Jump to content
kiisumiiizu

Rasva põletav supp

Recommended Posts

Tere

Mingis dieedis on selline toit nagu rasvu põletav supp:

6 keskmist sibulat

2 purki konserveeritud tomateid

1 väiksem kapsapea koos juurikaga

2 rohelist pipart

soovitavalt ka brokolit

1 kimp sellerit

1 juurviljapuljongikuubik

Tükelda juurviljad väikesteks või keskmisteks tükkideks ja kalla veega üle. Maitsesta pipraga, soovi korral ka karri või terava kastmega. Keeda tugeval tulel 10 minutit, seejärel keera kuumus madalamaks ja jätka keetmist, kuni juurviljad on pehmed. Seda suppi võib süüa nii sageli kui soovid. Toituda ei tule ainult sellest supist, süüa tuleb ka muid toiduaineid.

Ja vaata, et supp ei oleks maitsetu – siis ei jaksa seda kaua süüa. Lisa maitseaineid nagu tuju tuleb, selline kergelt krehvtine supp on hea ja ei jäta lääget olemist.

Ma seda dieeti pidada ei tahaks, aga mõtlesin, kas see supp aitab neid rasvu põletada siis ka kui dieeti ei pea, et lõunaks söön normaalset toitu( praad või salat vms) ja siis hommikul ja õhtuti söön ainult seda suppi ja trenni teen ka nkn.

Mis te siis arvate, kahjustab tervist või tasub proovida? saab äkki paremini rasvadest lahti ;D Ja sellepärast pidi see hea olema, et võib süüa palju tahtmist on ja mul ongi see probleem, et pingutan vahetevahel söömisega üle :D

Tänan abieest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui iseloomu pole antud, siis ei anna midagi teha ju. Hea küll jõuad seda seda suppi süüa 2x päevas nii umbes head paar nädalat, ja siis üldjuhul enamus inimesi väsivad ära. Lisa ta endale menüüse nii paar korda nädalas vast, ja proovi parem teised toidud kah ära tasakaalustada. Ja kui pingutad söömisega üle, siis proovi rohkem toidukordi lisada. Enda kogemustest võin öelda, et kui ikka kõht on väga tühi siis söön nagu oleks see mul elu viimane söömine, see tähendab et söön hästi kiiresti ja jõuan siis palju süüa. Mis väljendub sellega, et mul hakkab varsti paha kui söök "kohale" jõuab. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga proovi järgi. Tervist ikka ei kahjusta köögviviljad ju. Puljongikuubik on kahtlane teema juba. Proovi kuu aega ja anna meile teada, kas rasvad põlesid rohkem kui ilma supita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab otsima lihtsamaid lahendusi, kui eluaeg juurikaid ei taha närida ja geenid ei ole nii head, et pekk ei kasvaks:D

Oeh.

Ma söön iga päev jäätist, kooki ning minu geenid kui sellised on vist suht sitad, kuna kogu ülejäänud elu kergelt paksuke olnud. Hetkel aga sixpack pm. olemas. Ja ikka söön jäätist ja kooki edasi. Asi on teadmistes ja kuidas neid kasutada.

Ei ole mõtet ette kujutada, kui raske ja vastik kõik on, sest ei saada aru kuidas asjad käivad.

Otsitakse kergeid lahendusi, sest eeldatakse, et keeruline lahendus on tegelikult ka keeruline ning raske. Ei ole.

Vormi saamine on faking lihtne ja pole üldse keeruline ega raske. Kõik on teadmiste õige kasutamise taga kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormi saamine on faking lihtne ja pole üldse keeruline ega raske. Kõik on teadmiste õige kasutamise taga kinni.

Kuidas sa enda makrosid loed siis;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa enda makrosid loed siis;)

Viitad, et lugemine on raske? :)

Alguse asi. Alguses loed vähe karmimalt, paned vbl märkmikusse kirja, kaalud toite üle pidavalt jne... Hiljem vaatad tootele peale ja suht automaatselt tead, mis sisu on. Kui just võistlusvormi timmimiseks ei lähe, siis on selline süsteem täiesti rahuldav kuna oma kalori-kulutusi päeva peale sa niikuinii täpselt ei oska ennustada, seega pole ka midagi katki, kui sissesöödavate kalorite numbrid veidi samuti kõiguvad.

Loeb õige suund, ning seda on piisavalt kerge paika panna, kui alguses vähe vaeva nähtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×