Jump to content
Robert Nool

Koolitus: Kiire rasvapõletus

Recommended Posts

See et osalejad pingsalt toitumisguru ettekirjutusi järgivad, on vaid ühe noore ullikese ettekujutus...ma pole skeptik ja mu öeldu on fakt!

Keda sa ullikeseks pead ja mis on selle lause tagamõte. Äkki selgitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eriline tõsieluseriaalide fänn ei ole, aga vilksamisi nägin telekast mingit klippi, kus näitas palju need inimesed seal saates stabiilselt kaalu kaotanud on. Üsna müstilised numbrid. Kuidas skeptikud kommenteerivad?

Mis seal nii müstilist on? Tantsutreening kulutab energiat 1000 kcal/h (jõusaal 200 - 700 kcal/h) ja treeninguteks kulutatakse aega kindlasti rohkem ( 2 - 4 tundi) kui oleks seda tehtud jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keda sa ullikeseks pead ja mis on selle lause tagamõte. Äkki selgitad?

Toitumisguru ongi ullike, rohkem ma ei pea vajalikuks lisada, sest ta jutt/soovitused, hakkavad vaikselt muutuma, loodan et ta endagi tervise korda saab...et ta oma kodulehe vääriline oleks, 4-5 haigestumist aastas on ikka raudsest tervisest kaugel kyll.

Loodan et tõin vähegi selgust :)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal nii müstilist on? Tantsutreening kulutab energiat 1000 kcal/h (jõusaal 200 - 700 kcal/h) ja treeninguteks kulutatakse aega kindlasti rohkem ( 2 - 4 tundi) kui oleks seda tehtud jõusaalis.

Matemaatiliselt loomulikult ei ole seal mitte midagi müstilist. Lihtsalt enamus sellises ülekaalus inimesi ei saavuta selliseid tulemusi kunagi. Ja siin ennustati ka, et mingil hetkel kiilub progress kinni (nagu tegelikult ju esimese suure entusiasmi pealt ka enamasti juhtub). Ei kiilunud ja see on üsna tähelepanuväärne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumisguru ongi ullike, rohkem ma ei pea vajalikuks lisada, sest ta jutt/soovitused, hakkavad vaikselt muutuma, loodan et ta endagi tervise korda saab...et ta oma kodulehe vääriline oleks, 4-5 haigestumist aastas on ikka raudsest tervisest kaugel kyll.

Loodan et tõin vähegi selgust :)

Ma ei hakka siin kedagi õigustama ,aga kui ikka viiruse saad ,siis ei päästa ka korralik toitumine sind haigestumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka siin kedagi õigustama ,aga kui ikka viiruse saad ,siis ei päästa ka korralik toitumine sind haigestumisest.

Korralik toitumine on üks faktor, mis seda haigestumise riski vähendada võib. Ning teatud mööndustega on võimalik ka juba olemasoleva haiguse käiku muuta - tervenemist kiirendada ja taastumiseks vajalikku aega lühendada.

Muidugi igasugu viiruste ja bakteriaalsete haigestuste koha pealt on liiga palju kõrvalisi faktoreid, ning toitumise headus vaid pisike osa sellest.

Inimese kehas on selliseid geene mille puhul geeniloterii võitmise korral võid vabalt elueale 25-50% juurde kirjutada. Vähemalt seda uuringud nagu kipuksid väitma. Söö nagu põrsas ja ära liiguta lillegi ning tõenäosus muster tervisesportlasest, kellel kehvemad geenid, kauem elada on ikka väga kõrge... sest vastav geen hoolitseb keha eest. Suht huvitav värk. Muidugi vajab veel uurimist aga põnev värk.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loeb ka elukvaliteet, mitte ainult pikkus ;)

See geen tugevdab üldist tervist ja seeläbi eluiga. Ehk eluiga pikeneb parema elukvaliteedi tõttu. Vähem haiguseid, vähem keha kurnamist = pikem elu. Siin saates räägitakse lähemalt ja üleüldse elu pikendamisest, huvitav.

Lähimad aastakümned annavad päris hea aimu sellest, kas suudame vananemisele piiri panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik toitumine on üks faktor, mis seda haigestumise riski vähendada võib. Ning teatud mööndustega on võimalik ka juba olemasoleva haiguse käiku muuta - tervenemist kiirendada ja taastumiseks vajalikku aega lühendada.

Muidugi igasugu viiruste ja bakteriaalsete haigestuste koha pealt on liiga palju kõrvalisi faktoreid, ning toitumise headus vaid pisike osa sellest.

Inimese kehas on selliseid geene mille puhul geeniloterii võitmise korral võid vabalt elueale 25-50% juurde kirjutada. Vähemalt seda uuringud nagu kipuksid väitma. Söö nagu põrsas ja ära liiguta lillegi ning tõenäosus muster tervisesportlasest, kellel kehvemad geenid, kauem elada on ikka väga kõrge... sest vastav geen hoolitseb keha eest. Suht huvitav värk. Muidugi vajab veel uurimist aga põnev värk.

Alfad... ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks jälgida neid osavõtjaid 3 kuu ja aasta pärast, kui motivatsioonid (auhinna võitmine, saatest väljalangemise kartus) ja treeningute maht on kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on geeni olemasolu, teine selle ekspressioon keskkonna mõjul. Geenide ja keskkonna mõju on praktikas teineteisest lahutamatu.

Aga sellise lampi sopaloopimise võiks selles teemas ära lõpetada. Kõik me teame seda, mida Robert teeb - tema blogi ütleb piisavalt ja mees teeb avalikke koolitusi. Ainus, mida kuulda ErikO'lt on see, et "indiviiid, maksa, siis saad osa õigest tarkusest".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on geeni olemasolu, teine selle ekspressioon keskkonna mõjul. Geenide ja keskkonna mõju on praktikas teineteisest lahutamatu.

Aga sellise lampi sopaloopimise võiks selles teemas ära lõpetada. Kõik me teame seda, mida Robert teeb - tema blogi ütleb piisavalt ja mees teeb avalikke koolitusi. Ainus, mida kuulda ErikO'lt on see, et "indiviiid, maksa, siis saad osa õigest tarkusest".

See, kui mitteteadlikele lugejatele selgitatakse, kuidas protsessid tegelikult toimivad, ei ole mitte lampi sopaloopimine.

Kõik me teame seda, mida Archangel teeb - tema blogi ütleb piisavalt ja mees teeb avalikke koolitusi, seda küll mööndusega internetis ( aga internet on avalik), aga see ei tähenda veel seda, et kõike tema jutus peab absoluutse tõe pähe võtma.

Minu teada ka Robert teeb TASULISI loenguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on muideks 2 TASUTA koolitust tehtud ja plaanin neid veel teha, midagi veel suuremat on tulekul, seega ei tasu mind nii maha teha :)

Ja ära usu kõike mida loed jrx, usun et sa pole nii sinisilmne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin hiljuti lehte, kus olid ära toodud praegused kaalunumbrid USA biggest loser võitjate kohta. Suht heas vormis olid enamus, kõik võtsid algul kuni 10 poundi tagasi, aga siis jäid pidama. Tõenäoliselt kergesti googeldatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on muideks 2 TASUTA koolitust tehtud ja plaanin neid veel teha, midagi veel suuremat on tulekul, seega ei tasu mind nii maha teha :)

Ja ära usu kõike mida loed jrx, usun et sa pole nii sinisilmne.

Kas kuskil on info üleval koolituste toimumisaegade kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kuskil on info üleval koolituste toimumisaegade kohta?

Ei ole, ma pole veel otsustanud, et kas lähen seda radapidi. Eks ma peagi panen selle info tasuta ylesse, nagu ka siin kaks juttu juba olen kirjutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on geeni olemasolu, teine selle ekspressioon keskkonna mõjul. Geenide ja keskkonna mõju on praktikas teineteisest lahutamatu.

Ükski keskkonnamõju siiski ApoE4-st ApoE3-e ei tee või vigasest MCR1-st tervet. Muidugi on võimalus et on soodne geenivariant mis hoitakse ebanormaalselt vagusi, aga see pole sugugi nii levinud kui ebasoodsad variandid. Ehk geenivariant kaldub ikka statistiliselt palju olulisem olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×