Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Läti lahtised meistrivõistlused 2012 - galerii, videod, kokkuvõte, kommentaarid etc.

Recommended Posts

Olin ühenduses meie püstolereporteriga ja siit siis meie võistlejate lõplikud kohad, Bikiinis ma ei tea kes mõõdeti lühemaks kuni 168cm ja kes üle

Igal juhul kohad sellised:

Julia Dunik - 3 koht (minuarust ka väga tubli saavutus)

Tatjana Kudrjavtseva - 5 koht

Aleksandra Laer - 7 koht

Jekaterina Zbljuda - 8 koht

Olga Jakovleva - 8 koht.

Olga on kahjuks praegu minetanud oma liidripositsiooni Bikinis - mäletatavasti võitis Olga eelmisel aastal peetud esimesed EMV Bikini fitnessis. Asi on lihtsalt selles, et bikiinis on võetud suund sportlikmale kehatüübile ja kui vaadata neid kes temast ettepoole ka seekord meie võistlejatest jäid, siis küsimus on ikka selles, et jõusaali baastreening on ka edukaks bikiinis osalemiseks, ilma jõusaalis käimata seal tulemusi saama ei hakka....

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö igal juhul! Loodetavasti näeme lähiajal sellest üritusest ka pildimaterjali või isegi videosid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kirp, juuniorite tase oli suht ühtlane paar kolm meest oli oma mõõtu ja siis tulid ülejäänud, Aleksandari kolmas koht selles konkurentsis on isegi pisike üllatus, tõenäoliselt aitas kaasa ka hea poseerimine ja vabakava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimesed pildid ka võistluselt. Veelkord palju õnne võistlejatele! Kui eelmisel aastal kadusime Bikiinis pildilt siis Natalia töö tüdrukutega on vilja kandnud ja sellel aastal oldi juba palju paremini pildis.

post-22-0-18159000-1334437398.jpg

post-22-0-32726100-1334437407.jpg

post-22-0-72520900-1334437416.jpg

post-22-0-03503100-1334437426.jpg

post-22-0-02994500-1334437437.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kirp, juuniorite tase oli suht ühtlane paar kolm meest oli oma mõõtu ja siis tulid ülejäänud, Aleksandari kolmas koht selles konkurentsis on isegi pisike üllatus, tõenäoliselt aitas kaasa ka hea poseerimine ja vabakava.

Ütleks isegi, et Aleksander võlus naeratusega :rolleyes: Kindlasti oli oma osa ka sellel, et sõitis võistlustele meie autos ja lasime talle terve tee "lemmiklugusid" - hispaania keelseid romantilisi laule :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, see annab nii palju juurde kui kaasa elatakse. Olid super Kirp!!!! :rolleyes: Muide ega ma sind ei uskunud ka aga ikkagi oli hea tunne, et kaasa elatakse :D Oma kolmanda kohaga olen ülivõrdes rahul!!! Lootsin, esimese kuue hulka tulla- medal oli tänu sinu kaasaelamisele :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×