Jump to content
maise

Kohupiim rosinatega õhtusöögiks

Recommended Posts

soovitan mitte uskuda kõike informatsiooni mis ülespaisatakse, otsi mitmest iseseisvast ja tõsiseltvõetavast allikast kinnitust enne kui midagi tõepähe võtad.

ei ole kindel aga arvan, et bloki põhjuseks võis olla seotus ian maccarthy-ga?

Ian maccarty - tegelane kes üritab youtubis koguda oma üleslaetud materjalile vaatamisi populaarsemaid kanaleid maha tehes vms.

Jumala eest... loodan, et sa ei ürita väita, et Lui Marco on tõsiseltvõetav allikas. Mees, kes petab, valetab ja varastab oma elatise teenimiseks.

Hodge Twins pm. samasugused. Teenivad elatist selle pealt, et valetavad ja hirmutavad oma vaatajaid oma ilaga. Okay, nalja viskavad - aga kuskilt maalt jookseb piir, kus lollus ei ole enam naljakas. :D

Aga see selleks. Soovitan uurida sõnumite sisu eraldiseisvalt ning sellest teha järeldusi. Sinu poolt pakutud videotest peaks otsima tikutulega taga, et leida kasvõi ühte faktuaalset väidet. Seega nende videote väärtus on lihtsalt Kahjulik kõigile, kes neid vaatavad ja toitumisest ei tea midagi.

Pannakse igasugu lollusi kõrva taha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)Tõsiseltvõetavate allikatena mõtlesin seda, enne otsuse tegemist tutvutakse erinevate iseseisvatest allikatest pärit infoga ning alles seejärel võttes arvesse omandatud infot tehakse otsus, omandatakse teadmine vms

2)Lui marco video linkisin kuna tema arvamus Ian Maccarthyst langeb kokku minu omaga ehk tegelast vaevab "Attention deficit disorder", odava polpulaarsuse võitmiseks laeb youtubei üles materjali kus sõimab inimesi, kes temaga ei nõustu või on eriarvamusel idootideks.

3)Millised videod sulle ei sobi, millised faktid? ootaks täpsemat vastust

Muudetud kasutaja kristjan80 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2)Lui marco video linkisin kuna tema arvamus Ian Maccarthyst langeb kokku minu omaga ehk tegelast vaevab "Attention deficit disorder", odava polpulaarsuse võitmiseks laeb youtubei üles materjali kus sõimab inimesi, kes temaga ei nõustu või on eriarvamusel idootideks.

Palun vaata järgi ADD definitsioon. See ilmselt pole see, mis sa arvad, et see on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiesti õigus

ADD teda vast ei vaeva kuid odavat tähelepanu otsib tegelane kindlasti

milline inimene laeb youtube-i üles materjali milles sõimab teisi idiootideks

Parandage kui eksin aga kas mitte sama ian maccarthy ei maininud, et terve päevase valgu koguse võib süüa ühe toidukorraga(nagu wtf???).

vabandan spami eest peale seda vid rohkem seda tegelast ei maini(pole mainimist väärt)

mees kiidab häid kanaleid mida jälgin

Muudetud kasutaja kristjan80 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiesti õigus

ADD teda vast ei vaeva kuid odavat tähelepanu otsib tegelane kindlasti

milline inimene laeb youtube-i üles materjali milles sõimab teisi idiootideks

Parandage kui eksin aga kas mitte sama ian maccarthy ei maininud, et terve päevase valgu koguse võib süüa ühe toidukorraga(nagu wtf???).

vabandan spami eest peale seda vid rohkem seda tegelast ei maini(pole mainimist väärt)

Ian McCarthy teab toitumisest ja treeningust arvatavasti rohkem, kui kogu see foorum kokku. Ta on õigusega ülbe.

Ja mis selles viga, kui terve päeva valgukogus ühe korraga ära süüa? Sa oled üks neist, kes omadega aastas 1990, kus arvati, et 30g korraga on piir? :D

Ma laeksin ka Youtube videosid, kus sõimaksin teisi idiootideks... lol, tegelikult mul selline kanal isegi tegemisel.

Kui inimene teeb midagi debiilset - kas reaktsioon peaks olema teda takka kiita? Või öelda talle, et ta tõmbaks oma pea persest välja ning loeks mõne bioloogiaõpiku vahepeal läbi.

Sest sinu armastatud Hodge Twins ei tea isegi seda palju kaloreid rasvas on, lol. Lui Marco tegeleb elatise teenimiseks inimeste petmisega ja valetamisega. Scam Artist noh. Scooby on seniilne debiilik, kes ajab sellist möga suust välja, et häbi hakkab. (Õnneks ta viimasel ajal bb.com foorumis veidi tagasi tõmmanud ning tunnistanud oma idiootsust... kuid ainult natukene)

Kas mina olen imelik, et kui toetan sellist lähenemist, kus selliseid idioote liistule võetakse? Miks peaks lubama inimestel internetis lihtsalt alusetut sitta pritsida?

Free Speech my ass. Kui ajad suust jama välja, siis ole valmis, et teadjamad sulle nina alla ronivad ja sind torkima asuvad kuni sa oma linnulaulu ära lõpetad või ära muudad.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ian McCarthy teab toitumisest ja treeningust arvatavasti rohkem, kui kogu see foorum kokku. Ta on õigusega ülbe.

Ja mis selles viga, kui terve päeva valgukogus ühe korraga ära süüa? Sa oled üks neist, kes omadega aastas 1990, kus arvati, et 30g korraga on piir? :D

Ma laeksin ka Youtube videosid, kus sõimaksin teisi idiootideks... lol, tegelikult mul selline kanal isegi tegemisel.

Kui inimene teeb midagi debiilset - kas reaktsioon peaks olema teda takka kiita? Või öelda talle, et ta tõmbaks oma pea persest välja ning loeks mõne bioloogiaõpiku vahepeal läbi.

Sest sinu armastatud Hodge Twins ei tea isegi seda palju kaloreid rasvas on, lol. Lui Marco tegeleb elatise teenimiseks inimeste petmisega ja valetamisega. Scam Artist noh. Scooby on seniilne debiilik, kes ajab sellist möga suust välja, et häbi hakkab. (Õnneks ta viimasel ajal bb.com foorumis veidi tagasi tõmmanud ning tunnistanud oma idiootsust... kuid ainult natukene)

Kas mina olen imelik, et kui toetan sellist lähenemist, kus selliseid idioote liistule võetakse? Miks peaks lubama inimestel internetis lihtsalt alusetut sitta pritsida?

Free Speech my ass. Kui ajad suust jama välja, siis ole valmis, et teadjamad sulle nina alla ronivad ja sind torkima asuvad kuni sa oma linnulaulu ära lõpetad või ära muudad.

Mis sa tahad öelda, et peensoole motoorika on aeglasemaks muutunud, et rohkem valku imendub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa tahad öelda, et peensoole motoorika on aeglasemaks muutunud, et rohkem valku imendub?

Tead ju väga hästi, et mida suurem on sissesöödud toidu kogus, seda pikemaks venib seedeprotsess ning läbi selle ka imendumisperiood. Ning kõigele lisaks ei räägi me ju isoleeritud valgu söömisest, vaid üldjuhul ikka sega-toidust, mis pikendab seedeprotsesse veelgi enam.

Ma nõustuks väitega, et kogu päevane valgukogus tarbitud ühe korraga, eraldiseisva einena, kasutades hüdrolüüsitud valgupulbrit - ei imenduks korralikult. Sellega oleksin nõus.

Aga tahke toit, segu erinevatest makrodest. Suht mõeldamatu, et seedeprotsess oleks niivõrd kiire, et keha ei suudaks omandada toitaineid.

Piisavalt ju uuringuid tehtud, kus toidukordade arv ei kõiguta omandatud energiat. Ehk see piir, kustmaalt hakkab keha toitaineid kaotama liiga suure toidukoguse tõttu on ikka suhteliselt ulmeline.

NIng mingi hädine 150-200g valku mida enamik sportlasi siin vajavad pole küll mingi eriline toidukogus meie kehale. Mõni mõis pool kana ära süüa, lol.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead ju väga hästi, et mida suurem on sissesöödud toidu kogus, seda pikemaks venib seedeprotsess ning läbi selle ka imendumisperiood. Ning kõigele lisaks ei räägi me ju isoleeritud valgu söömisest, vaid üldjuhul ikka sega-toidust, mis pikendab seedeprotsesse veelgi enam.

Ma nõustuks väitega, et kogu päevane valgukogus tarbitud ühe korraga, eraldiseisva einena, kasutades hüdrolüüsitud valgupulbrit - ei imenduks korralikult. Sellega oleksin nõus.

Aga tahke toit, segu erinevatest makrodest. Suht mõeldamatu, et seedeprotsess oleks niivõrd kiire, et keha ei suudaks omandada toitaineid.

Piisavalt ju uuringuid tehtud, kus toidukordade arv ei kõiguta omandatud energiat. Ehk see piir, kustmaalt hakkab keha toitaineid kaotama liiga suure toidukoguse tõttu on ikka suhteliselt ulmeline.

NIng mingi hädine 150-200g valku mida enamik sportlasi siin vajavad pole küll mingi eriline toidukogus meie kehale. Mõni mõis pool kana ära süüa, lol.

Peensooles on motoorika kiirem kui maos. Toidu esimene osa jõuab peensoole lõppu paar tundi pärast lukuti läbimist. Ja valgu imendumise kiirus on kuni 10 g/h.

http://www.precisionnutrition.com/rr-whey-too-much

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×