Jump to content
M.M.

Sire sai

Recommended Posts

Oleks tõesti huvitav teada, millise päritoluga need valgud on ning kui sobilik on see toode kehaehitajale. Kuidagi liiga hea makrode suhe, et tõsi olla. :D

Pakendil kirjas, et "Kogumunamass", seega ma eeldan, et eks see suures osas munavalk ole.

Mis sobilikkusesse üldse puutub siis tundub jah ideaalne toode. Suts rasvu ning süskareid - 11g kiudaineid. Kõik ühes suurepärane toode. :)

Konsumis oli pätsi hind 1.30 umbes, võrdlemisi kallis. Maitsenud veel pole.

Ei ütleks, et ka see kallis oleks.

Mis valk odavam oleks? Soodukaga lahja kohupiim vbl, muu mitte. Kuid see, et selle saiaga käib kaasas suur kogus kiud-aineid, mida meil kõigil niivõinaa rohkem menüüsse vaja oleks - siis on valik selge. Ning see törts rasvu ja süskareid, mis seal lisaks on ka see mida päeva jooksul niikuinii vaja oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakendil kirjas, et "Kogumunamass", seega ma eeldan, et eks see suures osas munavalk ole.

Mitmeviljasai, siis järelikult enamuses taimsed valgud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu elukaaslane (htilga) tegi mulle täna õhtul supermaitsvad võileivad:)

Sire sai fileesingi ja kurgiga

Ja siis nagu justkui šokolaadikreemiga Sire sai: katteks 0,1% maitsestamata kohupiim segatuna banaani-šokolaadi maitselise hera 80-nega.

Homme teen endale kooli kaasa vahepalana võileivagrillis selle saia koos fingi, parmesani ja kurgiga.

Peamiselt domineeris selles eines valk. Sire sai on näitajate poolest isegi mõistlikum kui leib.

Soovitan!

Muudetud kasutaja A.Sirel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

0,99€ on Maximas soodushind, muidu on sealne müügihind ~1,53€.

Maitse poolest suurepärane(nt. vahepeal jääb mõnusalt päevalilleseemneid(?) hamba alla), sain veel eriti pehme variandi :)

Tänane õhtusöök:

soolane: Sire sai koos fileesingi(oskari oma, ainult valk) ja hapukurgiga

magus: Sire sai koos alma 0,1% kohupiimakreemi ja hera80(banaani šoko oma) segatud määrdega

Lihtsalt suurepärane maitse ja kvaliteedi kooslus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sellega juhtub ka nii nagu Vähi teemas arutatud kanasüldiga. Teatavasti devalveerus kanasült sedavõrd, et sellest sai kondisült. Vähe sellest, et nende valgukogustega seal vassitakse (ilmselt ka saias), lisaks hakkab peagi kui müük edeneb, tase langema. Saia maitse muutub väljakannatamatuks, pakendatakse nii, et läheb järgmine päev hallitama jne. Võibolla leiab mõne juuksekarva saia seest vm. ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sellega juhtub ka nii nagu Vähi teemas arutatud kanasüldiga. Teatavasti devalveerus kanasült sedavõrd, et sellest sai kondisült. Vähe sellest, et nende valgukogustega seal vassitakse (ilmselt ka saias), lisaks hakkab peagi kui müük edeneb, tase langema. Saia maitse muutub väljakannatamatuks, pakendatakse nii, et läheb järgmine päev hallitama jne. Võibolla leiab mõne juuksekarva saia seest vm. ka.

Mõnus nõukogude aegse vanatädi jutt. Ära muretse, kapitalism ajab asja korda - kui Sire saia kvaliteet läheb halvemaks, ei osteta seda enam ning tuleb uus ja parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, sa peaksid ruttu enda pildi koos nimega sellele saiale peale sebima :rolleyes:

Jah, lasen sellele saiapakendile oma praegusest saiavormist pildi peale kleepida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sellega juhtub ka nii nagu Vähi teemas arutatud kanasüldiga. Teatavasti devalveerus kanasült sedavõrd, et sellest sai kondisült. Vähe sellest, et nende valgukogustega seal vassitakse (ilmselt ka saias), lisaks hakkab peagi kui müük edeneb, tase langema. Saia maitse muutub väljakannatamatuks, pakendatakse nii, et läheb järgmine päev hallitama jne. Võibolla leiab mõne juuksekarva saia seest vm. ka.

Pigem tõuseb ehk hind. Või vähemalt nad võiksid pigem hinda tõsta kui kvaliteeti langetada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem tõuseb ehk hind. Või vähemalt nad võiksid pigem hinda tõsta kui kvaliteeti langetada :D

Usun, et tulevad mõlemad kui suur nõudlus on, aga praegu naudime soodsa hinnaga head kaupa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka ära proovitud ja asi tundus suus nagu niiske svamm, nätske ja maitsetu :lol: Aga noh, süüa kõlbab.

Muudetud kasutaja jorsik poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka ära proovitud ja asi tundus suus nagu niiske svamm, nätske ja maitsetu :lol: Aga noh, süüa kõlbab.

Paljalt? :D

Ei soovitaks jah eriti. Võileiva materjalina suurepärane valik aga paljalt nosida ei kannata eriti. Svammi kirjeldus on sobiv. :D - Võid ei anna üldse hästi peale määrida, katsetan hiljem röstimist. Peaks vähe paremaks minema.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arch, nüüd tuleb see aspartaam ja e621 mängu, mis mõnele niivõid-kuivõrd see "svammina" tundub ;)

Ma näiteks võin paljalt vabalt süüa ja üldse ei kurda. Pigem just maitseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arch, nüüd tuleb see aspartaam ja e621 mängu, mis mõnele niivõid-kuivõrd see "svammina" tundub ;)

Ma näiteks võin paljalt vabalt süüa ja üldse ei kurda. Pigem just maitseb.

Ei saa hästi su mõttekäigust aru...

Aga maitse on igalühel erinev. :) - Ma pole pm. kunagi paljaid saiatooteid töönud seega ei oskagi nautida vbl. Minu jaoks on saial ja leival ainult üks eesmärk - saada osaks võileivast. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa hästi su mõttekäigust aru...

Aga maitse on igalühel erinev. :) - Ma pole pm. kunagi paljaid saiatooteid töönud seega ei oskagi nautida vbl. Minu jaoks on saial ja leival ainult üks eesmärk - saada osaks võileivast. :D

Viitasin eelnevalt mainitutele kui maitsemeelt nüristavatele elementidele.

Kah õige, et sai peab saama osaks võileivast, tuleb osata seda teha (nt. paar posti tagasi kirjutasin, kuidas ise eile seda sõin) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viitasin eelnevalt mainitutele kui maitsemeelt nüristavatele elementidele.

Siukest asja kuulen esimest korda. Ning aspartaami uurisin päris põhjalikult mingi aeg tagasi ning leidsin täpselt suure ümmarguse "0" koguse reaalseid tõendeid selle kohta, et ta midagi halba teeks enamikele inimkonnast. (Spets haigused va.)

E-621 negatiivne mõju inimestele on ka suhtkoht tobedus. Kui sul muidugi leidub paikapanevaid tõendeid siis heameelega loeksin ja muudaksin oma arvamusi. :)

Anna tulla. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Röstimine = FTW.

Panin lausa topelt saia + pärast mikrosse, et juust ära sulaks. Super. Lataki 4 võileiba ja ca. 65g valku. Nice. Mingi 900kcal vbl. Mmmmm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõehetk! Pärisin Eesti Pagarist täpsemalt järele:

valgud: ~89% nisugluteen, ülejäänud kanamunast ja seemnetest.

Mina seda asja niisama ei jätaks! Raudselt nad ei rääkinud hr Tilgale kogu tõde! Varjavad ärisaladust ja viivad hullunud kulturistid eksiteele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõehetk! Pärisin Eesti Pagarist täpsemalt järele:

valgud: ~89% nisugluteen, ülejäänud kanamunast ja seemnetest.

Siis ega väga mööda ei pandudki, kui varem mainiti, et tegemist lihaga. Nisu gluteen on ju lihaasendaja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×