Jump to content
ilusilm

Scala Fitness vs Meritoni Spordiklubi

Recommended Posts

Käin praegu Scala Fitnessis ja üldiselt mulle täitsa meeldib seal: hind on hea, riietusruumid on ilusad ja soojad (muusika mängib :)), seadmed on suhteliselt uued ja kaasaegsed, kordagi ühegi seadme järgi ootama ka pole pidanud, va kardiosaalis, kus õhtuti on mitu korda juba järjekord olnud. Eriti meeldib mulle Scala Fitnessis see, et naistele on seal jalgadele/tuharatele/puusadele väga head seadmed olemas. Samuti head seadmed kõhulihaste ja seljalihaste treenimiseks. Mul oli treeningutest vahepealt pikem paus, aga esimesed tulemused näitasid end päris ruttu. Seega julgen Scala Fitnessi soovitada, kes kaaluvad, kas minna sinna või mitte.

Nüüd aga seoses kolimisega plaanin Meritonis jätkata. Siin on mitu teemat juba Meritoni kohta, kus mõned ütlevad, et jõusaal on väike, aga teised jälle, et kõik vajalik saab tehtud. Soovikski Meritonis käinutelt küsida, et kuidas on seal alakehale mõeldud seadmed (kas neid seal üldse on) ja kuidas on kõhulihaste/seljalihaste seadmed?

Aitäh igasuguse info eest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meriton on natuke ülerahvastatud ehk parem variant oleks äkki Kalev Spa...? Lisaks sealt veel mitte väga kaugel MyFitness Kristiine.

Aga muidu on olemas võimalused nii kõhulihaste, selja kui jalgade treenimiseks. Puudu on korralik kükipuur, kaldega rinnalt surumise pink (kuigi on olemas Smith'i masin) ja eks ruumi võiks seal natuke rohkem olla küll jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun klain'iga, kõik mis ta ütles, on tõsi.

Ülerahvastatus ja mõningate masinate puudus.

Õhtuti on väga raske ka vaba kardiomasinat leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan info eest :) Ma just mõtlesin, et äkki seal on vähe rahvast, kuna Meritoni juures ei ole erilisi parkimisvõimalusi, aga paistab, et eksisin... Kristiine MyFitness on tõesti ka jalutuskäigu kaugusel, aga see eest minu jaoks oluliselt kallim (Meritonis saaksin käia ISIC-kaardiga 50eur/kuu, aga MyFitnessis 87eur/kuu). Mõtlesin, et lähen testin hoopis Tulbi jõusaali ära ja vaatan, kas see on tõesti nii hirmus koht, kui räägitakse. Vähemalt saab erinevalt Meritonist Tulbis tasuta esimest korda jõusaaliga tutvuda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan info eest :) Ma just mõtlesin, et äkki seal on vähe rahvast, kuna Meritoni juures ei ole erilisi parkimisvõimalusi, aga paistab, et eksisin... Kristiine MyFitness on tõesti ka jalutuskäigu kaugusel, aga see eest minu jaoks oluliselt kallim (Meritonis saaksin käia ISIC-kaardiga 50eur/kuu, aga MyFitnessis 87eur/kuu). Mõtlesin, et lähen testin hoopis Tulbi jõusaali ära ja vaatan, kas see on tõesti nii hirmus koht, kui räägitakse. Vähemalt saab erinevalt Meritonist Tulbis tasuta esimest korda jõusaaliga tutvuda...

Ma käisin Tulbis mõned aastad tagasi. Jõusaal oli imepisike, seadmete valik sisuliselt olematu, seega peab päris leidlik olema, et kõik lihasgrupid läbi teha. Samas aga järjekordi ja ülerahvastatust ei mäleta.

Plussideks olid vähemalt tollal aga väga head rühmatreeningute treenerid, samuti lepinguvaba kuukaardi süsteem.

See oli aga mingi 4 aastat tagasi - mine uuri, kuidas praegu on! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käisin Tulbis mõned aastad tagasi. Jõusaal oli imepisike, seadmete valik sisuliselt olematu, seega peab päris leidlik olema, et kõik lihasgrupid läbi teha. Samas aga järjekordi ja ülerahvastatust ei mäleta.

Plussideks olid vähemalt tollal aga väga head rühmatreeningute treenerid, samuti lepinguvaba kuukaardi süsteem.

See oli aga mingi 4 aastat tagasi - mine uuri, kuidas praegu on! :)

Ruumi on Tublis vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulbis käidud. Positiivse poole pealt toon välja hea teeninduse. Ka jõusaali treener oli abivalmis ja tõesti suhtles inimestega ning jagas soovitusi. Samas nii masinad kui ruumid olid väsinud. Saalis oli ainult 3 päevinäinud kardioseadet (1 ellips ja 2 velo), mis tegid imelikke hääli, kuid samas need ikkagi toimisid ja harjutuse sai kenasti lõpuni teha. Muud jõusaaliseadmed olid tõenäoliselt samuti juba pikemat aega töös olnud (osadel seadmetel oli väike "nõks" sees enne koormuse rakendumist, mis veidi häiris), aga jällegi ajasid asja ära ja harjutused said tehtud.

Ülerahvastatud see koht minu arvates ei olnud, samas jagus peaaegu iga seadme taha keegi.

Kokkuvõtteks ütleksin nii, et kui tegemist oleks mõne väikelinna jõusaaliga, siis ma tõenäoliselt käiksin seal. Arvestades aga Tallinna konkurentsi, läheksin siiski mujale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×