Jump to content
Robert Nool

Vedel Stevia

Recommended Posts

Pulbril ja tablettidel pisut tugevam kõrvalmaitse. Vist leidsin ka ühe koha, kust vedelikku saab.

Mis kõrvalmaitse? :) Mu meelest mõnusalt magus. Eks see ole individuaalne, kuidas kellelegi sobib. Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

Kas keegi teab, kust stevia vedelikku leida võib?

Sojapood pakub, kuid neil on hetkel otsas. Ehk on veel mõni koht?

Tänud.

Ise tellin: http://www.iherb.com...oz-118-ml/18986

Esimese tellimuse pealt saab alet ka 5-dollarit vastava koodiga, näiteks:TOK507

Esimene tellimus mul läkski maksma 12.07$ koos postikuluga ja seda Steviat tellisin sügisel ning siiani kestab ja päris hea ka maitselt.

Seal tuleb jälgida, et tellimuse kaal ei ületaks 1,3kg(näiteks kui tahad rohkem tellida). Üle selle kaalu lisanduvad EL maksud või midagi sarnast ei mäleta

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkige parem, kus seda kasutate. Ise muidugi väga suur magusaarmastaja ei ole ning suhkrut ei kasuta ise toitu tehes sisuliselt mitte kunagi. Aga huvitav oleks teada ikka, äkki tekib mõni huvitav retseptiidee.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkige parem, kus seda kasutate. Ise muidugi väga suur magusaarmastaja ei ole ning suhkrut ei kasuta ise toitu tehes sisuliselt mitte kunagi. Aga huvitav oleks teada ikka, äkki tekib mõni huvitav retseptiidee.....

Ise lisan seda lihtsalt rohelisele teele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tellin: http://www.iherb.com...oz-118-ml/18986

Esimese tellimuse pealt saab alet ka 5-dollarit vastava koodiga, näiteks:TOK507

Esimene tellimus mul läkski maksma 12.07$ koos postikuluga ja seda Steviat tellisin sügisel ning siiani kestab ja päris hea ka maitselt.

Seal tuleb jälgida, et tellimuse kaal ei ületaks 1,3kg(näiteks kui tahad rohkem tellida). Üle selle kaalu lisanduvad EL maksud või midagi sarnast ei mäleta

Ma ostsin ka täpselt sama steviat ja olen täitsa rahul. Algul oli natuke harjumatu see teistsugune magusus aga harjusin kiiresti. Pudel on ka nii suur, et jätkub ilmselt mitmeks aastaks. EL maksud ei lisandu kindlasti kaalu pealt, vaid paki väärtuse pealt. Praegu peaks maksuvabaks summaks olema 22 EUR

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ostsin ka täpselt sama steviat ja olen täitsa rahul. Algul oli natuke harjumatu see teistsugune magusus aga harjusin kiiresti. Pudel on ka nii suur, et jätkub ilmselt mitmeks aastaks. EL maksud ei lisandu kindlasti kaalu pealt, vaid paki väärtuse pealt. Praegu peaks maksuvabaks summaks olema 22 EUR

Õigus, aga hinnaalandust või tasuta kohaletoimetust ei saa, kui tellimuse kaal ületab 4 naela või 1814 grammi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll :D

No EL kiitis alles eelmise aasta lõpus seda heaks, loota ju võib, et toll/ravimiamet ei vaata nüüd seda nagu alati mingi killer ravimina

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×