

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igapäevased toimetused p6letavad ka, ega sellepärast keegi poes käimata jäta :D

Algajatel kasvatab lihast.

Kuidas siis ei jää käimata? Algajad võivad endale paljugi lubada aga minusugusel inimvõimete viimase piirini treenitud professionaalil käivitub pulsimõõturil kohe 100 dB alarm ja teade "KATABOLISM" ja poeskäigust ei tule välja midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas siis ei jää käimata? Algajad võivad endale paljugi lubada aga minusugusel inimvõimete viimase piirini treenitud professionaalil käivitub pulsimõõturil kohe 100 dB alarm ja teade "KATABOLISM" ja poeskäigust ei tule välja midagi.

Ära siis anaboolseid aminohappeid enne Säästumarketivisiiti unusta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×