Jump to content
zxcvb

Kitsalt surumine

Recommended Posts

Kui mul on esmaspäeval triitsepsi trenn ja kolmapäeval rind, siis kas ma peaksin kitsalt surumise sisse toomisega triitsepi päevale võtma ühe rinna harjutuse vähemaks kolmapäeval?

Esmaspäev praegu nii: jalg, dips, prantsuse surumine, ploki alla surumine. Mõtlesin asendada üks nendest harjutustest kitsalt surumisega.

Kolmapäev praegu: Rinnalt surumine, kaldpingil surumine, lendamine hantlitega, pec-dec, biitseps.

Mida teie arvate?

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei võtaks vähemaks. Kui tahad võid rinna ja seljapäeva ära vahetada, siis ei ole üldse probleemi. (Eeldan, et seljapäev on sul nädala II pooles )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad triitsepsi päevale kitsalt surumist (lamades, horisontaalis) sisse tuua, siis ma jätaks rinnatrenniga 2-päevase vahe (hetkel on 1-päevane) :)

Kui mitu päeva nädalas muidu treenid ja mitmeks on keha jaotatud?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E: jalg, triitseps

K: rind, biitseps

R: Selg, õlg

Niiet tuleks siis rinna päev selja päevaga ära vahetada? Muidu kitsalt surumise pealt ma loodan lamades surumise maxi arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid jala ja rinnapäeva ka ära vahetada. Siis on enne rinnatrenni 2 täiesti vaba päeva.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olenevalt sellest, mis sa seljapäeval teed(nt. kui teed rasket jõutõmmet), võib problemaatiliseks osutuda selle ajaline lähedus jalatrenniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmmet ei tee, sees on lõuatõmbed, erinevad rowingud jne. Iseenesest võiks jõutõmbe sisse panna aga tehnika pole eriti selge ja ennast lõhkuma ka ei taha hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei näe samuti põhjust, miks peaks midagi ära jätma. Ise nt teen rind+triitseps samal päeval, alguses muidugi rinnale 3 harjutust ja siis triitsepsile 2 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×