Jump to content
Robert Nool

Koolitus: Kiire rasvapõletus

Recommended Posts

Poliquini toitumis-alased teadmised on olematud. Mees ei tea mitte midagi inimkeha bioloogilistest toimemehhanismidest ja kogu tema äri on üles ehitatud justnimelt lollidelt raha ära võtmisele. Ta soovitab ebanormaalseid suuri koguseid toidulisandeid ning üritab oma pädevust tõestada täiesti kontekstist välja võetud kehvade uuringutega, lootuses, et keegi neid reaalselt ei loe.

Mees on täielik petis.

See video illustreerib tema suurepäraseid teadmisi täielikult, kus ta suudab paari minutiga teha päris palju loogika-fakti vigu ning ainuüksi kogu idee, et iga trenni jaoks peaksid raiskama mingi 100$ lisandite peale - Come the Fuck On. LOL

http://www.youtube.com/watch?v=IPHAyADY4bg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poliquini toitumis-alased teadmised on olematud. Mees ei tea mitte midagi inimkeha bioloogilistest toimemehhanismidest

Mees on täielik petis.

While completing graduate studies in Exercise Physiology in Canada, Charles began coaching athletes, a career move that has resulted in hundreds of medals, wins and personal bests of many elite athletes.

He is known worldwide for producing faster athletes. When a country wants a Gold medal, they come to Charles.

Charles Poliquin is recognized as one of the Worlds most successful strengthcoaches, having coached Olympic medalists in twelve different sports including the US female track and field for the Olympics 2000.

Kuidas kommenteerid? Ise oleksid kindlasti veelgi paremad tulemused lubanud neile sportlastele :huh: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poliquini toitumis-alased teadmised on olematud. Mees ei tea mitte midagi inimkeha bioloogilistest toimemehhanismidest ja kogu tema äri on üles ehitatud justnimelt lollidelt raha ära võtmisele. Ta soovitab ebanormaalseid suuri koguseid toidulisandeid ning üritab oma pädevust tõestada täiesti kontekstist välja võetud kehvade uuringutega, lootuses, et keegi neid reaalselt ei loe.

Mees on täielik petis.

See video illustreerib tema suurepäraseid teadmisi täielikult, kus ta suudab paari minutiga teha päris palju loogika-fakti vigu ning ainuüksi kogu idee, et iga trenni jaoks peaksid raiskama mingi 100$ lisandite peale - Come the Fuck On. LOL

http://www.youtube.com/watch?v=IPHAyADY4bg

Jumal on rääkinud, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robi minu võistlustulemuste ja vormide pärast sa muretsema ei pea, neid on tehtud ja tehakse järgmised 20 aastat veel..... ;) Küll aga sooviks sind näha kuiva ja lihaselisena - selle sõna otseses mõttes, et ei oleks ainult jutt ja samas praktikas seda näha pole.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole olemas täiuslikku toitumist. Siililegi selge, et tekivad mikroainete puudused, aga süsivesikute suuremahulisel ja pikaajalisel tarvitamisel on tervikuna rängem mõju.

Seda on ka Poliquin tõdenud.

Ühed haigused vahetad teiste vastu.

http://www.webmd.com/cancer/news/20081113/saturated-fats-intestinal-cancer-linked

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

While completing graduate studies in Exercise Physiology in Canada, Charles began coaching athletes, a career move that has resulted in hundreds of medals, wins and personal bests of many elite athletes.

He is known worldwide for producing faster athletes. When a country wants a Gold medal, they come to Charles.

Charles Poliquin is recognized as one of the Worlds most successful strengthcoaches, having coached Olympic medalists in twelve different sports including the US female track and field for the Olympics 2000.

Kuidas kommenteerid? Ise oleksid kindlasti veelgi paremad tulemused lubanud neile sportlastele :huh: ?

Saavutused =/= Teadmiste õigsus.

Ma lootsin, et olin selle sulle juba selgeks teinud, aga tundub, et mitte. Sa ikka saad aru, et Poliquini puhul kehtib pigem ütlus:

He Achieved results not Because of his methods, but DESPITE his methods.

Ehk teeb mis ta teeb, aga isegi oma lollustega ei suuda ta oma sportlaste tulemusi ära rikkuda kuna kõige olulisemad asjad on tal paigas. Õiged treening-metoodikad, süüakse vastavalt vajadusele kaloreid, makrosid, mikrosid. Kõik on TIP-TOP.

Aga see, et ta igasugu lollusi sinna juurde veel propageerib, et lisandeid müüa - no see jäägu tema enda südametunnistusele. Halba see ei tee, aga head ka mitte ning lihtsalt lõppeb lollikeste rahakottide tühjendamisega. ;)

Suur osa Poliquini edukusest on kahtlemata seotud heade treeningplaanidega ja personaalsete lähenemistega selles osas. Toitumine kui selline ei vaja nii haiget manipuleerimist, kui tema väidab.

Come on. Beta-Alaniini trenni keskel? Arginiini? (Tõestatud, et ei tee mitte kärpsemustagi) 40 kapslit BCAA-d? LOL selle kõige peale. No tobeduse tipp ju.

Poliquini võrdleks suures osas Mark Rippetoe'ga, kes samuti üks enim tunnustatud "Strength Coache", ainult selle vahega, et Rippetoe on ise tunnistanud, et ei tea toitumisest mitte mütsigi ning teda see ei huvita absull.

  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robi minu võistlustulemuste ja vormide pärast sa muretsema ei pea, neid on tehtud ja tehakse järgmised 20 aastat veel..... ;) Küll aga sooviks sind näha kuiva ja lihaselisena - selle sõna otseses mõttes, et ei oleks ainult jutt ja samas praktikas seda näha pole.... ;)

http://www.nutritiopedia.com/

Mehel on hetkel muutumine käsil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arch:

Muidugi oli see pulberdamine overkill, mis ta soovitas, aga ta on müügimees.

Sa aga jätsid vastamata minu küsimusele.

Õigemini küsin nii: kas sina tead füsioloogiast rohkem kui Poliquin?

Ja jääbki küsimus, mille järgi me inimese adekvaatsust hindame, kui mitte ta tulemuse järgi? Hariduse järgi - ilmselt mitte. No eks siis jääb üle hinnata selle järgi, kui palju viiteid tuua suudab..

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja jääbki küsimus, mille järgi me inimese adekvaatsust hindame, kui mitte ta tulemuse järgi? Hariduse järgi - ilmselt mitte. No eks siis jääb üle hinnata selle järgi, kui palju viiteid tuua suudab..

Lihtsustatult näiteks nii: teadmisi väidete ja põhjenduste õigsuse järgi; oskusi tulemuste järgi.

Samas tulemuste puhul võiks öelda, et märkimisväärsem oleks, kui tal on näide kliendist, kes oli kohutavalt nõrga mõtteviisiga, aga tänu temale suutis kaalus alla võtta ja uut elustiili ning keha pikaajaliselt säilitada. See oleks minu meelest märkimisväärsem kui sportlase, kes on juba ise geneetiliselt andekas ja suurepärase mõtteviisiga, tippu aitamine.

Muudetud kasutaja Risto Uuk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saavutused =/= Teadmiste õigsus.

Ma lootsin, et olin selle sulle juba selgeks teinud, aga tundub, et mitte. Sa ikka saad aru, et Poliquini puhul kehtib pigem ütlus:

Sa pole suutnud seni ära tõestada, et su enda teadmised võimaldavad üleüldse mingil alal midagi analüüsida ja kedagi hinnata, :lol:

Aga sul on võimalus kirjutada vastavasisuline artikkel, tõestada seal oma väidete õigsust, avaldada see, ja petis paljastada.

Ja meie, su voorumikaaslased, oleksime su üle uhked ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigemini küsin nii: kas sina tead füsioloogiast rohkem kui Poliquin?

Ja jääbki küsimus, mille järgi me inimese adekvaatsust hindame, kui mitte ta tulemuse järgi? Hariduse järgi - ilmselt mitte. No eks siis jääb üle hinnata selle järgi, kui palju viiteid tuua suudab..

Hinda adekvaatsust faktide järgi ning seda, kas olemasolevate faktide põhjal saab antud järeldusteni jõuda. Seega jah, kes rohkem viiteid toob ning suudab loogikat kasutades väiteid tõestada on võitja. Sest need viited uuringutele on faktid (uuringu protokollide raames). Personaalsed kogemused aga puuduliku informatsiooni poolest on parimal juhul hüpoteeside väärilised, mida peaks alles laboris tõestama hakkama.

Olen korduvalt öelnud, et väljaspool rangemaid laboriprotokolle ei ole võimalik adekvaatselt informatsiooni millegi kohta koguda, mis puutub inimkehasse. Faktoreid on liiga palju, et lihtlabase välise vaatlemise põhjal saaks raudkindlaid järeldusi teha.

Poliquin on eelkõige praktik ning väga hea praktik. Samuti nagu Ott või Kalmus või veel lugematu hulk inimesi, kes saavutanud väga palju lihtsalt ränkraske töö ja eksperimenteerimise läbi. Kuid need isiklikud kogemused ei ole võrreldavad teadusliku meetodiga. Ei saa väita seda, et miski on Fakt, ilma vastavate meetmeteta selle tõestamiseks.

Poliquin kasutab erinevaid uuringuid tõesti, kuid kasutab ära inimeste teadmatust ning kasutab materjale, mis on kas kehvad või isegi mitte ei toeta tema väiteid. Ehk kasutab fakte - aga kas ebasobivaid fakte või teeb neist valesid järeldusi baseerudes kehvale loogikale.

Sa pole suutnud seni ära tõestada, et su enda teadmised võimaldavad üleüldse mingil alal midagi analüüsida ja kedagi hinnata, :lol:

Aga sul on võimalus kirjutada vastavasisuline artikkel, tõestada seal oma väidete õigsust, avaldada see, ja petis paljastada.

Ja meie, su voorumikaaslased, oleksime su üle uhked ...

Lükata ümber kõik Poliquini valed väited? Sure, why not. Ammu plaanis juba. Tööd käivad. Ja mitte ainult tema kohta. Nimekirjas paarkend inimest kelle suhtes vastavaid jutte kirjutan ning tulevikus välja kutsun oma lollusi kaitsma.

Töömaht on lihtsalt jube suur.

Seni üritan siin foorumis kõigil ajutööd veidi stimuleerida. Lootuses, et mõni teist otsustab ka pimesi kuulamise asemel hoopis ise teemat avastada ning teha järeldusi enda teadmiste baasil, mitte teiste jutu põhjal.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hinda adekvaatsust faktide järgi ning seda, kas olemasolevate faktide põhjal saab antud järeldusteni jõuda. Seega jah, kes rohkem viiteid toob ning suudab loogikat kasutades väiteid tõestada on võitja.

Ehk siis sina paned füsioloogias Poliquinile ära.

Lihtsustatult näiteks nii: teadmisi väidete ja põhjenduste õigsuse järgi; oskusi tulemuste järgi.

Samas tulemuste puhul võiks öelda, et märkimisväärsem oleks, kui tal on näide kliendist, kes oli kohutavalt nõrga mõtteviisiga, aga tänu temale suutis kaalus alla võtta ja uut elustiili ning keha pikaajaliselt säilitada. See oleks minu meelest märkimisväärsem kui sportlase, kes on juba ise geneetiliselt andekas ja suurepärase mõtteviisiga, tippu aitamine.

Et kui näiteks Andres Raja maailmameistriks treenin siis see on kökimöki, aga kui mingi kontorionu 15kg alla võtab ja seda hoiab, siis see on näitaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja jääbki küsimus, mille järgi me inimese adekvaatsust hindame, kui mitte ta tulemuse järgi? Hariduse järgi - ilmselt mitte. No eks siis jääb üle hinnata selle järgi, kui palju viiteid tuua suudab..

Nagu haridustöötajate puhul teistpidi võttes. Adekvaatne on see, keda teised palju viitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen korduvalt öelnud, et väljaspool rangemaid laboriprotokolle ei ole võimalik adekvaatselt informatsiooni millegi kohta koguda, mis puutub inimkehasse. Faktoreid on liiga palju, et lihtlabase välise vaatlemise põhjal saaks raudkindlaid järeldusi teha.

Poliquin on eelkõige praktik ning väga hea praktik. Samuti nagu Ott või Kalmus või veel lugematu hulk inimesi, kes saavutanud väga palju lihtsalt ränkraske töö ja eksperimenteerimise läbi. Kuid need isiklikud kogemused ei ole võrreldavad teadusliku meetodiga. Ei saa väita seda, et miski on Fakt, ilma vastavate meetmeteta selle tõestamiseks.

ROFLMAO = Rolling On The FLoor Laughting My Ass Off :D :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lükata ümber kõik Poliquini valed väited? Sure, why not. Ammu plaanis juba. Tööd käivad. Ja mitte ainult tema kohta. Nimekirjas paarkend inimest kelle suhtes vastavaid jutte kirjutan ning tulevikus välja kutsun oma lollusi kaitsma.

Töömaht on lihtsalt jube suur.

Ja need valed väited on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu loogika oleks järgmine!!!

Robert, kui sa väidetavalt ise lihaseid ei soovi omale, siis võiksid võtta katsealuse, kes järgib sinu näpunäidete alusel toitumist ja treeningut. Protsess võiks kesta umbes 1-1,5 aastat. Usun, et selle aja jooksul peaks sul õnnestuma katsealusele üks 15kg liha kasvatada. Visuaalselt tähendaks see seda, et mina ja Kiivikas vahetaksime kohad :blink:

Vabandust, kui sul on juba selline projekt käsil.

Mul jääb hetkel lavavormist umbes 5kg lihast puudu, kas lööme käed. Jama on ainult selles, et Tallinnas mind pole. Küll aga huvitavad mind suured lihased, mida suuremad seda paremad :D Olen juba oma 45cm-se biitsepsiga nii harjunud, et tavalise 80kg-se naise käsi tundub mulle sama jäme :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kui näiteks Andres Raja maailmameistriks treenin siis see on kökimöki, aga kui mingi kontorionu 15kg alla võtab ja seda hoiab, siis see on näitaja?

Sul on kombeks teiste sõnadega kummaliselt ümber käia. Ei, see poleks kökimöki. Ma peaksin mõlemast lugu, aga ma peaksin rohkem lugu sellest treenerist, kes suudab inimesel aidata 50 kg alla võtta ja et too inimene hoiab seda keha elu lõpuni ning lisaks sellele muudab oma elu üleüldises plaanis suurepäraseks. Jah, seda peaksin ma palju võimsamaks saavutuseks.

Aga ütle, miks sportlase tippu aitamine suurem näitaja on.

Muudetud kasutaja Risto Uuk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on kombeks teiste sõnadega kummaliselt ümber käia. Ei, see poleks kökimöki. Ma peaksin mõlemast lugu, aga ma peaksin rohkem lugu sellest treenerist, kes suudab inimesel aidata 50 kg alla võtta ja et too inimene hoiab seda keha elu lõpuni ning lisaks sellele muudab oma elu üleüldises plaanis suurepäraseks. Jah, seda peaksin ma palju võimsamaks saavutuseks.

Aga ütle, miks sportlase tippu aitamine suurem näitaja on.

Ei moonutanud midagi, v6tsin lause täpselt nii nagu kirjas oli.

Sportlase maailmameistriks aitamine.. kuidas näites sobiks selline p6hjendus: suurem näitaja, kuna konkurentideks on teised sportlased, kelle taustaj6ud on maailma parimate killast, eesmärgiks inimv6imete piire maksimaalselt kaugele lykata.

Tippsportlasel on palju raskem määrata 6iget koormust, kui 50kg ylekaalulisel.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on kombeks teiste sõnadega kummaliselt ümber käia. Ei, see poleks kökimöki. Ma peaksin mõlemast lugu, aga ma peaksin rohkem lugu sellest treenerist, kes suudab inimesel aidata 50 kg alla võtta ja et too inimene hoiab seda keha elu lõpuni ning lisaks sellele muudab oma elu üleüldises plaanis suurepäraseks. Jah, seda peaksin ma palju võimsamaks saavutuseks.

Aga ütle, miks sportlase tippu aitamine suurem näitaja on.

Kle, sa ikka loed kah, mida kirjutad?Kuidas sa seda ette kujutad: treener kes suudab inimesel aidata 50 kg alla võtta ja et too inimene hoiab seda keha elu lõpuni ning lisaks sellele muudab oma elu üleüldises plaanis suurepäraseks.

Tõlgi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle, sa ikka loed kah, mida kirjutad?Kuidas sa seda ette kujutad: treener kes suudab inimesel aidata 50 kg alla võtta ja et too inimene hoiab seda keha elu lõpuni ning lisaks sellele muudab oma elu üleüldises plaanis suurepäraseks.

Tõlgi ära.

Suurepärane "laiffkõutsh" (lifecoach) ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei moonutanud midagi, v6tsin lause täpselt nii nagu kirjas oli.

Kus ma kirjutasin, et sportlase maailmameistriks treenimine on kökimöki?

Sportlase maailmameistriks aitamine.. kuidas näites sobiks selline p6hjendus: suurem näitaja, kuna konkurentideks on teised sportlased, kelle taustaj6ud on maailma parimate killast, eesmärgiks inimv6imete piire maksimaalselt kaugele lykata.

Tippsportlasel on palju raskem määrata 6iget koormust, kui 50kg ylekaalulisel.

Miks on tippsportlasel raskem koormust määrata? Ja kui on, kas see tähendab, et treeneril on rohkem tööd ja et töö on raskem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus ma kirjutasin, et sportlase maailmameistriks treenimine on kökimöki?

Miks on tippsportlasel raskem koormust määrata? Ja kui on, kas see tähendab, et treeneril on rohkem tööd ja et töö on raskem?

Tippsportlasel on varasem "koormuse-taust" ning seda tuleb parasjagu õigesti sättida, et alati kuhugi tõusta oleks (samuti ka ajastamine, et õigel ajal vorm kõige parem oleks). Ja eks treeneril on ikka rohkem mõistust (ja, või) kogemust ka selleks vaja ;) sellisel puhul läheb süsteemi väljatöötamine ju veelgi individuaalsemaks (ja töö on vastutusrikkam).

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei öelnud kökimöki, aga andsid mõista et pole sama suur saavutus, happy :)?

Miks on tippsportlasel raskem koormust määrata? Hmm, äkki sellepärast, et liiga väiksel koormusel ja valel ajastuse puhul jääb tulemus kehvaks, liiga suurel koormusel tekib vigastus. Ja kindlasti on selle võrra tööd rohkem ja töö on raskem, miks muidu sportlastel terved tiimid ümber on? Lihtsalt selleks, et raha kokku kühveldada?

Raskelt ülekaalulise puhul pole koormuse tõstmisega kuhugi kiiret ja parem on vaikselt alustada.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tippsportlasel on varasem "koormuse-taust" ning seda tuleb parasjagu õigesti sättida, et alati kuhugi tõusta oleks (samuti ka ajastamine, et õigel ajal vorm kõige parem oleks). Ja eks treeneril on ikka rohkem mõistust (ja, või) kogemust ka selleks vaja ;) sellisel puhul läheb süsteemi väljatöötamine ju veelgi individuaalsemaks (ja töö on vastutusrikkam).

Tundub õige. Aga mulle tundub, et see võtab praegu arvesse ainult füsioloogiat. Kui me võtame arvesse ka psühholoogiat, mis siis toimub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×