Jump to content
Erik Orgu

"toitumine effektiivseks rasvapõletuseks" ehk "kiire rasvapõletus"

Recommended Posts

Vahepeal oligi nii, et pea kõik tellitud kavad olid siin justkui ühe mastiga löödud, väga väikeste erinevustega :ph34r:

Vahepeal?

Sa tellisid mitu kava?

Tunned inimesi kes tellisid siit ja said suht samad kavad, kuigi nende eesmärgid olid erinevad?

Tead kes koostab kavasid mis on 100% individuaalsed, kuidas selles kindel oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli vist ca aasta tagune case. Ise küll ei ostnud, aga järjest postitati siia üksteisega väga sarnaseid ostetuid kavasid. Sealt ka kahtlus, et asjale oli väga lihtsalt lähenetud. Võin alati ka eksida. Ei pretendeeri absoluutsele tõele

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki keegi seletab ära millest siis tuleb II tüübi diabeet?

Ja miks profikulturistid manustavad insulini kui see vaid ladestab põhiliselt rasva ja tekitab täiskõhutunnet?

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Evolutsiooniliselt on see isude asi BS. Me teame seda, et katseloomad söövad ka ennast paksuks, kui neil on toitu, mis on rasvarikas, süsivesikurikas ja mitmekesine (selles mõttes et erineva välsimusega).

Ma olen üsna kindel, et keskmine caveman, kes oletame on just ühe lihatüki järamise lõpetanud ja siis PÕMM ajamasinaga McDonaldsisse satuks sööks selle lagedaks, mitte ei ütleks, et "Äkää, mul ei ole isu, sest kuna ma olen eluaeg ainult nii õigeid asju söönud ja praegu on mul kõht täis, siis ma rohkem ei söö."

Psühholoogilised ürginimese toitumisstrateegiad ei pruugi olla automaatselt adaptiivsed tänapäeva ühiskonnas.

Tänapäeva ühiskonnas? Kas sa ei arva, et selles see probleem ongi. No ilmselgelt see ürginimene sööks ennast paksuks väga kiiresti, kui tal oleks võimalus igapäevaselt mcdonaldsis käia. See oligi see mida ma ju rõhutasin - toit on vale, millega ühiskonna areng on jõudnud. Ja sellega me paksuks ennast söömegi, sest me ei suuda veel teha vahet toidul ja toidul. Ma olen veendunud, et me tajume oma valet toitumist alateadlikult ja inimesed on isegi võimelised seda tunnistama. Probleem on see, et nad ei tea ega oska teha muutust, sest nad arvavad, et on vaja ilmtingimata mingit haridust või superteadmisi toitumisest. Vaja oleks vaid loogilist mõtlemist ja keha kuulama õppimist. Unustage ära igasugused füsioloogia-alased teadmised ja mida veel. Kellele neid vaja on, et oma toitumist muuta? Keha vajab kogemust ja sinu kui mõistuse ülesanne on seda protsessi jälgida ja "teha märkmeid", et siis kogu pilt kokku lüüa. Toitumine on ja jääb isiklikuks, keegi ei saa sulle ette öelda täpselt mida sa pead sööma. Sa pead mängima sellega. Kahjuks ei ole aga inimestel aimu, kui kardinaalselt nad peaksid oma toitumist muutma. Ühiskond on suutnud ajupesuga teha juba liiga palju. Tüüpiline eestlane ei suuda ette kujutada toitumist, mis oleks tühi tärklilistest toiduallikatest. Nooruk ei oskagi enam mõelda maailma, kus ta oleks ilma limonaadita, mis ei ole praktiliselt midagi muud kui soola ja fruktoosi lahus, tegelikult.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katseloomadest. Neid katseid tehakse tingimustes, mis on lühiajalised muutused. Ja minu silmis ei vääri nad tegelikku tõde. Kas teadsite, et rott on äärmiselt kohanev loom. Kui sa annad rotile mürki toiduga, siis nad õpivad väga kiiresti ära seda toitu ignoreerima, mis on nende jaoks vale. Tehakse isegi väga peeneid ja kavalaid mürke, mis toimivad nt ütleme päeva pärast, et rotid ei saaks alateadlikult aimu, mis värk on. Sellegipoolest ei lähe kaua, ükskõik kui peene mürgiga tegu, et vältida seda toitu. Pane seesama rott katsesse ja anna talle uut imemürki, siis ilmselgelt ta seda sööb ja ka sureb. Tal pole olnud piisavalt kogemust, et kohaneda.

Jaa, rott ja inimene on erinevad. Aga kogu see protsess on sarnane alateadlikul tasandil. Inimene on aga niivõrd programmeeritud, et ta ei taha enam oma keha kuulata. Kui ta seda suudaks, ma arvan väga kiiresti suudaks ta oma kaalu, tervise jne korda saada kui ta lihtsalt muudaks toitumist oma sisetunde alusel.

Inimene ei ole loodud paksuks. Kuidas saab evolutsioon selliseks areneda? Kus on see loogika? On kas toit vale, või evolutsioon vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joey, ma saan aru, et sa oled käinud kuskil "new age" kursus(t)el ning seal räägitu jättis sügava mulje ning nüüd jagad seda siin?

Selles suhtes, et su lähenemine on liiga "post-filosoofiline" vms: "unustage ära füsioloogia; keha tajub valet toitumist, kuid haridusekartus pärsib seda" - no c'mon, ei ole ikka päris nii! :rolleyes:

Ma loodan, et sa ei pidanud nende "teadmiste" eest liiga suurt kopikat välja käima ^_^

---

Probleem võib olla ka selles, et sa esitad seda seisukohta liiga radikaalselt! Miski pole üksinda täiuslik, toetudes puhtalt mingile "üli-spirituaalsele alateadlikule taju-toitumisele" ikka võistlusteks ei valmistu. Muidugi tuleb ka oma keha kuulata, kuid paratamatu on samuti see, et ilma vastavate erialateadmisteta (olgu nad siis füsioloogia vms alased) kaugele ei jõua ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joey, ma saan aru, et sa oled käinud kuskil "new age" kursus(t)el ning seal räägitu jättis sügava mulje ning nüüd jagad seda siin?

Selles suhtes, et su lähenemine on liiga "post-filosoofiline" vms: "unustage ära füsioloogia; keha tajub valet toitumist, kuid haridusekartus pärsib seda" - no c'mon, ei ole ikka päris nii! :rolleyes:

Ma loodan, et sa ei pidanud nende "teadmiste" eest liiga suurt kopikat välja käima ^_^

---

Probleem võib olla ka selles, et sa esitad seda seisukohta liiga radikaalselt! Miski pole üksinda täiuslik, toetudes puhtalt mingile "üli-spirituaalsele alateadlikule taju-toitumisele" ikka võistlusteks ei valmistu. Muidugi tuleb ka oma keha kuulata, kuid paratamatu on samuti see, et ilma vastavate erialateadmisteta (olgu nad siis füsioloogia vms alased) kaugele ei jõua ;)

Võibolla on sul õigus. Ma ei kavatsenud kellegagi vaidlema hakata, teadagi mis juhtub kui foorumis hakata vaidlema. Üritan ainult aidata ja avardada natuke silmavaadet. New age-ist ei tea ma midagi. Pigem olen fanatt, kellele meeldib uurida, selle käigus ka omad järeldused teinud. Näen üht, ütlen kahte ja aru saadakse kolmandat.

Sellegipoolest, peace, sõbrad.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joey, ei ole toit vale ega evolutsioon vale.

Evolutsioon on aeglane ja tagasiulatuv. Progress on olnud liiga kiire. Meie "loomulikud" instinktid toidu suhtes ei ole praeguses keskkonnas lihtsalt enam adaptiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×