Jump to content
M.M.

Sire sai

Recommended Posts

Proovisin ka seda saia. Minu meelest rohkem sepik. Minu maitsele ei lähe mitte. Nii et jätkuvalt ei ole saia, mida mina sööma hakkan, peab ikka leivaga piirduma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin siis ka, hoolimata negatiivsetest kommentaaridest, kuna mõtlesin, et kui ma toidu suhtes muidu väga pirtsakas pole, siis küll ma ta sisse pigistan.

Noh, peale esimest võileiba lahenes lugu nii, et meie metsa kitsed saavad kartulikoorte kõrvale nüüd ka valku nätsutada ja on varsti kenasti musklis.

Jään ikka traditsioonilise täistera juurde. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ära, ütleme nii, et pehmele Kirde saiale jääb iga kell alla aga singi või juustuga väga hea. Päris iga päev ei söö aga meeldiv lisa on küll. Tuunikalaga ka hea. Päris saiast ma ikka loobuda ei kavatse selle pärast, õnneks pole põhjust ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ära, ütleme nii, et pehmele Kirde saiale jääb iga kell alla aga singi või juustuga väga hea. Päris iga päev ei söö aga meeldiv lisa on küll. Tuunikalaga ka hea. Päris saiast ma ikka loobuda ei kavatse selle pärast, õnneks pole põhjust ka.

No singi ja tuunikalaga läheb saepuru ka kui vaja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No singi ja tuunikalaga läheb saepuru ka kui vaja tongue.png

Pole veel proovinud, kuigi mul on täiesti üks pakk saepuru olemas. Kui ära proovin annan teada. Siis lasen müüki ka, pressitud saepuru tuunikalaga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! :)

Sooviksin teada, kas soovitad pigem Sire saia, mis on tehtud nisujahust või selle asemel pigem rukkijahust tehtud toodet? Küsimus tekkis selletõttu, et olen kuulnud, et nisujahu soovitatakse vähem tarbida. Siiski sire saia valkude ja sv-de näitajad on super head... :rolleyes:

Lisan võrdlused:

Sire Sai (sisaldus 100g kohta)

Valgud 22,0g

Süsivesikud 12,1g millest suhkruid 0,7 g

rasvad 7,4g millest küllastunud rasvhappeid 0,6g

Kiudaineid 11g

Koostisained: vesi, nisugluteen, nisukliid,õunakiud (5%),päevalilleseemned (4%),nisukiud,nisujahu,linaseemned (3%),taimne õli, kogumunamass, pärm, sool(1,2%)

Tosta rukkiröst (sisaldus 100g kohta)

Valgud 10,7g

Süsivesikud 47,7g millest suhkruid 2,8 g

rasvad 4g millest küllastunud rasvhappeid 0,7g

Kiudaineid 7g

Koostisained: rukkijahu 56%, vesi, gluteen, suhkur, taimne õli, rukkihelbed 1,5%, pärm,

keedusool 1,7%, linnaseekstrakt, rukkilinnasejahu, emulgaatorid, rasvhapete mono- ja diglütseriidid,

paksendaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah, maitse paljudele ei istu. Minul viib keele alla, kui törts merevaiku ja tomati-kurgiviil soolaga peal, tuleb ülihea! ;)

Komponente leidub poes ju palju, millega varieerida, ega kõike "toorelt" kõlbagi süüa :)

Muudetud kasutaja LiKe12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile, kes igasugu valgujooke joovad, on Sire saia maitse ok. St. üks kama kõik. Kuid saia nimi on sellel tootel küll tinglik. See on ju kokku ehitatud kõigest muust kui nisujahust. Mulle küll meeldib. Teised kodus aga jälestavad. Paistab olevat aga üpris naturaalne värk, igatahes hallitusele meeldib ja see avastab seisma jäänud saia väga kiirelt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile, kes igasugu valgujooke joovad, on Sire saia maitse ok. St. üks kama kõik. Kuid saia nimi on sellel tootel küll tinglik. See on ju kokku ehitatud kõigest muust kui nisujahust. Mulle küll meeldib. Teised kodus aga jälestavad. Paistab olevat aga üpris naturaalne värk, igatahes hallitusele meeldib ja see avastab seisma jäänud saia väga kiirelt. :)

Hoia külmkapis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hallitama läheb jah ebanormaalselt kiiresti. Tobe.

Eile ostsin, kuupäev küljes 24.03 ja täna juba hallitas. Mis mõttes. :D - Korraks võtsin paar viilu välja ning keerasin klambri tagasi peale. Enamim teisi saiu või leibu on veel +2 päeva peale kuupäeva möödumist heas korras. See kuradi Sire on juba -2 päeva enne tähtaega kutu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see maksab? Ega sel mingit ulmehinda pole tänu 22 g valgusisaldusele?

No vähe rohkem, kui tavaline ikka maksab vist. Selveris mingi 1.45. Maximas oli soodukas 99c aga enam vist ei ole, või on? Ei tea. Aga eks ta üle euro ikka tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hallitama läheb jah ebanormaalselt kiiresti. Tobe.

Eile ostsin, kuupäev küljes 24.03 ja täna juba hallitas. Mis mõttes. :D - Korraks võtsin paar viilu välja ning keerasin klambri tagasi peale. Enamim teisi saiu või leibu on veel +2 päeva peale kuupäeva möödumist heas korras. See kuradi Sire on juba -2 päeva enne tähtaega kutu. :D

Tead ma usun, et väga suur roll mängib selles, kust osta. Ntx minul on Sire sai väga kaua laual seisnud, üle kuupäeva, ja ei hallitanud. Kui seda on enne halbades tingimustes ladustatud, siis rikneb ka kiiremini. Näiteks mina olen loobunud ostmast Maxima mune :P No viska pool pakki ära, sest lihtsalt kopitand maitse juures :wacko: Tükiks ajaks oli muna isu kadunud...

Muudetud kasutaja LiKe12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hallitama läheb jah ebanormaalselt kiiresti. Tobe.

Eile ostsin, kuupäev küljes 24.03 ja täna juba hallitas. Mis mõttes. :D - Korraks võtsin paar viilu välja ning keerasin klambri tagasi peale. Enamim teisi saiu või leibu on veel +2 päeva peale kuupäeva möödumist heas korras. See kuradi Sire on juba -2 päeva enne tähtaega kutu. :D

Mina küpsetan ise leiba, 2 nädalaga ei lähe ka hallitama ja hoian köögis laua peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jap, mul läks ka Sire kohe hallitama. Ostsin, kuupäev ei olnud ka kohe kukkumas ning sai oli megapehme. Sain paar viilu süüa, kui järgmisel hommikul pidin kõik ära viskama. Äkki peaks külmkapis hoidma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küpsetan ise leiba, 2 nädalaga ei lähe ka hallitama ja hoian köögis laua peal.

Tead ma olen liiga laisk, et sellise ettevõtmise peale isegi mõelda. :D

Lähen tagasi oma leiva-söömise peale. Maitseski paremini, kui see Sire, tunduvalt. Saan need mõned grammid valku mujaltki kätte. Mis siin ikka tõmmelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ka selle Sire saia ära. Ma ütleks, et vägagi söödav. Singi/juustuviilu ja tomatiga jumala ok :) Ainus miinus see, et peres teistele ei maitse ja ise ei jõua ka nii kiirelt seda pätsi nahka panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmamulje oli suht kehv :(

Mäludes muutus kummiks ja maitse ka kõige meeldivam ei olnud + läks halliatma!

Kuiva panni peal röstides ja juust peale panna oli enam vähem põhitoidu kõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×