Jump to content
sharon

Närvipõletik?

Recommended Posts

Hommikust.

Kas keegi oskab omast kogemusest öelda, mis jubedus see on, millega ma täna hommikul ärkasin - vasaku deltalihase piirkonnas on pea vasakule kallutamise või kaugele paremale pööramise puhul terav valu, nagu närv oleks kuskil liigese vahel kinni. Tekkis suhteliselt lambist, õhtul magama minnes ei andnud miski tunda. Viimane trenn oli kolmapäeval ja ei teinud ühtki sellist harjutust, mida varem poleks teinud.

Varem ei ole sellist asja esinenud, Google pakkus, et ehk on närvipõletik. Kas see on midagi, millega peaks arsti juurde pöörduma või läheb valuvaigistite ja hobusesalvi toel ise üle?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust.

Kas keegi oskab omast kogemusest öelda, mis jubedus see on, millega ma täna hommikul ärkasin - vasaku deltalihase piirkonnas on pea vasakule kallutamise või kaugele paremale pööramise puhul terav valu, nagu närv oleks kuskil liigese vahel kinni. Tekkis suhteliselt lambist, õhtul magama minnes ei andnud miski tunda. Viimane trenn oli kolmapäeval ja ei teinud ühtki sellist harjutust, mida varem poleks teinud.

Varem ei ole sellist asja esinenud, Google pakkus, et ehk on närvipõletik. Kas see on midagi, millega peaks arsti juurde pöörduma või läheb valuvaigistite ja hobusesalvi toel ise üle?

Valuvaigisteid vast ei ole vaja võtta, aga salviga määrida küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK. Ma hommikul igaks juhuks võtsin ühe ibuka sisse, et mitte tööle mingil eriti väärastunud viltuse kehahoiakuga liibata, aga vahet nagunii pole, seega jätan need ära. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul muidu juhtub ka ~kord kuus nõnda, et "magan" endale mingi kahtlase valu kuhugi, mis saadab mind siis kogu päeva vältel. Aga samas on see kadunud järgmiseks hommikuks sama müstiliselt nagu ka tuli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul muidu juhtub ka ~kord kuus nõnda, et "magan" endale mingi kahtlase valu kuhugi, mis saadab mind siis kogu päeva vältel. Aga samas on see kadunud järgmiseks hommikuks sama müstiliselt nagu ka tuli :)

JESSSS, you totally made my day! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul muidu juhtub ka ~kord kuus nõnda, et "magan" endale mingi kahtlase valu kuhugi, mis saadab mind siis kogu päeva vältel. Aga samas on see kadunud järgmiseks hommikuks sama müstiliselt nagu ka tuli :)

Mul on ka nii.

täna kusjuures on täpselt sama lugu, mis sharonil ainult, et vasakul pool.

Kogemus ütleb, et homseks peaks korras olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Närvipõletik see kindlasti ei ole.

Venita ära trapets ja kaelalihased. Pea kallutamine käte abil ette, külgedele, diagonaalis ette ja üle õla vaadates.

Kreemidest soojageel ja/või valu vaigistava toimega (ibu-, ketoprofeen, diclofenacum).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Närvipõletik see kindlasti ei ole.

Venita ära trapets ja kaelalihased. Pea kallutamine käte abil ette, külgedele, diagonaalis ette ja üle õla vaadates.

Kreemidest soojageel ja/või valu vaigistava toimega (ibu-, ketoprofeen, diclofenacum).

Mmm, see oli päris hea. Ma terve päeva ringitasin ettevaatlikult, aga põhjalikumalt ei julenud, et äkki ajan hullemaks. Vist läks veidi paremaks jah, aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib juhtuda kõigiga, magad nö ära kaela ja siis ongi selline ei-tea-kust-tuli tüüpi valu. Tõenäoliselt siis sellega tegu siinkohal.

Tuuletõmbus võib samuti põletikku põhjustada - peale trenni kergelt higine, kehatemperatuur on nagunii peale trenni natuke kõrgem, ilma sallita, polegi palju vaja.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuuletõmbus võib samuti põletikku põhjustada - peale trenni kergelt higine, kehatemperatuur on nagunii peale trenni natuke kõrgem, ilma sallita, polegi palju vaja.

Kindlasti! Seda ei tasu alahinnata, ma ise rattan tihti trenni ja siis on needmist kui palju, kui hilisemal sõidul selgub, et müts oleks võinud ikkagi peas olla või sall kaelas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuuletõmbus võib samuti põletikku põhjustada - peale trenni kergelt higine, kehatemperatuur on nagunii peale trenni natuke kõrgem, ilma sallita, polegi palju vaja.

No see tuul, kes mulle peale trenni ligi pääseb - minu sissepakituse astmeid arvestades - peab ikka paras Chuck Norris olema. :P Tõenäolisem on, et konditsioneerist puhus ehk trenni ajal peale, sellele variandile ma ei olnudki mõelnud.

Aga täna laseb see lihas juba elada, pea keeramine kaugemale on veel valus, aga mitte nii hull kui algul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×