Jump to content
Rebane

FitnessTV uuendatud - palun abi videode osas

Recommended Posts

FitnessTV on ennast tasapisi üle kolinud vimeo keskkonda.

Väikesed kahtlused on, et mõningad videod on suure ümbertõstmise jooksul kahe silma vahele jäänud ja pole üles läinud.

Palun foorumikaustajate abi, kes FitnessTV videosid on vaadanud - klõpsutage korra terve valik läbi ja kui märkate, et mingi kindel video on kaduma läinud, palun andke sellest ka teada. Postitage video nimi (kui on meeles) ning võibolla ka väike kirjeldus, et me siin saaks oma mälu värskendada millega tegemist.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei leia enda ja Jari Mentula õlatrenni videot Revalist (oktoober 2011).

Jokeri ja Mentula rinnatrenni video on aga olemas.

(Tegelikult ma olen seda juba korra maininud, aga siis ma sain sõimata)

Kuradi kahju et kohe alla ei tirinud. Nagu Tõnu Samueli kuldsed sõnad olid: "Kui midagi huvitavat netis näed, siis tõmba kohe alla. Homme ei pruugi seda seal enam olla!"

Aga kuna video kaitsmisega oli kõvasti vaeva nähtud ja sai ainult striimi näha (või ma olin lihtsalt liiga laisk) siis ei viitsinud uuesti kaptuurida.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laigna loeng on üles leitud ja üleval kategooria VARIA all, Tanki treengingut Bulliga veel ikka otsime. Tänud tankile kannatliku meele eest ja tuleta siis ikka vahel seda teemat mulle meelde, kui jälle on mingi ajaühik möödas ja ikka pole asjad üleval. Edastan kõik su kirjad meie videotehnikule :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×