Jump to content
merily

Kaalust alla ja toidulisandid!

Recommended Posts

Soov kaalust alla võtta,ning lihaseid treenida -see võimalus on minul hea kuna oman oma suurt hoovi kus on palju liigutamist ja füüsilist tööd! Mure aga selles,et ei ole piisavalt võhma ega energiat seda teha-väsin kiiresti.

Millist toidulisandit te soovitate ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan toidule lisaks lihtsalt tasapisi liigutama hakata ja küll tuleb see jaks ja jõud ka :) Enamat kui tavalised vitamiinid + omega 3 polekski alguses vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan toidule lisaks lihtsalt tasapisi liigutama hakata ja küll tuleb see jaks ja jõud ka :) Enamat kui tavalised vitamiinid + omega 3 polekski alguses vaja.

Ma ei ole tugitoolis mõnuleja ma liigutan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks kohe küsida, et kus tuleb selline loogika et kui mul võhma pole siis võtan mingeid toidulisandeid ja siis peaksin võhma juurde saama ja kaalu langetama?

Minu soovitus oleks, et osta rasva põletavad tablettid. Siis ei pea ise liigutamagi, vaid lihtsalt peale söömist võta tablett ja jätka teleka vaatamist. Ja samalajal Sinu pealt voolab rasva ära. - Kui keegi nüüd läbi ei näri, siis üritasin olla sarkastiline.

Võhm Sul küll nüüd mingi toidulisandiga ei peaks tulema. Et võhma saada peaksid liigutama ennast, alusta sellega et osta endale kepid ja harrasta kepikõndi. Kui võhma hakkab tulema, siis asenda kepikõnd jooksmisega.

Egert küsis väga õige küsimuse, et mida Sa sööd? Võiksid tuua enda 1 päeva menüü välja, ma millegipärast eeldan et Seal on palju erroreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võhm tuleb trenniga!! Liikumisega! Kõnni võimalikult palju, treppidest jne, sellest kõigest on kasu tegelikult. Minu isiklik kogemus on selline, et 9 kuud tagasi olin ma hirmus mugav, sõitsin ainult autoga ja trenni eriti ei teinud, jala liikusin suht kesiselt. Kui septembris siis esimese jooksuringi tegin, oli jube raske - isegi 6km! Siis võtsin end kokku ja hakkasin liikuma ja korralikult trenni tegema (3-4x nadalas + pikemad jalutuskaigud 2xnadalas). 9 kuud on m66das ja suudan joosta j2rjest juba 24km ja seda hea tempo ja pulsiga! Võhm tuleb, kui ise jarjepidev oled ja alla ei anna isegi kui alguses raske on. Sinna juurde tasakaalustatud toitumine. Ja energiatki hakkab juurde tekkima.

Muudetud kasutaja TeTe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×