Jump to content
Robert Nool

Koolitus: Kiire rasvapõletus

Recommended Posts

Tundub õige. Aga mulle tundub, et see võtab praegu arvesse ainult füsioloogiat. Kui me võtame arvesse ka psühholoogiat, mis siis toimub?

Psühholoogisest seisukohast on tegemist kahe täiesti erineva lähenemisega / mõtlemis-mustriga :)

Tipptegija on ilmselt oma tegemiste osas rohkem seesmiselt motiveeritud, algaja kaalulangetaja pigem väliselt.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower

Algajate loogikavead.

Inimesed, kes pole ammu (kunagi?) normaalses vormis pysimiseks trenni teinud on nyyd äkki huvitavalt meeldiva valiku ees- teed päeval k6vasti trenni ning saad 6htul selle v6rra k6vasti syya! Selliseid on minu kodusaalis kymneid- s6tkuvad tund aega uimerdavas tempos ja IPhone´i näppides velotrenazööril ning lähevad koju ennast pitsaga "premeerima".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on natuke haige selle saate juures see, et palju kordi näidatakse kuidas meie kaalu langetajad ajavad kahe näo poolega magusat ja rasvast sisse ja sellega jääb inimestele mulje, et nad muud ei teegi, kui söövad magusat.

Tegelikult sõid korra magusat ja ülejäänud 6 päeva olid kuival. Sorry, aga see, kas ma pugin seda kookose õli või mitte, nüüd küll mul rohkem kaalu ei aita alandada. Varsti rahvas mõtlebki, et tuleb kahe suu poolega kookoseõli sisse ajada ja kaal langeb.

Mõni muutun nii agaraks, et sööb seda päevas 200g ja muud midagi ei juhtu, kui võtab nädalas 1kg pekki juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõehetk on käes - saates osalejad võtavad kaalus juurde. :D

http://publik.delfi....s.d?id=64256647

See oli üks osaleja ja on kohatu kohe kedagi süüdistada, kui on fakt, et kaal hakkab kõikuma igasuguste dieetide puhul.

On ju normaalne, kui ühel nädalal tuleb tsipa juurde ja hiljem jällegi läheb rohkem maha, lisaks me teame, et

inimene ei koosne ainult rasvast, eks ole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõehetk on käes - saates osalejad võtavad kaalus juurde. :D

http://publik.delfi....s.d?id=64256647

Oh seda rõõmu. Rain, mis sinuga juhtunud on? Vanadest aegades, kui siin foorumis aktiivsem olin, mäletan sind asjaliku foorumlasena.

Viimasel ajal olen lugenud üksnes targutavaid, parastavaid ning asjatundmatuid kommentaare sinu sulest. Tõeline pettumus.

Vanus peaks ju piisavalt soliidne juba olema. Katsu sellele vastavalt käituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahtsin just sama asja tulla kirjutama :D

Huvitav, kuidas Robert asja kommenteerib.

Naljakas on see, et kõik võistlejad on järjepidevalt alla võtnud ja võtsid ka sel nädalal. Tagamaid teadmata hakkavad kostuma rõõmuhüüded, kui ühel osalejal kaal tõuseb. Tõde on see, et Kristi K oli osaleja, kes minuga kõige vähem kontaktis oli. Enamuste teistega suhtlesin iganädalaselt. Ta oli enne saatesse tulemist juba päris korraliku arvu kilogramme kaotanud. Seega olid tal omad tõekspidamised, millest ta lahti ei suutnud lasta. Ta igatses puuvilju ning eeldatavasti sõin neid pisut regulaarsemalt. Samuti sõi ta hommikuti armsaks saanud teraviljaputru. Kombineerimise tulemus oli selline.

Veider, et loendamata hulgalt rõõmu ja skeptitsismi tekkis kellegi ebaõnnestumisest. Võrrandi teisel pool otsas on Herkki, kes järjepidevalt igal nädalal 2 ja rohkem kg alla on võtnud ning 6 nädalaga on tulemus üle 25kg. Seejuures ütlevad kõik osalejad, kes korralikult järgivad, et nälga ei ole ning energia on väga hea. Ilmselgelt minu toitumispõhimõtted ei toimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pessimist? :)

Ma näiteks ootasin vaid kommentaari asja sisu osas (nagu ka andsid), mitte ei rõõmustanud kellegi ebaõnnestumise osas. Selge see, et erandeid leidub alati ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pessimist? :)

Ma näiteks ootasin vaid kommentaari asja sisu osas (nagu ka andsid), mitte ei rõõmustanud kellegi ebaõnnestumise osas. Selge see, et erandeid leidub alati ;)

Erand ei ole see, et minu soovitatud toitumispõhimõtted osalejatel erinevalt oleksid mõjunud. Erand on see, et osad teevad, mida ütlen, teised mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh seda rõõmu. Rain, mis sinuga juhtunud on? Vanadest aegades, kui siin foorumis aktiivsem olin, mäletan sind asjaliku foorumlasena.

Viimasel ajal olen lugenud üksnes targutavaid, parastavaid ning asjatundmatuid kommentaare sinu sulest. Tõeline pettumus.

Vanus peaks ju piisavalt soliidne juba olema. Katsu sellele vastavalt käituda.

Mina ei pushi ennast pidevalt ülesse, et olen paar raamatut ja kümmekond artiklit läbi lugenud ja hakkan nüüd toitumismüüte purustama. Nii lihtne see ka kõik ei ole, nagu esmapilgul tundub.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei pushi ennast pidevalt ülesse, et olen paar raamatut ja kümmekond artiklit läbi lugenud ja hakkan nüüd toitumismüüte purustama. Nii lihtne see ka kõik ei ole, nagu esmapilgul tundub.

Kõike parimat sulle. Päriselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eriline tõsieluseriaalide fänn ei ole, aga vilksamisi nägin telekast mingit klippi, kus näitas palju need inimesed seal saates stabiilselt kaalu kaotanud on. Üsna müstilised numbrid. Kuidas skeptikud kommenteerivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailm ja inimese organism ei ole nii must ja valge. Rasvased toidud vähendavad sfinkteri survet ja soodustavad refluksi tekkimist.

Keegi ei keela vadakuvalku peale juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eriline tõsieluseriaalide fänn ei ole, aga vilksamisi nägin telekast mingit klippi, kus näitas palju need inimesed seal saates stabiilselt kaalu kaotanud on. Üsna mÜstilised numbrid. Kuidas skeptikud kommenteerivad?

See et osalejad pingsalt toitumisguru ettekirjutusi järgivad, on vaid ühe noore ullikese ettekujutus...ma pole skeptik ja mu öeldu on fakt!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et osalejad pingsalt toitumisguru ettekirjutusi järgivad, on vaid ühe noore ullikese ettekujutus...ma pole skeptik ja mu öeldu on fakt!

Multa paucis, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×