Jump to content
Milehigh

Neile kes plätumehi siunavad

Recommended Posts

arnold_friends_insights_p.jpg

Arnold treenis koguaeg paljajalu.. Nii autoriteetsele vennale ei julgeks keegi midagi selle kohta öelda :D

Minuarust plätumehed treenigu plätudes, absoluutselt ei häiri, peaasi et ei haiseks jalad. Kas vaataksite imelikult kui keegi paljajalu treeniks? Kui jah, siis kas Arnold oli ka teie arust imelik?

  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mike Katzil tossud jalas :) Platudest hoidumise juttu räägitakse ennekõike igasuguste varba ja jalatraumade vältimiseks. Minupärast käige või saabastega trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul isiklikult ei ole nende vendade vastu midagi, kes plätudega trenni teevad.

Kui just kükk kavas pole, siis ei ole erilist vahet mis jalas on, peaasi, et midagi oleks. Suvel hingavad plätudes jalad paremini ka:)

Küll aga paljajalu on juba täitsa haige teema, alates hügieenist ja lõpetades sellest, kui rõve see on. Sama käib ka palja ülakehaga treenivate kohta. Paljud niiöelda profi särgid on ka sellised, et nabad ja tissid paljad, kuid see on juba maitse küsimus, mina isiklikult ei poolda seda ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätude vastu pole midagi, aga paljajalu on hoolimatus ja ülbus teiste suhtes - jalad higistavad (kellel vähem, kellel rohkem) ja mingi aja pärast on saali vaibad mustad ja haisvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul isiklikult ei ole nende vendade vastu midagi, kes plätudega trenni teevad.

Kui just kükk kavas pole, siis ei ole erilist vahet mis jalas on, peaasi, et midagi oleks. Suvel hingavad plätudes jalad paremini ka:)

Küll aga paljajalu on juba täitsa haige teema, alates hügieenist ja lõpetades sellest, kui rõve see on. Sama käib ka palja ülakehaga treenivate kohta. Paljud niiöelda profi särgid on ka sellised, et nabad ja tissid paljad, kuid see on juba maitse küsimus, mina isiklikult ei poolda seda ka ;)

Üks mees tegi paar päeva tagasi Gymlecos plätudes kükke, turjal 200 kilone kang :ph34r:

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarvates elementaarne,et mingisugune spordijalanõu on jalas saalis.Samas suvel murupeal joosta paljajalu on super.igaüks kel füüsiline vorm lubab võiks seda teha.parem alternatiiv in ehk isegi rannaliival jooksmine :)

Kuid saalis plätudes või paljajalu,parem mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks mees tegi paar päeva tagasi Gymlecos plätudes kükke, turjal 200 kilone kang :ph34r:

Anna andeks, aga ma ei pane iialgi mingi 200 kilo pärats teisi jalatseid jalga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui mul oleks oma jõusaal, siis ma keelaks paljajalu treenida, samuti palja ülakehaga nahkpinkidel treenida.

Väga lihtsal põhjusel-hügieen.

Kui mul oleks oma jõusaal ma kasutaks seda isiklikuks tarbeks kuidas tahan :)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul läks varbaluu,kui 15kg ketas libises näppude vahelt..

Jalas olid adidase sisehalli jooksujalanõud,mis on tugeva talla ning kinnise otsaga (mitte riidest)..

Loll ma olin,aga ma arvasin ,et jumal pidi neid kaitsma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

plätu =/= paljas jalg

Spordijalats on ikkagi õigem ja turvalisem variant nagu siin eelkõnelejadki jutustavad.

Ma ei leia, et inimene, kel on plätud peaks nüüd jällegi treenimise ära jätma (vale)häbist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin selliste jalatsitega

1.jpg

Jalad hingavad, on ilusti kinni ja ei sega loodetavasti kedagi :)

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised jalatsid maksid mulle ükskord kahekordse suure varba luu murru. Too oli ka minu viimane trenn mitte tossudes.

Võtsin Z kangi raskustega kätte, et Scotti pingi juurest eemale liikuda ja varvaste juures see krõps jäi pingi taha õnnetult kinni. Kaotasin tasakaalu ja kang prantsatas varba peale. Nii palju siis teooriast, et mis vahet seal on kui kang plätus või tossudes jalale kukub. Aga vahe on hoopis mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi võiks ju traditsioonilise saapaga minna jõusaali, toestab ja puha, aga ainuke viga on see, et selle välimus ei sobi jõusaali ja see ei näe kuigi sportlik välja.

Palju sportlikum, ohutum ja mugavam oleks kanda õigeid naelikuid - harjutust alustades lüüa naelad kindlalt põranda sisse ja kindlalt püsti seismine on garanteeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on plaanis teha selliseid harjutusi kus on vaja kahe jalaga kindlalt maa peal seista siis ei ole paremat kui korralik tõstespordi jalats:

ADI-G17563.jpg

Ise ei uskunud et jalats teeb vahet kuni selle ajani kui esimest korda endale tõstekinga jalga sain ning vahe on meeletu. Ei kujutaks enam absoluutselt ette et mõne teise jalanõuga trenni teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ka pooldas ikka spordijalatseid, milledel on varbad kaitstud. Kunagi 18 aastat tagasi kukkus mulle suhteliselt madalalt 5-kilone ketas varbale nii, et verd pritsis küüne alt meetri kaugusele. Loomulikult tuli küüs peagi ära ja pärast seda enam ei tahtnud paljaste jalgadega treenida. Hiljem on igasuguseid asju varvastele kukkunud, aga siis ei olnud hullu kui spordijalatsid varmaid kaitsesid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitus on ikka kasutada turvalisi spordijalanõusid,milles jalad ei hakka higistama ja milles tunned end hästi...ja mis on samas ka kerged.See viimane on eriti oluline.Kujutage end NÜÜD end rühkimas saalis edasi tagasi kirsades :D nO wAY!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arnold_friends_insights_p.jpg

Arnold treenis koguaeg paljajalu.. Nii autoriteetsele vennale ei julgeks keegi midagi selle kohta öelda :D

Minuarust plätumehed treenigu plätudes, absoluutselt ei häiri, peaasi et ei haiseks jalad. Kas vaataksite imelikult kui keegi paljajalu treeniks? Kui jah, siis kas Arnold oli ka teie arust imelik?

Vaadates seda pilti ja aega ,võiks öelda et paneme autodele ka puust kodaratega rattad alla,hea utiliseerida??? Aeg läheb edasi ja koik valdkonnad arenevad.Juba keegi teine voib Sulle jalapeale kukutada midagi kogematta,ja siis kui jalg eluaeg vigane,siis räägid teist juttu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×