Jump to content
kallakalla

HERBALIFE tooted

Recommended Posts

Mis kuradi hullu juttu nad ajavad...

"Kõik toimub väga lihtsalt: Te asendate kaks igapäevast toidukorda maitsva ja toitva Formula 1 kokteiliga, aga kolmas või peamine söömaaeg sisaldab mitmekesiseid toiduaineid. Peamine söömaaeg on tähtis toidu koguse, toitvate lisandite ja mitmekülgsuse poolest." Herbalife KKK

Käisin tegemas "Postimehe" kuulutuse järgi - tasuta organismi testi. Kogu test koosnes siis astumisest sellele kaalule, mis mõõdab nn. "rasvaprotsenti" ja vedeliku sisaldust organismis. Ja siis paganama pihta hakkati mulle mingit jama juttu ajama (ala, et hommikul pole mõttet üldses süsivesikuid süüa jne.) ja neid samuseid Herbalife imelisi pulbreid pähe määrima. Ja lõppkokkuvõtes kui olin mingit vägijooki proovinud (mis oli segatud pool vee ja ploomimahlaga aga maitses ikka alla keskmise viletsalt), taheti hakkata kohe vägisi toitumiskava koostama. Hea et tulema sain... Proua aga andis mõtlemisaega ja pidi uuesti helistama.

Kes vähegi adekvaatne on kommenteerima võiks kirjutada midagi, mida öelda sellele Prouale kui ta uuesti tüütama hakkab.

kui helistab siis ütle et kui ahistamist ei lõpeta siis annad politseisse :rolleyes::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:rolleyes: politseisse jah

No selleüle ma eriti ei imestagi, et see kaalu langetas, kui ainult üks inimese toidukord ja kaks imejooki päevajooksul sisse vajutada. Kui ma mainisin lihasmassi kasvatamist, toodi nurgatagant poole väiksem pott välja (aga poole kallim, mulle öeldi et 240g maksis 500 ringis) kus oli vähe suurem valgu ratsioon ja seda pidi sellele esimesele preparaadile lisaks võtma.

Eriti pani mind imestama see, et tavatoitu tuleb nii vähe süüa - sest maailma mullad on ära reostatud ning taimses toidus pole enam vitamiine ja loomad kes neid söövad nende liha ei kõlba enam ammugi kuhugi - ning ainuke toimiv asi on nende sojavalgul põhinev (nn. NASA väljatöötatud - nii nad mulle ütlesid) imepulber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: politseisse jah

No selleüle ma eriti ei imestagi, et see kaalu langetas, kui ainult üks inimese toidukord ja kaks imejooki päevajooksul sisse vajutada. Kui ma mainisin lihasmassi kasvatamist, toodi nurgatagant poole väiksem pott välja (aga poole kallim, mulle öeldi et 240g maksis 500 ringis) kus oli vähe suurem valgu ratsioon ja seda pidi sellele esimesele preparaadile lisaks võtma.

Eriti pani mind imestama see, et tavatoitu tuleb nii vähe süüa - sest maailma mullad on ära reostatud ning taimses toidus pole enam vitamiine ja loomad kes neid söövad nende liha ei kõlba enam ammugi kuhugi - ning ainuke toimiv asi on nende sojavalgul põhinev (nn. NASA väljatöötatud - nii nad mulle ütlesid) imepulber.

Sul kohe nii selge see jutt, nagu müüksid ise kohe <_< nali ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot see herbalife on yks vägahea asi....kes seda taga kiruvad ja halvaks kiidavad,ei tea mitte tuhkagi sellest..nad pole lihtsalt proovinud seda,kuna neil pole raha selle jaoks,kuna see on kallis kraam!.või siis ainult kuulujuttudest saavad infot..!minu mehe ema tegeleb sellega ja tarbin ka ise seda...kokteilijooki...(muidugi on olemas veel joogid ja tabletid ka,kuid neid ma ei tarvitanud)...tarbisin seda kõvasti raseduse aegu ja lapsuke on terve kui ponks ja kaalus syndides pea 4kg...ja mu mehe õde..ka tema tarbib ja lapsuke kaalus ka pea 4kg...võtsin ise ka kaalust maha sellega nati,kuigi ma pole paksuke:) sain palju vitamiine sealt ja enesetunne on ka kohe parem...

niiet,kes sellest midagi ei tea ja pole proovinud,siis tõesti, pange oma suud kinni!ja kui te oletegi mõne korra proovinud,siis sellest yhest korrast te küll midagi ei saa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millegipärast olen ma üsna kindel, et enamus selle foorumi kasutajaid pole mingid Mc-i lapsed :) ja teavad üsna hästi, mis omal suust sisse ajavad ;)

pole mõtet plõksima hakata :P

ma ei kujuta küll ette kuidas ma saakisn omal kogu dieedi mingi "kamaga" asendada :) teed mingi ühe kuuri läbi, oled jumala rahul endaga, et kaalust alla said.....ja siis lähed jälle oma vana elu juurde tagasi ja kõik tuleb jälle tagasi :P

tehke trenni ja toituge normaalsel... tuleb palju odavam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot see herbalife on yks vägahea asi....kes seda taga kiruvad ja halvaks kiidavad,ei tea mitte tuhkagi sellest..nad pole lihtsalt proovinud seda,kuna neil pole raha selle jaoks,kuna see on kallis kraam!.või siis ainult kuulujuttudest saavad infot..!minu mehe ema tegeleb sellega ja tarbin ka ise seda...kokteilijooki...(muidugi on olemas veel joogid ja tabletid ka,kuid neid ma ei tarvitanud)...tarbisin seda kõvasti raseduse aegu ja lapsuke on terve kui ponks ja kaalus syndides pea 4kg...ja mu mehe õde..ka tema tarbib ja lapsuke kaalus ka pea 4kg...võtsin ise ka kaalust maha sellega nati,kuigi ma pole paksuke:) sain palju vitamiine sealt ja enesetunne on ka kohe parem...

niiet,kes sellest midagi ei tea ja pole proovinud,siis tõesti, pange oma suud kinni!ja kui te oletegi mõne korra proovinud,siis sellest yhest korrast te küll midagi ei saa...

Jah ja minu ema pani selle bullshit´i alla tuhandeid kroone ja maha ei läinud grammigi. See on täiesti mõttetu teema. Tervislik eluviis, piisav liikumine ja korralik toit teevad tõelist imet, mitte see pulbrijama, mida paksukestele ja terve elu oma kaalu pärast kannatanutele ime pähe maha müüakse. Sellises seisundis inimene loodab abi saada ju ükskõik juba millest, peaasi et mõni gramm alla saada. Ja pärast tuleb välja, et tegemist võib olla hoopis muu probleemiga, kui vale toitumisega (nt kilpnäärme alatalitus vms)

Ükski kokteil ei asenda tavatoitu, kuid seda just need Herbalife tädid reklaamivadki "oi, teete omale kokteilikese ja süüa pole vajagi" Mäletan väga hästi, meil selline käis kah korduvalt lausa kodus oma asju reklaamimas... :)

Ja veel- ma olen üsna kindel, et siinsed foorumlased tahavad pigem kaalus JUURDE saada (lihaste arvelt muidugi, ja selle tarbeks ei ole see Herba-misiganes küll kohe mitte see õige asi), mitte omale mingit tundmatut kokteili suurte rahade eest sisse kallata ja kõhnuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõne tuhande krooniga sa ei tee midagi seal..ja see on inimese enda mjure....kui ongi kilpnääre,siis on oma viga see,et ta pole teadlik sellest...herbalife on hea asi ja sina ei oska seda nimegi ytelda siis ei tea sa mitte sittagi sellest!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üüüü :)

hea, et on inimesi, kes hoolitsevad selle eest, et teised naerda saaks ;) ;)

masendav :P

Hästi öeldud :P

Hea veel , et selliseid tooteid tehakse , et inimesed saaksid kasutada ja siis meie nende üle naerda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõne tuhande krooniga sa ei tee midagi seal..ja see on inimese enda mjure....kui ongi kilpnääre,siis on oma viga see,et ta pole teadlik sellest...herbalife on hea asi ja sina ei oska seda nimegi ytelda siis ei tea sa mitte sittagi sellest!!!

Ilmselt on miljoneid vaja...huumor. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean isiklikult ühte inimest, kes on sellega 9kg alla võtnud:)

ärge unustage, et uskumises on tohutu jõud, inimesed on tänu uskumisele ravimatutest haigustestki paranenud

aga jah, üldiselt väga ei soovita:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mind hakkas kohe huvitama, et mis imeasi see Herbalife on .. vaadates herbalife.com jõudsin järeldusele, et ei midagi erilist, kui ropu raha eest lahjat sojavalku ja vitaminne üldiselt - uhkeid kokteile ja snäkke :) Lisaks veel mõned müstilised "gene activatorid" mis meenutavad ka üht tuttavat "imetoodet" Anator P70 ;)) Tavainimese jaoks peaks ometigi ju "toidulisanditel" olema kehv maine - neil lihtsalt vist turundus rokib, kuna rõhk on naturaalsusel, mitte sellel, mitu korda hüdrolüüsitud või muudmoodi töödeldud toode on ja kuidas muskel kohe kasvama hakkab. L Õ B U S !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind hakkas kohe huvitama, et mis imeasi see Herbalife on .. vaadates herbalife.com jõudsin järeldusele, et ei midagi erilist, kui ropu raha eest lahjat sojavalku ja vitaminne üldiselt - uhkeid kokteile ja snäkke :) Lisaks veel mõned müstilised "gene activatorid" mis meenutavad ka üht tuttavat "imetoodet" Anator P70 ;)) Tavainimese jaoks peaks ometigi ju "toidulisanditel" olema kehv maine - neil lihtsalt vist turundus rokib, kuna rõhk on naturaalsusel, mitte sellel, mitu korda hüdrolüüsitud või muudmoodi töödeldud toode on ja kuidas muskel kohe kasvama hakkab. L Õ B U S !

Tere

Ma sööniga hommik seda herbalife kokteili ja olen väga rahul.Ja muide kallis ka pole.Lausa alla tuhande krooni saab hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Ma sööniga hommik seda herbalife kokteili ja olen väga rahul.Ja muide kallis ka pole.Lausa alla tuhande krooni saab hakkama.

alla tuhande krooni kuus ? nädalas ? aastas ? 1000 Krooni eest saaksin kõrgkvaliteetset valku (2.8kg) ning suure kuhjaga vitamiine iga päev 3 korda manustada ja seda vähemalt 3 kuud :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alla tuhande krooni kuus ? nädalas ? aastas ? 1000 Krooni eest saaksin kõrgkvaliteetset valku (2.8kg) ning suure kuhjaga vitamiine iga päev 3 korda manustada ja seda vähemalt 3 kuud :))

See kokteil maksab 579 krooni ja kuu ajaga saab ilusti hakkama.Ainult jogurtit peab veel ostma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Herbalifes pole müügiagente.

Herbalife on võrkturustus süsteem, kus paljud tarbijad töötavad ka agentidena saades ostetud ja edasimüüdavate koguste pealt allahindlust ka enda tarbitavate toodete jaoks. Ostad rohkem, müüd edasi ja saad koguse pealt alet-- lihtne

Turunduslikust vaatevinklist rõhutavad nad ,et nende tooted on läbinisti tervislikud ja ainulaadselt looduslikud, mida teiste omad ei olevat.

Tooted töötavad ja kuna nad on teinud puust ja punaseks ,mida millal tarbida ,siis paljude jaoks see ka sobib. Ise tarbisin 1,5 aastat, kuid siis läksin üle odavamatele ja vähem reklaamitud toodetele, mis tegid sama töö ära oluliselt väiksema raha eest.

Nii, et võite proovida ,aga arvestage ,et nende levitajad on kui Jehoova kuulutajad, kes oma kliendist kergesti lahti ei taha enam lasta.

Ja kuu peale arvestage ikka pulbrite ja tablettide peale vähemalt 1000- 2000 EEK

Muudetud kasutaja Jess13A poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Herbalife on võrkturustus süsteem, kus paljud tarbijad töötavad ka agentidena saades ostetud ja edasimüüdavate koguste pealt allahindlust ka enda tarbitavate toodete jaoks. Ostad rohkem, müüd edasi ja saad koguse pealt alet-- lihtne

Turunduslikust vaatevinklist rõhutavad nad ,et nende tooted on läbinisti tervislikud ja ainulaadselt looduslikud, mida teiste omad ei olevat.

Tooted töötavad ja kuna nad on teinud puust ja punaseks ,mida millal tarbida ,siis paljude jaoks see ka sobib. Ise tarbisin 1,5 aastat, kuid siis läksin üle odavamatele ja vähem reklaamitud toodetele, mis tegid sama töö ära oluliselt väiksema raha eest.

Nii, et võite proovida ,aga arvestage ,et nende levitajad on kui Jehoova kuulutajad, kes oma kliendist kergesti lahti ei taha enam lasta.

Ja kuu peale arvestage ikka pulbrite ja tablettide peale vähemalt 1000- 2000 EEK

Ole sinuga täiesti nõus ,aga mina sattusin õnneks normaalsete inimeste juurde kes miskit pähe ei määrinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×