Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Viimane nädal pole ma nüüd korralikult trenni teha saanud, kuna mingi gripp on liikvel mis minunigi jõudis. Eelmise esmaspäeva(13.08) õhtul lõi palaviku 38,1 ja mandlid paiste. Palavikuga sai maadeldud paarpäeva kuid kurguvalu on siiani. Siiski käisin üleeile trennis kuna enesetunne oli päris okey. Tegime Aimariga koos kükki kus ma läksin nõ üles. Ilma varustuseta jähi tulemuseks 175 kg njng sidemetega teisel katsel 195 kg. Iseenesest tundsin et jalg oli hästi puhanud kuigi kehakaal oli langenud kuskil 1,5 kg. Täna siis pean jälle trennist eemale jääma, kuna palavik ilmutab ennast taas, aga loodan et ehk homme olen saalis. Ja siis plaan oleks korra surumis särk selga tõmmata.

Minu soovitus, istu parem päev kodus ja ravi välja muidu oled jälle selili ,sest ei lase organismil haigusega võidelda... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli revalis küll vormide ülevaatus kuid sinna ma ei jõudnud ning teadlikult ei pannud ka aega kinni.Kuna tööpäevad on pikad siis ei jõua ma eriti trennipäevadele muid asju vahele võtta...pean lootma siiski nv peale :) See eest tegin täna poseerimist spartas...üle vaatasid vennad,kes täna kõik ühel ajal saali olime sattunud.Eks järgmine nv teeb pildid ka...

Tänane trenn oli aga jalale.. trenn ise oli korralik ja võrreldes kahe eelmise trenniga oli isegi normaalse pikkusega...peale haigust tegin esimsed trennid vähe kergemalt .Alustasin kükiga 12,10 ,8 ,8 kordused ja raskused olid 105kg,115kg 125kg ja 135kg peale seda rinnalt kükk kangiga ja samamoodi 12,10 8 ja 8 kordused siin olid raskused natuke väiksemad ja 65, 75, 85 ja 95kg

siis aga istudes säärte sirutused ja kõhuli kakspealihasele.Säärelihas ning kõht.

tegin poistest ka mõned pildid ,töö käib korralikult,sidemetega kükid jne.

nõupidamine..

post-19835-0-77974700-1346095024.jpg

post-19835-0-36139600-1346095078.jpg

post-19835-0-96054400-1346095130.jpg

post-19835-0-96938500-1346095168.jpg

Muudetud kasutaja RainKuusnõmm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli revalis küll vormide ülevaatus kuid sinna ma ei jõudnud ning teadlikult ei pannud ka aega kinni.Kuna tööpäevad on pikad siis ei jõua ma eriti trennipäevadele muid asju vahele võtta...pean lootma siiski nv peale :) See eest tegin täna poseerimist spartas...üle vaatasid vennad,kes täna kõik ühel ajal saali olime sattunud.Eks järgmine nv teeb pildid ka...

Tänane trenn oli aga jalale.. trenn ise oli korralik ja võrreldes kahe eelmise trenniga oli isegi normaalse pikkusega...peale haigust tegin esimsed trennid vähe kergemalt .Alustasin kükiga 12,10 ,8 ,8 kordused ja raskused olid 105kg,115kg 125kg ja 135kg peale seda rinnalt kükk kangiga ja samamoodi 12,10 8 ja 8 kordused siin olid raskused natuke väiksemad ja 65, 75, 85 ja 95kg

siis aga istudes säärte sirutused ja kõhuli kakspealihasele.Säärelihas ning kõht.

tegin poistest ka mõned pildid ,töö käib korralikult,sidemetega kükid jne.

nõupidamine..

post-19835-0-77974700-1346095024.jpg

post-19835-0-36139600-1346095078.jpg

post-19835-0-96054400-1346095130.jpg

post-19835-0-96938500-1346095168.jpg

Midagi ei ole öelda- pühendunud vennad, aga vormipilte tahaks ikka näha! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen vaikselt siis trennis hakanud kiirust taga ajama hakanud ja kasutan jälle kette ja kumme surumises ja kükis. EIle tegin siis kiiruslikku kükki, peale seda aluselt tõmme(sügavalt) ei tea kuidas seda kutsutakse täpsemalt, 3daks raamidelt lõputõmme. Edasi veel ben jonhson ja nn "kaelkirjak" Homme ilmselt teeme Gunnariga särgi trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni õhtusel ajal.Kuna laupäeva õhtul on just eriti vähe rahvast saalis (võrreldes esmaspäevaga näiteks) siis saab kasutada mitut trenas. korraga superseeriates näiteks.Täna tegin õlga ja peale seda jooks +poseerimine.Homme plaan minna ka poseerimist üle vaatama,ehk ka pildid.

kaal tasapisi langeb ja loodab et ka pilt teravamaks veidi muutub :) dieet kestnud nüüdseks 3 nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni õhtusel ajal.Kuna laupäeva õhtul on just eriti vähe rahvast saalis (võrreldes esmaspäevaga näiteks) siis saab kasutada mitut trenas. korraga superseeriates näiteks.Täna tegin õlga ja peale seda jooks +poseerimine.Homme plaan minna ka poseerimist üle vaatama,ehk ka pildid.

kaal tasapisi langeb ja loodab et ka pilt teravamaks veidi muutub :) dieet kestnud nüüdseks 3 nädalat.

Rahvas ootab vormipilte juba ammu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käisid 2/4 vendadest ülevaatusel seekord kombinatsioon Raigo ja Rain. Raigo teadupärast sügisel välja ei tule, küll aga nahutab lamades surumises jõutõstjaid....Rain seevastu valmistub.

Raigo hetkekaal 84 kilo tuuris.

post-22-0-30681400-1346699812.jpg post-22-0-90021600-1346699836.jpg

post-22-0-46995800-1346699845.jpg post-22-0-48761300-1346699854.jpg

post-22-0-34624100-1346699862.jpg post-22-0-09492800-1346699877.jpg

post-22-0-14390500-1346699885.jpg post-22-0-41856200-1346699892.jpg

post-22-0-71078500-1346699904.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai jälle sidemetega kükki tehtud ja kõrgelt pakult kükk. Endiselt on palju minna aga annan parima, et võistlusteks vormis olla. Surumise kohapealt niipalju, et nv ei julgenud särkiselga ajada veel. Rinnalihase kinnitused teevad veidi muret. Annan veidi puhkust. Kolmap. niipalju veel piinan, et ajan ikkagi särgi selga ja teen pakult surumist. Särgisees ei tohiks see tunda anda. kehakaal on ümardatult 77 hetkel. Järgmine nv kui keegi vendadest veel läheb vb hüppan ka kampa Oti juurde, kõikide teravate vormide vahele midagi udusemat ka :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai jälle sidemetega kükki tehtud ja kõrgelt pakult kükk. Endiselt on palju minna aga annan parima, et võistlusteks vormis olla. Surumise kohapealt niipalju, et nv ei julgenud särkiselga ajada veel. Rinnalihase kinnitused teevad veidi muret. Annan veidi puhkust. Kolmap. niipalju veel piinan, et ajan ikkagi särgi selga ja teen pakult surumist. Särgisees ei tohiks see tunda anda. kehakaal on ümardatult 77 hetkel. Järgmine nv kui keegi vendadest veel läheb vb hüppan ka kampa Oti juurde, kõikide teravate vormide vahele midagi udusemat ka :lol:

Küll ma pildi objektiiviga teravmaks keeran ja hiljem töölen..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre poistele tuleb au anda, võrreldes Tallinna omadega on suudetud aastaga seljad ikka lauda ukseks muuta. Küsingi siis, et Imre milliseid harjutusi kasutate ja milliseid kordusi, et välikäimla kemmergust on suudetud toota lauda uksed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu küsimus oli puhtalt silmas pidades Lõuna Eesti poiste arengut. Tundub päris uskumatu, et nii noored ja juba nii laiad seljad :)

Keda sa täpsemalt silmas pead? Kõigi eest ei oska rääkida, aga mina, Aleksei ja Tanel teeme kõik oma kavade järgi, Imre vahest on mõne harjutuse tehnikat timminud vms. Mul endal saab varsti 2 aastat sellest, kui Marek Kalmus hakkas mind juhendama ja tegi ka kavad, nüüd panen treeningkavad endale ise kokku ja Imre juures põhiliselt õpin poseerimist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljalaiuse põhieelduseks on geneetika ehk eelkõige õlgade laius ja kitsas talje. Kui see on siis saab sinna ehitada ja kui inimene on õlast kitsas või ka puusast liiga lai on see keeruline teha, selleks peab lihasmass lihtsalt meeletu olema, et tekkiks see laia selja effekt. Tallinna meestel on ka eri kehatüüpide esindajad, kuid kedagi väga kitsa seljaga ma ei teagi, seega ei saa ka aru, mis neil Tallinna poistel nii puudu on? Vaatame palju neist selgadest järgi jääb kui võistlusvorm saavutatakse ja laval tekkib ka võrdlus, sest üksi pildil - olen korduvalt öelnud on kõik mehed head.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×