Jump to content
pipipikksokk

Maggie dieet, mis arvate?

Recommended Posts

ma endast siia päris avalikult pilti panema ei hakkaks. mõni mõtleks et ma hull peast, et mida mul kaotada on:D aga on. aga kui olete väga suured spetsid, siis võite kirjutada mulle postkasti, panen kokku pildi endast aga siia ma avalikult ei pane.

Ma söön hommikusööki-vahepala-lõunasöök-vahepala,õhtusöök ning peale 8t ei ole kunagi söönud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön hommikusööki-vahepala-lõunasöök-vahepala,õhtusöök ning peale 8t ei ole kunagi söönud

Jah,aga mida sa sööd ning millal on ka tähtis.Sinu eespool toodud menüü on jama.Hakka sööma,tee trenni ja küll kõik liigub paremuse poole.See "ma peale 6t,8t vms ei söö) on suht-koht müüt.Väike kodujuust enne magamaminekut ei tapa küll kedagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi siis Te räägite kummitusega:D Ma kooli ajal vahepeal jõudsin süüa ainult ühe kohukese ja krõbinaid piimaga aga vot näed, siiani olen elus ja mitte ühtegi terviseviga ei ole. ptuiptuiptui. Ei saanud küll kaloreid täis ja isegi ei mõelnud nende peale, veel vähem mitu g süsivesikuid ja valke saan.

17-19 aastaseni olin kogu aeg 52kg, nüüd aga 59kg sest läks käest ära. Ma ju tunnen, et mul on rasva ülakehas. Ja no kui ma enne olin suurema rinnakorviga (jaanuar 2012), siis nüüdseks märtsis on see kahanenud juba, samuti ka käed. Ja kui ma kaalusin 52 jne, siis oli ka kõik tervisega korras. Mu enda 25 aastane õde kaalub 52kg ja on 165cm pikk ja temal pole ka tervisega probleeme. Kogu aeg sellised olnud. Naguu, ma ei näe probleemi üldse.

Ja see valguvärk, lisasin juurde juurde ja mõned asjad vahetasin välja.

Ja seda dieeti ma ei tee! Lihtsalt uurisin.

Kui ma ei eksi, siis ca 800 kcal`i juures kaob inimesel ajapikku näljatunne ära ja sel hetkel hakkab keha arvama, et sõda on lahti, haarates igast energiakübemest kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tõestanud, et ajastamine on üks suur BS ja seega pole vahet, millal sa sööd.

On ehk täpsemat linki? Oleks huvitav lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad. Nälg tekib sellepärast, et inimesed söövad liiga palju süsivesikuid, mis omakorda toob kaasa veresuhkru ja insuliini kiire tõusu ja languse. Süües rasva- ja valgurikast toitu, saab

keha energiat aeglaselt ja kulutab seda samuti ajapikku, hoides veresuhkru ja insuliinitaseme madalal, sest rasva GI on teadagi 0.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad. Nälg tekib sellepärast, et inimesed söövad liiga palju süsivesikuid

:D Aa, et kui süsikaid ei söö, siis nälga ei teki, selge pilt.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad. Nälg tekib sellepärast, et inimesed söövad liiga palju süsivesikuid, mis omakorda toob kaasa veresuhkru ja insuliini kiire tõusu ja languse. Süües rasva- ja valgurikast toitu, saab

keha energiat aeglaselt ja kulutab seda samuti ajapikku, hoides veresuhkru ja insuliinitaseme madalal, sest rasva GI on teadagi 0.

Ei ole see toitumine midagi nii lihtne:

http://sportsmedicin...a/aa030901d.htm

http://sportsmedicine.about.com/od/sportsnutrition/a/proteindehydrat.htm

http://sportsmedicine.about.com/od/sportsnutrition/a/HighProteinDiet.htm

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tõestanud, et ajastamine on üks suur BS ja seega pole vahet, millal sa sööd.

Vahe on enesetundes. Kas ma söön 3 x 1000 kcal korraga või 5 x 600 kcal korraga, siis esimesel juhul pean ma leiba luusse laskma ja teisel juhul saan oma tööd koheselt peale söömist jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu kehakaalu ja pikkuse suhteid arvesse võttes, ütleks ma et Sa oled juba püss valmis. Nii et jääb arusaamatuks, et miks on vaja kaalu veel langetada. Tahaks küsida, et kas mingi spordiga kah tegeled? Kui ei tegele, siis äkki hakkaksid tegelam millegagi. Kombineerides treeningud ja õieti toitumine peaksid andma soovitud tulemused Sulle.

Ei suuda käsi eemale hoida klaviatuurist, ja tahaks alternatiivi välja pakkuda. Kuna 50 kg ja 170 cm tundub liiga ulme minu jaoks, tundub et Sa oleksid siis ainult kont. Siis äkki muudad enda rasvad hoopis lihasteks? Pole midagi ilusamat kui naine kellel on natukene kah lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahe on enesetundes. Kas ma söön 3 x 1000 kcal korraga või 5 x 600 kcal korraga, siis esimesel juhul pean ma leiba luusse laskma ja teisel juhul saan oma tööd koheselt peale söömist jätkata.

Olen nõus. Kulturistidel ongi seetõttu palju toidukordi, aga tavainimese vajadused on teised. Kusjuures leiba ei pea luusse laskma; see tähendab jälle, et tarbitud on liiga palju süsivesikuid ja

järgnenud on veresuhkru krahh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nõus. Kulturistidel ongi seetõttu palju toidukordi, aga tavainimese vajadused on teised. Kusjuures leiba ei pea luusse laskma; see tähendab jälle, et tarbitud on liiga palju süsivesikuid ja

järgnenud on veresuhkru krahh.

Point on suures koguses, mitte veresuhkrus. Pealegi 5 toidukorra juures päevas kui 1 x vahele jääb, ei juhtu midagi hullu, siis 3 x juures üks vahele jääb, siis annab ikka rohkem tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahe on enesetundes. Kas ma söön 3 x 1000 kcal korraga või 5 x 600 kcal korraga, siis esimesel juhul pean ma leiba luusse laskma ja teisel juhul saan oma tööd koheselt peale söömist jätkata.

Keskendud liiga palju ise-enda ja lähituttavate anekdotaalsetele tõenditele mida ei saa rakendada suuremale populatsioonile ilma selleta, et pead asja spetsiifiliselt täpsustama ning seega kaob mõte üldiste soovituste jaoks ära....

Eksisteerib rohkem variatsioone inimeste vahel, kui sa oled nõus tunnistama. Teaduslikud uuringud, mis hõlmavad suuri katsegruppe pole leidnud olulisi vahesid suuremate ja vähemate toidukordade vahel, mis puutub energia omastamisse, tuntavasse energiasse ega lihasmassi kasvu. Kui aus olla siis on isegi pigem väike kallak selle suunas, et "keskmine" toidukordade hulk rahuldab nii nälga, kui pakub energiat kõige paremini.

Ehk kui on metsik soov mingeid universaalseid variante kasutada siis pigem öelda ei >5 toidukorrale päevas ja ei <3 toidukorrale päevas.

Sama kehtib ka lihasmassi kasvatamise kohta. Tihedalt söömine on üldiselt pigem negatiivse korrelatsiooniga lihasmassi kasvu suhtes. Kust kulturistide arvamus nagu 5+ toidukorda kuidagi paremini lihasmassile mõjuks tulnud on, ei tea... aga lollus on see olnud alati olnud ning alatiseks ka jääb, kui just keegi bioloogiat uuesti avastama ei hakka. ;)

Rohkem ei viitsi sõna sel teemal võtta kuna enamik leiavad kindlasti minu Avatari pildis või suvalises netipildis midagi mida minu argumentide õigsuse vastu kasutada, lol.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskendud liiga palju ise-enda ja lähituttavate anekdotaalsetele tõenditele mida ei saa rakendada suuremale populatsioonile ilma selleta, et pead asja spetsiifiliselt täpsustama ning seega kaob mõte üldiste soovituste jaoks ära....

Eksisteerib rohkem variatsioone inimeste vahel, kui sa oled nõus tunnistama.

Ma arvan et tal on piisavalt aastaid kogemusi vöö vahel et neid väiteid välja käia

See teine lause käiks ka sinu ja teiste absoluutsete tõdede tunnistajate kohta, seega on tegelikult kogu see vaidlus üsna mõttetu ^_^

Pace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tõestanud, et ajastamine on üks suur BS ja seega pole vahet, millal sa sööd.

Lähtun oma isiklikest kogemustest kaalu alandamisel ja võin väita,et pole see ajastamine BS ühti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oh teid jutupaunikke küll:D

aga ühele kommenteerijale ütlen, et rasva on kõhus:D(nagu ennegi sada korda öelnud) mujalt on okei suhteliselt ning ma tahan hakata enda keha ilusamaks vormima jah, aga just kõhtu tahaks täiesti lamedaks ja mitte sixbacki vaid tavalist siledat kõhtu:) aga vb mul ei lähegi see väike rasv kõhult ära:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et tal on piisavalt aastaid kogemusi vöö vahel et neid väiteid välja käia

See teine lause käiks ka sinu ja teiste absoluutsete tõdede tunnistajate kohta, seega on tegelikult kogu see vaidlus üsna mõttetu ^_^

Pace!

Ühe asja ütlen kohe ära. Ma ei ole MITTE KUNAGI öelnud, et ühegi siinse treeneri metoodika ei töötaks või ei annaks tulemusi. Ainuke mida olen öelnud korduvalt on see, et neid tulemusi ei saada nendel põhjustel mida nad reklaamivad. See on MINU JAOKS oluline.

Ma ei taha mitte kuidagi leppida sellega, et inimestele määritakse pähe igasugu müüte. Isegi kui mingi teguviis annab tulemusi siis pea alati tuuakse töömehaanikana välja täiesti valed asjad... see aga viib selleni, et inimeste arusaamine väärastub.

Milleni oleks Inimkond jõudnud, kui Newton poleks gravitatsiooni või optika teooriaid välja käinud ning tõestanud? Me ei saa teha lõplikke järeldusi ega luua erinevaid edukaid ideid ja meetodeid, lahendusi, kui need põhinevad vigastel eeldustel. Me võime kogemata otsa komistada õigetele viisidele katse-eksitus meetoditel aga see pole ju ometigi viis mida me peaksime üleliia kiitma? :)

Su enda töövaldkond on ju väga spetsiifiline Gmaster. Kuidas oleks sinu reaktsioon, kui keegi tuleks sulle rääkima lihaste ja luude töömehhaanikast puhtalt selle baasil mida ta ise enda peal katsetatnud on? Võtaksid teda tõsiselt? Sina, kes sa arvatavasti oled lugenud kümneid eri raamatuid ja vbl lähedalt uurinud ka mikroskoobi all lihaseid, luid vms. Kas võtaksid tema soovitusi tõsiselt, kui oma väidete tõestuseks pole tal midagi peale ise-enda kogemuste tuua? Ta ju ei näe oma luid ega lihaskiude lähedalt - kuidas ta saakski teada spetsiifilisi asju? :)

Ükskõik kui "proff" keegi enda arust või laiema üldsuse jaoks on - väljaspool meditsiinilaboreid ei ole ükskõik kui suurest hulgast anekdotaalsetest tõenditest kärpsemustagi kasu tõeste väidete tegemiseks. Võib teha väiteid, anda soovitusi jms mis annavad tulemusi - kuid need ei pretendeeri tõele. Õigetele järeldustele on võimalik jõuda ka valede eelduste alustel. Seega ei tähenda, et igaüks võiks lampi hakata fantaseerima, mis täpselt tulemusteni viis.

Seda paljud kulturistid ja sportlased aga teevad.

Võtavad asjad kontekstist välja ning kasutavad oma piiratud infoga loogikat, et asi kuidagi endale mõistetavaks teha. Nagu Imre näide. Proovinud 20 kreatiini läbi, et leida mis töötab talle, mis mitte. Kokkuvõttes tulemused saab, aga tõest ei tea muhvigi. Ei tea, miks mõni paremini mõjus ja miks mõni mitte. Arvatavasti mingi koostisosa, tehase tootmismehhaanika vms süüdi. Aga teda huvitas ainult tulemus - seega talle endale okei lähenemine - teistele nõu andmiseks mõttetu. :)

Kui enda peal katsetada tahate siis andke minna. Aga ärge kandke enda isiklikke kogemusi üks ühele üle teistele, sest need ei pruugi soovitud tulemusi anda. Ning kui ka annavad, siis ei garanteeri, et see jälle kolmandatele isikutele sobiks. Ning isegi kui ka siis sobiks ei tähenda see seda, et teil töömehaanika selge on. Komistasite vbl lihtsalt kogemata õigele metoodikale ilma teadmata, kuidas see töötab tegelikult. :)

* Mis puutub viimast väidet siis minu mõte oli selles, et kuna Variatsioon on niivõrd lai siis anekdotaalsetest tõenditest on vähe kasu - kuna ei ole võimalik omandada sellist kogust katsealuseid ega testimisvahendeid, et õigete tulemusteni jõuda.

Samas aga teaduslikud uuringud millele minu sõnad põhinevad on selle Variatsiooni juba eos arvesse võtnud. Ja kui pole siis ei võta ma ka seda uuringut tõsiselt.

*** Ehk, ärge tehke järeldusi vahetutest isiklikest kogemustest ilma omamata täielikku infot ning seda infot ei saa te väljaspool laboreid. Seega ärge üritage oma "loogikat" kasutada kui teil puuduvad tegurid tehete tegemiseks. :)

Ärge võtke kuulda automehaanikut, kes oma auto parandamiseks lampi paar juppi ära vahetas ja seetõttu auto kiiremaks sai. Enne õpi selgeks kuidas autod töötavad, mis on antud juppide tööülesanded ning kuidas seotud sinu probleemide või eesmärkidega ning seejärel tee kindlaks, et see on üldse sinu autole sobiv meetod. ;)

Lähtun oma isiklikest kogemustest kaalu alandamisel ja võin väita,et pole see ajastamine BS ühti.

Lol. Loe mu ülevalpoolset juttu.

Ma olen ka võtnud teatud tehnikaid kasutades ajastamise, koguste ja makrode puhul alla oma 3kg ühe päevaga ning kõhult 3cm vähemaks. Aga ma ei reklaami seda, kui tõde rasvapõletuse vms jaoks kuna see on vaid lühiajaline anekdotaalne illusioon mida ajab pead sassi ainult neil, kes ei tea asjast midagi. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka võtnud teatud tehnikaid kasutades ajastamise, koguste ja makrode puhul alla oma 3kg ühe päevaga ning kõhult 3cm vähemaks. Aga ma ei reklaami seda, kui tõde rasvapõletuse vms jaoks kuna see on vaid lühiajaline anekdotaalne illusioon mida ajab pead sassi ainult neil, kes ei tea asjast midagi. :)

See jutt on küll nagu kirss tordile. :D

Vee (diureetikumide toimel) ja organismis tekkivate ainevahetuse jääkainete (uriin ja roojamassid) väljaviimist kehast ei nimetata rasvapõletuseks ja see kaalulangetamise protsess ongi lühiajaline illusioon.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe asja ütlen kohe ära. Ma ei ole MITTE KUNAGI öelnud, et ühegi siinse treeneri metoodika ei töötaks või ei annaks tulemusi. Ainuke mida olen öelnud korduvalt on see, et neid tulemusi ei saada nendel põhjustel mida nad reklaamivad. See on MINU JAOKS oluline.

Ma ei taha mitte kuidagi leppida sellega, et inimestele määritakse pähe igasugu müüte. Isegi kui mingi teguviis annab tulemusi siis pea alati tuuakse töömehaanikana välja täiesti valed asjad... see aga viib selleni, et inimeste arusaamine väärastub.

Milleni oleks Inimkond jõudnud, kui Newton poleks gravitatsiooni või optika teooriaid välja käinud ning tõestanud? Me ei saa teha lõplikke järeldusi ega luua erinevaid edukaid ideid ja meetodeid, lahendusi, kui need põhinevad vigastel eeldustel. Me võime kogemata otsa komistada õigetele viisidele katse-eksitus meetoditel aga see pole ju ometigi viis mida me peaksime üleliia kiitma? :)

PIINATUD GEENIUS

Piinatudgeenius.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe asja ütlen kohe ära. Ma ei ole MITTE KUNAGI öelnud, et ühegi siinse treeneri metoodika ei töötaks või ei annaks tulemusi. Ainuke mida olen öelnud korduvalt on see, et neid tulemusi ei saada nendel põhjustel mida nad reklaamivad. See on MINU JAOKS oluline.

Ma ei taha mitte kuidagi leppida sellega, et inimestele määritakse pähe igasugu müüte. Isegi kui mingi teguviis annab tulemusi siis pea alati tuuakse töömehaanikana välja täiesti valed asjad... see aga viib selleni, et inimeste arusaamine väärastub.

Milleni oleks Inimkond jõudnud, kui Newton poleks gravitatsiooni või optika teooriaid välja käinud ning tõestanud? Me ei saa teha lõplikke järeldusi ega luua erinevaid edukaid ideid ja meetodeid, lahendusi, kui need põhinevad vigastel eeldustel. Me võime kogemata otsa komistada õigetele viisidele katse-eksitus meetoditel aga see pole ju ometigi viis mida me peaksime üleliia kiitma?

Su enda töövaldkond on ju väga spetsiifiline Gmaster. Kuidas oleks sinu reaktsioon, kui keegi tuleks sulle rääkima lihaste ja luude töömehhaanikast puhtalt selle baasil mida ta ise enda peal katsetatnud on? Võtaksid teda tõsiselt? Sina, kes sa arvatavasti oled lugenud kümneid eri raamatuid ja vbl lähedalt uurinud ka mikroskoobi all lihaseid, luid vms. Kas võtaksid tema soovitusi tõsiselt, kui oma väidete tõestuseks pole tal midagi peale ise-enda kogemuste tuua? Ta ju ei näe oma luid ega lihaskiude lähedalt - kuidas ta saakski teada spetsiifilisi asju?

Ükskõik kui "proff" keegi enda arust või laiema üldsuse jaoks on - väljaspool meditsiinilaboreid ei ole ükskõik kui suurest hulgast anekdotaalsetest tõenditest kärpsemustagi kasu tõeste väidete tegemiseks. Võib teha väiteid, anda soovitusi jms mis annavad tulemusi - kuid need ei pretendeeri tõele. Õigetele järeldustele on võimalik jõuda ka valede eelduste alustel. Seega ei tähenda, et igaüks võiks lampi hakata fantaseerima, mis täpselt tulemusteni viis.

Seda paljud kulturistid ja sportlased aga teevad.

Võtavad asjad kontekstist välja ning kasutavad oma piiratud infoga loogikat, et asi kuidagi endale mõistetavaks teha. Nagu Imre näide. Proovinud 20 kreatiini läbi, et leida mis töötab talle, mis mitte. Kokkuvõttes tulemused saab, aga tõest ei tea muhvigi. Ei tea, miks mõni paremini mõjus ja miks mõni mitte. Arvatavasti mingi koostisosa, tehase tootmismehhaanika vms süüdi. Aga teda huvitas ainult tulemus - seega talle endale okei lähenemine - teistele nõu andmiseks mõttetu.

Kui enda peal katsetada tahate siis andke minna. Aga ärge kandke enda isiklikke kogemusi üks ühele üle teistele, sest need ei pruugi soovitud tulemusi anda. Ning kui ka annavad, siis ei garanteeri, et see jälle kolmandatele isikutele sobiks. Ning isegi kui ka siis sobiks ei tähenda see seda, et teil töömehaanika selge on. Komistasite vbl lihtsalt kogemata õigele metoodikale ilma teadmata, kuidas see töötab tegelikult.

* Mis puutub viimast väidet siis minu mõte oli selles, et kuna Variatsioon on niivõrd lai siis anekdotaalsetest tõenditest on vähe kasu - kuna ei ole võimalik omandada sellist kogust katsealuseid ega testimisvahendeid, et õigete tulemusteni jõuda.

Samas aga teaduslikud uuringud millele minu sõnad põhinevad on selle Variatsiooni juba eos arvesse võtnud. Ja kui pole siis ei võta ma ka seda uuringut tõsiselt.

*** Ehk, ärge tehke järeldusi vahetutest isiklikest kogemustest ilma omamata täielikku infot ning seda infot ei saa te väljaspool laboreid. Seega ärge üritage oma "loogikat" kasutada kui teil puuduvad tegurid tehete tegemiseks.

Ärge võtke kuulda automehaanikut, kes oma auto parandamiseks lampi paar juppi ära vahetas ja seetõttu auto kiiremaks sai. Enne õpi selgeks kuidas autod töötavad, mis on antud juppide tööülesanded ning kuidas seotud sinu probleemide või eesmärkidega ning seejärel tee kindlaks, et see on üldse sinu autole sobiv meetod.

Lol. Loe mu ülevalpoolset juttu.

Ma olen ka võtnud teatud tehnikaid kasutades ajastamise, koguste ja makrode puhul alla oma 3kg ühe päevaga ning kõhult 3cm vähemaks. Aga ma ei reklaami seda, kui tõde rasvapõletuse vms jaoks kuna see on vaid lühiajaline anekdotaalne illusioon mida ajab pead sassi ainult neil, kes ei tea asjast midagi.

Ja-jaa, ühtedel on kogemused, teistel teadmised, kolmandatel tulemused, ...

Kümned-sajad-tuhanded kulturistid, kes midagi saavutanud, on kõik anekdotaalsed üksikjuhtumid.Sajad tuhanded kaalualaandajad ei loe midagi samal põhjusel.

Kle, a vat siuke imelik asi on ...

kui ma loen sinu poolt toodud tekste, siis tundub kõik OK.Niikaua, kui sa räägid toitumisest Ding an Sich, on kõik samuti OK.Enamgi veel, suurt osa sinu poolt räägitust kinnitavad minu kui anekdotaalse üksikjuhtumi kogemused.

Jamaks läheb siis, kui sa ise hakkad andma hinnanguid, praktilisi soovitusi etc.

Mitte ükski tõsine analüütik ega teoreetik ei räägi üleoleva põlgusega anekdotaalsest üksikjuhtumidest.Ta analüüsib ja selgitab neid oma teooriast lähtuvalt. sest nimelt anekdotaalsetel üksikjuhtumitel põhinevad uuringud, seega ka teooria, :rolleyes:

Seega võime järeldada, et analüütikuna oled sa ... e-ee ... magnis ignotum, B)

Aga et viitsid uusimaid uuringuid ja teooriaid tutvustada - selle eest minu poolt tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas on see, et minu meelest ei lähe siin ROtteri ja Archi esialgne seisukoht ju üldse vastuollu ja kumbki kasutab teise lausungeid vaidlemiseks... Tõesti ei saa aru, mille üle vaieldakse:)

Algsele postitajale: kuidas on sul unega? Kas saad hommikul ilma äratuskellata kenasti üles? On su elu pigem pingeline või muretu? Need asjad mängivad ka oma rolli:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

magan nagu mõmmi. lähen kella 12-1 ajal magama ning ärkan hiljemal juhul kell 11, mõni päev kell 7, 8 jne. ja pole kordagi probleeme olnud et ei saa ülesse ning et äratuskella edasi lükkan. päikeselistel päevadel ärkan muidugi varem sest päike paistab täpselt mu voodisse:P

stressi pole, kõik on väga okei mul.. nagu alati:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis arvate sellest dieetist, kas on väga suur kahju kehale või kas on okei? :) Minul soov küll kaotada vaid 8kg ehk ma seda päris lõpuni siis vist ei tee?

Peale nelja nädalast dieeti pidamist, teie kaal väheneb 10 kuni 28 kg. Esimese nädalaga tavaliselt läheb ära 3-7 kg. Antud toitumise režiim toetub mitte toiduainete kalorsusele, vaid organismi keemilistele reaktsioonidele. Seetõttu režiimi tuleb järgida rangelt ja muutmata, muidu sellest pole kasu. Kui otsustasite ära jätta režiimist mõni toiduaine, siis mitte mingil juhul ärge asendage selle teisega. Kui režiimis mõnel toiduainel pole määratud kogus, siis seda tuleb süüa kuni kõht saab täis. Režiim on kõlbulik kõiki vanuste jaoks ning pole vajadust režiimi ajal võtma vitamiine.

Kasulikud märkused:

Tuleb juua rohkem vett; võib juua klaasi mineraalvett igal ajal;

Köögiviljad keedetakse vees ilma puljongite lisamata, kuid tohib lisada soola, pipart, maitseainet, sibula, küüslauku;

Ei tohi kasutada õli või rasva; praadida teflonpannil ilma õlita.

On lubatud juua kohvi või teed suhkru ja piimata, võib suhkruasendajaga;

Nälja tundel võib süüa kurke, porgandit või salatit, kuid 2 tundi pärast ettenähtud söögikorda; Tuleb rangelt pidada antud režiimi, samade toiduainetega ja nende kogusega, mitte vahetada lõuna õhtusöögiga ja tagurpidi;

Režiimi ei tohi katkestada üheks päevaks ja alustada järgmisest päevast, vaid tuleb alustada otsast peale, sama kehtib eksituse korral;

Sport on soovituslik;

Peale režiimi pidamist teil tekib kõhutäistunne isegi siis kui olete vähe söönud. Kui tekib soov korrata režiimi uuesti, siis on soovitatav korrata kaks korda esimest ja neljandat nädalat. Söömisaeg ei ületa 15-20 min.30 enne sööki tuleb ära juua 500 g vett ehk 1,5 l päevas. See on miinimum, võib juua rohkem. Joome ühe hingetõmbega, mitte lonksudega, et ei tekiks turset. Päevane norm on 30 g vett 1 kg kaalule

Igapäevane hommikusöök: 1/2 apelsini või greipi ja 1-2 keedetud muna

***Esimene nädal

1 päev

Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha

2 päev

Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata)

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat (kurk, salat, tomatid, paprika, porgand), 1 röstitud saiaviil või 1/4 lavaši, 1 apelsin või greip

3 päev

Lõuna: kodujuust piisavas koguses, 1 röstitud saiaviil, tomatid

Õhtusöök: praetud või keedetud liha, peale lambaliha

4 päev

Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat

5 päev

Lõuna: 2 keedetud muna, keedetud köögiviljad (kabatšokk või aedoad või porgand või rohelised oad)

Õhtusöök: keedetud või praetud kala, salat, 1 apelsin

6 päev

Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat

7 päev

Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

Õhtusöök: köögivili

***Teine nädal

1 päev

Lõuna: keedetud või praetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat, 1 apelsin

2 päev

Lõuna: keedetud või praetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin

3 päev

Lõuna: keedetud või praetud liha, kurgid

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin

4 päev

Lõuna: 2 keedetud muna, kodujuust, keedetud köögiviljad

Õhtusöök: 2 keedetud muna

5 päev

Lõuna: keedetud või praetud kala

Õhtusöök: 2 muna

6 päev

Lõuna: keedetud või praetud liha, tomatid, 1 apelsin

Õhtusöök: värskete puuviljade segu (apelsin, mandariin, melon, virsik, õun)

7 päev

Lõuna: keedetud või praetud kana (nnahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

Õhtusöök: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

***Kolmas nädal .

1 päev : Puuvilja päev

Päeva jooksul erinevad puuviljad mis tahes koguses (puuvilju võib kombineerida) peale: viinamarju, mangot, datleid, banaane, viigimarju.

2 päev: Köögiviljapäev

Päeva jooksul erinevad keedetud köögiviljad ja erinevad salatid, peale kartuleid ja teravilja

3 päev:Puuviljapäev

Päeva jooksul erinevad puuviljad (vt 1 päev), erinevad keedetud köögiviljad, salatid igal ajal igas koguses

4 päev: Keedetud või praetud kala igas koguses, salat (ainult kapsas või roheline salat) igas koguses, keedetud köögiviljad.

5 päev Keedetud või praetud liha (peale lambaliha) või kana, keedetud köögiviljad

6 ja 7 päev

Päeva jooksul üks kindel puuviljasort igas koguses igal ajal (ainult õunad või pirnid, või virsikud, või aprikoosid).

***Neljas nädal.

Allmainitud toiduained jaotatakse terveks päevaks

1 päev

4 keedetud või praetud lihaviilu või

1/4 keedetud kana

3 tomatit, 4 kurki

1 tuuni kala purk (õlita või pestud veega)

1 röstitud saiaviil1 apelsin

2 päev

2 keedetud või praetud lihaviilu (max 200 gr)

3 tomatit, 4 kurki

1 röstitud saiaviil

Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin

3 päev

1 lusikas kohupiima või kodujuustu

Väike taldrik keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstitud saiaviil

1 apelsin või greip

4 päev

1/2 keedetud või praetud kana

3 tomatit, kurk

1 röstitud saiaviil

1 apelsin või greip Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin,

5 päev

2 keedetud muna

1 salat,

3 tomatit

1 apelsin või greip

6 päev

2 keedetud kana rinnakest

1/8 kg kodujuustu või brõnsat

1 röstitud saiaviil

2 tomatit, 2 kurki,

hapupiim

1 apelsin või greip

7 päev

1 lusikas kohupiima

1 tuunikala purk (õlita või pestud veega)

Väike taldrik keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstitud saiaviil

1 apelsin või greip

Kasutades ühel populaarsel saidil levinud reaktsiooni sellistele pärlitele: dafuq did I just read?!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×