Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Panen ka mõne rea siia kirja trennist. Siin palavate ilmadega pole viitsinud 100% trenne teha. Kuid vorm väga ära kukkunud ei ole. Nimelt 2 nädalat tagasi kükkisin uue rekordi Rawis 230kg, surumine püsib samuti, pühapäeval tegin 170ga 3se. Tõmmet pole proovinud kuid vast homme teeb selle ka ära. nüüd viimane aeg proovida enne rootsi võistlust.

Täna siis trennis tegin ette vaikselt surumist

2ne harjutus oli maast kitsalt surumine läksime vaikselt 5stega kasvava raskusega viimane raskus oli siis 140kg millega tegin viiese. (eelmine nädal proovisin selles harjutuses max, tulemuseks sain 160kg)

Edasi veel laubapurustaja ez kangiga 5x8

rööbaspuu pakk jalge all lisaraskus 60kg 5x6

Lailihasele tegin lõuatõmbed, plokil alakõhu vastu tõmbed,sirgete kätega alla tõmbed.

Lõppu tagaõlg ettekummardudes ketastega küljele lend 5x8

Kehakaal on veidike langenud. Veidike lohakas ka olnud toitumiskordade suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul, õhtulehe paberkandjat sirvides avastasin ka selle märkimisväärse artikli, mis sai koheselt põnevusega läbi loetud. ^_^

Edu ja palju kordaminemisi Kuusnõmmed! ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud et katsun tihedamni kirjutada siia siis katsun ka sõna pidada.

Kuna katsun kaalu kontrolli all hoida siis ei saa ka trennides väga järele anda. Kaal hetkel kusagil plus 3 kuni 4 kilo võistlus eelsega.

Toitumine on paigas ja suuri kõrvalekaldeid ei lase sisse.

Trenni teen 2 plus 1 süsteemiga. Proovin mõndaaega kätele eraldi trennipäeva.

Raskusi ei ole suuri peale pannud. Rohkem mahtu teinud. Nii nagu oli enne võistlusi. Sellest olenemata tunnen et keha ei taastu ära nii nagu võiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtan ka mõnesõnaga oma selle kevadhooaja kokku.Tegin teadlikult ainult 3 võistlust.Eesti karika võistlused ,Baltimatsi ning Euroopa meistrivõistlused.Peaeesmärk oligi Em hispaanias kuid sellised eelnevad võistlused on hea võimalus näha ja vajadusel korrigeerida poseerimist,vabakava,ka vormi enne EM.Eestikate kohapeal oli II koht maksimum,mis andis üldse selles klassika kategoorias võtta.Plaanisin tegelikult üldse tegelikult kulturismi kategoorias Raigoga kõrvuti seista kuid jäin klassikale kindlaks-mitte tulemuse pärast muidugi :) Seal jällegi Janariga massivahe ligemale 25kg ja endale see mingisugust erilist võrdlusmomenti ei andnud,Sellep kaalusin juba ennemgi,et vb Raigoga ühes katis olla,kus kaaluvahe u 8 kg.Samas võin õelda, et ettevalmistusega rahule ei jäänud.Alati saaks paremini,seda just tagantjärele tarkusena.Oma enda ettevalmistusele annaks seda puhku hindeks heal juhul 3.Seda just dieedi lõpp perioodile.
Trenni tegin küll 3+1 süsteemis teist hooaega järjest,kuid toitumise osas tegin suuri muutusi võrreldes eelmise aastaga.Samas arvan,et võtsin kuulda liiga palju teiste "arvamusi" ja järg kord püüan rohkem endale kindlaks jääda.
Aga selleks,et seda paremini teha,on võimalus 2015 EM arvatavasti.Kuigi ei saa mainimatta jätta,et mul oli see aasta meeletult õnne ka,sest tulemuseks hõbemedal.Veel rohkem olen õnnelik selle üle,et suutsin ka vabakavaga edestada kategooria võitjat.Mõelda vaid,kui oleks vorm ka grammike parem olnud :) Kuld oli suhtkoht käeulatuses kui nüüd tagantjärele protokolli vaadata... ;) Palju ikka selliseid võimalusi ette tuleb.Järgmiseks aastaks vaja kindlasti edasiminekut näidata muidu läheb tihedama konkurentsi puhul finaalisaamisegagi raskeks.
Tulemused siis: ekv II klassikas ,abs III koht
balti matz V koht
euroopa MV -168 cm II koht

post-19835-0-17997300-1401397845_thumb.j

Tänusõnad siis alaliidule lähetuse eest,samuti tänud Spartale!!!Muidugi fasti toetus on olnud alati abiks.Suurimad tänud pöidlahoidjatele!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepealsetest tegemistest siis niipalju,et trennidele tuli 3päevane puhkeperiood sisse tänu käigule saaremaal.pmst tegin kahel nädalavahetuse päeval u 12h tööpäevad.Täna esmaspäev oli seega 8sas päev järjest töötada.terve nädal veel ees .Öösel vastu tänast üldse sain uneaeg ligemale 3h-Suvel on alati tegemist 2x rohkem kui teha jõuaks.Kuid päeva lõpuks jõudsin ka trenni ja plaanis oli suruda kangiga 8x8 100kg .Selle tegin esimese harjutusena ära.Teised harjutused tegin rohkem tunnetuse peale,kordused 8x8 ja raskust eriti ei lisanud.

Saaremaal surumise võistlustel ei osalenud,kuna trenni selleks olen teinud liiga kergelt siiamaani veel.Trennis pole paar kuud raskust üle 100kg surunud siis pidasin targemaks mitte võistelda.Küll aga käisin vendade võistlust korraks kohapeal vaatamas.
Eelmisel nädalal sai FASTi juunikuu toetus välja võetud ja sedakorda valikuks siis :

post-19835-0-56327400-1402342014_thumb.j





Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nüüd seegi hooaeg läbi. viimane võistlus läks nagu ta läks. vormi enam niihead ei olnud. Imestan,et tõmme niigi hästi läks. Tulemused siis kükk 222.5 surumine 170 ja tõmme 265, kogusumma 657,5(eile avastasin, et see on ka eesti rekord, loodetavasti läheb ikka kirja) See nädal teen väikese puhkuse ning siis alustan treenimist 2015 raw mm-iks.

Täna vaatasin ka üle oma medalid. Ise olen igatahes rahul sellega mis olen saavutanud seni.

10350509_686478964757295_987471006959036

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nüüd seegi hooaeg läbi. viimane võistlus läks nagu ta läks. vormi enam niihead ei olnud. Imestan,et tõmme niigi hästi läks. Tulemused siis kükk 222.5 surumine 170 ja tõmme 265, kogusumma 657,5(eile avastasin, et see on ka eesti rekord, loodetavasti läheb ikka kirja) See nädal teen väikese puhkuse ning siis alustan treenimist 2015 raw mm-iks.

Täna vaatasin ka üle oma medalid. Ise olen igatahes rahul sellega mis olen saavutanud seni.

10350509_686478964757295_987471006959036

Aga karikad ? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, eelmisest nädalast alates hakkasin uuesti trenni ka tegema. kusjuures tunnet ei olnud veel et tahaks trenni.Mõnus oli lebotada :D

Trenni koormust olen iga trenniga tõstnud. Võib õelda et esimene trenn ikka kang värises käes.

Täna siis pakule kükk, ruutkang,lamades säärtesirutused, ettekummardused kangiga põlvedeni,keretõsted,kõht

Kaal pole õnneks alla 80ne kukkunud ja üritan ikka hoida ja tõsta väheke seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siiamaani olen treeninud enamvähem 8x8 seeriatega trennis siis vahelduseks mõtlesin et teen 5x12.eile tegin lamades surumist ja koos soojendusega 8x12 kuid tööseeria 5x12 85kg .varasemalt suutsin teha 105kg 8x8 ilma sillata,jalad pingil.põhimõtteliselt on see täiesti erinev minu varasemast trennist seega saab näha kas ka mõju on. Trenne teen 4 jaotatuna ning 2+1 süsteemis.samas on suvi ja nv pidevalt kusagil kodust ära siis olen teinud ka 3trenni järjest 2 vaba jne. Toidulisanditest praegu puding ja bcaa.praeguse palavusega see ideaalne jook trennis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See suvi on möödumas eriti kiire tempoga. Tööl kiired ajad, kodus vannitoa ehitus käsil, korralikud trennid ja lisaks soovin ka perega koos midagi teha. Seega tempo korralikult peal. Polegi sellist aega et siia tihti kirjutada jõuaks. Töölt jõuan pool seitse siis tunnike kodus ja peale seda trenni. Kui veel mahti siis vannitoa remont:).

Trennid olen see suvi korralikult 2+1 süsteemis ära teinud. Kehakaal võistlustega võrreldes umbes +6 kg. Eelmine aasta sedaaegu oli 10-12 kg kogunend neid kilosid.

Eks vorm ka tunduvalt parem kui varem seda võistlushooaja väliselt olnud on. Trennis rõhun rohkem käte ja õlgade arendamisele.

Võibolla õnnestub siin lähipäevil mõned vormipildidki teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetke vorm,nii häguselt kui seda ka näha on polstri alt aga kindlasti etem kui eelmine aasta samal ajal


post-19835-0-84585100-1407691578_thumb.p




trenne teen ikka 2-1 süsteemiga ning pikkasid seeriaid,vahelduseks ka superseeriaid terve trenni. eelmisel aastal jäid kordused jäid enamus alla 10 ja pidevalt tegin ülesminekud.Eks näis kas midagi vormi suhtes muudab kuid ega enne ei õpi kui omal nahal järgi ei proovi :)
fasti poolt hetkel laimi pudding ning bcaa trennis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, ega mul trenni poolepealt midagi head kirjutada pole nädal tagasi oli vorm veel n.õ. hea sest surumine 170 ja tõmme 265 on samad mis rootsis raw võistlustel. Nüüd nädal tagasi suutsin garaazis käe katki teha ja sai õmblemas käidud, seega nädal trennist eemal olnud ja ilmselt ka tuleval nädalal mõned päevad. Kehakaal selle suure palavuse käes üllatavalt hästi säilinud ehk umbes 80ne juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis võrkkiik ehitatud ja esimesel proovimisel kõis purunes ja kukkusin alaseljaga vastu alumist palki. väike ehmatus ja muud midagi, panin siis uue kõie ja ettevaatlikult katsetasin aga vaevu olin peale saanud kui uuesti maha kukkusin . sama kohapeale ja väheke valusamalt. Õnneks trenni saab teha.

post-18592-0-14018700-1407773890_thumb.j

]Panen ka vormi pildid üles. Kaal hommikul 80.5 püsinud mõndaaega.

post-18592-0-06098600-1407773184_thumb.j

post-18592-0-58871100-1407773253_thumb.j

post-18592-0-49292000-1407773265_thumb.j

post-18592-0-16675100-1407773278_thumb.j

post-18592-0-97161900-1407773290_thumb.j

post-18592-0-46121000-1407773302_thumb.j

post-18592-0-00730400-1407773316_thumb.j

post-18592-0-39656600-1407773211_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd olete paremini hoidnud ja see kajastub hooajavälises pildis. Tubli! Nüüd tasapisi mõned kilod kaalu peale ja kevadeks võiks näidata mingit selget edasiminekut. Jätkata samas vaimus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks töö käib et saavutada lihasmassi juurdekasv.

Eile aga otsustasin üle pika aja jalkat mängima minna. Sai ettevaatlikult sooja tehtud aga sellest hoolimata õnnestus vigastys hankida. Juhtus nii et sattusime vastas mängijaga korraga palli vastassuunas lööma ja siis käi põlvest pauk läbi. Ilmselt tegu sidemete venitusega. Treppidest on päris piin käia. Hommikul oli kergelt paistes põlv ja valutas väheke . Muidu toetuda ja käia saab . kükkuda mõndaaega vist ei kannata.

Trennis keskendun ülakehale ja kui võimalik alustan kohe jala trennidega ka.

Nädala keskmine hommikune kaal 80.8kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks töö käib et saavutada lihasmassi juurdekasv.

Eile aga otsustasin üle pika aja jalkat mängima minna. Sai ettevaatlikult sooja tehtud aga sellest hoolimata õnnestus vigastys hankida. Juhtus nii et sattusime vastas mängijaga korraga palli vastassuunas lööma ja siis käi põlvest pauk läbi. Ilmselt tegu sidemete venitusega. Treppidest on päris piin käia. Hommikul oli kergelt paistes põlv ja valutas väheke . Muidu toetuda ja käia saab . kükkuda mõndaaega vist ei kannata.

Trennis keskendun ülakehale ja kui võimalik alustan kohe jala trennidega ka.

Nädala keskmine hommikune kaal 80.8kg.

Korvpall, jalgpall ja kõik muud sellised asjad tuleb likvideerida selleks ajaks kui tahad tippspordiga tegeleda....oma kogemusest tean.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korvpall, jalgpall ja kõik muud sellised asjad tuleb likvideerida selleks ajaks kui tahad tippspordiga tegeleda....oma kogemusest tean.... ;)

Eks ta nii ole jah. Praegu tuleb lihtsalt ravida ja olukorrast õppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis esimese jalatrenni peale põlvevigastust. Õnneks on põlv kiirelt taastund ja kannatas teha küll. Eks tegin 30% raskustega võrreldes tavapärasega. Tegin semliseid harbutusi mis põlve väga ei koormaks.

Toitumist suudan veel kontrolli all hoida. Kaal tasakesi liigub ülesse. Kahenädala jooksul on keskmine kaal umbes 300g kasvand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna tööl on kiire ja töötunde ühe kuukohta on stabiilselt 200 kanti aasta ringselt siis sellegipoolest olen üritanud kõik trennid ära teha,vahest teadlikumalt kergelt kui väga energiat pole enam järgi peale tööpäeva.kuid minematta pole jäänud.eelmine nädal oli väga raske,põhitöö kõrvale suutsin veel ühe töö võtta ning päevad venisid pea 22.30ni enne kui koju sain.Lisaks pidi neljapäeval olema trennis filmimine kuid jäi ära,arvatavasti lähipäevil see ka toimuma saab.ehk siis sama teema mis peebul ja raigol tehtud on.

Täna võtsime fasti poolt toidulisandeid ka ning minul nagu ikka,valikus bcaa ja pudding.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid on sujunud hästi. ja isu trenni teha suur.

vahepeal sai osaletud ka emt reklaamklipi filmimisel kus tuli natuke biicepsit näidata kellegi teise eest. sellest aga lähemalt kui klipp valmis on.

Trennis endiselt rõhutan käsi ja õlgu. olen kätele mahtu tublisti tõstnud ja siiani veel taastub ära. ei ole ületreenimise tunnet tekkinud. Homme on jala trenn plaanis ja katsun juba vähe tugevamalt teha kui eelmine trenn. ei tahaks jala massis järgi anda .

Märgis siia ka ära, et sügisel ei ole mul plaanis võistlushooaega kaasa teha. vormi hoian kontrolli all et saaks kevadel euroopakateks valmistuda. ja selleks olla võimalikult heal stardipositsioonil.

Ei ole vaimselt valmis veel minema uuele dieedile ja tean, et minu vorm ei ole veel piisavalt hea et MM-il karudega maadlema hakata.

nädala keskmine kaal 80,7 kg. langes nädalaga 100g ilmslet seetõttu et kukutus oli kõrgem. sõin küll rohkem aga langes siiski. eks ta vist väheke ülesalla liigub. aga plaanin ikka tasapisi veel tõsta seda kaalu. varsti vast uued vormipildid.

siia lõppu veel pilt ka õhtustest pannkookidest. On tõesti head asjad välja mõeldud.

Mina kasutasin kalorivaba siirupi asemel maasika toormoosi. ja kõrvale jõin klaasitäie piima. Kõht igatahes tühjaks ei jäänud.

post-18592-0-98991400-1409601749_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×