Jump to content
M.M.

Sire sai

Recommended Posts

Olen ostnud keila selverist korduvalt ikka kaks pätsi korraga , jätkub nädalaks ja ei mingit hallitust. 5,5grammi valku viil,4 viilu söön õhtul enne magamaminekut. Teised saiad-leivad sisaldavad liigselt süsivesikuid,mida ei ole magamisel niivõrd vaja.Väga teretulnud toode.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Sire sepik maitseb nagu rattakumm seemnetega. Või nagu veega keedetud seemned.

Võibolla röstmine ja juust-sink aitab natuke, aga paljalt süüa on küll puhas kumm.

Sepiku, leiva ega saia maitset tal pole. Ainult välimus ja meenutab seda.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Sire sepik maitseb nagu rattakumm seemnetega. Või nagu veega keedetud seemned.

Võibolla röstmine ja juust-sink aitab natuke, aga paljalt süüa on küll puhas kumm.

Sepiku, leiva ega saia maitset tal pole. Ainult välimus ja meenutab seda.

Well said :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, hallitama läheb tõesti väga kiiresti. Nii et ostke vähe korraga.

Hallitama läheb jah ebanormaalselt kiiresti. Tobe.

Eile ostsin, kuupäev küljes 24.03 ja täna juba hallitas. Mis mõttes. :D - Korraks võtsin paar viilu välja ning keerasin klambri tagasi peale. Enamim teisi saiu või leibu on veel +2 päeva peale kuupäeva möödumist heas korras. See kuradi Sire on juba -2 päeva enne tähtaega kutu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin oli vastakaid arvamusi seega mõtlesin eile proovida, poes pistsin saiapätsi korvi. Vaatasin küll, et jube löts teine, ei tea kas koduni peab vastu.

Juhtumisi oli paar sammu edasi selle saia degusteerimine.

Võeh. Ja sai rändaski tagasi riiulisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin põdramaal on proteiinileib.

Real%20Proteiini%20MAX.jpg

Roppkallis (keegi ütles et 3,50 poes), aga niisama prooviks saades käras küll, kuigi mingit tohutut vahet polnud, rösteris läks lihtsalt kõvemaks kui tavalised.

Loomulikult tuleb see valgukogus üliodavast taimsest valgust, siin herne- ja nisuvalgu näol...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba põhimõtte pärast ei taha seda proovida, sai jäägu ikka saiaks. Igal tootel ei pea valku lakke lükkama ja rasva/süskarit maha tõmbama, seda enam, kui toode mingit maitseelamust ka ei paku.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nuustik, väga hea! :D

Me leiame juba sellele tootele paremad nimed kui algupärane ;)

Naine saadab mehe poodi: "Ole hea too seda va nuustikut ka."

Mees tuleb targalt koju tagasi, laob toidukraami kotist kappi ja küsib: "kas käsna panen siis vannituppa?"

Naine vaatab pesukäsna, mõtiskleb hetke ja vastab: "Ei tead laseme rösterist läbi, suurt vahet ei ole."

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba põhimõtte pärast ei taha seda proovida, sai jäägu ikka saiaks. Igal tootel ei pea valku lakke lükkama ja rasva/süskarit maha tõmbama, seda enam, kui toode mingit maitseelamust ka ei paku.

Mõnele pakub, mõnele mitte. Asi on maitses :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba põhimõtte pärast ei taha seda proovida, sai jäägu ikka saiaks. Igal tootel ei pea valku lakke lükkama ja rasva/süskarit maha tõmbama, seda enam, kui toode mingit maitseelamust ka ei paku.

Olen täpselt sama meelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mingit sai-mis-on-sai-a pole olemas. Saia tehnoloogia, lähteained ja koostis on pidevas muutumises ja on olnud juba aastakümneid. Protsess surutakse järjest lühemaks, massiliseks tootmiseks sobivamaks, säilivusaeg pikemaks, sai masinaga lihtsalt viilutatavaks (välditakse krõbeda kooriku teket). Lisatakse palju huvitavaid aineid ja ka nisu enda koostis aretamisega järjest muutub.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usas ka hoo sisse saanud.

"... 17g of protein, the most in the world" :rolleyes: Fazeri omas 22

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka leidsin selle lõpuks pika otsimise peale. Mulle väga meeldib! Maitse on hea, tekstuur on natuke nätske, aga samas meeldib, et pole selline kuiv. Pealegi ma röstin niikuinii ära, nii on eriti hea.

Aga ilmselt ei hakka ma seda sööma rohkem kui tavalist leiba sööks (mingi 2v päevas). Loodan, et sellest nisugluteenist mingit probleemi ei tule, sest tavaliselt ma selliseid ülipehmeid asju väga süüa ei taha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka leidsin selle lõpuks pika otsimise peale. Mulle väga meeldib! Maitse on hea, tekstuur on natuke nätske, aga samas meeldib, et pole selline kuiv. Pealegi ma röstin niikuinii ära, nii on eriti hea.

Aga ilmselt ei hakka ma seda sööma rohkem kui tavalist leiba sööks (mingi 2v päevas). Loodan, et sellest nisugluteenist mingit probleemi ei tule, sest tavaliselt ma selliseid ülipehmeid asju väga süüa ei taha..

Edu sellega! Mul läheb 1 päevaga hallitama, mõnel teisel veab rohkem. Aga 2v päevas tähendab vist kindlalt poole paki äraviskamist. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu sellega! Mul läheb 1 päevaga hallitama, mõnel teisel veab rohkem. Aga 2v päevas tähendab vist kindlalt poole paki äraviskamist. :P

Mul vist oli kolm päeva kokku, hallitama küll ei läinud. Maitse meeldib väga, selline hea pehme.

Muudetud kasutaja maleva poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mmmmm ekstra gluteen!

Eriti ei muretse selle pärast, kuna ainuke asi menüüs, mis gluteeni sisaldab ongi Sire sai. :)

Sööge tatart! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu sellega! Mul läheb 1 päevaga hallitama, mõnel teisel veab rohkem. Aga 2v päevas tähendab vist kindlalt poole paki äraviskamist. :P

Ma võtan kodus kohe kilekotist välja, kergelt kuivatan paberkäteräti peal toatemperatuuril ära ja panen paberkotti, siis ei lähe hallitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×