Jump to content
aljoon

Raamat toitumisest

Recommended Posts

Kas keegi oskab öelda mõnda head raamatud mida saaks laenutada raamatukogust toitumise kohta ?

Internetis on infot liiga palju ja osad lehed kiidavad üht asja teised väidavad ,et see sootuks vale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab öelda mõnda head raamatud mida saaks laenutada raamatukogust toitumise kohta ?

Internetis on infot liiga palju ja osad lehed kiidavad üht asja teised väidavad ,et see sootuks vale..

Jalaku ja Ööpiku raamat Sportlase toitumine. Mingi tunnike lugemist ainult, aga hea raamat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internetis on infot liiga palju ja osad lehed kiidavad üht asja teised väidavad ,et see sootuks vale..

Mul on küll kahju seda öelda aga mina ei saa enam ka nii uskuda, et "kui see on raamatus siis see peab tõsi olema"

Kirjastajad võtavad ka igasugu paska trükki ja seal on sul samamoodi eri seisukohad ja raamatud mis üksteist ümber lükkavad.

Kirjasõna on igal pool devalveerunud vahet pole, mis formaadis sa seda loed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on küll kahju seda öelda aga mina ei saa enam ka nii uskuda, et "kui see on raamatus siis see peab tõsi olema"

Kirjastajad võtavad ka igasugu paska trükki ja seal on sul samamoodi eri seisukohad ja raamatud mis üksteist ümber lükkavad.

Kirjasõna on igal pool devalveerunud vahet pole, mis formaadis sa seda loed.

Seega tasub vaadata, et kelle kirjutatud antud raamat on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on küll kahju seda öelda aga mina ei saa enam ka nii uskuda, et "kui see on raamatus siis see peab tõsi olema"

Kirjastajad võtavad ka igasugu paska trükki ja seal on sul samamoodi eri seisukohad ja raamatud mis üksteist ümber lükkavad.

Kirjasõna on igal pool devalveerunud vahet pole, mis formaadis sa seda loed.

Internet on veel hullem koht, kust tarkusi omandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neti eelis on kindlasti see, et on väga lihtne kontrollida algmaterjali ja viiteid. Ohtlik on see, et vastavate teadmiste puuduses ei saa sellest algmaterjalist ise sotti.

Raamatutes leiduv on Autorite tõlgendus kasutatud materjalist. See tõlgendus võib olla puudulik, täiesti vale või kasutatud materjal kehva. Kuid raamatus viidatud materjali pole teinekord alati nii lihtne ega mugav ise kontrollida.

Kokkuvõttes pole väga vahet kumba eelistada - seni kuni uuritakse alati algmaterjali juurde, et mõista esitletud informatsiooni paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatutes leiduv on Autorite tõlgendus kasutatud materjalist. See tõlgendus võib olla puudulik, täiesti vale või kasutatud materjal kehva. Kuid raamatus viidatud materjali pole teinekord alati nii lihtne ega mugav ise kontrollida.

Natuke mööda teema aga ma otsisin anatoomia õpikust tasakaaluanalüsaatorit. Aina lehitsen ja kirun, et miks siin control+f ei võiks olla. Teine pool tuletas vana asja meelde, et raamatutes on indeks taga :)

Rohkem teemasse: vaata enne raamatu kasutatud kirjandus üle, annab ka aimu isegi kui autori nimi ei pruugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Normaalne söömine." Autorid: Mihkel Zilmer, Urmas Kokassaar, Tiiu Vihalemm.

Hea raamat nendele, kes pole veel endale selgeks teinud, mis asjad on süsivesikud, valgud ja lipiidid. Lisaks tutvustatakse lugejale süvitsi paljusid igapäevaselt kasutatavaid toiduaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui autoriteks on naised, siis on mul tavaliselt punane lipp püsti :ph34r:

mnja. Tegelikult on "autor" väga suhteline mõiste, tegemist on koostajatega :D . Mul endal on see raamat hetkel käepärast ja siis lugesin vähekene seda. Põhitõed on ikka samad ja mina ei näe paanikaks põhjust.

Raamat ise on kirjutatud rohkem naistele ja seal oli tõesti puhastavale veepäevale põhendatud tervelt 1,..% lehekülgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×