Jump to content
prot

Kaalust alla 184, 95kg

Recommended Posts

Kaalulangus ei näita alati rasvapõletust. Peegelpildi järgi on parem otsustada kui kaalunumbrite.

Kõht hetkel veel nii suur, et peeglist ei saa midagi aru. Aga eks ma üritan teha endast pilte ja muidugi jälgin ennast peeglist.

Kui kaal veel nii 4-5kg alla läheb ja peeglist muutust pole, siis hakkan uurima, et ega äkki kõik muu peale rasva põle.

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõht hetkel veel nii suur, et peeglist ei saa midagi aru. Aga eks ma üritan teha endast pilte ja muidugi jälgin ennast peeglist.

Kui kaal veel nii 4-5kg alla läheb ja peeglist muutust pole, siis hakkan uurima, et ega äkki kõik muu peale rasva põle.

Soovitan võtta ka mõõdud ja üles kirjutada :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on ikkagi näha paari päris mürgist sõna. Kohupiim ning mahl on ehtsad näited. kui just mahl ei ole miski naturaalne greibimahl vms ning kohupiim mingi maagiline minimaalse suhkrusisaldusega kohupiim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on ikkagi näha paari päris mürgist sõna. Kohupiim ning mahl on ehtsad näited. kui just mahl ei ole miski naturaalne greibimahl vms ning kohupiim mingi maagiline minimaalse suhkrusisaldusega kohupiim.

Ah ära jama.

Suhkru kartmine on "So last year". Las joob mis mahla tahab ja mis kohupiima tahab. Kuni me ei räägi kogu päevase menüü raames ainult neist toitumisest siis pole viga absoluutselt mitte midagi. Kui sa suudaksid oma väidetele kasvõi kõige lahjema uurimistöö toetuseks tuua siis ma luban, et kummutan ka selle. :D

Mul on nimelt olemas mõni selline uuring, kus inimesed sõid pm. pool oma päeva menüüst paljast suhkrut ning mitte ükski tervisenäitaja pm. halvemaks ei muutunud võrreldes varasema tavatoitumisega. Võeti kaalus alla isegi.

Suhkru kurjus seisneb puhtalt tema võimes stimuleerida kalorite ületarbimist ning piirates ülejäänud vajalike toitainete osakaalue menüüs. Kuna ta kõigutab palju veresuhkrut ning seega tekitab tihtipeale lühikese aja pärast veresuhkru alanemise ja siis uue nälja. Samuti on see maitsev ning eriti jookide hulgas veelgi vähem nälga rahuldav.

Kes aga suudab mõõdukalt tarbida - see võib kasvõi kulturismi lavale minna ning iga päev enne võistlusi kausist paljast suhkrut süüa ning isegi laval peal suhkruvatti imeda kui tahab. Asi on numbrites ja sisus. Mitte aine nimetuses.

Eelmine aasta võtsin sel perioodil ligi 10kg alla, süües iga päev rangelt 500-1000kcal eest shokolaadi, jäätist, colat, pitsat jne. Väikene katse nö. Esimesed paar nädalat võtsin isegi videosse aga kahjuks enamik kadus kõvaketta katkiminekuga. Mõni video vast isegi on, kus üritan lausa sundida end enne magamaminekut shoksi sööma. Päris tüütu kusjuures. :D

Aga kaal kukkus nagu nalja ning sixpacki sain suht välja juba.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on ikkagi näha paari päris mürgist sõna. Kohupiim ning mahl on ehtsad näited. kui just mahl ei ole miski naturaalne greibimahl vms ning kohupiim mingi maagiline minimaalse suhkrusisaldusega kohupiim.

Mahlaks on valdavalt apelsinimahl ning kohupiim rosinatega lahja.

Kuid, kui kalorid jms kõik paigas, siis miks need antud tooted mu kaalu mõjutama peaks?

Sarge, üritan endale siis mõõdulindi/paela soetada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta maitsestamata kohupiim ja sega see marjadega või banaaniga, ülihea maitsega

Niipalju kui mina olen tähele pannud, siis kaal ongi võistluste jaoks. Peegelpilt ja sinul ka tulevased mõõtmised teevad tuju poole paremaks. Kui vöökohalt on ikka 2 cm väiksemaks jäänud siis lööb see ikka naeratuse suule. Mina soovitan ka mõõta ennast ära ja mitte selle kaaluga nii väga ennast vaevata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui mina olen tähele pannud, siis kaal ongi võistluste jaoks. Peegelpilt ja sinul ka tulevased mõõtmised teevad tuju poole paremaks. Kui vöökohalt on ikka 2 cm väiksemaks jäänud siis lööb see ikka naeratuse suule. Mina soovitan ka mõõta ennast ära ja mitte selle kaaluga nii väga ennast vaevata.

Mõnele inimesele olen küll soovitanud end pidevalt kaaluda, hommikul ja õhtul, iga päev. Et lõppeks ära ahastus kui kaal näitab 400g rohkem kui kaalutakse kord kahe nädala tagant. Siis hakkab nägema, kuidas tegelikult kaal ikka siia-sinna liigub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks küsimus:

Ostsin poest Saarema Juku juustu, milles on 10% rasva. Pakil seisab 100g kohta: 206kcal/10g rasva/0g süsivesikuid/40g valku , kuid arvutuslikult oleks kalorite arv ju 250? valgud 4x40= 160 + rasv 9x10= 90

Kumb number see õigem on?

Mitte, et see nüüd miskine eluliselt oluline vahe oleks, kuid siiski huvitab, et millest selline erinevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimesed korrad suusatamas käidud, samuti korra joostud. Rütm hakkab sisse tulema.

Kodune toitumine on paigas. Hetkel küll kohas, kus toitu valida ei saa, küll aga koguseid.

Kaal on tasapisi langema hakanud.

12.12.12 - 103 kg

17.01.13 - 99 kg

29.01.13 - 98.3kg

09.02.13 - 96.7kg

12 päeva ja kadu 1,6kg

Tempo on hetkel siis ~1kg nädalas

Minu treeninguid näeb siit: http://www.endomondo.com/workouts/user/1717251

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.02.13 - 96.7kg

12 päeva ja kadu 1,6kg

Tempo on hetkel siis ~1kg nädalas

Minu treeninguid näeb siit: http://www.endomondo...ts/user/1717251

21.02.13 - 94,9kg

27.02.12 - 94,0kg

Nüüdseks olen jõudnud lõpuks alla selle kaalu, millega kunagi aasta tagasi sai alustatud, kuid kuna endaga ei tegelenud, siis tõusis kaal hoopis 103 kg peale, tänase seisuga olen alla võtnud 9kg.

Järgmine eesmärk on 01.04.2013 ja 90kg ning peale seda võiks sinna 84-5 poole liikuma hakata.

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.02.13 - 94,9kg

27.02.12 - 94,0kg

Nüüdseks olen jõudnud lõpuks alla selle kaalu, millega kunagi aasta tagasi sai alustatud, kuid kuna endaga ei tegelenud, siis tõusis kaal hoopis 103 kg peale, tänase seisuga olen alla võtnud 9kg.

Järgmine eesmärk on 01.04.2013 ja 90kg ning peale seda võiks sinna 84-5 poole liikuma hakata.

06.03.13 - 93,5kg

Nädalavahetusel sai läbitud elu esimene maraton (Tallinna Suusamaraton).

13.03.13 - 92,6kg

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.03.13 - 93,5kg

Nädalavahetusel sai läbitud elu esimene maraton (Tallinna Suusamaraton).

13.03.2013 - 92,6kg

Laupäeval 16.03 sai läbitud teine maraton (Salomon Suusamaraton 38km), nüüd lähevad suusad nurka ja hakkan ujuma ning ilmade soojenedes ka rattaga sõitma.

18.03.2013 - 91,7kg

23.03.2013 - 89.9kg

Kuskil 7-8kg veel, siis peaksin endaga juba päris rahul olema

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna vahepeal sai suusahooaeg minu jaoks läbi ning velohooaeg veel päris alanud ei ole, siis vähese trenni tõttu on ka kaal hetkel püsima jäänud.

08.04.2013 - 89.8kg

Ilmad muutuvad aina paremaks ja esimesed velo tiirud on ka tehtud.

Kaal peaks nüüd jälle langema hakkama!

12.04.2013 - 88.1kg

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna vahepeal sai suusahooaeg minu jaoks läbi ning velohooaeg veel päris alanud ei ole, siis vähese trenni tõttu on ka kaal hetkel püsima jäänud.

08.04.2013 - 89.8kg

Ilmad muutuvad aina paremaks ja esimesed velo tiirud on ka tehtud.

Kaal peaks nüüd jälle langema hakkama!

12.04.2013 - 88.1kg

08.05,2013 - 86.5kg

22.05.2013 - Hetkel jälle asi vähe keerulisemaks läinud. Pideval püsinud 86-87 kandis.

Muudetud kasutaja prot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.05,2013 - 86.5kg

22.05.2013 - Hetkel jälle asi vähe keerulisemaks läinud. Pideval püsinud 86-87 kandis.

Palju aega on mööda läinud, suvi oli paras kaos. Tegemist ja ahvatlusi palju ning trenn ja toitumine seetõttu kannatasid. Kaal suutis uuesti sinna 95kg kanti kerida.

Nüüdseks olen jõudnud uuesti ~91kg peale, sõidan palju rattaga, päris kalor-kalorilt toitumist ei jälgi nagu varem, kuid loodan ka selleni uuesti jõuda.

Eesmärgiks on siiski jõuda kuskil 84-85kg peale ning sinna püsima jääda.

Treeninguid näeb siit: http://www.endomondo.com/workouts/user/1717251

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×