Jump to content
kallakalla

HERBALIFE tooted

Recommended Posts

Kunagi oli selline loodustoodete sari - herbalife. Pidi siskonna ära puhastama ja mida kõike veel. Selle kohta on kaksipidiseid arvamusi - ühed kiruvad, teised kiidavad. Kirujad ütlevad et ajab hauda. Kuid need kõik on kõlakad. Ehk on need hoopis kaks eri asja?! Targemad pead, andke nõu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui ma netist selle kohta lugenud olen, on see suht komöödia (mis on muidugi minu arvamus). Ungaris MM-i ajal oli ka mingi Herbalife`i ülemaailmne kokkutulek, need tegelased olid veel hullemad kui kulturistid <_< Hommikusöögiks 2 lusikat müsli, pulbrijook ja karbitäis pille.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks kah nagu midagi kuulnud sellest, et see mingi kaalujälgijate värk, et nad ainult seda ja mingeid tablakaid söövad ja muidu normaalset toitu ei söögi. Se on igatahes mingi eriti kahtlane värk, mingi vene toodang kah äkki, koduleht oli igatahes herbalife.ru

Ma küll ei riskiks sellega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi eestikeelne sait oli ka. Igatahes tootetutvustused jätsid küll kahtlase mulje, vähemalt mulle. Võite mu jutu ka ümber lükata.

jackie chani trennimetoodika jätab kah kahtlase mulje <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et mõned "algajad" postitajad kuuluvad Herbalife seltskonda ning on nõuks võtnud alustada väikest propagandat ja müügitööd. Olen neid asju proovinud ja maitselt (kui süüa mingi jogurtiga) polegi see valgusheik kõige hullem. Lasin omale kuu aja varu peale hinnapakkumise teha ning tagasihoidlikult oli see suurusjärk 3000 - 4000 krooni. Meeletuid koguseid oli vaja süüa, et valgukogus kätte saada. Kuid kuskil nende vene kodukal on ka mõned sportlased, kes seda kraami kiidavad, nende seas ka üks kulturist. Aga minust jäi ning jääb ka edaspidi see kraam puutumata. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need pole tabletid vaid kokkupressitud taimed, kus on molekulaarne struktuur jäädvustatud.

Herbalife tegutseb 62 riigis, nimelt ka Venemaa ja nendes riikides on registeeritud üle 40 miljoni rahuloleva kliendi oma tulemustega. Keegi pole ära surnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need pole tabletid vaid kokkupressitud taimed, kus on molekulaarne struktuur jäädvustatud.

Herbalife tegutseb 62 riigis, nimelt ka Venemaa ja nendes riikides on registeeritud üle 40 miljoni rahuloleva kliendi oma tulemustega. Keegi pole ära surnud.

tegemist on vist herbalife müügiagendiga, mulle tundub nii <_< !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähe sellest, ajupesijaga pigem <_<

Kuule räägi veel, nii huvitav on. Mul immuunsüsteem tugevneb juba kuulates, kui head tooted teil seal on. Mis küll juhtuks, kui prooviks ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina eelistan taimi oma hammaste vahel kokku pressida... soovitan teistele ka, hoopis meeldivam tegevus, kui mingeid pabulaid neelata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einojah. Paras bullshit ta on. Inimesed ei kasuta seda osa oma kehast, mis neil kaela küljes ripub.

Nii. Mõtleme nüüd siis üheskoos läbi. Terve hunnik pulbreid ja nänni on vaja osta (3,4,5 kilo raha läheb kohe hakkama). Piisav stiimul juba, et mitte kuuri pooleli jätta mu arust. Sealt edasi - hommikused ja õhtused toitukorrad asendatakse pulbrite ja muu kamaga, mida peab siis sisse õgima (kah väikestes kogustes).

Selge ju siililegi, et kaal hakkab langema - iseasi kas sealt kamast ka muud kasuliku saab. Annan Teile parem ühe hea retsepti.

Soojenduseks kannate minu pangaarvele 10 tonni. Siis lähete poodi, ostate nisujahu ja kama. Ja hommikusöögi ja õhtusöögi asendate sellega. Lõunaajal sööge normaalselt. Ja kui kaalust olete kaotanud 10 kilo, tülitage mind ja kannan teile 10 tonni tagasi. Peaks samahästi töötama.

Kõige õigem variant on lihtsalt oma toitumist jälgida. Ostad/muretsed endale 'väikese kaloriraamatu' ja köögikaalu. Ning loed raamatu läbi, arvutad oma kaloraazi kokku ja jälgid, mida kuipalju ja millal sööd. Kilod kukuvad samamoodi. Trennis käimine pole kah vajalik.

Eks muidugi nüüd langen ma sõimu ohvriks aga mis mul sellest - nigunii vihkate mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einojah. Paras bullshit ta on. Inimesed ei kasuta seda osa oma kehast, mis neil kaela küljes ripub.

Nii. Mõtleme nüüd siis üheskoos läbi. Terve hunnik pulbreid ja nänni on vaja osta (3,4,5 kilo raha läheb kohe hakkama). Piisav stiimul juba, et mitte kuuri pooleli jätta mu arust. Sealt edasi - hommikused ja õhtused toitukorrad asendatakse pulbrite ja muu kamaga, mida peab siis sisse õgima (kah väikestes kogustes).

Selge ju siililegi, et kaal hakkab langema - iseasi kas sealt kamast ka muud kasuliku saab. Annan Teile parem ühe hea retsepti.

Soojenduseks kannate minu pangaarvele 10 tonni. Siis lähete poodi, ostate nisujahu ja kama. Ja hommikusöögi ja õhtusöögi asendate sellega. Lõunaajal sööge normaalselt. Ja kui kaalust olete kaotanud 10 kilo, tülitage mind ja kannan teile 10 tonni tagasi. Peaks samahästi töötama.

Kõige õigem variant on lihtsalt oma toitumist jälgida. Ostad/muretsed endale 'väikese kaloriraamatu' ja köögikaalu. Ning loed raamatu läbi, arvutad oma kaloraazi kokku ja jälgid, mida kuipalju ja millal sööd. Kilod kukuvad samamoodi. Trennis käimine pole kah vajalik.

Eks muidugi nüüd langen ma sõimu ohvriks aga mis mul sellest - nigunii vihkate mind.

Nõus Rebasega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie organism koosneb rakkudest ning iga päev vajavad nad erinevaid toitaineid, mida me peaksime toidust saama. Aga ei saa. Tavatoidus on külluses aineid, mis on organismile kahjulikud ja jääb ilma ka paljudest vajalikest ainetest. See tasakaalutus viibki aastatega terviseprobleemidele ja liigsete kilode tekkimiseni. Dieete on miljoneid. Kui sa vähendad oma iga päevaseid toiduportse, tähendab, et sa saad veel vähem neid aineid, mida su organism vajab.

Herbalife tooted sisaldvad inimorganismile asendamatuid loodusliku päritoluga toitaineid ja selles peitubki nende toodete võlu, et sa saad kõik vajalikud ained kätte, mida sinu organism vajab, samas ka kilod vähenevad.

Iga päev nisujahu (sai,makaronid) ja kama süües võtad sa pigem juurde.

Tegu ei ole ajuloputusega, kuna igaüks on ise nii tark, et teada, mida ta pooldab ja valib !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dieete on miljoneid. Kui sa vähendad oma iga päevaseid toiduportse, tähendab, et sa saad veel vähem neid aineid, mida su organism vajab.

Ma ei vähenda TOIDUPORTSE vaid KALOREID - minupoolest pange toiduportse või juurde (peaks soodustama ainevahetuse kiirenemist), peaasi et kalorite hulk ei suurene!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettepanek - lõpetada Herbalife propageerimine. Pane üles link, kus iga huviline saab infot ja ise otsustab siis, kas huvitub või mitte. Edasine konsultatsioon võiks käia meili teel, sest arvan, et laiemale seltskonnale, kes siin veebil käivad, asi huvi ei paku. Enamus siinkülastajaid kuuluvad vanusegruppi 15-20 ning paljudele on toitumiskava järgi toituminegi suur väljaminek, rääkimata siis Herbalife menüüst, mille summa minu puhul oli ca 4000 lisakrooni. Ja ka ise olen selle ürituse nn. mittepooldaja, et mitte öelda vastane.Ok? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere!

kuulsin sellisest kokteilist Herbalife,kuidas see mõjub kas inimesed on selle tulemustega rahul olnud?

Mina ise tarvitan nende põhisheiki aeg-ajalt. Ja ma ise ei müü seda asja. Ja tulemused on ilmselgelt märgatavad. Ka mu mitmed lähedased on proovinud ja on rahul olnud. Teisi vitamiine ma ei tarvitagi.

Selle HL-i probleem on minu meelest nende müüjad. Need on Eestis tõeliselt tottakad inimesed. Kui vaadata nende kampaaniat ja tutvustamise viise, siis see on veel tobedam... See lihtsalt ei jäta normaalsele eestlasele normaalset muljet ja nad üritavad selgeks teha, et sa justkui peaksid tarvitama KÕIKI nende tooteid ühekoos. Et ainult siis on tulemus. Jah, muidugi siis on tulemused suuremad. Tean.

Ise ostan seda toodet õe käest, kes vaid sealt endale ja lähedastele ostab. Laiema müügiga ei tegele. Seetõttu õnneks ma ei pea kohtuma nende levitajatega, kes kaunis pealetükkivad võivad olla.

Mina ise julgen asja soovitada küll. Aga tarvitage õigesti neid. Vastavalt juhendile. Mitu korda päevas, kas enne või pärast sööki, või kuidas vastaval tootel ette nähtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kuradi hullu juttu nad ajavad...

"Kõik toimub väga lihtsalt: Te asendate kaks igapäevast toidukorda maitsva ja toitva Formula 1 kokteiliga, aga kolmas või peamine söömaaeg sisaldab mitmekesiseid toiduaineid. Peamine söömaaeg on tähtis toidu koguse, toitvate lisandite ja mitmekülgsuse poolest." Herbalife KKK

Käisin tegemas "Postimehe" kuulutuse järgi - tasuta organismi testi. Kogu test koosnes siis astumisest sellele kaalule, mis mõõdab nn. "rasvaprotsenti" ja vedeliku sisaldust organismis. Ja siis paganama pihta hakkati mulle mingit jama juttu ajama (ala, et hommikul pole mõttet üldses süsivesikuid süüa jne.) ja neid samuseid Herbalife imelisi pulbreid pähe määrima. Ja lõppkokkuvõtes kui olin mingit vägijooki proovinud (mis oli segatud pool vee ja ploomimahlaga aga maitses ikka alla keskmise viletsalt), taheti hakkata kohe vägisi toitumiskava koostama. Hea et tulema sain... Proua aga andis mõtlemisaega ja pidi uuesti helistama.

Kes vähegi adekvaatne on kommenteerima võiks kirjutada midagi, mida öelda sellele Prouale kui ta uuesti tüütama hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarvitasin Herbalife põhipulbrit ja mõningaid tablette üle aasta. Mõjus küll kaalu reguleeriva ja vähendava tootena. Kuid hind oli oluliselt kõrgem võrreldes tesite valgu ja kaalu kontrollivate preparaatidega. Selle juurde kib jutt ,et see on eriti kontrollitud ja puhtalt looduslikest preparaatidest valmistatud "teised" analoogid on puhas keemia- ühesõnaga tüüpiline turundusjutt ehk oma toote positsioneerimine.

Tõsi on see ,et turustamine käib võrkturunduse põhimõttel ,kus kasutajad ise müüvad ka edasi ja saavad selle pelat hinda alla, et ostavad hulgi suurema kogyuse välja ja siis turustavad edasi.

Ega ta halvem pole, kui teised analoogsed, lihtsalt kallim ,kuna on rohkem promotod ja tuntum nimi. Kui raha on rohkem võib seda ka osta, kui ei viitsi ise odavamaid tooteid otsida.

http://www.herbalife.com/hl/templates/temp...alife/index.jsp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×