Jump to content
pipipikksokk

Kas nüüd on toidumenüü okei?

Recommended Posts

Ma sooviks nüüd teada, kas selline toidumenüü on okei:) Proovisin panna häid asju juurde, võtta mõni asi maha aga ma ei tea, kas see nüüd õige on. :) Ja ma ei taha süüa asju, mis ei maitse jne, ma tahan ikka elada täisväärtuslikult ja mitte süüa ebameeldivaid asju:)

Trenn: hüppenööriga 200+, 100 kükki, 100 stepperil ja mõned harjutused veel.

Aga like they say, 80% toitumine ja 20% trenn :)

HOMMIKUSÖÖK 9-10 ajal:

1dl kiirkaerahelbed + (1dl piim) + 1dl vesi (või 2dl vesi)

Peale külmutatud 5 maasikat ning 6-7 vaarikat ja peale natuke kookoshelbeid (1tl)

Maitsestamata jogurt 3-4spl 5%

Kamapallid peotäis kuskil

Üks kiivi

Üks poolik konservi virsik

VAHEPALA 12-2 ajal:

10 mandlit

Õun või pirn, vahepeal ka greip juurde

LÕUNASÖÖK 3-4 ajal:

Tatar peotäis või pruun riis

Kanafileerind vms keskmine suurus (praetud vees või kui kiire on, siis grillkanakoib nahata)

Paprika-kurgi-tomati-porgandi salat + hiina kapsas

1tl oliiviõli peale

1 näkileib

ÕHTUSÖÖK 7-8 ajal:

2 keedetud muna või praemuna õlita VÕI 2 näkileiba ja peale kas tuunikala või 2 sprotti :P

Paprika-kurgi-tomati salat + hiina kapsas

Kodujuustu peotäis kuskil

1tl oliiviõli

Kui kõht ikka tühi, siis lahja kohupiim või kreeka jogurt kookoshelveste ja kaneeliga.

Iga päev üle 2 liitri vee kuskil, magamine korras 8-9tundi, stressi pole. Magamaminek 23.45-00.30 ajal.

Mis arvate, kas peale seda kui ma lollipeaga tarbisin 700-800kcal päevas, tuleb mul kaalu alguses juurde või kas ma sellega üldse saan alla nüüd? 1400 kuskil on mu BAV .

Kaal 60kg ja pikkus 170. Ja ärge öelge, et see ju ideaalne, ma tean enda keha ehitust ja kust maha võtta vaja :)

Ja lisades selle nutridatasse, siis kuskil 1500-1600 tuleb selle menüüga.

(Lisan ka seda, et kord nädalas kartul, sealiha ja mõni tükk tumedat šokolaadi :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×