Jump to content
M.M.

Sire sai

Recommended Posts

Pole küll värske teema, aga kuna käsil on keto dieet siis tekkis küsimus, et kas Sire saia kannatab süüa selle dieedi ajal? Oleks väga hea kiudainete allikas.

Pakendile märgitud 22g valk, 12,1g süsivesikud, 11g kiudained. 7,4g rasv. Kas need kiudained lähevadki nende süsivesikute alla või olen ma valesti aru saanud? 1 portsjon 3g süsivesikud (suhkrud 0.2g) , kiudained 2.8g <- See panigi mõtlema.

Muidu on hea ja söödav sai. Eriti sellise dieedi ajal tahaks vahepeal saia süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei ole ketogeenset dieeti pidanud, aga tarbin Sire saia praktiliselt ise päev ja ei ütleks küll, et ta mingit rasvapõletust pärsiks. Tegu on ka enamvähem madala glükeemilise-indeksiga süsivesikutega (va. väga väike kogus suhkrut, aga seda leidub juba praktiliselt kõiges), ehk siis insuliini järsku tõusu piiravasse dieeti sobivad küll.

Ning jah, need kiudained peaksid küll süsivesikute alla kuuluma, vaevalt, et nad imenduvad ja mitte-imenduvad süsivesikud eraldi märgivad.

Muudetud kasutaja DarkCloud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen märganud, et võrreldes teiste saiadega tahab ta ka palju rohkem röstimist saada - peaaegu isegi 2x korda rohkem. Ning võileivagrilli vahel ei suuda ma Sire saia üldse krõbedaks saada, aga minu jaoks on ta üsna söödav ikkagi, aeg-ajalt läheb ka ilma igasugu röstimise või grillimiseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mmulle see Sire sai nii kohutavalt meeldib...ühel hetkel avastasin, et põhimõtteliselt igal toidukorral tarbisin seda. Kõige mõnusam on võileivagrillis ära röstida, siis taluvõid peale määrida, viilakas sinki, lehtsalatit, muna viilud +tomat...jammi!

Nüüd aga enam ma seda süüa ei saa, sest tänu sellele saiale avastain, et ma ei kannata gluteeni (vähemalt mitte suures koguses).

Ehk nüüd on dilemma: kas lame kõht või Sire sai+kõht nagu oleks 4. kuud rase...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×