Jump to content
Milehigh

Dwayne "the rock" Johnson

Recommended Posts

Kuulsustel puudub vajadus enda arengut ja elukvaliteeti piirata. :)

Kunagi, kui pappi piisavalt siis lasen end ka suht kurguni vist stereoide täis toppida, lol. Okey, mitte nii hullult muidugi. Aga päris mitu steroidi kavatsen kindlasti alates teatud momendist käiku lasta elu lõpuni. Aga eks selle üle saab mõelda tulevikus.

Seni kuni oma noor keha veel hakkama saab ilusti pole mõtet tõmmelda, kui elu füüsise ümber ei keerle nii karmilt nagu neil kuulsustel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav fenomen, alati, kui on kellegi kuulsuse pilt heas vormis, hakatakse kohe loopima, et steroidi ja ma ei kujuta mis hullemat veel. Samas kui avaldatakse kogustes kulturistide ja teiste pilte sarnaseid, siis kõik kiidavad oi kui tubli, nii hea vorm jne. Huvitav miks selliseid filmistaare loobitakse kohe automaatselt "tehislihasteks", kadedus? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav fenomen, alati, kui on kellegi kuulsuse pilt heas vormis, hakatakse kohe loopima, et steroidi ja ma ei kujuta mis hullemat veel. Samas kui avaldatakse kogustes kulturistide ja teiste pilte sarnaseid, siis kõik kiidavad oi kui tubli, nii hea vorm jne. Huvitav miks selliseid filmistaare loobitakse kohe automaatselt "tehislihasteks", kadedus? :o

Sorry, aga sa oled väheke rumal, kui arvad, et ta ilma steroidideta selle lihase saanud on. Ei soovi sind solvata, aga lihtsalt, kui ei saa isegi sellisest asjast aru, siis peab midagi pööningul loksuma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, aga sa oled väheke rumal, kui arvad, et ta ilma steroidideta selle lihase saanud on. Ei soovi sind solvata, aga lihtsalt, kui ei saa isegi sellisest asjast aru, siis peab midagi pööningul loksuma...

Ei solvu ja enam kui kindel et mul pööningul ka loksub, kuid peab ka loksuma inimesel, kes ei sa aru, et ma ei kommenteerinud konkreetset pilti vaid üldist seisukohta, kus ka palju õhemate vendade(kuulsuste) kohta on kohe steroide süüdistatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei solvu ja enam kui kindel et mul pööningul ka loksub, kuid peab ka loksuma inimesel, kes ei sa aru, et ma ei kommenteerinud konkreetset pilti vaid üldist seisukohta, kus ka palju õhemate vendade(kuulsuste) kohta on kohe steroide süüdistatud. :D

Teisel pool Atlandit on hoopis leebem poliitika, kemm on levinum ja aktsepteeritum. Seega enamikel süüdistustel on alus olemas. Mis puudutab kulturiste, siis naturaalide võistluseid tuleb samuti seal tikutulega otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisel pool Atlandit on hoopis leebem poliitika, kemm on levinum ja aktsepteeritum. Seega enamikel süüdistustel on alus olemas. Mis puudutab kulturiste, siis naturaalide võistluseid tuleb samuti seal tikutulega otsida.

Ei vaidle absoluutselt vastu, kuid naljakas on lihtsalt see, et kõik võtavad stereotüüpse hoiaku kohe, et kui keegi on minust ilusam, suurem, väiksem või kuidas iganes, siis kindlasti ei ole see naturaalselt saavutatav. Ja nagu ma ka ütlesin, siis mul logiseb seal katuse all, kui ma olen ainuke, kes seda on tähele pannud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi pole selles, eks kadedusel on alati elus oma roll. Ei ole ka spetsialist, aga sellistest asjadest saab siiski aru ja ma ise rääkisin konkreetselt sellest rockist, millest ka antud teema. Millegipärast on neid, kes tulevad väidma ja õigustama steroidikasutajaid sama palju :)

Väga palju usuvad siiani ka, et paljud eesti tippkulturistid pole kunagi midagi systinud ja kasvavad ainult kohupiima ja kanarinnaku peal :D

Eks jah, igayks näeb nii nagu võimeline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi pole selles, eks kadedusel on alati elus oma roll. Ei ole ka spetsialist, aga sellistest asjadest saab siiski aru ja ma ise rääkisin konkreetselt sellest rockist, millest ka antud teema. Millegipärast on neid, kes tulevad väidma ja õigustama steroidikasutajaid sama palju :)

Väga palju usuvad siiani ka, et paljud eesti tippkulturistid pole kunagi midagi systinud ja kasvavad ainult kohupiima ja kanarinnaku peal :D

Eks jah, igayks näeb nii nagu võimeline.

Asi pole selles, eks kadedusel on alati elus oma roll. Ei ole ka spetsialist, aga sellistest asjadest saab siiski aru ja ma ise rääkisin konkreetselt sellest rockist, millest ka antud teema. Millegipärast on neid, kes tulevad väidma ja õigustama steroidikasutajaid sama palju :)

Väga palju usuvad siiani ka, et paljud eesti tippkulturistid pole kunagi midagi systinud ja kasvavad ainult kohupiima ja kanarinnaku peal :D

Eks jah, igayks näeb nii nagu võimeline.

Loodan, et mind ei mõistetud valesti, kuid ma ei ole steroidikasutajate eest võitleja, minu algse postituse mõte oli hoopis vastupidine tegelikult. Ehk siis kui konkreetsest "rockist" rääkida, siis mulgi omad kahtlused, kuid ma just üritasin rõhuda üldisele stereotüübile. Kusjures se ei ole seotud antud foorumiga vaid laiemalt. Rahvusvahelisi foorumeid vaadates usun, et isegi kui mina oma tahasihoidlikud paarikuused tulemused üles postitaks(aastatetagused) siis vändataks ka mind steroidikasutajate ja ma ei tea mille veel hulka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees on näitleja, kes saab selle eest miljoneid palka. Kui filmi jaoks vaja paksuks süüa, siis läheb mäkki, kui vaja põkk olla, siis tõstab rauda ja süstib steroide, sest ega produtsent ei oota aastaid mingi naturaali järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei teind seda teemat üldse tagamõttega, et näe nüüd süstib ja keemik. Lihtsalt et näidata kui võimsaks läinud. . Tean, et kasutab ja olen suur fänn Tohutult sümpaatne inimene tavaelus ning see mängufilm no pain no gain põhineb tõesti sündinud loost kulturistidest kes seadusega pahuksis. Kahjuks tuleb alles 2013 välja. Marky Mark mängib kõrvalosa. Ega Rock ainult raha pärast raskusi ei tõsta..

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Stereotüüp tuleb sellest, et Hollywoodis on kõigi muutustega alati nii kiire ja kellel siis aega naturaalselt ent selliste tähtaegadega vormi ajada... Välja arvatud vbl näitlejal, kelle jaoks see ongi pühendumine tööle.. eksju.

2. Kas ta filme teeb ikka Dwayne Johnson nime all? Oli nagu mingi teema, et ta tahab jälle ainult The Rock olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steroidid on Hollywoodi nö. ettevalmistuse vältimatu osa. Seda tunnistas alati otsekohene Mickey Rourke kui ta valmistus The Wrestleri võteteks. Ta tunnistas ka seda, et vanus on teinud oma töö ja ta ei oleks sellist vormi enam naturaalsel teel saavutanud. Oleme ausad, mis vahet seal on, need mehed ei käi lavadel võistlemas ja võivad omale seda kõike lubada. See, et noortele halb eeskuju jm. silmakirjalik möga, mida ma iga päev loen kasvõi siit foorumist, jäägu vanaemadele ja lapsehoidjatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav fenomen, alati, kui on kellegi kuulsuse pilt heas vormis, hakatakse kohe loopima, et steroidi ja ma ei kujuta mis hullemat veel. Samas kui avaldatakse kogustes kulturistide ja teiste pilte sarnaseid, siis kõik kiidavad oi kui tubli, nii hea vorm jne. Huvitav miks selliseid filmistaare loobitakse kohe automaatselt "tehislihasteks", kadedus? :o

USAs on lubatud ainete nimekirjas mitmed huvitavad asjad, mis meil aga steroidideks tembeldatud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Syntha6+NO Xplode, baby! :D

Kes wrestleri filmi näind on, need teavad, kuidas asjad käivad ;) Seda enam, et uues filmis mängivad nad just kulturiste.. ^_^

Marky-poiss on minumeelest ka väga märkimisväärse muutuse läbi teinud. Pesupoisist offseasoniks.

Samast filmist.

mark-wahlberg-pain-and-gain-image1.jpg

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Syntha6+NO Xplode, baby! :D Kes wrestleri filmi näind on, need teavad, kuidas asjad käivad ;) Seda enam, et uues filmis mängivad nad just kulturiste.. ^_^ Marky-poiss on minumeelest ka väga märkimisväärse muutuse läbi teinud. Pesupoisist offseasoniks. Samast filmist. mark-wahlberg-pain-and-gain-image1.jpg

Täitsa lõpp, seda pilti ma pole näinudki. Ta oli omal ajal päris korraliku vormiga aga siis tõusis filmitäheks ja veidi kuivas kokku aga ilmselt on nüüd räppari ajad tagasi. Seda filmi tahaks näha küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Syntha6+NO Xplode, baby! :D

Kes wrestleri filmi näind on, need teavad, kuidas asjad käivad ;) Seda enam, et uues filmis mängivad nad just kulturiste.. ^_^

Marky-poiss on minumeelest ka väga märkimisväärse muutuse läbi teinud. Pesupoisist offseasoniks.

Samast filmist.

mark-wahlberg-pain-and-gain-image1.jpg

no-pain-no-gain-mark-wahlberg-goes-crazy-gym_2.jpg

Dafuq :blink:

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×