Jump to content
LiblikAlice

Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

Recommended Posts

Optimaalne on ta vahetult pärast trenni ja/või hommikusöögi ajal, mis tähendab, et üle 50% ei lähe nende osakaal

ühegi valemiga. Hommikusöögiks on ta samuti tegelikult ebasobiv, tekitades kiire veresuhkru tõusu ja hilisema "süsteemi kokkujooksu"

Äkki alustaks ikkagi põhitõdedest: süsivesikud jagunevad liht - ja liitsüsivesikuteks ja nende erinevustest ning jätkaks glükeemilisest indeksist ja glükeemilisest koormusest.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul viimasel ajal väga jõulised avaldused. Kas inimesel kellel treening hommikul või ootab ees füüsilne töö on hommikusöögiks süsikad samuti ebasobivad?

Sinu soovitus sobib istuva iseloomuga tööd tegelevatele inimestele või õppuritele.

samas oleneb ka ju kõik inimesest. ise teen ka füüsilist tööd ja vah peal kuni 16h päevas aga hommikuks süsikaid ikkagi ei söö :) kui söön, siis kohe väga unine ja täielik energia puudus :) kõik inimesed pole ka ühe puuga löödud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas oleneb ka ju kõik inimesest. ise teen ka füüsilist tööd ja vah peal kuni 16h päevas aga hommikuks süsikaid ikkagi ei söö :) kui söön, siis kohe väga unine ja täielik energia puudus :) kõik inimesed pole ka ühe puuga löödud...

Täpselt! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas oleneb ka ju kõik inimesest. ise teen ka füüsilist tööd ja vah peal kuni 16h päevas aga hommikuks süsikaid ikkagi ei söö :) kui söön, siis kohe väga unine ja täielik energia puudus :) kõik inimesed pole ka ühe puuga löödud...

Nagu enne juba öeldi: "Äkki alustaks ikkagi põhitõdedest: süsivesikud jagunevad liht - ja liitsüsivesikuteks ja nende erinevustest ning jätkaks glükeemilisest indeksist ja glükeemilisest koormusest. "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mina võtsin rasedusega veidi üle 20kg juurde ja oma lamedat kõhtu nutan senini taga:) Kaalu numbreid ma enam ammu ei vaata. Sain sellest üle vaadates aastate tagust pilti, kus minu kaal oli 57,8 - seal näen välja oluliselt lodevama kehaga, kui praegu, kus minu kaal on 63,6 Pealegi on väike kõhuke isegi sexikas, kasvata lihast juurde ja muahh figuur Sul kohe:)))

Mina toidu pärast ei stressa. Söön "enda arvates" tervislikult. Kommi ja torti üritan vältida. Peale trenni teen endale Dietmix kokteili jogurtiga.

Tegin eelmisel aastal kõvasti trenni ja olin juba oma eesmärgile üsna lähedal (kaal 59,9), kui erinevate asjaolude kokkulangemisel jäin trennist eemale viieks kuuks ja võtsin kaalus juurde kokku umbes 7kg. Treeningutega alustasin uuesti veebruari alguses ja olen teinud ainult aeroobset- Body Combatit ja jooksmas käinud, nüüd tahan alustada jõutreeningutega. Minu kalifeed tahavad kulutamist saada:)

...ja kunagi tahan olla sama särav, kui Gerbel;)

Jõudu kõigile!

PS Proovisin "illustreeriva materjalina" siia ka oma pildi juurde lisada aga kahjuks olen selle koha pealt ikka tuhm, liiga suur pilt olevat:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mina võtsin rasedusega veidi üle 20kg juurde ja oma lamedat kõhtu nutan senini taga:) Kaalu numbreid ma enam ammu ei vaata. Sain sellest üle vaadates aastate tagust pilti, kus minu kaal oli 57,8 - seal näen välja oluliselt lodevama kehaga, kui praegu, kus minu kaal on 63,6 Pealegi on väike kõhuke isegi sexikas, kasvata lihast juurde ja muahh figuur Sul kohe:)))

Mina toidu pärast ei stressa. Söön "enda arvates" tervislikult. Kommi ja torti üritan vältida. Peale trenni teen endale Dietmix kokteili jogurtiga.

Tegin eelmisel aastal kõvasti trenni ja olin juba oma eesmärgile üsna lähedal (kaal 59,9), kui erinevate asjaolude kokkulangemisel jäin trennist eemale viieks kuuks ja võtsin kaalus juurde kokku umbes 7kg. Treeningutega alustasin uuesti veebruari alguses ja olen teinud ainult aeroobset- Body Combatit ja jooksmas käinud, nüüd tahan alustada jõutreeningutega. Minu kalifeed tahavad kulutamist saada:)

...ja kunagi tahan olla sama särav, kui Gerbel;)

Jõudu kõigile!

PS Proovisin "illustreeriva materjalina" siia ka oma pildi juurde lisada aga kahjuks olen selle koha pealt ikka tuhm, liiga suur pilt olevat:D

Usun siiani et 20kg on lihtsam kui pea 40 :) Aga siiski väga tubli,hea kui naine ei jäta ennast peale lapse saamist unarusse, palju edu sulle (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PS Proovisin "illustreeriva materjalina" siia ka oma pildi juurde lisada aga kahjuks olen selle koha pealt ikka tuhm, liiga suur pilt olevat:D

võid saata liiskristiin@fitness.ee, panen siia postitusse ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Liiskristiin:) sahmisin selle kuidagi oma prifiilipildiks ja vabandan juba ette kvaliteedi pärast. Kui kunagi õnnestub sessiooni kampaania võita, siis tulevad paremad:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu enne juba öeldi: "Äkki alustaks ikkagi põhitõdedest: süsivesikud jagunevad liht - ja liitsüsivesikuteks ja nende erinevustest ning jätkaks glükeemilisest indeksist ja glükeemilisest koormusest. "

ok alustuseks siis lihtsüsivesikuid tarvitan ainult pärast trenni ja siis ka väikses koguses, hetkel olen piirand ka liitsüsikate koguseid... tänase seisuga on mõlemaid 0 aga lähiajal söön ca 30g liitsüsikaid ca 40g valku ja 20 rasva :) plus 1omega tablett :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal mõtlesin , ja tekkis küsimus kas keegi jõutegijatest suitsetab ka ?

Endal on hetkel mahajätmis järk, loobun, ja mõned päevad olen suutnud juba hakkama saada, tunne jube hea, ja täiesti kindel soov sellest lahti saada :S

Päikest Kõigile, imeline ilm õues :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal mõtlesin , ja tekkis küsimus kas keegi jõutegijatest suitsetab ka ?

Endal on hetkel mahajätmis järk, loobun, ja mõned päevad olen suutnud juba hakkama saada, tunne jube hea, ja täiesti kindel soov sellest lahti saada :S

Päikest Kõigile, imeline ilm õues :)

Liigugi õues värkse õhuga rohkem ringi. Ehk aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tunned tühja kõhu tunnet, siis on märk kehalt,et sa oled toitumisega hiljaks jäänud.

Näljatunne ei ole mingi "intelligentne" tunne ja keha stabiliseerub hea meelega suurema rasvaprotsendi juures ja nõuab toitu selle hoidmiseks.

Kaalualanemise vastu on kaitsemehhanism olemas, kaalutõusu vastu enamikul mitte.

Tihti on näljatunne paratamatu, eriti naistel, ehkki seda saab eri skeemidega vähendada.

Ja keharasva tasakaalupunkti allanihutamine on väga suur töö.

Trimmi läheb nahk vähendades rasvaprotsenti.

Lol. No ei. Rasvaga saaks vedela naha just pingule pumbata :D

Raseduse ajal lammutab nahka platsenta toodetav kortisool. Platsenta kortisoolitoodang ei allu organismi kontrollile.

Kellel enne parem sidekude ja väiksem kortisoolitundlikkus, sellel laguneb vähem.

Mingit väga imelist, vabalt kättesaadavat ja odavat vahendit nahakvaliteedi parandamiseks eriti pole. Tavaelus on kortisool stressihormoon, seda võib mõõta, kui ta on normaalvahemiku keskosast kõrgemal siis võiks sellega tegelda, stressi piirata ja joogat teha.

(PS "normaalvahemik" ei ole normaalne vahemik ehkki perearst kindlasti vastupidist väidab).

Igatahes väga stressirikas kaalualandamine ei ole nahale hea mõte.

Kasvuhormooni vallandav lühike intensiivne anaeroobne trenn võib hea olla, kui sobib närvisüsteemile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Tere, nüüd on põhimõtteliselt 1 kuu läbi, üritan toituda tervislikult ja teen üle päeviti Ab ripper x 339 :) Õhtuti käin ka jooksmas viimased 2 nädalat , alguseks võtsin maaks 3 km sörki siis, Kõhu olukord on natuke muutunud, n.ö sangad on väiksemaks jäänud , kuid kõhurasvaga vaja veel tööd teha, ja noh kõhunahast ei tasu rääkidagi see sai palju kahjustada :) Lisan siis pildid, väiksed muutused peaksid välja paistma :)

post-28142-0-78592000-1336467971.jpg

post-28142-0-18750000-1336468095.jpg

post-28142-0-16094300-1336468140.jpg

post-28142-0-44635100-1336468287.jpg

Muudetud kasutaja LiblikAlice poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Tere, nüüd on põhimõtteliselt 1 kuu läbi, üritan toituda tervislikult ja teen üle päeviti Ab ripper x 339 :) Õhtuti käin ka jooksmas viimased 2 nädalat , alguseks võtsin maaks 3 km sörki siis, Kõhu olukord on natuke muutunud, n.ö sangad on väiksemaks jäänud , kuid kõhurasvaga vaja veel tööd teha, ja noh kõhunahast ei tasu rääkidagi see sai palju kahjustada :) Lisan siis pildid, väiksed muutused peaksid välja paistma :)

Aaa, ja lisan selle et suitsust loobusin ka, varem siis suitsetasin kuid lõpetasin nüüd päeva pealt, peaaegu kuu on möödunud ilma. Ja jalgadel on tänu sellele naha olukord tunduvalt muutunud :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saan aru et mul peaks olema 15% valku ja 20% rasva , millise toiduga seda kontrolli all nii hoida, ?

Kui tahad proovida - minu uus toitumiskava praeguseks viiendat nadalat on 25% rasva, 55% valku ja 20% sysivesikuid ja ma saavutan selle kergesti, isegi ilma proteiinisheikideta.

Kahe esimese nadalaga kukkus kaal 5kg (tapselt, see mis mul ideaalkaalust yle oli), alatest kolmandast nadalast jai kaal pysima ja lihase definitsioon paraneb iga paevaga.

Treeningukava on peamiselt intervalltreening (sprindid ja tabata), lisaks moned pikemad jooksud nadalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×