Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Täna käisin ka vormi ülevaatusel ning pildid on üleval ka tiim kiivikase lehel.Kaal hetkel 71.5 ja minna siit veel üksjagu.

trennides niipalju,et selle kaalu juures jaksasin suruda eile rinnapäeval 120kgx10 ning 130kgx6 .Eriti raskuseid praegu taga ei aja enam kuid lihtsalt kontrolliks tegin sellise proovi ette ära.Muidu trennid rohkem tunnetuse peale ning superseeriad.

mõned pidlid ka tänasest trennist mis tegime kohe peale poseerimist.ei hakanud spetsiaalset Spartasse sõitma.

post-19835-0-37780900-1363466759.jpg

post-19835-0-43338800-1363466779.jpg

post-19835-0-08753100-1363466800.jpg

post-19835-0-31270000-1363466819.jpg

post-19835-0-52232400-1363466847.jpg

post-19835-0-67459700-1363466869.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis oli järjekordne küki päev ning parandasin jälle oma küki rekordit. Seekord siis tulemuseks 235 kg. Edasi sügavalt tõmbed 6x5 110 kg ning harjutus puusadele, säär ja kõht ning venitused. Homme siis läheb särgiga majandamiseks ja proovime ühte vana ning natuke suuremat särki, praeguse särgiga ei taha kang hästi rinnale tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis oli järjekordne küki päev ning parandasin jälle oma küki rekordit. Seekord siis tulemuseks 235 kg. Edasi sügavalt tõmbed 6x5 110 kg ning harjutus puusadele, säär ja kõht ning venitused. Homme siis läheb särgiga majandamiseks ja proovime ühte vana ning natuke suuremat särki, praeguse särgiga ei taha kang hästi rinnale tulla.

kaalu ka väheke juurde tulnud ja see liiga väike särk ei lasegi suruda.

Enda trennist ka ˇ,tegin täna trenni ära tavapärasest varem kuna olin öösel 4ni tööl.Täna oli rinnapäev ning tahtsin veelkord proovida esimese harjutusena kangi ja see eelmise korra 130x6 sai seekord alistatud ja tulemus 8x130kg .Kusjuures kaal oli täna selle aasta madalaim.alla 71 kg :) rohkem see dieet ei julge proovida sellist surumist kuna päris ära ei tahaks ka lõhkuda end.

peale seda veel horisontaalis hantlitega surumine,lend plokil ning need harjutused juba pumpavad mitte ei ajanud enam raskuseid taga.

Peale rinda küljeõlale 2 harjutust ning siis istudes hantlite surumine.

triitsepsile laubapurustaja ja köiega plokil alla surumine ja rööbaspuu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://goodlift.info...ion.php?cid=252 minul siis vastased see kord sellised :)

Kui te 0 ei saa, siis ei tohiks tiitel olla küll kättesaamatu. Usun ,et Rait võib heal päeval varustusega ka Alexile vastu hakata - vaadates mis vorm on ja seda, et surumises ja kükis usun, et aitab varustus rohkem Raiti - kuid näis, igal juhul hoian kõigile teile pöialt, sest võistlete kõik eesti eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui te 0 ei saa, siis ei tohiks tiitel olla küll kättesaamatu. Usun ,et Rait võib heal päeval varustusega ka Alexile vastu hakata - vaadates mis vorm on ja seda, et surumises ja kükis usun, et aitab varustus rohkem Raiti - kuid näis, igal juhul hoian kõigile teile pöialt, sest võistlete kõik eesti eest.

Unistused on kõrgemad kui reaalsus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unistused on kõrgemad kui reaalsus!

Reaalsus selgub ikka võistlustel, kuid arvan ,et mida kõvem on sisemine konkurents, seda paremaid tulemusi saavutatakse ka välisvõitlustel, sest soov olla eelkõige oma riigis parim on sportlasele peamine ja siis tuleb ülejäänud...loodame, et see viib kõik mehed uuele tasemele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reaalsus selgub ikka võistlustel, kuid arvan ,et mida kõvem on sisemine konkurents, seda paremaid tulemusi saavutatakse ka välisvõitlustel, sest soov olla eelkõige oma riigis parim on sportlasele peamine ja siis tuleb ülejäänud...loodame, et see viib kõik mehed uuele tasemele.

Ott, kui tõsiselt sa võtaksid seda, kui praegu keegi ütleb, et see aasta Kelner võib sind laval võita? Taseme vahe on ju sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kui tõsiselt sa võtaksid seda, kui praegu keegi ütleb, et see aasta Kelner võib sind laval võita? Taseme vahe on ju sama.

Nüüd sa peksad küll segast.... :D Sagori ja Rausi vahe ei ole selline nagu minu ja Siimu. Esiteks on mõlemad noored mehed ja ärme unusta, et Rait on möödaminnes ka kaks korda noorte maailmameister olnud. Ma ei ole jõutõstmise juures esimest päeva ja näen kes kuhu liigub, Raus on vaieldamatult pannud ette sellise lati, millest tal eelkõige endal on keeruline üle hüpata ja teisel mehel on selgelt potensiaali hea õnnestumise korral teha väga hea tulemus. Lihtne näide liida kokku Rausi tulemus (eeldades et ta ei tee rohkem kui varem , sest nagu mainisin ,siis raw võistlus näitas, et ta tegi vähem kui varasemal aastal kahel alal) 380 + 255 + 330kg tõmme ehk ka rohkem = 965kg Sagor eeldades et võistlus õnnestub 350 + 255+360 miks mitte ka rohkem tõmme= 965kg. Ma ei ole Sagori fänn, ma lihtsalt näen kõrvalt vaadates mis ja kus kategoorias midagi toimub ja nö spekuleerin tulemuste prognoosi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, umbakaudu küll jah!

Rait kükib väheb kui Raus, olen nõus, aga tõmbab sellevõrra rohkem. Surumine aga suht ühte auku.

Seega Ott versus Kelner ikka suht lamp võrdlus

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eeldasin ,et sa oled jõutõstmises ikka vähe pädevam... :D

Ott, sry, aga ma arvan, et olen piisavalt pädev ja tean väga hästi Alexi hetkeolukorda ja seda, mis ta pidi välja panema eelmisel varustuseta võistlusel absoluudi võiduks, mitte midagi pm enda taseme jaoks ehk möödaminnes tegi võistluse olles ise vigastuse küüsis.

Nüüd läks solvamiseks nagu, ärme nii tee:-)

Muudetud kasutaja renku poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eeldasin ,et sa oled jõutõstmises ikka vähe pädevam... :D

Ja mina eeldaks, et sina oled vähe pädevam sellistes postitustes, mis sa siin viimati tegid. Raus on hetkel pannud ette lati, aga kust sa võtad, et ta ise sellest üle ei hüppa? Miks sa arvad, et see, kui ta praegu vähem tegi kui varem, jääbki nii?! Oled sa 100% kindel, et mees treenib hetkel sama koormusega üldse, või kas üldse treenib järjepidevalt või proovib hoida? Või on tal ehk muud põhjused, miks mitte suuri raskusi näppida? Mõelge enne, kui kommenteerite...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd sa peksad küll segast.... :D Sagori ja Rausi vahe ei ole selline nagu minu ja Siimu. Esiteks on mõlemad noored mehed ja ärme unusta, et Rait on möödaminnes ka kaks korda noorte maailmameister olnud. Ma ei ole jõutõstmise juures esimest päeva ja näen kes kuhu liigub, Raus on vaieldamatult pannud ette sellise lati, millest tal eelkõige endal on keeruline üle hüpata ja teisel mehel on selgelt potensiaali hea õnnestumise korral teha väga hea tulemus. Lihtne näide liida kokku Rausi tulemus (eeldades et ta ei tee rohkem kui varem , sest nagu mainisin ,siis raw võistlus näitas, et ta tegi vähem kui varasemal aastal kahel alal) 380 + 255 + 330kg tõmme ehk ka rohkem = 965kg Sagor eeldades et võistlus õnnestub 350 + 255+360 miks mitte ka rohkem tõmme= 965kg. Ma ei ole Sagori fänn, ma lihtsalt näen kõrvalt vaadates mis ja kus kategoorias midagi toimub ja nö spekuleerin tulemuste prognoosi.

Ott, kust sa need numbrid võtsid?

Kükis ja surumises ja tõmbes arvestad Alexil maha rekorditest ja Sagoril topid igale poole juurde :-)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahu nüüd, see on täiesti vale koht siin vaidlemiseks. Eks võistlustel paistab, mis keegi kokku teeb! Nagu ma aru saan siis eestikatel Aimar ja Rait ei lähe üldse kolmandate katsete peale välja vaid hoiavad ennast EM jaoks.

Natuke minu trennist ka, täna siis sai taas särki katsetatud, proovisin suuremat kuid lõppkokkuvõteks jähi ikka minu vana ja tõenäoline algraskus saab võistlustel olema 175 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis üksi kiirusliku küki trenni, kuna Gun ja Rait tegid päeval.

Trenn ise siis selline

Kiiruslik kükk 105kg 1x2; 125kg 1x2; 155kgx1; 155kgx1 Lisaraskustena 100kg kette ja sinised kummid(30-40kg) 5cm alla pralalleeli pakule.

2. Jõutõmme põlvede alt raamis (tegin kitsalt) lõpptulemus 275kg

3. Ohutukükkimis kangiga ettekummardused 100kg 5x6

4. Säär

5. Kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mina eeldaks, et sina oled vähe pädevam sellistes postitustes, mis sa siin viimati tegid. Raus on hetkel pannud ette lati, aga kust sa võtad, et ta ise sellest üle ei hüppa? Miks sa arvad, et see, kui ta praegu vähem tegi kui varem, jääbki nii?! Oled sa 100% kindel, et mees treenib hetkel sama koormusega üldse, või kas üldse treenib järjepidevalt või proovib hoida? Või on tal ehk muud põhjused, miks mitte suuri raskusi näppida? Mõelge enne, kui kommenteerite...

Sõbrad ärge minge ähmi täis nii Renku kui kodanik Maleva. Mul on täiesti ükskõik kes neist võidab, peaasi ,et üldine tase sellest tõuseb! Kuid teil tundub olema mingi kaitsevajadus ,kui toimub arutelu, kes võiks mis tulemuse teha ja pähe ei mahu kui toome Rausile ka konkurenti võrdluseks...ma saan aru ,et olete tema suured fännid ja tore on, mina toetan mõlemat meest igakuiselt ja mul sügavalt savi, kes seal võidab. Mul siiras rõõm kui keegi ennast ületab ükskõik kumb neist, nii et rahunege maha... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×